Don’t touch اما نگه داشتن در لمس! این بیماری همه گیر است و همه زندگی در یک جایگزین فرماندهي.

بیش از یک قرن پیش این نویسنده بریتانیایی E. M. Forster منتشر شده مثل مورد منفرد endgame از پیشرفت های فن آوری. در داستان “ماشین متوقف می شود” انسان از آینده دور زندگی زیرزمینی در سلول های جدا شده با تمام زندگی با واسطه از طریق یک کامپیوتر قادر مطلق ، در این کندو مانند مجتمع فرستر می نویسد: “مردم هرگز لمس یکدیگر. سفارشی تبدیل شده بود منسوخ شده است.” تماس با دیگران است که کنترل از طریق دکمه در یک سلول که فعال فرستر را prescient چشم انداز تماس تصویری. او توضیح می دهد که چگونه یک ساکن اتاق “هر چند این موجود چیزی بود در تماس با همه که او برای مراقبت در جهان است.”

ما نمی رفت داخل فرستر ماشین فقط رتبهدهی نشده است, اما Covid-19 و استراتژی های لازم برای مهار آن قطعا محدود نما جنبه های زندگی ما. لمسی—سرایت سریع لین—تبدیل شده است بیشتر شوم از حواس پنج گانه است. خارج گرانبها مهر از خانه هر لمس باید به دقت در نظر گرفته شود: آیا من انتخاب کنید تا به سبد خرید در فروشگاه مواد غذایی و یا تلو تلو خوردن به سرعت در اطراف cradling من کنسرو شده به عنوان اگر آنها یک بی قرار ، در عین حال ما نیز دست لمس را consolations, تمام کسانی که وزش لحظه از تماس فیزیکی. ما به یاد داشته باشید آخرین فرد ما در آغوش گرفت unthinkingly ها در یک نوار و یا ترک یک حزب کشیده شده با هم به صمیمیت.

با لمس در حال حاضر تابو, دیگر حواس هستند که در پیش نویس را جبران کند. بصری تجربه پر کردن در برای لامسه هستند. در اوایل این بیماری همه گیر در این سایت بالغ PornHub آن محتوای حق بیمه رایگان برای قفل-کردن ایتالیایی ها. کسب و کار از انجمن همواره به تبدیل خود را لمس به یک سمعی و بصری رویداد commodifying آن را در روند. این کیمیاگری تبدیل شده است یک ویژگی تعریف از فرهنگ خود جدا می کند.

در ایده آل کامپیوتر-مدل lockdown همه لمس در بين خانواده ها شده است متوقف شده است. شاید آنچه ما نیاز داریم در این لحظه است که یک آرشیو به عنوان وسیع به عنوان PornHub از دست زدن به فیلم های قدیمی از فیلم و تلویزیون— عشق در واقع صحنه فرودگاه کارناوال در گریسچندلر پریدن به جوی اسلحه. هر housebound توسعه دهندگان با در دست بررسی ممکن است در نظر گرفتن کار در یک جمع برای افلاطونی محبت است. PornHug? ForlornHub? با تشکر از شما من در اینجا برای آینده قابل پیش بینی.

در Covid دوران “نگه داشتن در لمس” جدید است ، وجود دارد محرمانه زمانی که من گفت که کلمه “زوم” را با صدای بلند در مورد یک بار در سال, اما آن روز در حال حاضر است. زمانی که من آموزش مجازی کلاس و یا پیوستن به یک مجازی دانشکده جلسه من بریس خودم تقریبا کامل محرومیت حسی از چند زوم ثانیه است. من می دانم که آرامش که با صدای بلند سکوت پیش فرض ساکت کردن قبل از مردم خوراک های صوتی و پا زدن ، ما موج سلام و خداحافظی—خجالتی حرکات است که نشان می دهد ما عدم اطمینان در مورد که در آن ما در فضا هستند. موج توسعه داده شد برای جلب توجه در یک فاصله و در عین حال از طریق وب ما در هر یک از دیگر مواجه است. بنابراین ما دور از هم و یا به شدت نزدیک است ؟ گیج کننده پاسخ این است: هر دو.

به دلایل عملی زوم کنفرانس تنظیمات تبدیل گفتار به یک عینک. در حالت بلندگو فعال فرد صحبت سیل میدان بینایی; صفحه نمایش می شود یک مرحله برای ما موقت ارباب. اگر شما انتخاب می کنید گالری حالت بلندگو قفس قاب در درخشان chartreuse. من به یاد ویلیام گولدینگ را ارباب مگس هاکه در آن گروهی از رشته دانش آموزان به معنای واقعی کلمه جدا شده در یک جزیره صحرا, devise, سیستم صدف حلزونی به تعیین این که چه کسی می تواند صحبت می کنند و در جلسات. تنها پسر برگزاری پوسته ممکن است یک بیانیه.

این همه دیدن و دیده شدن است و تولید نوع جدیدی از خستگی. آن را خسته کننده بود به طوری خستگی ناپذیر دیدنی و جذاب است. زوم ارائه می دهد برخی از راه حل به این بصری بیش از حد. مجازی پس زمینه است که به معنای محدود کردن قدرت ما, دیجیتال, دید, ایجاد یک سپر در برابر نفوذ زندگی حرفه ای به فضاهای خصوصی. هنگامی که شما در لود کردن خود را در پس زمینه شما وجود داشته باشد برای دیگران در یک نوع از غیر محل جایی که نه اتاق خود را و نه خود را ، و به یک عقب نشینی کامل به عمومی-حفظ حریم خصوصی وجود دارد “توقف تصویری” گزینه به طوری که یک سمینار می شود مکالمه بین stern فیلم اعتبار یا سنگشده تصاویر پروفایل. آنها می گویند که از شنیدن آخرین حس رفتن.

وجود دارد هر دو نور امداد و جدی حریم خصوصی را به دست آورد از این مصنوعی, پس زمینه, اما آنها من را به فکر می کنم کمی uneasily در مورد فیلسوف جان برگر شرح باغ وحش در مقاله “چرا در حیوانات؟” برگر اشاره می کند که چگونه همه چیز را در یک حیوان محوطه می شود نشانه ای از خود را. فضا و هوا در داخل قفس صرفا نشانه های هوا و فضا محروم از خود را تشکیل کیفیت وسعت و آزادی است. حیوانات زنده در یک دنیای غیر واقعی از نمادهای به جای طبیعت: “رنگ چمن زار یا رنگ سنگ استخر … مرده شاخه های یک درخت برای میمون مصنوعی سنگ برای خرس.” برای تماشاگر برگر می نویسد: این نشانه “هستند مانند تئاتر و کنسرت بربس.”

برگر تاکید می کند که در مقایسه با هر انسان سلول به یک باغ وحش می تواند منجر به تنبل تفکر منطقی ما مسئول تلاش جمعی به خود منزوی است که به وضوح همان چیزی که به عنوان زندان. اما برگر مقاله می تواند ما را فکر می کنم شادی بیشتر در مورد چگونه ما در حال بداهه زندگی اجتماعی در یک ناگهان سمعی و بصری جهان است. با مهمانی های شام به طور موقت تعطیل کرده ایم از دست داده توانایی چشایی و بویایی یکی دیگر از مهمان نوازی است. این مراسم قالبگیری; دید و صدای زنده ماندن اما مجازی خود اصحاب را moules frites در حالی که شما باید کره-باقلا غذای مرکب از گوشت وارد. ما نمی توانیم همیشه منبع همان غذا و ما قطعا نمی تواند غذا خوردن از ظرف همان. ما نمی توانیم جلنگ جلنگ صدا کردن ، و بنابراین ما به نوبه خود به نشانه های بصری در این زمان برای ایجاد دنج عینک برای دوستان و خانواده. ما مطمئن شوید که ما خود نوشیدنی ها بر روی صفحه نمایش. ما واقعا نمی تواند به اشتراک گذاری همان شمع است بر روی صفحه نمایش شمع می شود سرد نشانه اجتماعی گرما. یک گلدان گل حرکت از یک عنصر مشترک محیط به یک بی بو نماد مهمان نوازی. این تئاتر از هم اما مثل همه خوب تئاتر این رادیو احساسات واقعی.

در غیاب ما حسی کامل جعبه ابزار ما برای به دست آوردن یکی دیگر به این اورژانس synesthesia که در آن صدا و بینایی انجام کار از دیگر صمیمی تر حواس. ساخت این همه ما به عنوان ما در حال یادگیری به زیر و بم کردن صدای ما را به ارائه این آرامش است که ما به طور معمول ارائه با بدن ما است. زندگی بدون لمس را افزایش می دهد, عجیب قریب سوال: به چه صورت انتقال به راحتی از والدین دست بر ابرو? چه از راه دور زبان بدن می توانید ثبت نام کنید در طرف دیگر از صفحه نمایش به عنوان یک hug? به عنوان لمس خلوت ما نیاز به دور نشانه برای اتصال.

این مهم است که Facebook جدید و همه گیر با مضمون واکنش نورد در اواخر آوریل ویژگی های زرد, شکلک فشردن یک قلب به صورت آن-آغوش. این “آغوش” واکنش تنها یکی از این شکلک برای نشان دادن تماس. کلاسیک آبی thumbs-up است که بر اساس یک ژست است که مانند تکان دادن است که به منظور برقراری ارتباط اطلاعات از راه دور. اما در حال حاضر که بیشتر یا کمتر همه چیز از راه دور, شکلک بیش از حد در حال تبدیل لامسه. در این ماموریت را لمس و قابل مشاهده آن همه دست به دست در عرشه.

تنها ژاکت زندگی در این سمعی و بصری سیل است که ایده آن temporariness. ما نمی توانیم برای همیشه زندگی می کنند در دید و صدا به تنهایی. با خیلی لمسی محدود, بسیاری از ما در حال غرق شدن ما دیوانه مشت به چله تپه خمیر ترش. حیوانات خود را مصنوعی قفس به عنوان برگر مشاهده تمایل “به بسته نرم افزاری نسبت به لبه آن است. (فراتر از لبه های آن وجود دارد ممکن است در فضای واقعی.)” برای ما “فضای واقعی” است که در آن زندگی مشترک از طریق به عنوان بسیاری از حواس ما به عنوان در دسترس ما نه تنها civically تحریم هستند. و بنابراین ما بسته نرم افزاری به لبه ما سلول در حال انتظار برای اصلاح این دست واقعیت است. برای کسانی که زندگی در محله پنجره دو برابر به عنوان مهم دیگر صفحه نمایش. در ویندوز ما ما را ترک پیام برای همسایه ها, خرس عروسکی برای عبور friendless کودکان است. ما ایستاده در بالکن و در درگاه و تشویق قهرمانی از کارکنان مراقبت های بهداشتی (به عنوان به خوبی به عنوان ناله خود را برای عدم حمایت). ما حرکت به طور غریزی از طریق هر یک از مسیرهای هنوز هم با خیال راحت به ما به سمت یک دیگر.

در ارباب مگسرالف و Piggy کشف پوسته صدف حلزونی دروغ گفتن در علف های هرز یک مرداب. رالف حفاری آن و سپس گولدینگ می نویسد: این جمله عجیب و غریب: “در حال حاضر پوسته بود دیگر هیچ چیز دیده می شود اما نه به لمس رالف بیش از حد هیجان زده شد.” تصور کنید ما جمعی schoolchild هذیان هنگامی که ما می توانید اضافه کردن به دیگر حواس به نظر زمانی که زندگی اجتماعی است و دیگر چیزی دیده می شود اما نمی توان لمس کرد.”

عکس: آنتوان Rouleau/گتی ایماژ; Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im