جدید جیمز باند *هیچ وقت به مرگ* تریلر استعاره ای

سلام خوانندگان عزیز. خوش آمدید به ارسال های امروز-سوپر باول نسخه از مانیتور سیمی فرهنگ اخبار خلاصه اخبار. به عنوان شما ممکن است تصور کنید این آخرین قسط شامل چند تا از تریلر های بازی که کاهش یافته و در طول شب گذشته سوپر باول LIV. نیز وجود دارد برخی از دیگر اخبار داغ در مورد دیوید بایرن و دیزنی+’s Loki نشان می دهد. لحن در.

جدید جیمز باند هیچ وقت به مرگ تریلر استعاره ای

وجود ندارد زیادی در تریلر جدید برای هیچ وقت مردن که نشان نمی دهد تا در آخرین تریلر برای آینده فیلم جیمز باند. وجود دارد, اما باز کمی که در آن اوراق قرضه (Daniel Craig) می پرسد نام (کاپیتان مارول‘s Lashana لینچ) “شما همیشه در حال پرواز یکی از این چیزهایی که قبل از؟” او پاسخ “نه” و دوربین می کشد را به فاش کردن هر دو آنها را در یک هواپیما کوچک مورد بود کاهش یافته است از یک مقدار بزرگتر. هواپیما (یکی کوچک) قطره به آسمان و او هدایت آن را به عمل. این یک لحظه کوچک, اما آن را نیز احتمالا یک استعاره. آن را شایعه شده است که نام یک دو-0 عامل می تواند نقش عمده ای در حق رای دادن و رفتن به جلو. هیچ وقت به مرگ خواهد بود کریگ آخرین به نوبه خود به عنوان 007 و این امکان وجود دارد که لینچ می تواند جایگزین او شود. اگر این تریلر می گوید: هر چیزی را که او آماده است.

اوون ویلسون در حال آمدن است به دیزنی+’s Loki

پیشین عروسی خرد اوون ویلسون در حال پیوستن به نیروهای با خدا از فساد است. این بازیگر شناخته شده برجسته ترین کار خود را با مدیر وس اندرسون است پیوستن به بازیگران Lokiبا توجه به تنوع. هیچ کلمه ای هنوز بر آنچه شخصیت او را بازی کند. دیزنی+ نشان می دهد که ستاره Tom Hiddleston در نقش ساخته شده است که او یک مارول فن fave است که برنامه ریزی شده برای انتشار در سال 2021.

اسپایک لی در حال ساخت یک نسخه از فیلم David Byrne آمریکایی Utopia

David Byrne آمریکایی مدینه فاضله در حال آمدن است به صفحه نمایش بزرگ. اسپایک لی در حال گردش است برادوی تولید است که ویژگی های بایرن و دیگر نوازندگان از سراسر جهان, اجرای آهنگ از صحبت کردن در سر خواننده گروه را در فروشگاه به یک مجموعه فیلم برای انتشار در اواخر این سال است. فیلم ضبط خواهد شد اجرای زنده است که در هادسون تئاتر از اکتبر 2019 و اجرا خواهد شد از طریق فوریه 16 سال 2020 است. “این نمی توانست کار می کرد بهتر برای این پروژه” بایرن در بیانیه ای گفت. “اسپایک لی کارگردانی و تولید کنندگان—دو اجتماعی درگیر تیم های خوب سه اگر شما تعداد ما در این گروه با هم در آنچه که من احساس خواهد شد چیزی در حال حرکت مهم است و بر خلاف هر چیزی که هر کسی قبل از دیده می شود.”

خواکین فونیکس به نام هالیوود نژادپرستی در بفتا

دیروز, بازیگر Joaquin Phoenix برنده پیشرو بازیگر جایزه برای عملکرد خود را در Joker در بفتا. در حالی که پذیرش جایزه او در زمان یک لحظه تمام سخنرانی واقعا به آدرس سیستمیک نژاد پرستی در هالیوود, تکان, به این واقعیت است که نه تنها فرد از رنگ نامزد دریافت جایزه بود در هر یک از اصلی اقدام به دسته بندی های این سال است. “من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی هر چند این چیزی است که ما خودمان را در هر سال است. من فکر می کنم مردم فقط می خواهم به اذعان قدردانی و احترام خود را برای کار” ققنوس گفت. “این است که نه خود صالح محکومیت چون من شرمنده می گویند که من بخشی از مشکل است. … ما باید به کار سخت را به واقعا درک نژادپرستی نظاممند. من فکر می کنم آن است که تعهد به مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مندی از یک سیستم از ظلم و ستم به آنهایی که از بین بردن آن است. به طوری که در ما است.” سازمان دیده بان کامل سخنرانی زیر.

در اینجا تریلر جدید برای بیوه سیاه

صحبت از مارول استودیو منتشر شد یک تریلر جدید برای آینده Black Widow مستقل فیلم که reunites Natasha Romanoff (اسکارلت جوهانسون) با او گذشته است. فیلم بازدید, تئاتر, آوریل 1.

و یکی برای همه دیزنی+ مارول را نشان می دهد

مارول متوقف نمی آن سوپر باول ارتقاء ماشین با بیوه سیاه تریلر ، آن را نیز کاهش یافته است یک تریلر جدید با teases برای آینده دیزنی+ نشان می دهد شاهین و سرباز زمستان, WandaVisionو فوق Loki. سازمان دیده بان آن است.

آه و جدید Top Gun: Maverick , تریلر بیش از حد

آیا شما فکر می کنم Top Gun: Maverick بود و همه سرگرم کننده و فوتبال ؟ خوب, آن را خوب است ؟ آن را نیز فوق العاده جدی است. تاریک حتی. فقط تماشای این تریلر جدید. آن را نشان می دهد بله.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر