خال کوبی جدید: نقشه کشی الکترونیک در پوست

یک روز مردم می تواند نظارت خود را در شرایط بهداشتی به سادگی با برداشتن یک مداد و نقاشی bioelectronic دستگاه بر روی پوست خود. در یک مطالعه جدید دانشگاه میسوری مهندسین نشان داد که ترکیب ساده از مداد و کاغذ استفاده می شود می تواند به ایجاد دستگاه هایی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر بهداشت شخصی.

یافته های خود را منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

ژنگ یان استادیار در دانشکده فنی و مهندسی گفت: بسیاری از تجاری موجود بر روی پوست پزشکی دستگاه ها اغلب حاوی دو مؤلفه اصلی — یک پزشکی ردیابی جزء و اطراف انعطاف پذیر مواد مانند پلاستیک به ارائه یک ساختار حمایتی برای این بخش به حفظ یک پوست ارتباط با بدن یک فرد.

“روش متعارف برای توسعه در پوست, پزشکی, دستگاه های الکترونیکی است که معمولا پیچیده و اغلب گران قیمت برای تولید,” او گفت:. “در مقابل رویکرد ما این است که کم هزینه و بسیار ساده است. ما می توانیم مشابه دستگاه با استفاده از به طور گسترده ای در دسترس مداد و کاغذ است.”

پس از آن اختراع مداد — ساخته شده از سرب از جمله سطوح مختلف از گرافیت و خاک رس و موم — کرده اند که اغلب استفاده می شود برای نوشتن و نقاشی. در این مطالعه محققان کشف کردند که مداد حاوی بیش از 90 درصد گرافیت قادر به انجام مقدار زیادی از انرژی از ایجاد اصطکاک بین کاغذ و مداد ناشی از نقاشی و یا نوشتن. محققان دریافتند مداد با 93 درصد گرافیت شد بهترین برای ایجاد تنوع در پوست bioelectronic دستگاه های کشیده شده در دفتر تجاری کاغذ کپی. یان گفت: سازگار اسپری چسب نیز می تواند استفاده شود به این مقاله به کمک این چوب بهتر به پوست فرد.

محققان گفتند خود را کشف می تواند گسترده ای در برنامه های آینده در صفحه اصلی بر اساس شخصی مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و از راه دور تحقیقات علمی از جمله در COVID-19 بیماری همه گیر. یان گفت: این گروه گام بعدی خواهد بود به توسعه بیشتر و استفاده از پزشکی از اجزای الکتروفيزيولوژيک دما و بیوشیمیایی سنسور.

“برای مثال اگر یک فرد دارای یک خواب موضوع ما می تواند در قرعه کشی یک پزشکی دستگاه است که می تواند کمک به مانیتور که فرد خواب سطوح,” او گفت:. “و یا در کلاس درس یک معلم می تواند تعامل دانش آموزان با ترکیب ایجاد یک دستگاه پوشیدنی با استفاده از مداد و کاغذ را به یک طرح درس. این کم هزینه به راحتی قابل تنظیم رویکرد می تواند به دانشمندان اجازه می دهد برای انجام تحقیقات در خانه مانند در طول یک بیماری همه گیر.”

سود اضافی به رویکرد خود را یان گفت این است که مقاله می توانید تجزیه در حدود یک هفته در مقایسه با بسیاری از دستگاههای تجاری که شامل قطعات هستند که به راحتی شکسته.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه میسوری-کلمبیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر