جدید ‘شعار’ تریلر کاهش یافته و در Fortnite’

کریستوفر نولان آخرین فیلم روی صفحه نمایش خواهد شد در حماسه بازی های آنلاین جهان در این تابستان.

سلام دوستان خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. در این ویژه روز یادبود edition ما یک جدید شعار تریلر تایلر پری “اردوگاه قرنطینه” (نه, که یک تلویزیون جدید نشان می دهد) و برخی از خبر خوب. بیایید رفتن.

جدید شعار تریلر کاهش یافته و در Fortnite

در صورتی که شما متوجه نمی بسیاری از سینما نیست باز در حال حاضر. اما فقط به خاطر Covid-19 نگه داشتن مردم با خیال راحت از multiplexes معنا نیست studios ندارد, جاذبه های آینده را نشان می دهد. به شوخ طبعی برادران وارنر منتشر شد آخرین تریلر به صورت شعار در Fortnite.

کلیپ برای کریستوفر نولان آخرین های جاسوسی, هیجان انگیز که مدیر نشان داده است تعداد بسیار کمی از جزئیات در بازی حماسی’ دنیای مجازی چندین بار پنجشنبه گذشته همراه با یک مصاحبه بین Geoff Keighley و فیلم ستاره جان دیوید واشنگتن است. این فیلم این است که میله میله به آمار تئاتر در جولای 17 و گزارش شده که صفحه نمایش در Fortnite مدتی در این تابستان به عنوان به خوبی.

Tyler Perry برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولیدات هالیوود

اگر یک چیز وجود دارد حلق آویز بیش از هالیوود در حال حاضر این است: هنگامی که و چگونه می توانید تلویزیون و تولید فیلم سر ؟ معلوم Tyler Perry دارای یک برنامه برای که. این مغول فرستاده 30 صفحه سند در هفته گذشته ترسیم یک طرح برای بازگشایی خود آتلانتا استودیو در ماه جولای در حالی که همچنین مطمئن شوید خدمه مشغول به کار وجود دارد محافظت از Covid-19.

فیلمبرداری برای بسیاری از تولیدات متوقف شده به عنوان به زودی به عنوان ایالت ها و شهرداری ها صادر stay-at-home دستورالعمل به سرعت گسترش coronavirus اما در زیر دستورالعمل در پری “اردوگاه قرنطینه” سند خدمه خواهد به بازگشت به کار و اصل ماندن در Tyler Perry استودیو پردیس برای مدت فیلمبرداری. این دستورالعمل همچنین نیاز به بازیگران و خدمه به آزمایش می شود و شرکت در یک سری از اقدامات دیگر هر دو در مجموعه ای و در طول سفر خود را به اطمینان حاصل شود همه ایمنی. (جزئیات کامل دستورالعمل در اینجا.) این یک حرکت جسورانه برای پری و یکی که می تواند به ارائه راهنمایی در آنچه هالیوود محصولات می توانید و باید انجام دهید رفتن به جلو.

John Krasinski را برخی از خبر خوب این است که رفتن به ViacomCBS

اگر شما در حال حاضر در حال تماشای John Krasinski وب نشان می دهد برخی از خبر خوبشما از دست رفته—به خصوص در حال حاضر که خیلی از اخبار بد است. دوم, اگر شما برنامه ریزی در تماشای نشان می دهد در آینده که به احتمال زیاد اتفاق می افتد بر روی پلت فرم های مختلف. به گزارش خبرنگار هالیوود, ViacomCBS برداشت تا دلگرم نشان می دهد پس از یک جنگ مناقصه. (شرایط مالی معامله نیست, افشا, اما آن را برای تلفن های موبایل بزرگ است.) به عنوان بخشی از این معامله جدید قسمت از نمایش را به فردا همه دسترسی به و پس از آن به شرکت های دیگر. بطور غیر عادی و مرموز, Krasinski دیگر خواهد بود میزبان نشان می دهد—یک جایگزین خواهد شد و بنا به گزارش ها نام برد و در تاریخ بعد—اما او خواهد بود یک تهیه کننده اجرایی. خبر خوبی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im