رباتها در حال ستایش و دانشمندان در حال التماس اما اول: یک کارتون در مورد واقعیت “catfishing”.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

به انجمن خوش آمدید باتنت که در آن هر کس یک تاثیر گذار

تا کنون فکر آنچه در آن می خواهم به یک هنرمند مشهور در اینترنت ؟ شما می توانید برای خودتان پیدا کنید با باتنت—یک پلت فرم رسانه های اجتماعی پر از رباتها آماده به دوش شما در ستایش. به سادگی ارسال یک عکاسی از خود و یا به روز رسانی در زندگی خود را و تماشای امثال و نظرات رول در. ایده این است برای شبیه سازی مگا شهرت در اینترنت به جز بدون پیش فرض—اگر شما می خواهید به آزار شما مجبور به پرداخت 99 سنت.

فکر می کنم فلش سیل بد ؟ دست و پنجه نرم کردن برای فلش خشکسالی

افراطی ترین حوادث آب و هوا به سرعت اتفاق می افتد (فکر می کنم گردباد سیل و طوفان) اما خشکسالی همیشه اتفاق افتاده است نسبتا به آرامی تا به حال است. دانشمندان در حال تلاش برای توافق بر سر نحوه برخورد با چیزی به نام “فلش خشکسالی” است که می تواند اتفاق می افتد در عنوان کمی تا دو هفته. اما خشکسالی بر مناطق بزرگتر و چوب در اطراف طولانی تر از بسیاری از دیگر انواع شدید آب و حتی اگر آنها اتفاق می افتد سریع تر در گرم شدن جهان. این ترکیب باعث می شود آنها را به مراتب خطرناک تر از فلش سیل و معنی جوامع نیاز به دریافت دقیق در مورد چگونه آنها را جمع آوری و ذخیره آب در طول سال.

سریع واقعیت: 2.2 درصد

که بخشی از پروازهای این حساب برای 80 درصد از contrail مربوط به گرم شدن کره زمین. معلوم می شود که پروازهای مصرف کردن در اوایل شب ترک contrails که نشستن در آسمان شب به دام انداختن گرما که در غیر این صورت نشت به فضا است.

سیمی توصیه می کند: Thermomix TM 6

از آن زمان به پرتاب تمام خود را به دیگر ابزارهای آشپزخانه دور کنید و این جانور: رباتیک معادل شخصی خود را sous chef. نیاز به خمیر نان بخار برنج سرخ کرده و سبزیجات caramelize پیاز بدون تکان دهنده و یا ماست ؟ این چیزی که می توانید آن را تمام انجام.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا بهترین لپ تاپ شما می توانید خرید زیر 800 دلار است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im