نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم

محققان امنیتی خال خال اند “پراکنده قناری” گروه scamming منافع حیاتی برنامه های میان Covid-19 بیماری همه گیر.

که میلیون ها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده نیمرو در هفته های اخیر به جمع آوری مزایای بیکاری و پرداخت از طریق فدرال مراقبت در عمل مقامات هشدار در مورد تهدید بلندی از Covid-19-مربوط به کلاهبرداری آنلاین. در حال حاضر آنها در اینجا.

روز پنجشنبه the Secret Service با صدور یک هشدار در مورد یک عملیات گسترده به فایل جعلی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات در سراسر کشور مانند واشنگتن و ماساچوست است. مقامات نسبت به فعالیت کلاهبرداران نیجریه و گفت: میلیون ها دلار در حال حاضر شده است به سرقت رفته است. تحقیقات جدید در حال حاضر ریختن نور را در یکی از بازیگران به کلاهبرداری و دیگر بیماری همه گیر hustles آنها را به رفتن.

ایمیل شرکت امنیتی Agari امروز انتشار یافته است که یک بازیگر در نیجریه cybercriminal گروه “پراکنده قناری” است که تشکیل پرونده جعلی نرخ بیکاری و دریافت مزایای از کشورهای مختلف در حالی که همچنین دریافت مراقبت پرداخت از سرویس درآمد داخلی. تا کنون این اتحاد مشبک صدها هزار دلار در کلاهبرداری پرداخت. به طور منظم بیکاری اضافی 600 $در هر هفته است که خارج از محل کار آمریکایی ها ادعا می کنند می تواند در این بیماری همه گیر به علاوه یک بار $1,200 پرداخت واجد شرایط بزرگسالان دریافت می کنند و تحت مراقبت در عمل همه آسیب پذیر اهداف برای cybercriminals به. در میان همه گیر و مهم رکود اقتصادی هر چند سرقت از این مزایا می تواند به خصوص عواقب وخیم است. The Secret Service هشدار می دهد که صدها میلیون دلار می تواند دست به چنین کلاهبرداری ها فقط به عنوان کشورهای در حال اجرا از پول به صندوق بیکاری خود به خود.

The Secret Service می گوید که کلاهبرداران با استفاده از سرقت اطلاعات شخصی به فایل جعلی امداد ادعا می کند شبیه به چگونه آنها مرتکب تقلب مالیاتی سال به سال. این Agari محققان اضافه کنید که اطلاعات شخصی کلاهبرداران با استفاده از در حال حاضر مانند آدرس منزل و شماره امنیت اجتماعی ممکن است نه تنها از باستان نقض داده اما از افزایش در حقوق و دستمزد سرقت اطلاعات در مارس و آوریل. هنگامی که کلاهبرداران ادعا مزایای بیکاری در کسی نام آنها یا رسیدن به پول قبل از اینکه قربانی یک فرصت و یا در حال تشکیل پرونده به نمایندگی از مردم که نیست در واقع شغل خود را از دست. در مورد یک بار مراقبت در عمل پرداخت scammers ارسال از طریق ویژه “غیر filers” IRS دسته برای منحرف کردن آن پرداخت به جیب خود. Agari محققان می گویند که پراکنده قناری ثبت شده است حداقل 82 از این ادعا که 30 پذیرفته شد توسط IRS.

“ما نمی توانیم 100 درصد تایید می کنند که پراکنده قناری بازیگران ما به دنبال در حال بازیگران the Secret Service با اشاره به اما حداقل یکی از این بازیگران است که ارتکاب بیکاری تقلب در برابر آمریکا از واشنگتن و ماساچوست می گوید:” جرثقیل Hassold, Agari ارشد مدیر تهدید و تحقیقات سابق دیجیتال رفتار تحلیلگر دفتر تحقیقات فدرال. “آنها همچنین درگیر در ارتکاب تقلب در برابر مراقبت پرداخت.”

در علاوه بر این به کسانی که دو کشور سرویس مخفی گفت: آن را نیز می بیند شواهدی از حملات در ایالت کارولینای شمالی, oklahoma, اوکلاهما, میشیگان و فلوریدا. Agari محققان می گویند که پراکنده قناری ثبت شده است حداقل 174 جعلی نرخ بیکاری در واشنگتن پس از مارس 29 و 17 ادعای جعلی در ماساچوست در مارس 15 و 16 است که همه پذیرفته شده است. این است که سازگار با سرویس مخفی ” هشدار داده که واشنگتن شده است در سخت ترین ضربه کلاهبرداری مبارزات. در طول زمان Agari محاسبه است که تمام کسانی که ادعای ترکیب می پرداخت تا آنجا که $5.4 میلیون اگر آنها مسدود شده است. در یکشنبه شب پراکنده قناری بازیگر همچنین در زمینه جعلی بیکاری ادعا می کنند در هاوایی است. Agari می گوید آن را پذیرفته بود.

IRS بازگشت نیست یک درخواست از سیمی برای نظر. هاوایی بیمه بیکاری به ویژه فعالیت های واحد نمی تواند نظر رسیده است.

“ایالات متحده Secret Service Global Investigative مرکز عملیات همراه با ما الکترونیکی جرایم نیروی کار همکاران را شناسایی کرده اند جنایی بازیگران با هدف قرار دادن دولت بیمه بیکاری برنامه بودجه” یک سرویس مخفی سخنگو در بیانیه ای گفت. “جنایتکاران استفاده خواهد به سرقت اطلاعات شخصی برای فایل جعلی بیکاری در دولت ادعا می کند. راز سرویس اولیه تحقیقاتی اولویت هستند و برای کاهش هر گونه تلاش توسط جنایتکاران است که هدف قرار دادن شهروندان برای سرقت هویت و سایبری فعال جنایات آن را به عنوان مربوط به Covid-19.”

پراکنده قناری سرویس کامل “کسب و کار ایمیل سازش” عملیات که با استفاده از این کلاهبرداری ها مانند ایمیل جعل هویت و فیشینگ برای دستکاری کسب و کار به پرداخت ساختگی قرارداد و جعلی دیگر فاکتورها. سپس پراکنده قناری با استفاده از یک شبکه از پول قاطر در داخل ایالات متحده و در سراسر جهان به مسیر پول است. BEC کلاهبرداران شرکت در طیف گسترده ای از hustles—از Craigslist اجاره کلاهبرداری به حقوق و دستمزد سرقت اطلاعات و snagging مردم بازپرداخت مالیات—به پول و ساخت یک نوع کلاهبرداری toolkit.

“پراکنده قناری مرتکب بیکاری تقلب همراه با تعدادی دیگر از خدمات دولت متمرکز تقلب مانند امداد رسانی, تقلب, تامین اجتماعی, تقلب و کمک های دانشجویی, تقلب” Agari را Hassold می گوید. “بسیاری از غرب آفریقا کلاهبرداری گروه نیز به شدت درگیر در حوادث دیگر مانند W-2 BEC حملات که در آن آنها می توانند برداشت مقدار قابل توجهی از اطلاعات شخصی پس از آن تعجب آور نیست که آنها اطلاعات مورد نیاز برای انجام این حملات در بیکاری خدمات است.”

در پراکنده قناری اخیر راش از بیکاری و مراقبت تقلب در پرداخت محققان می گویند که این گروه با استفاده از یک تکنیک این تکیه در گذشته برای پیگیری تمام آن جعلی بیکاری ارسالی. Scammers خواهد شد راه اندازی یک generic-به دنبال آدرس Gmail و پس از آن حساب به تسلیم ادعای جعلی اضافه کردن دوره به بخش های مختلف از آدرس. اکثر وب سیستم عامل را تفسیر همه از این به عنوان حساب های ایمیل مختلف در حالی که جیمیل به رسمیت نمی شناسد دوره به عنوان در حال تغییر خود را به آدرس. به عنوان یک نتیجه, کلاهبرداران می توانید فایل ده ها تن از فردی ارسالی تحت عنوان بسیاری از مردم نام خود را با استفاده از اطلاعات شخصی خاص در حالی که مدیریت آن همه از یک متمرکز حساب ایمیل. یک کمپین Agari پژوهشگران تجزیه و تحلیل استفاده می شود 259 تغییرات از همان آدرس.

هنگامی که کلاهبرداران دریافت, دولت برای پرداخت یک سرویس مخفی سخنگو گفت که آنها “با استفاده از تکنیک های مهندسی اجتماعی برای جذب افراد unsuspecting به شستن غیر قانونی وجوه به دست آمده به منظور پنهان کردن هویت منبع و مقصد.” Agari محققان به طور خاص دیدن پراکنده قناری funneling بیکاری و مراقبت در پرداخت از طریق کارت اعتباری بدهی است که به شما اجازه خرید یک کارت اعتباری آن را به عنوان شخصی حساب بانکی خود را با نام و سپس شما را قبول رسوب مستقیم مانند آن صادر شده توسط بیکاری ادارات و IRS.

انواع هکرها در حال پرسه زدن در میان Covid-19 pandemic استقرار ransomware انجام عملیات جاسوسی یا تلاش برای حفظ لبه در بهداشت عمومی و اقدامات درمانی برای ویروس. اما همانطور که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان چهره اقتصادی خراب کردن در حال حاضر است به ویژه بی رحمانه لحظه به هدف دولت برنامه های طراحی شده برای کمک به آنها.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>