‘دفتر’ در حال پخش است در شل—و غمگین

جمعی MSCHF مجموعه ای را به ایجاد مجدد در هر قسمت از NBC کمدی در شل. آنچه را که آنها ساخته شده است یک یادآوری از آنچه مردم را از دست ندهید زمانی که WFH.

پس از هشت سال در تلویزیون آمریکا نسخه از دفتر پخش آن سری آخر on May 16, 2013. شل پیام پلت فرم در حال حاضر مورد علاقه واقعی دفاتر در سراسر جهان راه اندازی شد تقریبا دقیقا سه ماه بعد به طور موثر ارائه این نوع از محل کار طنز این دفتر در معامله—طغیان توسط همکاران سکوت بی دست و پا اجتماعی, کیک تولد—مسئله. شل ساخته شده است مقدار زیادی از کار (و بسیاری از شایعات بی اساس) بسیار ساده تر اما آنچه آن را تغییر همکار رفاقت. ما باور نمی کنید ؟ فقط ورود به دفتر (شل).

در سطح دفتر (شل) است شدید یک پروژه بلند پروازانه است. توسط جمعی MSCHF اینترنت virality-تعقیب جمعی و متخصص در “ساختار هرج و مرج” این یک تلاش برای دوباره ایجاد هر قسمت از NBC کمدی در یک شل کانال از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و هر روز هفته تا زمانی که آنها انجام داده ام تمام نه فصل است. بیت گفت و گو در حال تایپ کردن; چشم شوخی در حال تبدیل به Gif. هر کسی—حتی شما!—می توانید عضویت. وجود دارد اتاق را برای #شوخی و #worlds_best_boss. آن را سرگرم کننده به تماشای, و احتمالا صحبت می کند به آنچه اتفاق می افتد در Dunder Mifflin اگر آن را واقعی شرکت عامل در حال حاضر. آن را وحشتناک تلویزیون و عجیب و غریب یادآوری از آنچه که بسیاری از مردم در حال از دست رفته در حالی که کار از خانه.

MSCHF هرگز در نظر گرفته شده و هر یک از این; جمعی آغاز شده در این پروژه را قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. در عین حال از آن صحبت می کند حجم در مورد احشایی ماهیت کار پویایی است. بسیاری از بهترین شوخی در دفترو بسیاری از بهترین لحظات در دفاتر به طور کلی به اشتراک گذاشته نگاهها بین همکاران که می خندد به اشتراک گذاشته شده بیش از جناس ها ساخته شده در جلسات. (آه. در حال puns سیمی چیزی است ؟ ذهن هرگز.) در هفت سال پس از شل شد و عملا محل کار, پیام, برنامه, بسیاری از کسانی که همه چیز را نقل مکان کرد به DMs و کانال اختصاص داده شده به گربه ها دارد اما بخشی از آوازی در فرد همکاری که منتقل شده احتمالا به طور دائم و تنها تر و مستحکم در حال حاضر که Covid-19 تبدیل شده و همه همکاران را به بالقوه ناقل بیماری است. شل—و برای این موضوع زوم—صرفه جویی در عنوان بسیاری از شغل و زندگی به عنوان آنها می توانند, اما آنها سایه جایگزین برای watercooler مکالمات.

حسن نیت ارائه میدهد از MSCHF

اشتباه نکنید: با تشکر از شل زوم ایمیل Gchat هر چه شرکت ها و کارگران خود شده اند انتقال به WFH استراتژی برای نزدیک به یک دهه. کار از خانه خوب است گاهی اوقات و نه هر کس را دوست دارد به صحبت کردن به همکاران خود را (و یا در حال صحبت در آنها). یکی از بزرگترین مشکلات باز کردن دفتر برنامه واقعیت این است که حفظ حریم خصوصی می تواند سخت برای پیدا کردن و غلظت دشوار است با بسیاری از مکالمات چرخش در هوا. هشت هفته به قرنطینه, اگر چه آن را آسان برای شروع به از دست رفته های سه بعدی چهره یکی از همکاران—حتی آنهایی که آزار دهنده حتی دوایت Schrutes. اگر دفتر (شل) است که نشان می دهد از هر چیزی, آن, این, اگر بدون هیچ دلیل دیگر از تماشای این کار بازی کردن در روغن می تواند یکی واقعا مایل بودند به تماشای این دفتر در تلویزیون.

در حال حاضر trifecta از شل زوم و Covid-19 نیز در حال تغییر است چه در تلویزیون به نظر می رسد بیش از حد. Newscasters در حال انجام مصاحبه با بیش از ویدئو کنفرانس Desus & Mero در حال فیلم برداری به شیوه ای مشابه و نهایی اجرا از شنبه شب زنده است تا حد زیادی درگیر شوخی در مورد زوم انجام می شود در زوم. نویسندگان تلویزیون اتاق در حال حاضر اتفاق می افتد در این نهفته پلت فرم و Netflix بکشد greenlit گلچین سری به نام فاصله اجتماعی که نوشته خواهد شد, تولید و فیلم برداری تقریبا. مثل همیشه هالیوود است که در ادامه به نوآوری و, اما آن را سخت به تصور کنید که حداقل برخی از آنها نیست و قصد آنها تبادل جوک نشسته در اطراف یک تخته سفید.

A slack message between workers from The Office
حسن نیت ارائه میدهد از MSCHF

که حتی درست برای این تیم پشت سر دفتر (شل). MSCHF شده است کار بر روی این پروژه حدود چهار ماه تبدیل همه نشان می دهد اسکریپت به شل-آماده چت. در حال حاضر آنها را در مورد 20 نفر مشغول به کار برای حفظ شل رفتن. (آن را به احتمال زیاد دو تا سه هفته برای آنها را به بازی هر قسمت در شل.) پروژه انتشار برنامه ریزی شده بود ماه پیش و هیچ کس می دانست که آنها برای رفتن به رها کردن آن در زمانی که بیشتر مردم با تکیه بر شل تر از حالت عادی آن بود MSCHF comms فرد سام تامپسون می گوید: “فقط خوش شانس زمان.” اما آنها در حال حاضر فقط به عنوان اجتماعی از راه دور به عنوان بقیه از امریکا است. “من قطعا فکر می کنم که آن را یادآور چگونه مردمی هستند و احساس در حال حاضر که بسیاری از آنها را نمی توان در دفاتر خود را با خود همکاران” تامپسون می گوید. “حداقل در MSCHF ما واقعا احساس می کنم این راه است.” ما در حال ساخت است که تا. این که او چه گفت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net