‘گارد قدیمی’ مدیر Gina Prince-Bythewood در اجتناب از ‘سکسی کشتی’

مدیر Netflix بکشد اقدام جدید تلنگر به صحبت سیمی در مورد کمیک, تنوع, در, هالیوود, و محور زنان به خصوص زنان از رنگ در یک سبک بسیار تحت سلطه مردان سفید.

چارلیز ترون باعث می شود یک باور جهانی-خسته, مشت-slinging badass. در Netflix بکشد آخرین کمیک اقتباس تقدیر اکشن, فیلمهای, قدیمی, گارد, ترون نقش, ریز ممه, جنگجو, Andromache از Scythia (اندی برای کوتاه) است که مبارزه برای بشریت برای مدت طولانی او حتی نمی تواند به یاد داشته باشید ، او و تیم او منجر عملا unkillable قادر به شفا از حتی بیشتر شدید فیزیکی زخم, اما زمانی که یک پتانسیل جدید جاودانه نیل جوان, دریایی, بازی های برگزار شده توسط این کاربر لین, ظهور برای اولین بار در قرن او در می یابد اندی تلخ و بی توجه است. Deathlessness و کمک به یک گونه مشخص به شیرجه رفتن به سوی خشونت و هرج و مرج آمده با شیب تند و احساسی مجازات است.

البته گارد قدیمی می تواند به راحتی skirted همه از تیره عاطفی عمق و تولید flashier, boringer فیلم در مورد سرد باستان افرادی که واقعا عالی با شمشیر است. اعتباری برای این فیلم شگفتی ها—آن را فراگیر آن کردار آن تنوع می رود در بخش های بزرگ به دو نفر: Greg Rucka نوشت که اصلی طنز گارد قدیمیو به Gina Prince-Bythewood که به کارگردانی Netflix سازگاری.

Prince-Bythewood بهترین و شناخته شده برای کارگردانی فیلم indie در با شدت شخصی داستان سرایی مانند عشق و بسکتبال و راز زندگی زنبور عسل. گارد قدیمی است و نه فقط او اولین فیلم اکشن, اما همچنین اولین فیلم اکشن به کارگردانی یک زن سیاه و سفید—تا کنون. گارد قدیمی و تمام جریان اصلی هالیوود کش آن را نشان دهنده یک فرصت بود (و عجیب و غریب بار) او پذیرفته شده و با شوق و ذوق. سیمی با Prince-Bythewood به او را در کمیک تنوع در هالیوود و محور زنان به خصوص زنان از رنگ در یک سبک بسیار تحت سلطه مردان سفید.

عزیز, هالیوود, استخدام زنان بیشتر مدیران

با توجه به Prince-Bythewood زمانی که Skydance رسانه ها, شرکت تولید پشت گارد قدیمیهمراه با حق رای دادن اقدام کلاسیک مانند ترمیناتور ماموریت: غیر ممکن استو ستاره بازحمت حرکت کردنمجموعه ای در مورد به دنبال مدیران آنها به طور خاص به دنبال یک زن. “من بسیار سپاسگزار به Skydance. آنها پس از عمدی و گفت: [آنها را] به خاطر من قبل از کار با عشق و بسکتبال. آنها می خواستند که عمق شخصیت و داستان های قدیمی و باتجربه. که یک معامله بزرگ” او می گوید. “آیا نگاه یک زن مدیر و جستجو برای دنباله عمل به دلیل آن را به ندرت خواهید به وجود دارد. نگاهی به فیلم. آنها خوب ساخت فیلم ؟ اگر آنها اعتماد و اعتقاد دارم که مهم نیست که چه نوع ما را انجام خواهد داد آنچه که ما نیاز به انجام است.” در غیر این صورت نابرابری همچنان به تداوم خود را.

اما چرا گارد قدیمی?

هنوز هم این بود که فقط تولید شرکت فراگیر که درو Prince-Bythewood به ساخت اقتباس از Rucka طنز. “من عاشق فیلم های اکشن. که ابرقهرمان چیز خوب در مقابل بد, من دوست دارم که تمام. در تعجبم که زن واقعا الهام بخش من است. من عاشق این جهت رفتن آنها. پلنگ سیاه تغییر فرهنگ تغییر بازی. لوگان یک فیلم زیبا که من به گریه در. من می خواستم من به نوبه خود,” او می گوید. دیگر عامل کلیدی بود البته منبع مطالب خود را. “خیلی از تنوع [در فیلم] بود در اصل اسکریپت. من خیلی به آن جذب زنان در مرکز و یک جوان سیاه زن, قهرمان, رابطه بین نیکی و جو [که همجنسگرا هستند] و این جو است که در خاورمیانه یک قهرمان است, به عنوان مخالف به شرور و اهریمن به عنوان خاورمیانه مردم به طوری که اغلب در فیلم ها. این یک جهانی داستان و شخصیت های جهانی.”

اقتباسی است در مورد اینکه آلی

Prince-Bythewood اغلب با استفاده از کلمه “آلی” به توصیف چیزهایی که او دوست دارد در مورد گارد قدیمی. او دوست دارد به احساس به عنوان اینکه عناصر داستان آمد از جایی و که اطلاع رویکرد او به اقتباس به عنوان به خوبی. “یک دلیل وجود دارد که چرا ما همه اینجا هستیم: چون این فرد ایجاد این شخصیت است. گرگ [Rucka] و من از همکاری در آن را با هم. این واقعا یک رابطه بزرگ و مبتنی بر احترام متقابل” او می گوید. “من همچنین نیاز به خود دید. وقتی که من شروع به بازیگران در اطراف این حرف من می خواستم مردم به صفحه نمایش نگاه کنید و ببینید دنیا من می خواستم برای دیدن. نیل به همکار تفنگداران دریایی دو رنگ, چرا که در واقع حقیقت است. بیشتر از زمانی که شما ببینید Marines شما دیدن مردان سفید اما واقعیت این است که بسیاری از مردم از رنگ در نیروهای مسلح ما.” به Prince-Bythewood ساخت فیلم خود را منعکس کننده دنیای واقعی به جای سفید جهان متناوب از فیلم های پرفروش هالیوود آلی تنوع—یک راه از همه چیز در حال حرکت رو به جلو با کشیدن آنها را به حال.

اجتناب از ‘سکسی, Catfight’

جدی مبارزه زنان—اجازه دهید به تنهایی دعوا بین زنان در حال نسبی نادر در فیلم های اکشن و اغلب برای خنده و یا شهوت پرست leering زمانی که آنها رخ می دهد. Prince-Bythewood بود مشتاق به جفتک انداختن روند. “من همیشه می خواستم به تمرکز بر روی خود ورزشکاری و مهارت هرگز در تمایلات جنسی خود را. هرگز اجازه دهید آن را به یک سکسی, catfight,” او می گوید. “من هم می خواستم به ماندن درست به این واقعیت است که آنها زنان و نه فقط ایجاد همان نوع از رقص من می خواهم برای یک مرد است. توسط نیل رفتن به انتخاب اندی و پرتاب او در سراسر یک هواپیما ؟ هیچ. زنان باید یک نوع متفاوت از قدرت است. آن را در مورد چگونه او را مشت پرتاب و در چه بخشی از بدن است.” Prince-Bythewood نیز آگاه از دادن او منجر زنان به خصوص KiKi Layne نیل نوع دوربین تمرکز آنها به ندرت فراهم شده حتی در خارج از صحنه های اکشن. یکی از لحظات مورد علاقه در کل فیلم فقط نیل رفتن در آسانسور. “این چنین قهرمانانه لحظه. ما در آنجا ماند یک شخصیت زن برای 15 طبقه به marinate در آنچه در آن بود برای نیل به توان ساخت که تصمیم به قبول که به او بروید و صرفه جویی در روز” Prince-Bythewood می گوید.

characters holding guns
گارد قدیمی به نمایش جمعه در Netflix بکشد. عکس: AIMEE SPINKS/NETFLIX
پیشگام ایجاد فشار

آهسته به زن خود را به رهبری یک “قهرمان لحظه” بسیار Patty Jenkins نوع حرکت و بدون حادثه. “فشار بود که در Patty Jenkins برای زن تعجب بسیار زیاد بود و او کشته شدند از آن و آن را لرزاند و آن را مانند یک موفقیت است که آن را کاملا ترک درب باز برای زنان دیگر” Prince-Bythewood می گوید. من فکر کردم در مورد Patty و ملاقات با او چند بار در طول فرایند. آن را واقعا کمک بزرگی و نه تنها در مسائل فنی.” او و جنکینز commiserated بیش از فشار بودن یک فرد است که برای رسیدن در محل کار ایده آل برای هر روز بسیار طولانی و جنکینز توصیه می شود او اتخاذ یک آرام بخش مراسم. برای Prince-Bythewood آن سفارش خدمات اتاق هر شب به پوسته پوسته شدگی عظمت وزن او shouldering به عنوان اولین زن سیاه مستقیم به یک فیلم مانند گارد قدیمی. “شما می خواهید به موفقیت ثابت کند که این واقعیت است که هیچ کس واز این فرصت هنوز BS,” او می گوید. “این همیشه در ذهن من وجود دارد که با استعداد بسیاری از زنان وجود دارد و موفقیت من را حفظ خواهد کرد درب باز و شکست ممکن است بسته آن است.”

در حال تغییر

تنوع بازیگران و داستان سرایی می افزاید: تنها به این فشار اما برای Prince-Bythewood فشار است که ارزش آن را درست ثبت و تغییر آینده فیلمسازی. “آلی تنوع و عادی از تنوع درون فیلم the way I see the world. من دوست دارم دیگران برای دیدن آن جهان نیز هست. پسر کوچک را به دیدن 100 نسخه های مختلف خود را به عنوان قهرمان. زنان تا چند و زنان حتی کمتر. وجود دارد یک دسته از فیلم بیرون آمدن در این سال با بیوه های سیاه و زن تعجب 1984 و مولان. من می خواهم بیشتر زنان در فیلم ها در مرکز و نه به عنوان یک عشق و علاقه و یا وابسته و یا یک چاره اندیشی موقت است,” او می گوید. “بیشتر ما آن را عادی تر از آن خواهد شد شروع به تحت تاثیر قرار راه جهان رفتار می کند.” در این گارداز جنس قهرمانان حداقل خارق العاده چیزی بر روی صفحه نمایش.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر