فن آوری هوشمند را نگه می دارد گرفتن کوچکتر است. وجود دارد, گوشی های هوشمند, smartwatches و در حال حاضر, حلقه هوشمند, دستگاه های است که اجازه می دهد کسی که به استفاده از ساده حرکات انگشت برای کنترل فن آوری های دیگر.

محققان در دانشگاه واشنگتن ایجاد کرده اند AuraRing یک حلقه و بند ترکیبی است که می تواند تشخیص محل دقیق کسی انگشت اشاره و به طور مداوم ردیابی حرکات دست. حلقه ساطع می کند و یک سیگنال است که می توان برداشت تا بر روی بند پس از آن می تواند شناسایی موقعیت و جهت گیری حلقه-و انگشت آن را متصل به. تیم تحقیقاتی منتشر شده این نتایج Dec. 11 در مجموعه مقالات ACM در تعاملی تلفن همراه پوشیدنی و همه جا حاضر فن آوری های.

“ما در حال فکر کردن در مورد نسل بعدی رایانه, سیستم عامل,” گفت: شرکت سرب نویسنده اریک Whitmire که تکمیل این تحقیقات به عنوان یک دانشجوی دکتری در, Paul G. Allen دانشکده علوم کامپیوتر و مهندسی. “ما می خواستیم یک ابزار است که قطاری از ریز دانه دستکاری کنیم با انگشتان ما — و نه فقط یک ژست یا که در آن انگشت خود را اشاره کرد اما چیزی که می توانید انگشت خود را به طور کامل.”

AuraRing است که تشکیل شده از یک سیم پیچ از سیم پیچیده 800 بار در اطراف 3D-چاپ حلقه. یک زمان در حال اجرا از طریق سیم تولید یک میدان مغناطیسی است که توسط سه سنسور در بند است. بر اساس آنچه ارزش سنسور تشخیص محققان به طور مداوم می تواند شناسایی دقیق موقعیت حلقه در فضا است. از آنجا که آنها می توانید تعیین که در آن کاربر انگشت واقع شده است.

“به طور مداوم ردیابی هوشمند دیگر حلقه شما می خواهم که به جریان تمام داده ها با استفاده از ارتباطات بی سیم. که بخشی از مصرف مقدار زیادی از قدرت است که چرا بسیاری از حلقه هوشمند تنها تشخیص حرکات و ارسال آن دستورات خاص” گفت: شرکت سرب نویسنده فرشید سالمی Parizi دانشجوی دکتری در مهندسی برق و کامپیوتر. “اما AuraRing حلقه مصرف تنها 2.3 milliwatts از قدرت است که تولید یک میدان مغناطیسی نوسانی که دست بند به طور مداوم می تواند احساس. در این راه وجود دارد بدون نیاز به هر گونه ارتباط از حلقه به بند است.”

با مستمر پیگیری AuraRing می توانید انتخاب کنید تا خط — به طور بالقوه برای پاسخ به پیام های متنی-و یا اجازه می دهد کسی به یک واقعیت مجازی آواتار دست که مشابه آنچه آنها انجام می دهند با خود واقعی دست. در علاوه بر این به دلیل AuraRing با استفاده از میدان مغناطیسی آن را هنوز هم می تواند مسیر دست حتی زمانی که آنها خارج از دید مانند زمانی که یک کاربر در یک اتوبوس شلوغ و نمی تواند رسیدن به تلفن خود را.

“ما همچنین می توانید به راحتی تشخیص شیپور خاموشی طرفداران و یا حتی کمی کوچک در مقابل بزرگ تنگنا” سالمی Parizi گفت. “این به شما می دهد اضافه شده تعامل فضا. برای مثال اگر شما نوشتن ‘سلام’ شما می تواند با استفاده از یک تلنگر و یا خرج کردن برای ارسال این داده ها. و یا در یک ماریو-بازی خرج کردن می تواند شخصیت پرش اما یک تلنگر می تواند آنها را به پرش فوق العاده.”

محققان طراحی شده AuraRing به آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان آن می آید از جعبه و نه وابسته به یک کاربر خاص است. آنها آزمایش سیستم در 12 شرکت کنندگان با دست های مختلف اندازه. این تیم در مقایسه با محل واقعی از یک از شرکت کنندگان را انگشت به جایی که AuraRing گفت: در آن بود. بسیاری از زمان, سیستم ردیابی محل مورد توافق با محل واقعی در عرض چند میلی متر.

این حلقه و بند ترکیب می تواند مفید باشد برای بیش از بازی و گوشی های هوشمند این تیم گفت.

“از آنجا که AuraRing به طور مداوم نظارت بر حرکات دست و نه فقط حرکات آن را فراهم می کند مجموعه ای غنی از ورودی ها که در صنایع مختلف می تواند با استفاده از” گفت: ارشد نویسنده Shwetak پاتل یک استاد در هر دو آلن مدرسه و مهندسی برق و کامپیوتر گروه. “برای مثال AuraRing می تواند تشخیص شروع بیماری پارکینسون با ردیابی ظریف لرزش دست یا با کمک توانبخشی سکته مغزی با ارائه انتقادات و پیشنهادات در دست جنبش تمرینات.”

این فن آوری در پشت AuraRing چیزی است که می تواند به راحتی اضافه شده به ساعت های هوشمند و دیگر بند دستگاه با توجه به تیم.

“این همه در مورد قدرت های فوق العاده” سالمی Parizi گفت. “شما هنوز هم باید تمام قابلیت های که امروز smartwatches باید ارائه دهد, اما زمانی که شما می خواهید از مزایای اضافی شما فقط با قرار دادن در حلقه خود را.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه واشنگتن. Original نوشته شده توسط سارا McQuate. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de