تنها چیزی که ما را به ترس … ترس ترس خود را

تحقیقات به آسیب دیده مغز را فراهم می کند حیاتی درس برای زمان ما: اضطراب است نه یک ضعف بلکه یک راهنمای.

به عنوان یک دانشگاهی روانشناس من اغلب در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد چیزهایی که در مورد من می دانم کمی از بیت کوین به مدرسه عمومی ازدحام بیش از حد به این طرز فکر از یک قاتل توده. بنابراین من باید با تجربه گرفتن همه چیز اشتباه علنا به عنوان کارشناسان متعددی در این زمینه من انجام داده اند در opining در حال حاضر coronavirus بحران است. در ماه فوریه هشدار دادیم عمومی از گرایش به اشتباه تفسیر خطر و نگرانی زیاده از حد; ما ذکر شده در مطالعات پدیده ای به نام “احتمال غفلت” برای کمک به توضیح دهد که چرا جدید کروناویروس نباید فشار ما را به حالت وحشت. پیام ما روشن بود و یک طرفه: حفظ آرامش ما گفت و اجازه ندهید احساسات بهتر از ما است.

تا به حال من خواسته شده است برای پیش بینی که چگونه این همه چیز را به نوبه خود من احتمالا همان اشتباه و به خبرنگاران گفت: در مورد تحقیقات نشان می دهد که احساسات تداخل با قضاوت بهتر. اما در حال حاضر با بهره مندی از ادراک (و شاید گستاخی می دانند) من فکر می کنم که ما روانشناسان ممکن است چیزی به مراتب بیشتر و اساسی برای اضافه کردن: توضیح است که دو برابر به عنوان یک mea culpa. به ما منعکس ما چگونه به این نقطه از توده مرگ مقیاس مستندات و نابودی اقتصاد وجود دارد یک فرصت برای دوباره چگونه ما صحبت در مورد تصمیم گیری—به آغوش آن پیچیدگی و هر آنچه که هدایت آن را فراهم می کند.

ما به عنوان پروب ایالات متحده کافی پاسخ به همه گیر علل متعدد به نظر می رسد. مفسران اشاره کرده اند به یک نامنظم رئیس جمهور خاتوله, چینی, تبلیغات و سنگین مقررات از درمان های پزشکی و دستگاه های, در میان دیگر عوامل سیاسی. و یا دیگری آنها اشاره غالب ارزش های فرهنگی آمریکا که در آن مردم عشق خود را به آزادی و استقلال و قلم در فکر اجتماعی فاصله انبوه, تست و تعطیلی کسب و کار. این فهرست لباس های شسته شده چیزی از دست رفته به مراتب بیشتر عنصری هر چند—سمت تلنگر به این موضوع رفتاری دانشمندان مطرح شده چند ماه پیش. در آن زمان ما حدس زده است که نگرانی از گسترش ویروسی خواهد بود متورم در کل به دلیل احساسات می miscalibrate درک ما را از خطر است. امروز به نظر می رسد ما که تعصب رو به عقب: هنگامی که مواجه با هشدار از گسترش همه گیر مردم تحتبرآورد خطر است. چرا ؟

به اعتقاد من مقصر واقعی در اینجا یکی دیگر فرهنگی عامل بومی نه فقط به روانشناسان اما برای آمریکایی ها به طور گسترده تر: ناسالم گریزی به ترس. در ماه فوریه عناوین مانند “بیش از حد ترس از ووهان Coronavirus می تواند خطرناک” و “خود ترس است بزرگترین Coronavirus خطر” عادی شد. در میان سیاستمداران تحقیر این احساسات خواهد بود هر دو حزب. “ترس است که نمی تواند سازنده در اینجا” گفت: West Virginia فرماندار در تاریخ 13 مارس در آماده سازی دولت برای ویروس. “ما نباید اجازه دهید ترس باعث وحشت ایم” فرماندار آلاباما چند روز بعد. “ما نباید رانده ترس” جی Inslee التماس مدت کوتاهی قبل از دولت واشنگتن با تجربه افزایش موارد است. و نیویورک اندرو کومو شده است ترس بزرگترین دشمن tweeting چندین بار از اواخر فوریه که “ما نمی توانیم اجازه می دهد ترس به دلیل سبقت گرفتن” و “بیایید مبارزه با ترس با حقایق” به عنوان دولت خود را تبدیل به کانون قتل عام.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کومو اظهارات در خصوص نقطه به یک دوگانگی کاذب بین ترس و عقل و احساسات و حقایق. اینجا جایی است که من شما را از من درخواست تجدید نظر خود به مقام علمی و ادبیات روانشناختي. کار قابل توجهی در این زمینه من نشان داده است که احساسات نمی مانع دلیل اما اطلاع از آن. ترس های خاص خود می تواند سازنده ساخت ما موثر تر decisionmakers در مواجهه با خطر است.

معروف 1997 آزمایش led توسط عصب شناسی آنتوان Bechara نشان داد که چه اتفاقی برای افرادی که در تلاش برای تولید و پردازش احساسات منفی. بیماران با آسیب به ventromedial قشر و مردم بدون مغز اختلالات انجام قمار وظیفه. در این کار شرکت کنندگان در انتخاب کارت از چهار عرشه مخصوص ماشینها ممنوع کارت با هر یک کشیده آشکار یا مالی به دست آوردن یا از دست دادن. برخی از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع بد هستند شرط برای بازیکن به طور کلی ارائه پاداش های بزرگ در برخی از کارت های (برنده 100$) اما حتی بزرگتر مجازات دیگران (از دست دادن 1000 دلار). دیگر عرشه خوب شرط: اگر کشیده شده از به طور مداوم به شرکت کنندگان برنده پول در طول زمان است. Bechara و همکارانش دریافتند که مغز آسیب دیده بیماران با نقص در پردازش احساسات منفی را خنگ شرط: آنها تمایل به قرعه کشی از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع تا زمانی که آنها را شکست. غیر بیماران از سوی دیگر توسعه یک واکنش به استرس بد عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و یادگیری برای جلوگیری از آنها را. خود احساسات منفی نبود فساد خود را در تصمیم گیری — آن را هدایت آن است.

یک مقدار بیشتر مطالعه اخیر منتشر شده در سال 2016 نشان خاص نقش ترس در همین فرایند است. محققان با استفاده از همان قمار وظیفه به عنوان Bechara مقایسه بیماران با صدمات مغزی به غیر بیماران است. دومی ساخته شده کمی بیشتر پول از کارت و آنها نیز بهتر قادر به تشخیص ترس عبارات در یک مجموعه ای از عکس. در واقع این دو توانایی برای قمار و درک ترس—به نظر می رسد در ارتباط بود. کار دیگر در جمعیت های بالینی که در تلاش برای تولید و یا ترس را تجربه مشابه نشان می دهد اختلال در درک خود را از خطر است.

آنچه در این نوع از مطالعات نشان می دهد که ترس می تواند کمک به تصمیم گیری. اگر ما می خواهم در آغوش اضطراب ما در مواجهه با یک بیماری همه گیر به جای انجام بهترین های ما به “مبارزه” آن را به عنوان اندرو کومو پیشنهاد ما گزینه های بهتر در طول راه. اگر ما می رفته در برابر جی Inslee مشاوره و مجاز خود را به “رانده شده” توسط یک دوز سالم از ترس ما می تواند به تقویت ما تمایل به ماندن در داخل توقف سفر پوشیدن ماسک و جلوگیری از جمعیت بزرگ. این نشان می دهد که مردم باید اجازه دهید ترس خود آنقدر شدید است که به علت فلج یا خصومت. بلکه ما نیاز به غلبه بر این باور غلط است که احساسات مانند ترس و اضطراب و استرس ما را ضعیف بزدلانه و غیر منطقی.

رای گیری داده ها پشتیبانی از این مفهوم است. یک پیو نظرسنجی از بیش از 11,000 بزرگسالان انجام شده در اواخر ماه مارس از مردم خواست تا گزارش خود احساسات بیش قبلی هفت روز از جمله اینکه چگونه اغلب آنها بودم “عصبی و اضطراب یا بر روی لبه.” همچنین در مورد درجه ای که آنها پشتیبانی می کند و قوانین اجتماعی-دورى سیاست. داده های خام هستند و من تجزیه و تحلیل آنها به منظور تعيين رابطه بين احساس بد و خوب انجام می دهند. من در بر داشت که افرادی که احساس بیشتر عصبی و اضطراب یا بر روی لبه نیز گفت: آنها کمتر راحت از دیدن یک دوست نزدیک یا رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی بیشتر به احتمال زیاد برای شروع کار از خانه و با استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی برای جلوگیری از رستوران ها و حمایت بیشتری از بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی.

که مقدار نسبتا بصری: آن را حس می کند که کسانی که بیشتر ترس از این ویروس شده اند adopters اولیه از شیوه های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش آن. اما یکی دیگر از داده های نقطه ای به من ایستاده بود: کثرت مردم در این نظرسنجی احساس عصبی و اضطراب و در لبه تنها “برخی یا کمی از زمان;” در حالی که فقط 19 درصد گفت: آنها احساس کردند این احساسات “اکثر و یا تمام وقت.” بر خلاف این ایده که آمریکایی ها خواهد بود اجازه دادن به احساسات منفی را در مواجهه با خطر به نظر می رسد که بیشتر به حال پولادین خود را در یک راه است که می تواند ساخته شده FDR افتخار.

ما یاد بگیرند به آغوش احساسات ما از ترور و عمل به آنها را در راه های مفید, به عنوان این بحران حرکت رو به جلو ؟ من بدبین. ما گریزی به ترس ریشه در یک مشکل مرتبط با آن است fetishization خالص دلیل. خونسرد منطق است که اغلب شناور به عنوان نوش دارو برای ما شکسته, جامعه, یک راه برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی و مقابله با فریادهای خبر جعلی از نخبگان سیاسی. این یک هدف اصیل اما coronavirus بحران روشن می سازد که دلیل ایجاد حفره در برابر احساسات ایجاد یک انتخاب نادرست. حقایق را در مورد مراقبت از احساسات خود را, و ما می تواند عاقلانه برای ما نگرانی برای کمک به راهنمای ما در هفته ها و ماه آمده است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de