باستان شناسی رکورد آشغال با مدفوع goldmine بالقوه برای بینش باستان سلامت و رژیم غذایی انگل تکامل و اکولوژی و تکامل میکروبیوم. مشکل اصلی برای محققان است که تعیین مدفوع تحت بررسی. یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله PeerJرهبری Maxime Borry و کریستینا Warinner از موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ (MPI-SHH) ارائه “CoproID: یک روش قابل درك منابع paleofeces.”

یادگیری ماشین را قادر می سازد قابل طبقه بندی

پس از هزاران سال منبع از یک قطعه خاص از مدفوع می تواند دشوار است برای تعیین. تشخیص انسان و سگ مدفوع است به خصوص دشوار است: آنها مشابه در اندازه و شکل رخ می دهد در همان سایت های باستان شناسی و مشابه ترکیب. در ضمن سگ شد در منو برای بسیاری از جوامع باستان و دوستان سگ ما باید تمایل به تمیز کردن مدفوع انسانی نتیجه گیری ساده تست های ژنتیکی مشکل ساز مانند تجزیه و تحلیل می تواند بازگشت DNA از هر دو گونه است.

به منظور دسترسی به بینش موجود در paleofeces محققان توسعه یافته coproID (coprolite شناسایی). این روش ترکیبی از تجزیه و تحلیل باستان میزبان DNA با یک ماشین یادگیری نرم افزار آموزش دیده در microbiomes در, مدرن, مدفوع. استفاده از coproID به هر دو تازه توالی و قبلا منتشر شده مجموعه تیم از محققان از MPI-هیس دانشگاه هاروارد و دانشگاه اوکلاهما قادر به اطمینان پیش بینی منابع باستان مدفوع نشان می دهد که ترکیبی از میزبان DNA و متمایز کلنی میکروب زنده در درون انسان و سگ اجازه می دهد تا مدفوع خود را به دقت مشخص.

طبقه بندی قابلیت را فراهم می کند بینش به سلامت دستگاه گوارش

“یکی از غیر منتظره از یافته های مطالعه ما تحقق است که باستان شناسی رکورد پر از مدفوع سگ می گوید:” پروفسور کریستینا Warinner نویسنده ارشد این مطالعه است. اما Warinner نیز انتظار coproID به برنامه های گسترده تر به خصوص در زمینه پزشکی قانونی, محیط زیست و میکروبیوم علوم است.

توانایی شناسایی دقیق منبع باستان شناسی مدفوع را قادر می سازد مستقیم بررسی تغییرات در ساختار و عملکرد روده انسان میکروبیوم در طول زمان است که محققان امید را ارائه بینش به عدم تحمل مواد غذایی و یک میزبان از دیگر مسائل در سلامت انسان است. “شناسایی انسان coprolites باید اولین گام برای باستان میکروبیوم انسان تحلیل می گوید:” این مطالعه برای اولین بار نویسنده Maxime Borry.

“با داده های اضافی دربارهی روده metagenomes غیر غربی روستایی سگ ما بهتر قادر به طبقه بندی و حتی بیشتر باستان سگ مدفوع به عنوان در واقع در حال سگ به عنوان مخالف به ‘نامشخص'” Borry می افزاید. به عنوان فروشگاه از انسان و سگ میکروبیوم داده ها رشد می کند coproID ادامه خواهد داد به منظور بهبود خود را طبقه بندی و بهتر کمک محققان که برخورد paleofeces در یک محدوده جغرافیایی و تاریخی زمینه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخچه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de