این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد برخی از آفریقایی Tech کارگران لوکس مسکن

Samasource که در استخدام داده labelers به عنوان یک شکل از کمک های برنامه است که مسکن آنها در هتل و پس از آن دفاتر را بسته بودند توسط دولت مستندات.

مریم آکول یکی از کوچکترین دندان در جهانی و ماشین آلات با تکنولوژی زندگی در نایروبی, کنیا به دور از دره سیلیکون. بسیاری از همسایگان خود افتاده اند و در زمان های سخت پس از Covid-19 تعطیل این شهرستان در ماه گذشته اما او برداشته شده است به دامان لوکس.

آکول که 28 با این نسخهها کار برای Samasource یک شرکت که برچسب تصاویر و دیگر اطلاعات برای شرکت های مانند گوگل ایجاد خوراک برای پروژه های هوش مصنوعی مانند self-driving cars. او نان آور اصلی در مشغول نایروبی آپارتمان و سهام او و با او 7 ساله و پسر و دو برادر سنین 8 و 24.

اما آکول دیده نشده از خانواده او و یا آپارتمان برای حدود یک ماه به دلیل مانند بسیاری از Samasource را نایروبی کارکنان او در حال حاضر زندگی و کار می کند از یک رفت و آمد مکرر هتل. پنجره او را در چهار ستاره اوله Sereni مشرف به دشت پوشیده از چمن از پارک ملی نایروبی—یک تغییر عمده از این شرکت باز-طرح توجیهی دفتر در کنار یک بزرگراه است. “وجود دارد نمایش” آکول می گوید. “ما می توانید ببینید حیوانات وحشی چرا مثل زرافه و شترمرغ.”

برخی از فن آوری صنعت lowliest و حداقل قابل کارگران در حال حاضر منزوی در هتل لوکس جدا شده از خانواده های خود در شهرستانها که در آن coronavirus و اقدامات لازم برای کنترل آن باعث برخی از بدترین مشکلات.

آکول و همکاران او در حال زندگی در استراحتگاه برای حسن نیت ارائه میدهد از Samasource, یک سان فرانسیسکو تاسیس شرکت در سال 2008 به استفاده از داده های برچسب گذاری شغل به عنوان یک نوع از برنامه کمک به بلند کردن مردم در برخی از فقیرترین کشورهای جهان است.

A woman smiling near a window

مریم آکول به نظر می رسد از پنجره به بیرون از هتل نایروبی است که او به طور موقت در خانه و دفتر کار.

حسن نیت ارائه میدهد از Samasource

در هنگام خاموش کردن دولت سفارشات بسته Samasource در نایروبی و دو نفر دیگر در اوگاندا بیشتر از آن حدود 1500 نفر از کارگران در شرق آفریقا شد و به طور موثر از قطع اشتغال است. این شرکت زده معاملات با رفت و آمد مکرر هتل ها خالی توسط یک شبه ناپدید شدن از گردشگری ارائه شده و کارکنان این گزینه را به حرکت در. ترین زمان آن را حتی در صورتی که به معنای پشت سر گذاشتن خانواده است. “ما استخدام افراد از جوامع محروم. Pivoting به کار در خانه همان است که برای آنها به عنوان آن را برای من می گوید:” وندی گونزالس Samasource موقت مدیر عامل شرکت.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1100 Samasource کارکنان از سه هتل در نایروبی و همچنین به عنوان یک گولو, اوگاندا. “این دشوار است اما من به خانواده من هر روز وقتی که من با انجام کار می گوید:” آکول یکی از 140 Samasource کارگران در اوله Sereni. “اکثر شرکت ها باید تعطیل تا مردم بیکار هستند; به حساب ما خودمان را به عنوان خوش شانس.”

کنیا را به دولت تحمیل تنگ مستندات در نایروبی و مومباسا این کشور در دو شهر بزرگ و اصلی coronavirus نقاط داغ در اوایل ماه آوریل است. جنبش در داخل و خارج از شهرها محدود شده است. مدارس تعطیل هستند در سراسر کشور و وجود مقررات منع رفت و آمد شبانه.

مارتین Muchangi که منجر به پروژه های در بهداشت و بیماری های مناطق گرمسیری در غیر انتفاعی Amref سلامت آفریقا در نایروبی می گوید: بسیاری از ساکنان این شهرستان از کار هستند و از آنجا که اکثر کار های غیر رسمی یا کتابچه راهنمای مشاغل. کمک دولت حداقل است. “ما در حال دیدن جدی روانی و اجتماعی استرس” Muchangi می گوید, همراه با گرسنگی و خشونت خانگی.

Exterior of a hotel in Nairobi

یکی دیگر از هتل که در آن Samasource مسکن کارگران در طول coronavirus مستندات.

حسن نیت ارائه میدهد از Samasource

Amref شبکه بهداشت جامعه کارگران توزیع شستن دست ها در ایستگاه های سراسر کنیا و تلاش برای جلوگیری از Covid-19 از اقدامات تضعیف برنامه های کنترل بیماری های دیگر مانند اچ آی وی است. این مستند و درآمد از دست رفته را منصرف برخی از بیماران مبتلا به HIV از چیدن آنها دارو Muchangi می افزاید و هدایت بیشتر مردم به فحشا, به طور بالقوه افزایش عفونت.

زندگی در داخل هتل ها اشغال شده توسط Samasource دوبله Samahomes است و متین. آکول و همکاران اقامت در سوئیت خود را در طول ساعات کار و برای وعده های غذایی. آنها همچنین بازدید از سرویس رختشویی و یک پرستار که روزانه دما و سلامت چک.

کارگران می تواند سرمایه گذاری بر روی یک تراس مشرف به پارک ملی به تماشای حیوانات و غروب آفتاب. آکول یک سالسا فن, شده گوش دادن به موسیقی و گرفتن او را به نوبه خود منجر روزانه اجتماعی فاصله گروه ورزش. “من به مردم بگویید به فضای بیرون و ما گام های اساسی” او می گوید. “ما در حال یادگیری از یکدیگر است.”

آکول آغاز شده و در Samasource پنج سال پیش به عنوان یک ورودی اطلاعات در سطح labeler برای مشتریان از قبیل خارج استفاده می شود که این شرکت برای بهبود موتور جستجوی خود باقی می ماند و مشتری است. داده ها برچسب زدن است که به طور کلی ضعیف پرداخت و به عنوان انجام دیجیتال کار از روی مقاطعه اما Samasource می گوید کارگران دریافت فرصت برای پیشرفت و دستمزد زندگی می کنند که در شرق آفریقا است که بیش از 40 درصد بالاتر از محلی حداقل دستمزد. دولت آمار و ارقام می گویند که در سال 2018 به طور متوسط حداقل دستمزد در شهرهای بزرگ شد 19,831 کنیا شیلینگ حدود 186 امروز.

آکول ترویج شد به پیچیده تر داده ها و وظایف و سال گذشته به تیم کمک می کند که تطبیق پروژه های مشتری به Samasource نیروی کار و قابلیت های. یکی از نمونه های اخیر بود ماشین خود رانندگی پروژه ای است که نیاز به برچسب تصاویر چراغ های راهنمایی و علائم جاده را با سنگ تیز کردن آن الگوریتم’ جاده احساس.

مانند دره سیلیکون کارگرانی که در ساخت Samasource را داده آکول پیدا کرده است کار او عمدتا بدون تغییر با کار از راه دور اگر چه او در حال حاضر دارای زوم تماس با همکاران در محل جلسات فیزیکی. او همچنین با استفاده از چت تصویری برای ارائه از راه دور کمک برای مشق شب به پسرش پشت در آپارتمان او یکی از خوش شانس اقلیت از کنیا دانش آموزان قادر به کار آنلاین.

زمانی که او قادر خواهید بود برای کمک به او را در گوشت دوباره نامشخص است. “من واقعا نمی دانم برای چه مدت من اینجا” آکول می پذیرد.

گونزالس از Samasource می گوید: این شرکت هیچ برنامه ای برای تغییر آن ترتیبات فعلی است و از نزدیک به تماشای مشاوره از مقامات بهداشت و کنیا دولت است. ضمن Samasource مشتریان نیاز به اطلاعات بیشتر. “ما هنوز هم از دیدن همان تقاضا” را به عنوان قبل از همه گیر او می گوید:. “نیاز به پیاده سازی هوش مصنوعی به عنوان بخشی از عملکردهای مهمی است که هنوز هم وجود دارد.” حتی به عنوان جهان لکنت صنعت فن آوری نیست اجازه دادن به آن الگوریتم های یادگیری ماشین گرسنه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im