این بیماری همه گیر است که جلو راندن موج جدیدی از اتوماسیون

نرم افزار برنامه های تصویب شده در طول Covid-19 بحران آن را آسان تر برای تکمیل فرم ها و پیگیری درخواست. آن را موجب صرفه جویی در کار اما می تواند هزینه شغل.

ماه گذشته شرکت داروسازی تاکدا شروع استخدام بیماران به صورت یک کارآزمایی بالینی امیدوار کننده Covid-19 درمان شامل آنتی بادی های کشیده شده از خون در بهبود بیماران. این به طور معمول طول می کشد چند هفته به جمع آوری اطلاعات افراد تعیین کند که ممکن است مناسب برای محاکمه و دریافت مدارک در.

با کروناویروس هنوز پخش كردن, تاکدا sped تا چیز با استفاده از یک میانبر و ترفند ساده: با استفاده از نرم افزار برای ضبط کارهایی مانند باز کردن فایل های انتخاب زمینه های ورودی و برش و چسباندن متن. وظایف پس از آن می تواند تکرار برای هر بیمار آینده نگر. نتیجه: کارهای اداری رو انجام در روز به جای هفته.

تاکدا شروع به تست این روش شناخته شده به عنوان رباتیک اتوماسیون فرآیند و یا RPA چند ماه قبل از همه گیر با نرم افزار از یک شرکت به نام UiPath. “ما می خواهم اثبات شده است که ارزش به آن می گوید:” کایل پسر عموی رئیس تاکدا دیجیتال خدمات خط و فرد مسئول از تلاش. “سپس در اطراف Covid ما گفت: خوب ما می تواند سرعت بخشیدن به کشف مواد مخدر و بیماران از طریق این چرخه سریع تر است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

با الهام از موفقیت تاکدا در حال حاضر افزایش استفاده از آن از RPA با یک برنامه ریزی برای آموزش هزاران نفر از کارکنان به ساخت و استفاده از نرم افزار رباتها برای خود. آن را به تازگی زد موفق یک خلبان با 22 کارکنان. تخمین می زند که تلاش می تواند به طور خودکار 4.6 میلیون ساعت کار اداری در هر سال—معادل حدود 2000 نفر از کارگران. اما تاکدا نمی بینم تکنولوژی جابجایی هر کسی. پسر عموی می گوید هدف این است که برای افزایش بهره وری و استخدام افزایش یافته است به عنوان نرم افزار رباتها شده است نورد از.

برای همه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف هوش مصنوعی و یادگیری ماشین, سریعترین و ساده ترین راه برای شرکت ها به طور خودکار به دفتر کار این است که از طریق ساده و قطعا نابخردانه نرم افزار اتوماسیون. تاکدا رویکرد فراهم می کند یک راه برای ماشین آلات را بیش از معمول و کارهای تکراری و بدون سرمایه گذاری در پروژه های نرم افزار و یا نگرانی در مورد سیستم های میراث. آن را به سختی ظریف یا قوی اما تا زمانی که شما می توانید نقطه و را کلیک کنید, شما می توانید به طور خودکار.

گسترده تر تاثیر اتوماسیون اداری کمتر روشن است. برخی از تحقیقات نشان می دهد که مقدار زیادی از کار رسیده برای اتوماسیون است که تاثیر گسترده در شغل اما تا کنون RPA تمایل به جای تنها ترین تکراری و دنیوی کار اغلب موثر بر برون سپاری بیش از یک شرکت را خود کارگران است.

اشکال پیشرفته تر از نرم افزار اتوماسیون که شامل پیچیده تر تصمیم گیری ممکن است با افزایش احتمال که افراد جایگزین خواهد شد. از لحاظ تاریخی رکود تمایل به سریع کارفرمایان برای استقرار اتوماسیون بیشتر با برخی از تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که این پدیده تبدیل شده است و بیشتر با تلفظ اخیر رکود.

بسیاری از شرکت ها به نظر می رسد که بنیاد با هم فرآیندهای برای مقابله با اختلالات ناشی از کوروناویروس. UiPath می گوید آن اضافه شده 836 مشتریان جدید در سه ماهه اول به دو برابر مشتری خود را پایه سال بیش از سال. مشتریان خود شامل یک بیمه گر استفاده می شود که RPA نرم افزار برای مقابله با افزایش ادعاهای مربوط به Covid و تحویل شرکت هایی که از آن استفاده می شود برای سرعت بخشیدن به استخدام. بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است در تشدید روند که شرکت ها به دنبال راه هایی برای تبدیل شدن به لاغر و رقابتی تر است.

“من صحبت کرد به هر کسی که انجام اتوماسیون به عنوان یک راه برای تبدیل شدن به رقابتی تر و انعطاف پذیر تر می گوید:” مورین فلمینگ یک تحلیلگر در IDC که آهنگ نرم افزار روبات. به عنوان بهبود اقتصاد او انتظار دارد که برخی از شرکت ها برای بازگشت به روش های قدیمی انجام کارها در حالی که دیگران حفظ و یا افزایش استفاده از اتوماسیون.

تغییر نسبت به کار از راه دور را فراهم می کند فرصتی برای تجدید نظر عملیات و نگاه خودکار وظایف. حداکثر مانچینی یک معاون اجرایی رئیس جمهور در اتوماسیون در هر نقطه دیگری پیشرو RPA شرکت می گوید: یک شرکت هواپیمایی مشتری که او نمی خواهد نام و استفاده از رباتها برای مقابله با افزایش درخواست بازپرداخت توسط خودکار ورود اطلاعات است که تا به حال به صورت دستی انجام شده. داشتن بسیاری از مردم در حال کار از خانه با تاکید بر نیاز به طور خودکار روند. “وجود دارد یک مواد تغییر در وظایف سنگین,” او می گوید. “چگونه می توانم به شما گزارش مالی خود را هنگامی که شما نمی دانید که چگونه بسیاری از لغو دارید ؟ رباتها مورد استفاده قرار گرفت به منظور سرعت بخشیدن به این روند است.”

RPA است که به سختی یک ایده جدید است. آن ممکن است به طور خودکار کاربر ساده و با استفاده از اقدامات “ماکرو” در پردازش کلمه و برنامه های صفحه گسترده برای چند دهه. بیشتر منظوره نرم افزار اتوماسیون برای فرآیندهای کسب و کار شروع به مصرف کردن در اوایل دهه گذشته است. در حال حاضر این صنعت در چشمگیر مسیر. در ماه فوریه گزارش Grand View پژوهش برآورد فروش نرم افزار بالغ بر 1.1 میلیارد دلار در سال 2019 خواهد بود و رشد 33.6 درصد سالانه بین 2020 و 2027.

ماه گذشته مشاوران در فورستر پیش بینی شده است که اختلالات با توجه به Covid خواهد شد سرعت بخشیدن به اتوماسیون اداری. گزارش امتیاز به نیاز به انعطاف بیشتری زنجیره تامین به عنوان یک مثال است.

این روند در حال حاضر آغاز شده است. زمانی که بسیاری از صادرکنندگان چین به طور موثر تعطیل عملیات در اوایل سال جاری Accenture یک مشاوره و برون سپاری شرکت با عجله به توسعه یک ابزار به طور خودکار شناسایی جایگزین برای مشتریان خود. این خراش ها در وب و استفاده از زبان طبیعی پردازش الگوریتم برای پیدا کردن تامین کنندگان است که ممکن است قادر به مرحله با از دست رفته مواد یا قطعات. با بیشتر زنجیره عرضه اختلال ممکن است به عنوان شرکت نگاه به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر و انعطاف پذیر ابزار خواهد شد که در دراز مدت ارزش.

این روند به عنوان یک واقعیت بررسی هوش مصنوعی میباشد. پس از سالها اعتیاد به مواد مخدره در اطراف پتانسیل تجاری از خونریزی دستگاه لبه یادگیری پژوهش Covid باعث شده است که برخی سخت-آمار شرکت برای مهار blue-sky سرمایه گذاری است. ماه گذشته بارگذاری گفت: باد کردن آن هوش مصنوعی در آزمایشگاه تحقیقاتی به عنوان بخشی از گسترده تر اقدامات کاهش هزینه. در همان زمان شرکت در صورت فشار به انجام بیشتر با کمتر (از جمله کارکنان کمتر) علاقه ساده-و در عین حال موثر اتوماسیون ممکن است رشد کند.

“امروز در هر نقطه که شما تکراری عملیات در محل کسانی که نخست چیزهایی که شما به طور بالقوه می تواند به طور خودکار برای کاهش هزینه های خود را و تبدیل شدن به کارآمد تر و مسئول تر می گوید:” آلن Priestley یک تحلیلگر گارتنر در. او انتظار دارد که برخی از تغییرات در نحوه کسب و کار به outlast بحران کنونی است. “اگر شما باید آن را در حال حاضر شما در حال رفتن برای جلوگیری از انجام آن زمانی که بهبود بازار” او تخمین می زند.

حتی برخی از شرکت های بهره از بحران در حال افزایش اتوماسیون. یک سال پیش Genpak که باعث می شود مواد غذایی بسته بندی تا به حال چند نفر پردازش سفارشات ، سپس این شرکت شروع به استفاده از فن آوری از یک شرکت به نام Conexiom به طور خودکار تبدیل بدون ساختار داده ها از سفارشات فروش و یا به پرونده های دیجیتال.

“کسب و کار ما رفت دیوانه” می گوید: Darlene Bardin, مدیر خدمات مشتریان در شرکت از خارج و تحویل رونق مرتبط با Covid. “اگر ما از یک سال پیش که در آن ما تا به حال به دست وارد کنید تمام این سفارشات ما خواهد بود سکندری در سراسر خودمان است.”

Bardin می گوید که اتوماسیون بدان معنی است که برخی از کارگران که در سمت چپ این شرکت نمی نیاز به جا شود. “ما نمی رفتن به این پروژه با هدف کاهش, مردم,” او می گوید. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>