این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد

گسترش Covid-19 ساخته شده است که مردم فکر می کنم دو بار در مورد آنچه که آنها اجاره. اما این نه نابود اجاره بازار—فقط آن را تغییر.

“من فکر می کردم ما مرده بودند می گوید:” مانی Bamfo مدیر اتاق-اجاره startup جهان. در اوایل روز از Covid-19 گیر جهان—یک پلت فرم برای به اشتراک گذاری اقتصاد مردم به اجاره اتاق از یک دیگر برای چند ساعت در یک زمان رو دلهره آور و بحران وجودی. آن مفهوم اصلی دور بر این ایده است که مسافران و یا بر روی بروید حرفه ای به دنبال توقف گودال را پیدا اجاره یک اتاق از یک غریبه جذاب و بالعکس. اما پس از coronavirus آمار هیچ کس در سفر, سفید-یقه نیروی کار بود پناه در محل و ick عامل های فضایی با غریبه ها loomed ، “میزبان ما شد خواهم, من نمی خواهم کسی در خانه من,” Bamfo می گوید.

آن را نه فقط در کوتاه مدت اتاق اجاره. این بیماری همه گیر در حال ساخت چشم انداز اجاره هر چیزی به طور ناگهانی پر. بسیاری از اجاره مبتنی بر بازار دیدم مشتریان خود لگد و یا ناپدید می شوند به عنوان Covid-19 جاروب از طریق ما. زمان شهرستانها در سراسر کشور آغاز شد, کاهش, خود, اقامت در خانه سفارشات آیش دوره در حال حاضر wreaked ویران کردن بر روی برخی از شرکت های اجاره. برجسته لباس خدمات اجاره باند گذاشته خرده فروشی کارکنان از طریق زوم در حالی که کوتاه مدت اجاره غول Airbnb کاهش نزدیک به 25 درصد از نیروی کار خود را. اجاره ماشین صنعت ضربه سخت به خصوص با بیش از 2000 کارمند از دست دادن موقعیت خود در شرکت. هرتز برای ورشکستگی زمینه است.

جهان را چالش بزرگ در ضمن شده است اقامت در خارج از مشکل با رگولاتور. سان فرانسیسکو ارسال این شرکت یک نامه هشدار برای ظاهر شدن به نقض این شهر پناهگاه در محل فرمان های کوتاه مدت اجاره کد و برنامه ریزی قانون است. جان ساحل ارتباطات مدیر شهرستان وکیل دنیس هررا می گوید که جهان است و نه مطابق با شهر سلامت نظم در مقایسه با دیگر های اقتصاد شرکت هایی مانند Uber Lyft و Cashpadz. “گلوب, Inc. نه همکاری با این شهر بررسی شده و موفق به ارائه اطلاعات اولیه مربوط به اموال خود را موجودی و اقدامات احتیاطی گرفته شده برای به حداقل رساندن بهداشت و مسائل ایمنی” کوت می گوید. “اگر آن را همچنان به انجام این کار, ما گام های مناسب برای محافظت از سان فرانسیسکوییها. این چیزی است که ما همیشه انجام می شود با کسب و کار است که تهدید بهداشت عمومی و نادیده گرفتن قوانین است. جهان, Inc. و خود مدیر عامل در حال پرت در قرار دادن سود قبل از بهداشت عمومی و قانون است.” (جهان پاسخ: “ما در ارتباط با شهر و ارسال خواهد شد یک پاسخ رسمی [به شهر] در مدت کوتاهی. استانداردهای ما مطابقت و یا بیش از استانداردهای دیگر homesharing سیستم عامل است که باقی مانده اند باز در سان فرانسیسکو.”)

با وجود این Bamfo ادعا می کند جهان پر رونق است. “کسب و کار شده است بسیار, بسیار, بسیار خوب,” او اضافه می کند. به جای آگهی مکرر, جهان, در حال حاضر آشنائی به تازگی کارگران از راه دور که می خواهید یک استراحت از قرنطینه زندگی است که در حال جستجو برای یک محل آرام برای ایجاد یک تماس تلفنی و یا یک استراحت از مدرسه در منزل فرزندان خود را. “مردم باید برای پیدا کردن حریم خصوصی” Bamfo می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

جهان نیست و تنها اجاره خدمات است که بر یک تو رفتگی در دیوار در طول coronavirus مستند. شرکت تحقیقات بازار Mintel پیدا کرده است که چشم انداز برای شرکت های اجاره در واقع نسبتا خوب است. گابریل لیبرمن مدیر این شرکت از روند رسانه های اجتماعی و تحقیقات در آمریکا می گوید: اجاره اقتصاد است “واقعا بسیار خوبی قرار” برای این نامشخص لحظه. علاوه بر بهداشت عمومی اورژانس Covid-19 نیز موجب شدید اشتغال بحران و لیبرمن می بیند اجاره شرکت به عنوان آماده برای شکوفا چرا که مردم با احتیاط در مورد هزینه. این یک دیدگاه مشترک توسط دانشگاه نیویورک بازاریابی پروفسور تام Meyvis که مطالعات رفتار مصرف کننده. چرا که مردم تمایل به بیشتر مراقب باشید با پول در دوران رکود اقتصادی, Meyvis مظنون مردم ممکن است را انتخاب کنید اجاره برخی کالاها و خدمات بیش از داشتن آنها برای جلوگیری از شیب تند قیمت برچسب ها از-خرید بلیط. “آنها ممکن است تمایلی به بالا پرداخت هزینه های بالا جلو, حتی اگر آنها قادر به انجام,” او می گوید.

برخی از مبلمان-شرکت های اجاره نیز مراتب شگفت آور و در بخشی به دلیل آنها ارائه یک راه برای لذت بردن از ليزينگ اقلام بدون توپخانه از قیمت کامل برای آنها. جی رنو, مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک مبلمان اجاره, راه اندازی, پر, می گوید: کسب و کار قوی است در بسیاری از شهرستانها در آن خدمت می کند. “ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در تقاضا برای کار از خانه مبلمان به عنوان مردم همچنان به کار از خانه,” او می گوید: “به خصوص در سواحل غرب بازار که در آن مردم به طور معمول کمی بیشتر فضا.” پر تنها کاهش بازار شهر نیویورک است که هنوز از وضعیتی وخیم از Covid-19 و از دست دادن ساکنان در حالی که شهرهایی را که نبوده است به عنوان نهفته نیست دیدن همان نوع از مهاجرت. رنو مظنون است که بحران اقتصادی در حال ساخت پر جذاب تر. “خانه اجاره تمایل به افزایش در طول هر نوع رکود و یا افسردگی بسیار قابل توجهی است,” او می گوید. “همان می تواند درست باشد با مبلمان به عنوان به خوبی. بسیاری از مردم در حال تحقق آنها در واقع در مورد مراقبت از انعطاف پذیری و همچنین بیشتر از نظر مالی محتاطانه برای آنها در حال حاضر مجبور به خرید آن است.”

Everset نیویورک-بر اساس مبلمان اجاره, راه اندازی, همچنین از دست برخی از آن انتظار می رود پایه مشتری محلی در شهر مانند دانش آموزانی که معمولا خواهد بود در حال حرکت به منهتن. آن کسب و کار است با این وجود نیز ، Everset تا به حال به استخدام کارمندان اضافی به منظور تهیه یک نوع جدید از مشتری—افراد مرفه که در سمت چپ نیویورک به حومه شهر و در نزدیکی روستایی انکلاوها و می خواهید بدون هیچ زحمتی مجموعه مبلمان تحویل داده است. “مردم در حال فرار از شهر برای اجاره خانه در Westchester, New Jersey, لانگ آیلند و کانکتیکات است. ما در حال گرفتن مقدار زیادی از تقاضا از افرادی که نیاز به مبلمان در آن شرایط” مدیر عامل گاوین استاینبرگ می گوید. “این تغییر کسب و کار ما است.”

در حالی که بسیاری از سنتی شرکت های اجاره خودرو در حال مبارزه نظیر-به-نظیر اجاره پلت فرم Turo هوازدگی سقوط سفر از آنجا که برخی از آن مستاجرها در حال حاضر با استفاده از اتومبیل های خود را به جای حمل و نقل عمومی محلی برای errands و به عنوان مکان به گرفتن برخی از زمان به تنهایی. سن دیگو مبتنی بر میزبان جان ویلسون می گوید کسب و کار خود را نه به طور قابل توجهی کاهش یافته است اما جمعیت از مستاجرها ناگهان منتقل شده است. “به طور کلی گردشگران به حساب 65 تا 75 درصد از رزرو من. این انجام داده است و یک سوئیچ کامل,” او می گوید. “از آنجا که Covid-19 شیوع مردم محلی را به خود اختصاص 90 درصد از اجاره.”

این تغییر اتفاق می افتد در سراسر پلت فرم. “بازار به طور چشمگیری تغییر از اکثریت مردمی با استفاده از Turo برای سفر به اکثریت مردم شروع به استفاده از Turo محلی برای تحرک” مدیر عامل شرکت استیو Webb می گوید. این شرکت همچنین به تازگی در نظر سنجی کاربران در مورد تغییر در رفتار خود و نشان داد که 13 درصد از سواران بودند در واقع با استفاده از این ماشین به عنوان تلفن همراه فضای کاری. “انتظار نداشتم این بود که بالا!” روزنامه می گوید. حتی بالاتر: یک چهارم از پاسخ دهندگان اشاره به میل به “فضای شخصی” خود را به عنوان محرک.

این بدان معنا نیست که مردم نمی به طور جدی بازنگری اشکالاتی اجاره در مقابل داشتن به خصوص به عنوان آنها با استفاده از این لحظه به تجدید نظر در عادات مصرف آنها به طور گسترده تر. بوستون کالج جامعه شناسی استاد ژولیت Schor که مطالعات مصرف گرایی می گوید وجود دارد در حال حاضر قابل رؤیت افزایش فروش خودرو در چین پست-مستند. “من فکر می کنم که با ترس در مورد اجاره و بسیاری از تمایل به رفتن در حمل و نقل عمومی” او می گوید. به عنوان وال استریت ژورنال به تازگی اشاره کرد: خودروسازان در حال گزارش افزایش علاقه در مالکیت خودرو در ایالات متحده است. اما گسترده اقتصادی عدم قطعیت است که به همراه این بیماری همه گیر به این معنی است که مردم بعید ماندگار را پرش دور از اجاره—plunking کردن پول برای خرید چیزی آشکار است که اغلب به سادگی امکان پذیر نیست.

برخی از مردم از دیدن اجاره به عنوان یک قابل دسترسی راه برای دسترسی به تجربیات و چیزهایی که آنها نمی تواند خرید آشکار در حال حاضر. Andrine رابینسون یک Turo کاربر که زندگی در آتلانتا ذکر شده قیمت آن به عنوان دلیل اصلی او با استفاده از آن از طریق همه گیر. “این به ما می دهد که گزینه پیشنهاد می splurging بدهید کمی به ما اسراف در شیوه زندگی در اقتصادی, بودجه,” او می گوید. در نامشخص بهار ephemerality باید اجاره اقتصاد بزرگترین ضعف به عنوان مردم طلب ثبات و حس مالکیت. اما اجاره, اقتصاد, شرکت های موفق در حال حاضر موفق شده اند که به نوبه خود ضعف به چلیپا از فروش زمین خود را—اگر شما نمی دانید که فردا چه نگه می دارد اجاره را که امروز کمی ساده تر می تواند مانند یک انتخاب منطقی.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de