این ویروس همه گیر است که به آرامی در حال جهش. اما آن را بیشتر خطرناک است ؟

داده ها از سمور یا راسو مزارع آمار coronavirus ریختن ممکن است بیشتر نور در یک جهش است که به طور گسترده ای گسترش یافته است.

FABIAN BIMMER/مهر/Newscom

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

آن را تنها یک تغییر کوچک. در برخی از نقطه در اوایل بیماری همه گیر یکی از 30,000 نامه در ژنوم SARS-CoV-2 تغییر از یک یک به یک G. امروز که جهش در موقعیت 23,403 است گسترش در سراسر جهان است. این است که در اکثریت قریب به اتفاق به تازگی توالی ویروس و تبدیل به مرکز سوزش علمی سوال: به جهش تبدیل به مشترک به دلیل آن کمک می کند تا ویروس گسترش سریع تر است ؟ و یا آن را فقط تصادف است ؟

بیش از 6 ماه به همه گیر این ویروس بالقوه به تکامل در یک nastier جهت—و یا اگر ما خوش شانس تر شدن خوش خیم—نامشخص است. در بخشی که دلیل آن تغییرات آهسته تر از بسیاری از ویروس های دیگر, دادن virologists کمتر جهش به مطالعه است. اما برخی از virologists همچنین افزایش جذاب امکان: که SARS-CoV-2 در حال حاضر به خوبی اقتباس به انسان هنگامی که آن را پشت سر هم بر روی صحنه جهانی در پایان 2019 داشتن بی سر و صدا honed توانایی خود را برای آلوده کردن مردم از قبل.

متوسط coronavirus تجمع حدود دو تغییر در هر ماه در آن ژنوم. توالی SARS-CoV-2 ژنوم کمک می کند تا محققان به دنبال چه این ویروس گسترش می یابد. بسیاری از این تغییرات تحت تاثیر قرار نمی چگونه این ویروس عمل می کنند اما چند ممکن است تغییر این بیماری را توانايی انتقال و یا شدت.

یکی از اولین نامزد شد عمده فروشی حذف 382 جفت در یک ژن به نام ORF8که تابع ناشناخته است. اولین گزارش Linfa وانگ و دیگران در دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور در ماه مارس preprint های حذف شده گزارش از تایوان به عنوان به خوبی. یک حذف در ژن رخ داده است در اوایل سال 2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع بیماری های ناشی از نزدیک مرتبط coronavirus; آزمایشگاه آزمایش های بعد نشان داد که نوع تکرار کمتر کارآمد از پدر و مادر خود را نشان می دهد این جهش ممکن است در کاهش شیوع بیماری سارس. کشت سلولی آزمایش نشان می دهد جهش ندارد همان خوش خیم در اثر SARS-CoV-2 وانگ می گوید: “اما نشانه هایی وجود دارد که ممکن است خفیف تر بیماری در بیماران است.”

ضعیف مدارک و شواهد از یک اثر وزش

جهش در موقعیت 23,403 کشیده شده بیشترین توجه را در بخشی به دلیل آن را تغییر ویروس’ سنبله پروتئین بر روی سطح آن که متصل به سلول های انسان است. جهش تغییر اسید آمینه در موقعیت 614 از سنبله از یک آسپارتیک اسید (به صورت مختصر D) به گلیسین (G) به همین دلیل است که آن را به نام G614.

در یک سلول کاغذ این ماه بت Korber و همکارانش در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس نشان داد که G614 بیشتر رایج تبدیل شده و تقریبا در هر کشور و منطقه آنها نگاه کرد و در حالی که D614 است که تقریبا رفته (ببینید گرافیک زیر). که ممکن است نشانه آن است که آن را outcompeted توسط G614 اما آن را نیز می تواند یک تصادف باشد. “هر یک جهش ممکن است به افزایش فرکانس بسیار بالا در سراسر جهان فقط به دلیل تصادفی شانس می گوید:” Kristian اندرسن محاسباتی زیست شناس در موسسه تحقیقات. “این اتفاق می افتد تمام وقت.”

مقايسه گسترش های مختلف ویروسی انواع حمل دو جهش می تواند نشان دهد یک تفاوت. بریتانیا COVID-19 ژنومیک کنسرسیوم دارای توالی 30,000 SARS-CoV-2 ژنوم اجازه می دهد دانشمندان به مقایسه چگونه سریع 43 دودمان حمل G614 جهش و 20 با D614 گسترش یافته است. آنها تخمین زده است که سابق رشد 1.22 بار سریع تر از دومی—اما از نظر آماری معنیدار بود پایین. “شواهد برای یک تفاوت ضعیف است و اگر آن را ندارد, وجود دارد, برآورد اثر در حد متوسط است می گوید:” زیست شناس تکاملی اندرو Rambaut از دانشگاه ادینبورگ.

محققان همچنین به همراه فرهنگ آزمایش. زمانی که Korber گروه مهندسی اصطلاح viruslike ذرات به حمل یک سنبله پروتئین و یا دیگر G614 نوع ظاهر می شود کارآمد تر در ورود به سلول است. جرمی لوبن از دانشگاه ماساچوست و مدرسه پزشکی که پیدا کرده است همان چیزی که توضیح می دهد که G614 باعث یک تغییر جزئی در شکل سنبله ظاهرا ساخت آن را آسان تر برای پروتئین به انجام تغییرات ساختاری که باعث غشای ویروس و سلول به فیوز. “داده های ما به نظر می رسد مانند آن را در جایی بین سه تا 10 برابر بیشتر عفونی” لوبن می گوید. “است که بسیار عظیم اثر است.”

این بدان معنا نیست که جهش دارای یک اثر در دنیای واقعی می گوید virologist اما Hodcroft از دانشگاه بازل. در گذشته او اشاره می کند: “ما باید مواردی که ما واقعا فکر می کردم که ما تا به حال شواهد برای یک جهش است که در حال تغییر بود ویروسی رفتار و به عنوان شواهد بیشتری در آمد آن به نظر نمی رسد به این مورد است.” افزایش توانایی برای آلوده کردن یک آزمایشگاه سلولی ممکن است ترجمه برای میلیاردها متنوع سلول ها در بدن انسان می افزاید: آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا: “انسان نیستند سلول Vero.”

یک تغییر برای بدتر ؟

یک نامه جهش نادر در فوریه یافت اما در تقریبا هر تازه توالی ژنوم امروز ممکن است SARS-CoV-2 مطلب انتقال.

60804020011 Jan.Feb.Mar.Apr.ممکن است6 Jun.D614G614100%

Korber et al., همراه, DOI: 10.1016/j.همراه است.2020.06.043 اقتباس توسط N. دسای/علوم

حیوانات آزمایش ها یکی دیگر از راه برای بررسی اثرات G614. یکی از گزینه virologist ماریون Koopmans از مرکز پزشکی اراسموس (EMC) می گوید می تواند به آلوده کردن بلاگها با آن و D614 و تفاوت نگاه در چه مقدار ویروس در آنها ریخته. اما عفونت در موش خرماها تنها حدود 1 هفته Koopmans یادداشت ها. “این اثر را باید بسیار بزرگ به نشان می دهد تا در یک آزمایش شبیه به آن.”

ایده دیگر این است که به افشای مثلا موش خرماها به حیوانات حمل هر کدام از این دو نوع و ببینید که چگونه به خوبی انتقال دهند. یک کنترل نشده انتقال تجربه در حال حاضر صورت گرفته در هلندی سمور یا راسو و مزارع که در آن کروناویروس جدید شروع به پریدن کرد از انسان به minks حداقل پنج بار جداگانه. دو بار آن D614 نوع و سه بار G614, Koopmans می گوید. او امیدوار داده ها از شیوع بیماری می تواند نشان دهد که آیا یک یا گسترش سریع تر و گسترده تر از دیگر. اما این آزمایش ندارد دقت از یک مطالعه آزمایشگاهی او تصدیق می کند. “ما باید یک آزمایش در اینجا. مطالعه و طراحی است و نه مطلوب.”

آیا G614 تر است انتقال یا نه آن را تبدیل به غالب و جهان است که با آن زندگی می کنند Rambaut می گوید. برآوردهای اخیر از ویروس تولید مثل شماره که نشان دهنده چگونه آن را به خوبی گسترش می یابد—در حال حاضر عمدتا بر اساس جهش کرنش. “چه ما نمی دانیم این است که آیا D614 می شده اند متفاوت” Rambaut می گوید.

به همین دلیل کمی تکامل ؟

توجه lavished در G614 ممکن است مبهم بزرگتر سوال: با این ویروس نیاز به حداقل 11 میلیون نفر در سراسر جهان, چرا بیشتر نمی جهش که بر رفتار آن در حال ظهور است ؟

شاید فقط انتخاب کمی فشار بر روی ویروس آن را به عنوان نژادها از طریق میلیون ها نفر از immunologically ساده, مردم, دانشمندان می گویند. که می تواند تغییر با ظهور واکسن و یا درمان های جدید مجبور ویروس به تکامل است. اما آن را نیز می تواند نشان می دهد که این ویروس شده است با مردم بیشتر از ما می دانید و پخش شد قبل از اولین مورد شناخته شده در ووهان چین در ماه دسامبر 2019. “تکامل این ویروس برای تبدیل شدن به یک انسان پاتوژن ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده و ما آن را از دست رفته” راسموسن می گوید.

وانگ فکر می کند یک نسخه از این ویروس ممکن است گردش زودتر در انسان در جنوب آسیا و شاید پرواز تحت رادار دلیل آن نمی تواند باعث بیماری شدید. “اگر آن اتفاق می افتد در کوچک و یا از راه دور ایجاد کرد و حتی با برخی از مردم در حال مرگ هیچ کس در حال رفتن به می دانم که وجود دارد سرريز” وانگ می گوید. این ویروس می تواند پس از آن که آلوده حیوانی که آورده بود به ووهان و شروع این بیماری همه گیر.

در مزارع پرورش سمور یا راسو, بعد از همه, این ویروس شروع به پریدن کرد و نه فقط از انسان به حیوانات بلکه از حیوانات به انسان, وانگ می گوید. “اگر که اتفاق می افتد در هلند مطمئنا این اتفاق می تواند در یک روستا در تایلند و یا در استان یوننان در جنوب چین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر