دولت فدرال شناخته شده نیست برای قوی سایبر. حتی وزارت دفاع سهم خود را از آسیب پذیری های شناخته شده. در حال حاضر یک گزارش جدید از سوی دولت دفتر پاسخگویی برجسته سیستمیک کاستی در پنتاگون تلاش برای اولویت دادن به امنیت سایبر در هر سطح و ساخت هفت توصیه برای تحکیم DoD دیجیتال دفاع.

در این گزارش نیست یک چک لیست از آنچه DoD باید انجام شود به منظور بهبود امنیت سایبر آگاهی در انتزاعی است. به جای گائو نگاه سه DoD-طراحی طرح های برای دیدن اینکه آیا پنتاگون زیر را از طریق آن به اهداف خود. در اکثر موارد DoD تکمیل نشده است که امنیت رایانه آموزش و آگاهی از وظایف این مجموعه است. وضعیت های مختلف در تلاش است که به سادگی ناشناخته آنجا که هیچ کس به دنبال پیشرفت خود را. در حالی که یک ارزیابی از “امنیت سایبر بهداشت” مثل این نیست به طور مستقیم تجزیه و تحلیل یک شبکه سخت افزار و نرم افزار آسیب پذیری آن تاکید نیاز برای افرادی که استفاده از سیستم های دیجیتال را به ارتباط برقرار کردن با آنها را در راه امن. به ویژه هنگامی که آن مردم در دفاع ملی.

“این همه مسئولیت ها را به درک خود را در, امنیت, اما چگونه می توانم شما را متقاعد همگان را به پیروی از قوانین آنها قرار است به دنبال و همواره آن را به اندازه کافی است ؟ می گوید:” یوسف Kirschbaum, یک مدیر در گائو دفاع قابلیت ها و مدیریت تیم که نظارت این گزارش. “شما هرگز قادر به از بین بردن تمام تهدیدات, اما شما می توانید آنها را به اندازه کافی و بسیاری از DoD را استراتژی ها و برنامه های خوب هستند. نگرانی ما این است که آیا آنها سرسختانه به دنبال آن به اندازه کافی به طوری که آنها قادر به انجام مدیریت ریسک است.”

این گزارش با تمرکز بر سه مداوم وزارت دفاع, امنیت, بهداشت طرح. 2015, امنیت, فرهنگ و انطباق طرح برشمرد 11 آموزش و پرورش مربوط به اهداف برای سال 2016; گائو در بر داشت که پنتاگون تنها با تکمیل چهار نفر از آنها. به طور مشابه, 2015 سایبر نظم و انضباط طرح برشمرد 17 اهداف مربوط به تشخیص و از بین بردن و پیشگیری از آسیب پذیری های از وزارت دفاع این شبکه تا پایان سال 2018 است. گائو یافت که DoD تنها ملاقات شش نفر از کسانی که. چهار هنوز انتظار و وضعیت هفت دیگران ناشناخته است چرا که هیچ کس در وزارت دفاع نگه داشته است مسیر پیشرفت است.

گائو بارها و بارها شناسایی عدم به روز رسانی وضعیت و پاسخگویی به مسائل هسته ای در وزارت دفاع را cybersecurity آگاهی و آموزش و پرورش تلاش. معلوم بود در بسیاری از موارد که به اتمام بود که آموزش ماژول. وجود دارد حتی DoD بخش فاقد اطلاعات که در آن کاربران باید دسترسی به شبکه خود را لغو عدم تکمیل دوره های آموزشی.

“که وزارت دفاع انجام نشده و آنچه در آن نیاز به امنیت سایبر تعجب آور نیست می گوید:” پیتر خواننده های امنیت سایبر متمرکز استراتژیست در New America Foundation. “اگر شما نمی توانید آن را پیگیری شما نمی توانید آن را اندازه گیری. اگر شما نمی توانید آن را اندازه گیری شما نمی توانید آن را مدیریت کند. و اگر شما نمی توانید آن را مدیریت کنید شما نمی خواهید به موفقیت است.”

در پاسخ به این گزارش هفت توصیه—که همه مربوط به تکمیل DoD موجود طرح و ایجاد قوی تر نظارت و رهبری به آن را انجام دهد— وزارت دفاع به طور کامل موافقت با یک, تا حدودی با چهار و مخالفت با دو. پنتاگون معتقد است که برخی از اهداف و برنامه هایی است که تاریخ را تا سال 2015 در حال حاضر منسوخ شده و در نتیجه بی ربط به زمان دفاع.

“به نیاز است که همه از این جهت استراتژیک و اولویت بندی بازنویسی شود برای نظارت بر انطباق با کاهش خطر مناطق که DoD شناسایی تقریبا پنج سال پیش خواهد نا امید بخش است تلاش برای نگه داشتن سرعت با تغییر تاکتیک و تکنیک و روش ها از دشمنان ما و در حال تحول تغییرات در فن آوری” وزارت دفاع گفت: در پاسخ آن.

گائو می ایستد همه از توصیه های خود را حفظ در حالی که این اهداف شد پنج سال پیش آنها مربوط به مهارت های بنیادی و مفاهیم به جای نرم افزار خاص و یا دستگاه. اگر هر چیزی انباشت می شود همه فوری تر به آدرس به عنوان زمان بیشتری می گذرد.

“DoD می داند که چگونه برای شناسایی مشکلات آنها می دانند که چگونه به آنها حمله. این پیگیری از طریق ما به دنبال در می گوید:” گائو را Kirschbaum. “آنها کاملا درست است که همه چیز تغییر کرده است, تهدید بردار را تغییر تکنولوژی تغییر کرده است, اما بسیاری از چیزهایی که آنها مشخص در شرایط از آنچه که در این بخش نیاز به انجام کار فرهنگی هستند پایدار چیزهایی که آنها در حال اساسی امنیت سایبر شیوه است.”

اگر تدارکات وزارت دفاع را cybersecurity دوره های آموزشی به نظر می رسد باطنی جدید امریکا خواننده اشاره می کند که چنین امتحانات از دولت ایالات متحده دیجیتال دفاعی هستند به خصوص حیاتی در طول Covid-19 بیماری همه گیر. دولت و شبکه های شرکت های بزرگ به طور یکسان هستند بیشتر در معرض از همیشه گسترده کار از راه دور و دیگر تغییر اولویت است. وقت آن رسیده برای تهاجمی دیجیتال عملیات تهاجمی.

“این فقط در مورد آنچه که مهاجمان را در حال حاضر آن را در مورد گرفتن در این سیستم و نشستن در آن beachhead برای ماه ها یا حتی سال ها از در حال حاضر.” خواننده می گوید. “این باعث می شود این گزارش همه بیشتر گفتن و خسته کننده داده می شود که این گزارش به بررسی آنچه که قرار بود به در حال حاضر اجرا شده قبل از در حال حاضر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی