پنتاگون دست من فراز کمک Militarize پلیس. در اینجا چگونه

بیش از چند دهه 1033 برنامه حمل بیش از $7.4 میلیارد دلار از وزارت دفاع اموال به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون.

تصاویری از این هفته هر دو اجتناب ناپذیر و ماندگار: معترضان جاری شدن سیل در خیابان های شهرهای سراسر ایالات متحده ملاقات کرد توسط نیروهای پلیس مجهز به کامل بدن زره پوش تاکتیکی و وسایل نقلیه است که مبهم شبیه تانک. محلی اجرای قانون در پاسخ به حتی بدون خشونت تظاهرات اغلب بیشتر شبیه نیروهای مسلح ایالات متحده—که قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر واقعی پلیس نظامی گردان در برابر صلح و دوستی مونتاژ شهروندان ایالات متحده در این کشور کاپیتول دوشنبه. که هیچ حادثه.

آن را آسان به اندازه کافی برای خرید دنده تاکتیکی در ایالات متحده و امنیت عطا برنامه قریب میلیاردها دلار به سازمان های اجرای قانون برای به دست آوردن درجه نظامی تجهیزات. اما در دهه های اولیه راننده به همین دلیل می توان آن را بسیار سخت به بگویید که یک گارد ملی و نیروهای نظامی از یک پلیس محلی بوده است وزارت دفاع خود را از طریق یک برنامه است که تقسیم شده همه چیز را از سرنیزه به نارنجک انداز به حوزه در سراسر کشور است.

ایجاد شده به عنوان بخشی از سال 1997 دفاع ملی مجوز عمل 1033 برنامه اجازه می دهد تا وزارت دفاع به خلاص شدن از شر بیش از حد تجهیزات توسط عبور از آن را به مقامات محلی که فقط مجبور به پرداخت برای هزینه های حمل و نقل. (پیشرو کمی محدود تر 1208 برنامه در سال 1990 آغاز شد.) با توجه به اجرای قانون حمایت دفتر که نظارت بر این روند بیش از $7.4 میلیارد دلار از اموال منتقل شده از این برنامه آغاز به کار; بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون باید ثبت نام. بسیاری از آن موجودی است کاملا عادی: تجهیزات دفتری و اداری, لباس, ابزار رادیو و…. اما مسافت همچنین شامل برخی از به اصطلاح کنترل تجهیزات—تفنگ وسایل نقلیه زره پوش و غیره—که کمک به ایجاد یک منظره از عدم تناسب.

کسانی که نمایش منحصر به فرد هستند به جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس ، این نظامی آمریکایی پلیس و 1033 برنامه به طور خاص شروع به جذب گسترده تر موشکافی در سال 2014 پس از Black Lives Matter تظاهرات در فرگوسن میسوری است.

طرفداران 1033 برنامه می گویند که آن را نگه می دارد شهرهای امن تر است. مخالفان می گویند توزیع اقلام تحت کنترل در واقع افزایش خشونت پلیس. کثیرالانتشار مطالعات استدلال هر دو طرف است. اما کسانی که باید مورد بررسی قرار 1033 برنامه در عمق اخیرا استدلال می کنند که مشکل واقعی این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که در هر صورت از آنجا که سال انگار رکورد نگه داشتن ساخته شده اند هش از داده های اساسی.

“دولت فدرال نیست واقعا پیگیری بسیاری از این تجهیزات است که می رود به سازمان های اجرای قانون محلی می گوید:” آنا Gunderson یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا که مستروف یک 2019 مطالعه است که به بررسی اثرات 1033 برنامه در نرخ جرم و جنایت. “سازمان خود ناسازگار در پیگیری. که فقط باعث می شود آن را واقعا دشوار است برای هر کسی به سعی کنید برای یادگیری در مورد برنامه و یا مطالعه آن را امتحان کنید و تجزیه و تحلیل آن, از آنجا که ما نمی باید بسیار روشن درک چه نوع از تجهیزات در واقع در دست این سازمان است.”

این christophe vidal آیا حفظ یک صفحه گسترده جزئیات به آنها آن است توزیع اموال در طول سال. وقتی پرسیده شد که در مورد شکایت مغایر سوابق سخنگوی دفاع تدارکات سازمان که نظارت بر christophe vidal اشاره کرد که این سازمان تغییر سیستم های حسابداری در سال 2013 به دولت اجازه می دهد هماهنگ کننده و سازمان های اجرای قانون برای شناسایی و پیگیری آنچه آنها دریافت خواهید کرد. که سوئیچ و پر از لکه رکورد نگه داشتن از قبل است و سر در گم تلاش برای درک تاثیر یک برنامه است که کمک کرده است تا تبدیل به اجرای قانون در آمریکا است.

“به DLA نیست بایگانی فعال موجودی قبل از 2014. آنها همچنین نمی آرشيو اطلاعات در مورد نقل و انتقال تجهیزات و تخریب کنترل تجهیزات در آن زمان. LEAs خود را به طور معمول تنها حفظ سوابق برای چند سال موضوع را به محلی خود را در سطح رکورد نگه داشتن مقررات می گوید:” کنت Lowande یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه میشیگان که پژوهش شامل 1033 برنامه. “برخی از این هرگز نمی تواند ثابت شود. شما می توانید دوباره ایجاد پرونده که از دست داده است.”

این مسائل با 1033 نیز اجرا عمیق تر از فقط متناقض و یا ناقص مجموعه داده. وزارت دفاع ارائه نمی دهد آموزش برای سازمان های اجرای قانون است که دریافت و کنترل اموال. به جای آن از چپ به دریافت کنندگان گواهی آموزشی خود را در هر سال. “چه برنامه هایی مثل 1033 باید انجام شود این است که مردم با توجه به تجهیزات به انجام عملیات است که به طور سنتی انجام شده توسط تاکتیکی تیم است که در غیر این صورت هرگز قادر به دست آوردن آن می گوید:” جاناتان Mummolo یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه پرینستون که تمرکز بر انجام ندادی. “این است که برای مطمئن شوید که همیشه همراه با آموزش گسترده. وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از تنوع در پلیس استانداردها در سراسر هیئت مدیره.”

که به ظاهر سهل انگاری نظارت تجلی دیگر نگران راه به عنوان به خوبی. در یک سال 2017 نیش عملیات دفتر پاسخگویی عمومی به دست آمده بیش از 100 کنترل آیتم از برنامه 1033—از جمله night-vision goggles و بمب لوله مواد—با مجموع برآورد ارزش 1.2 میلیون دلار. تمام آن را در زمان ایجاد یک جعلی سازمان اجرای قانون سایت و آدرس حمل و نقل. گائو را جعلی نرم افزار پردازش شده و تایید شده در عرض یک هفته.

به DLA اجرا کنترل های اضافی در پی این گزارش که بر روند اکتساب فدرال برای سازمان های اجرای قانون به جای که دولت های ایالتی و محلی. این مراحل عبارتند از: یک بررسی از هر موجود متقاضی و ایجاد یک نقطه تماس در هر آژانس فدرال به دامپزشک و تصویب درخواست. اما گائو موفقیت در hoodwinking آژانس هم الهام بخش اعتماد به نفس. و نه آن را الهام گرفته از دولت فدرال اساسا به تجدید نظر در قضیه توزیع کنترل تجهیزات به پلیس در وهله اول.

یک سال پس از فرگوسن پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما یک فرمان اجرایی را امضا ممنوع است که اجرای قانون ایالتی و محلی از دریافت انواع خاصی از اموال مانند نارنجک و weaponized هواپیما تحت 1033 برنامه اما این محدودیت بودند کوتاه: مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته و آنها را در سال 2017. Lowande استدلال می کند که تاثیر عملی است که لغو شده است قابل اغماض است. اوباما اصلی اجرایی منظور در نهایت تنها اعمال شده به حدود 300 بخش او می گوید و هیچ نشانه ای در سال های اخیر DLA موجودی که قبلا محدود اقلام فرستاده شده اند دوباره. در یک مقاله به کار در حال حاضر تحت بررسی Lowande می یابد که demilitarization تلاش های که انجام می گیرد در این دو سال نشان داد “هیچ تاثیر قابل تشخیص در جرم و جنایت خشونت آمیز و یا افسر ایمنی است.”

“هیچ شواهد قانع کننده, راست, در حال حاضر, که مسلح کردن LEAs با درجه نظامی تجهیزات کاهش یا افزایش جرم و جنایت,” او می گوید.

تحقیقات دیگر به 1033 برنامه هر چند رنگ هشدار دهنده تصویر در مورد اثر آن بر فعالیت پلیس. “تحقیقات ما نشان می دهد که افسران نظامی سخت افزار و باورها به خشونت متوسل به سرعت بیشتر و اغلب می گوید:” رایان ولش یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه تمپا که مستروف یک سال 2017 بررسی اثرات 1033 برنامه در خشونت های پلیس. “دیگر تحقیقات نشان می دهد که زمانی که دولتی پاسخ خشونت آمیز مخالفان و معترضان به احتمال زیاد به عمل خشونت در این سایت و در آینده است. البته که منجر به خشونت بیشتر از سوی دولت ایجاد یک کهکشان مارپیچی است که سخت به فرار.”

در سال 2018 پرینستون را Mummolo تحقیقات منتشر شده نشان میداد که نه تنها سلاح های ویژه و تاکتیک تیم های مستقر هستند اغلب در جوامع رنگ, اما آنها به طور متوسط “ارائه مزایای قابل تشخیص از نظر افسر ایمنی و یا جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش است.” که یک نقطه است که اغلب از دست داده می شود: در حالی که مشخصات بالا در پاسخ به خشونت پلیس تظاهرات جلب توجه بیشتر به 1033 برنامه و دیگر مانند آن در بسیاری از نقاط کشور آثار آن یک جزء اصلی از انجام ندادی.

“ما تمایل به تمرکز بر روی این وقایع هنگامی که وجود دارد گسترده ناآرامی های اجتماعی و آنها مسلط سرفصل و ما دیدن مسلحانه پلیس در آمده اما پلیس نظامی فعال در این کشور در همه زمان ها می گوید:” Mummolo. “آن را یک وضعیت مانند ما در حال حاضر شاهد هستیم به آنها را فعال کنید.”

سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>