“هی یو” می گویند ده ها تن از زنان جوان در Infinite. آنها نگاه به دوربین را با دست خود پنهان نیمه پایین تر از خود مواجه است. “کار بینی را بررسی کنید!” یا اگر درک خود نقص خود را لب, “لب فیلر چک کنید!” Bryson تیلر “چگونه در مورد در حال حاضر” پخش پشت یک مونتاژ عکس نشان دادن خاموش خود بینی و لب—selfies, مدرسه, تصاویر, مدل, عکس, عادی-به دنبال دختران نوجوان است. آنها خود را نشان می دهد چهره های جدید در ضرب و شتم کامل با ریز بینی و, کامل, خفه شدن. نظر روان (یا گله) در مورد تحولات خود را و پس از آن کلیپ ها ویرایش به تدوین ویدئوها در یوتیوب که در آن آنها به هزاران نفر از نمایش ها بیشتر.

البته نه هر فرد در این کلیپ بدست لبها یا جراحی زیبایی بینی. کسانی که روش های ارزان نیست و بسیاری از پدر و مادر اجازه نمی دهد آنها را به هر حال. اما این عدم دسترسی همراه با افزایش علاقه به جراحی پلاستیک موجب با تصویر متمرکز بر سیستم عامل مانند Infinite دارای تقویت رسانه های اجتماعی subtrend: نشان دادن روش های غیر جراحی به عوض کردن صورت خود را برای بیشتر چاپلوس selfies. یک زن shimmies به “اصلی” جنگ در حالی که با پوشیدن یک بینی shaper که به نظر می رسد کمی مانند یک پلاستیک گیره لباس. دیگران روی صورت راننده که در اطراف سر و گردن و ضمیمه پشت گوش خود را. (توصیه می پوشند ؟ هشت ساعت است.) در یوتیوب متفاوت است. برخی از فیلم ها به شما آموزش چگونه به نوار پشت پوست صورت خود را بنابراین شما می توانید نگاه “ربوده و ظاهر” در عکس. دیگر تجارت را مرور بینی tweakers تزریقی بینی استخوان lifters “بینی شکل دادن به تمرینات” و غبغب flatteners در صدها نفر از سراسر جهان برای سال.

درمان لوازم آرایشی و بهداشتی روش—اغلب به نام “At Home بینی شغل” و یا “در خانه Facelifts” در فیلم عنوان شده و با درجه پایین ویروسی در زبان انگلیسی وب برای تقریبا یک دهه است. آنها همهمه در پس زمینه آنلاین زیبایی جوامع معمولا بازیگران به عنوان عجیب و غریب و یا حواس پرت چیز (و اغلب به عنوان عجیب و غریب واردات “از آسیا”) را امتحان کنید زمانی که شما خسته هستید و یا کم محتوا ایده های. در برخی از نقطه در پنج سال گذشته هر چند آنها رفته ام از بودن یک راه بسیار خوبی برای یک clickbait-y تصویر بند انگشتی است که باعث می شود شما نگاه مثل شما در حال شکنجه توسط کلر را فروشنده به چیزی است که برخی از مردم به نظر می رسد با استفاده از unironically و خرید از آمازون در droves. “می توان آن را مورد استفاده من 13 ساله دختر ؟” یکی از مشتری می پرسد در مورد یک محصول به نام “بینی بلند کردن سحر و جادو بینی Shaper کلیپ زیبایی بینی لاغری دستگاه درد بالا ابزار است.” فروشنده جواب میده ؟ بله.

محصولات نیست اینترنت اختراع و یا حتی یک کنندگان. قدیمی ترین رکورد بینی shaper من می توانم پیدا شد یک سال 1905 ثبت اختراع برگزار می شود توسط یک آمریکایی به نام ایگناتیوس ناتانیل Soares, برای یک دستگاه که در واقع یک بینی جام برگزار شد توسط یک تسمه که زخم در اطراف سر و buckled بالای چشم. دستگاه های مشابه شده اند اختراع و ابداع در این قرن پس از. مردم همیشه می خواهند به نگاه بهتر به خصوص افرادی که زندگی خود را در مقابل دوربین. “در ’90s نوار و دستگاه های مختلف دیگر استفاده می شد اگر شما می خواستم به چند سال کردن کسی که برای یک فیلم می گوید:” جراح پلاستیک رضا Jarrahy. “شما ببینید در کمتر از آن در هالیوود در حال حاضر به دلیل CGI.” دکتر تا به حال هرگز دیده می شود آمازون-نسخه های موجود از دستگاه های قبل از و رک و پوست کنده بود کمی تعجب است که مردم به طور متوسط مایل بودند به چیزهای پلاستیکی تا بینی خود را و یا کمربند خود مواجه است.

این پدیده می آید به عنوان جای شگفتی نیست به افرادی که تحقیقات فراتر از ایالات متحده و اروپا است. با توجه به کریستال Abidin دیجیتال شناس مطالعه آنلاین, افراد مشهور, این محصولات بخشی از روزمره زیبایی آداب و رسوم برای بسیاری از مردم در سراسر شرق و جنوب شرقی آسیا و منشعب بیرون از ژاپن است. “واقعا دنیوی در عین حال خاص اشیاء دارای سابقه طولانی در فرهنگ مادی مانند چیزهایی که به شکل تخم مرغ خود را به یک مربع” Abidin می گوید. در حالی که این محصولات اغلب آگهی به مخاطبان غربی با exoticizing آنها را به عنوان عجیب و غریب, آسیایی, دستگاه Abidin اشاره می کند که آنها در نظر گرفته شد به همان اندازه عجیب و غریب زمانی که برای اولین بار معرفی شده در آسیا در 1990s. “وقتی که آنها آمدند به بازار مردم فکر کردم این خیلی مسخره است اما این بسیار سرگرم کننده است,'” Abidin می گوید. “در نهایت بسیاری از مردم با استفاده از آنها این است که آنها [شد] طبیعی فرهنگی, اقلام است.”

آگاهی از این دستگاه به احتمال زیاد آمد به سوی غرب با بقیه به اصطلاح “موج کره ای.” “شما ممکن است دیدن یک زن میانسال با استفاده از آنها به عنوان بخشی از یک خانه روال زیبایی در یک زن کره ای یا ژاپنی, درام” Abidin می گوید. “اگر شما به دنبال ستاره های K-pop آنها در صورت استفاده از غلطک و بینی pinchers کردن وظیفه خود را در طول جریان است.” حتی افرادی که اصلا به دنبال ستاره های K-pop در نهایت دیدم این محصولات مورد استفاده در واکنش و تدوین فیلم. “زمانی که جوان زنان چینی در حال آماده سازی چهره خود را برای روز آنها ممکن است چوب را چانه و گردن را با نوار چسب قرار داده و چیزهایی که مانند پنبه و یا لاستیک به خود بینی خود را از پل نگاه سنگین تری” Abidin می گوید. “آن را نه بیش از حد متفاوت از یوتیوب آرایش تجارت, اما برای برخی از مردم به نظر می رسد بسیار دیدنی و جذاب است.” که می تواند منجر به ویدئوها تبدیل شدن به یک نوع بیگانه دامگاه. با توجه به Abidin رسانه های اجتماعی تبلیغات برای این محصولات گاهی اوقات اعتصاب مشابه تن: شما هرگز باور آنچه آسیا است تا به! “به عنوان یک تبلیغ, من آن را,” او می گوید. “اما می تواند شما را در شب به خواب؟”

مردم همیشه در تلاش برای مرتب کردن چقدر از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف این محصولات عینک و چقدر علم است و معمولا آنها را در تلاش خود را با بسیار مجمل نتایج. با توجه به Jarrahy و جراح پلاستیک دانیل گولد برخی از محصولات در دسترس آنلاین انجام شبیه دستگاه در واقع مورد استفاده در عمل های پزشکی. “ما با استفاده از قالب گیری دستگاه در نوزادان به تغییر شکل گوش و بینی زمانی که غضروف نرم و قابل انعطاف” Jarrahy می گوید. این دستگاه نیز کمی مانند استفاده از آتل استفاده می شود برای حمایت از بافت های درمان پس از جراحی زیبایی بینی. اگر شما سالم-بینی بالغ, اگر چه آنها را نگه محدود وعده از آنها واقعا فقط mashing پایین و یا گسترش بافت نرم. “آن را به طور موقت” Jarrahy می گوید. “شما بیرون رفتن برای شب, شما می توانید عکس گرفته و سپس بینی خود را می رود به شکل طبیعی خود.” با استفاده از این دستگاه در طول زمان ممکن است نتایج آخرین دیگر, اما گولد تاکید می کند که آنها در حال تست نشده و تا حد زیادی غیر قابل تنظیم. شما می توانید تا پایان بینی خود را نگاه بدتر خود با دادن یک زخم فشاری یا در واقع تشویق آن به گسترش است. “استخوان رشد می تواند در جهت نیروی” گولد می افزاید.

با وجود اثرات احتمالی مردم بعید است که برای جلوگیری از استفاده از این دستگاه در هر زمان به زودی و گفتگو در اطراف آنها نشان می دهد که چرا. “من عاشق این محصول! من یک زن سیاه و سفید و سوراخهای بینی گسترده و پل پایین است می گوید:” یک کاربر. “من شده است با استفاده از این محصول برای چند ماه 15 تا 40 دقیقه در روز است. من تو را دیدم یک YouTuber که استفاده از آن برای یک سال و هر روز برای 15 دقیقه و [آن را] کاملا شکل بینی خود را.” فشارها به استفاده از یک دستگاه و یا ریخت و پاش تمام عیار جراحی پلاستیک— نیست فقط زیبایی فشارهای آنها نژادی ، “رایج ترین نوع جراحی زیبایی بینی در آسیا است که اساسا تقویت بینی به آن بیشتر غربی ظاهر” Jarrahy می گوید. دستگاه را به یک بینی به طور موقت بلندتر و نازک تر هستند بیشتر از همان.

به عنوان تصاویر به ادامه تسلط بر حوزه اجتماعی, محصولات, امیدوار کننده سریع و بدون درد که نتایج گذشته فقط به اندازه کافی بلند به یک عکاسی از خود ادامه خواهد داد به محبوب. “هر چیزی که تولید فقط به اندازه کافی از یک تغییر برای یک عکس به ما می دهد یک ایده که در این صورت سازه های دست یافتنی با حداقل خرابی” گولد می گوید. “من فکر می کنم این یک مشکل است.” با توجه به گولد جراحان پلاستیک به اندازه کافی از یک selfie مشکل در حال حاضر. “هنگامی که بیماران را من تصاویر زیادی از وقت من به آنها بگویید:” من می دانم که فرد و این چیزی است که آنها مانند نگاه,” او می گوید. مشکل این است که چه کسی به نظر می رسد مانند در اتاق انتظار دکتر مهم نیست—چیزی که آنها در پست های خود را می کند. برای مردمی انجام آن برای ‘گرم گولد به نظر می رسد مانند کسی است که انکار واقعیت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im