فیزیک یک فیل-طراحی شده با شدت بهم زدن غوطه دادن

در محل به صورت هفته در حال حاضر شما واقعا می تواند استفاده از برخی از سرگرم کننده فیزیک پازل برای حل من درست است ؟ وحشت نکنید. تمام مشکلات فیزیک شما می توانید تصور کنید که در اینجا در اینترنت—همراه با برخی از شما هرگز می تواند تصور است. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد در هر کتاب درسی:

 • یک مرد با یک توپ بسکتبال می ایستد در پایان یکی از بالا و پایین رفتن. یک فیل stomps در انتهای دیگر. چه اتفاقی می افتد ؟

خوب طبیعی است که مرد حرکت را از طریق هوا و بیش از فیل—پس از آن بیش از دیگر فیل (زیرا که در آن وجود دارد یکی pachyderm وجود دارد احتمالا دیگر). سپس او با شدت بهم زدن-dunks توپ را از طریق یک حلقه قبل از هدف قرار دادن عدل یونجه. شما می توانید این مسائل. در اینجا این ویدئو به طور جدی شما را به دیدن این.

آیا شما فکر کردن در آنچه من فکر? این فقط التماس برای برخی از فیزیک تجزیه و تحلیل. بیایید شروع کنید!

1. آیا واقعی است ؟

این یک سوال بزرگ است. به عنوان شما ممکن است شنیده ام وجود دارد بسیاری از چیزهای جعلی آنلاین. برای دیدن اگر این حلال است, ما می خواهیم به تجزیه و تحلیل حرکت و دیدن اگر آن را به شرح زیر فیزیک پایه مدل. برای این که ما نیاز به برخی از اطلاعات از این ویدئو. با استفاده از این ردیاب تصویری تجزیه و تحلیل برنامه من می توانید پیدا کردن موقعیت در هر فریم از ویدئو. فکر می کنم از x,y مختصات افقی حرکت در x جهت عمودی در y جهت.

بنابراین به صورت واقعی (نه جعلی) پرتابه انسان وجود دارد تنها یک نیروی بازیگری در او و پس از او برگ هیئت مدیره تلنگر و رو به پایین نیروی گرانشی (با فرض ناچیز هوایی-نیروی مقاومت). که در این صورت خود را در مسیر باید از ویژگی های زیر از استاندارد projectile motion:

 • ثابت افقی سرعت
 • ثابت عمودی شتاب
 • عمودی شتاب منفی 9.8 m/s2 (در نزدیکی سطح زمین)

به طور معمول, این امر می تواند آسان برای بررسی. من می خواهم طرح افقی موقعیت به عنوان یک تابع از زمان برای دیدن اگر آن را به یک خط مستقیم است که نشان می دهد سرعت ثابت. من می خواهم انجام همان چیزی که برای موقعیت عمودی نشان می دهد که این یک سهمی در ارتباط با ثابت رو به پایین شتاب. اما که نمی خواهد در اینجا کار می کنند به این دلیل که تصویری شیفت به حرکت آهسته در وسط بنابراین زمان از یک فریم به فریم بعدی نیست و ثابت است.

نگران نباشید. من می تواند به حل این مشکل است. به جای توطئه x در مقابل t و y در مقابل tمن طرح y vs. x—این است که به نام مسیر طرحاز آن را نشان می دهد و موقعیت واقعی از مرد به عنوان او حرکت را از طریق هوا. در اینجا چیزی است که دریافت می کنم:

این مسیر برای همه چیز از جمله پایان که در آن او پرش کردن hay bale و flips یک. اما فقط به دنبال در وسط طرح آن در واقع شبیه یک سهمی. ردیاب نیز مناسب یک معادله درجه دوم به داده ها برای من و شما می توانید از جامد منحنی بالا که آن را مناسب است. در اینجا نتیجه پارامترهای:

y equals 1.955 plus 1.447 times x plus negative .1816 times x squared
تصویر: Rhett Allain

آیا معنی آن واقعی است ؟ نه لزوما. اما آن را تشویق; اگر آن را ندارد سهموی شکل آن را کاملا جعلی است.

اما اجازه دهید فقط به بررسی برخی از مسائل. یک رابطه کلی برای مسیر از هر گونه عادی حرکت پرتابه به نظر می رسد مثل این (در اینجا یک پست قدیمی که در آن من این معادله مشتق):

trajectory equation
تصویر: Rhett Allain

توجه داشته باشید: x0 شروع افقی موقعیت که من مجموعه ای به عنوان مبدا (x0 = 0) به طوری که از بین می رود. θ است و زاویه پرتاب. در حال حاضر من می توانم این را مقایسه کنید با نصب معادله درجه دوم از طرح بالا. ابتدا ضريب x, 1.447 ، مماس از زاویه پرتاب است که به ما می دهد یک زاویه 55 درجه. که به نظر می رسد در مورد حق است.

tangent of theta equals 1.447 and theta equals 55.35 degrees
تصویر: Rhett Allain

از ضريب در x2 ترم -0.1816 من می توانم پیدا کردن سرعت اولیه v0 (با فرض این فیل پرش می گیرد بر روی زمین با یک میدان گرانشی از g = 9.8 N/کیلوگرم است که به نظر می رسد مانند یک شرط بندی امن).

v intial equals 9.14 meters per squared
تصویر: Rhett Allain

اگر شما لازم نیست که احساس خوبی برای سرعت در متر در ثانیه است که حدود 20 مایل در ساعت. که خوب و سرعت مناسب. OK. من خیلی راضی است. من فکر می کنم این است که تصویری واقعی. اگر چه این باعث می شود من کمی نگران این پسر. اگر او فکر می کند پریدن بیش از دو فیل است یک ایده خوب دیگر چه دیوانه-خطرناک چیزهای او را امتحان کنید ؟

در حال حاضر برای برخی از مشق شب سوال. من به شما برخی از نکات اما من به شما یک شانس برای پاسخ به این قبل از اینکه من دوباره به آنها در آینده است.

2. چه شتاب و زور در طول راه اندازی ؟

نادیده گرفتن چه اتفاقی می افتد بعد از راه اندازی به خودی خود می تواند خطرناک بیش از حد. یک غول حیوانی است که اعمال یک نیروی قابل توجهی در یک بمیرد انسان از طریق هیئت مدیره. شما می توانید برآورد نیروی که هیئت مدیره اعمال در آن مرد در طول راه اندازی ؟ همچنین, پیدا کردن شتاب در راه اندازی فاز (بنابراین شما نمی خواهد نیاز به دانستن دقیق جرم شخص). آن خواهد بود مفید برای پیدا کردن شتاب در واحد g که در آن 1 g = 9.8 m/s2. بنابراین شما می دانید که یک انسان می تواند تحمل حدود 20 g را بدون آسیب جدی است. حدس من این است که این جنبش است که کمتر از 20 گرم است.

یک اشاره: در طول راه اندازی حرکت او حرکت می کند و کمتر از 2 متر است. آن را احتمالا بهتر است به استفاده از فاصله به جای زمان در هنگام محاسبه (به طور متوسط) نیرو و شتاب.

3. چه شتاب و نیروی فرود?

این است که اساسا همان سوال اما در انتهای دیگر. پس چگونه در مورد یک پیچ و تاب ؟ چه می شود اگر او فرود آمد تنها در عدل یونجه? چه او فرود شتاب بود اگر مرکز جرم منتقل 60 سانتی متر طول فرود فاز? این فاصله را شامل حرکت پاهای خود را خم و فشرده سازی از یونجه. البته در این ویدئو یونجه نمی کند و به طور کامل او را متوقف کند اما به جای آن فقط او را کند می کند ، که یک حرکت هوشمند.

4. برآورد قدرت فیل.

وقتی که فیل هل را در راه اندازی هیئت مدیره و پیدا کردن قدرت ورودی. شما ممکن است بخواهید برای محاسبه نیروی از فیل هل دادن پایین (که اختیاری). اما حتی بدون این که شما هنوز هم می توانید محاسبه قدرت. به من اعتماد کن. اوه چه قدرت یک فیل اسب بخار که در آن 1 اسب بخار = 746 وات? بله تنها دلیل برای این سوال این است که به تنظیم قدرت فیل به عنوان یک واحد اندازه گیری.

5. درست برای حرکت آهسته بخش.

به وضوح وسط فیلم است که در حرکت آهسته. این به این معنی پخش قاب رای همان است که زمان واقعی در بین فریم ها. آنچه که سرعت پخش این ویدئو? اجازه بدهید یک مثال سریع تا شما را در درک آنچه که در اینجا. فرض کنید پخش عادی با نرخ 30 فریم در هر ثانیه است. اگر این بود که در حرکت آهسته در نیمی از سرعت آن خواهد بازی در 15 فریم در ثانیه—اما هر فریم را هنوز هم نشان دهنده 1/30th دوم در زمان واقعی است.

آنچه که سرعت پخش در وسط فیلم? اگر شما می خواهید یک جایزه چالش و ببینید اگر شما می توانید این ویدئو را به حرکت در زمان واقعی است.

6. چقدر حاشیه خطا وجود دارد ؟

من در حال حاضر تخمین زده می شود سرعت راه اندازی در 9.14 m/s در یک زاویه حدود 55.35° طوری که شخص در اراضی یونجه. اما آن را کاملا یک هدف کوچک. چه اگر سرعت اولیه یا زاویه هستند با فقط یک کمی ؟ چه نوع از تغییرات در شرایط اولیه می توانید این مرد کرده اند و هنوز آمار هدف ؟ وجود دارد مقدار زیادی از “wiggle” اتاق و یا آیا او باید فوق العاده دقیق برای جلوگیری از دردناک سقوط به زمین ؟

من نمی دانم. شاید به همین دلیل دیگر فیل در آنجا بود—او را نجات دهد اگر او از دست رفته است.


بزرگ تر سیمی داستان
 • که 8-سیستم ستاره در ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد واقعا می تواند وجود داشته باشد
 • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
 • کلروکين ممکن است مبارزه با Covid-19—و دره سیلیکون را به آن
 • این رباتهای صنعتی بیشتر ماهر با هر وظیفه
 • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
 • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>