پلی استیشن 5 را شیرین کنترل جدید

به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این زمان در اطراف ما اخبار در مورد آینده پلی استیشن 5, Final Fantasy XIVو گوگل Stadia. بیایید رفتن ،

پلی استیشن 5 را به یک کنترل

… و به نظر می رسد مانند یک خوب! در یک پست جدید در وبلاگ این هفته سونی معرفی پلی استیشن 5 DualSense کنترل یک نوع تکامل سنتی DualShock که دارای یک زن و شوهر از ویژگی های جدید و برخی از طراحی روشن و پالایش.

در علاوه بر این به جدید خود را سیاه و سفید رنگ که به نظر می رسد uncharitably نوع مانند یک محصول اپل تضعیف و سقوط در برخی از تار و کنترل کننده را ارتقاء بزرگ است که استفاده از آن از چیزی به نام طوفان 3D AudioTech است که اساسا افزایش نیروی سیستم انتقادات و پیشنهادات. دست در گزارش مانند از خود ما پیتر روبین نشان می دهد که کنترل کننده است افزایش بازخورد لمسی سیستم ارائه می دهد که دانه ارتعاشات برای همه نوع از بازی در تعاملات ایجاد یک فعال تر احساس لمس است. باعث L2 و R2 در حال حاضر نیز “تطبیقی باعث” که ظاهرا اجازه دهید فرد بازی ترکیب مقادیر مختلف تنش به آن دکمه می کشد.

کنترل کننده نیز ادعا کرده اند راحت تر و بهتر عمر باتری آن خوب است چون بد عمر باتری یکی از بزرگترین شکایت در مورد DualShock 4. همچنین به اشتراک گذاری دکمه استفاده می شود که به گزینه های دکمه راه بازگشت در روز است که در حال حاضر به نام “ایجاد” را فشار دهید. سرد است ؟

فاینال فانتزی چهاردهم‘s بزرگ بعدی پچ تاخیر با توجه به Covid-19

به عنوان دقیق در نامه جدید به Final Fantasy XIV جامعه توسط مدیر Naoki Yoshida آن بعد پچ 5.3 است که با تاخیر با توجه به اثرات رمان coronavirus در توسعه است. پچ که در ابتدا قرار است برای آزادی زمانی در اواسط ماه ژوئن در حال رفتن به بیش از آن را به پایان برساند. این همچنین توضیح میدهد که چرا جدیدترین پچ 5.25 منتشر شد در زمان آن بود تا حد زیادی به پایان رسید قبل از ظهور قرنطينه و مستندات برای مبارزه با ویروس.

من یک فاینال فانتزی چهاردهم , بازیکن, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند به گرانول جزئیات بازی اما نکته جالب در اینجا این است که این نامه را توضیح چگونه Covid-19 تاثیر می گذارد جهانی توسعه بازی. به عنوان دقیق توسط یوشیدا ایجاد یک جریان بازی شبیه به این نیاز به یک خط لوله به طور منظم کار می کنند از سراسر جهان, از دارایی های بیرون آمدن از آمریکای شمالی و شرق آسیا اقدام صدا از اروپا و هسته توسعه در خارج از ژاپن است. در حال حاضر تمام این مناطق تحت تاثیر قرار در ناهمزمان راه توسط global outbreak. بنابراین حتی اگر مردم در حال کار از خانه و گردش کار است که نهفته و آهسته. آن را جذاب و صادقانه نگاه کنید که چگونه این چیزها تابع و چگونه جهانی همه گیر واقعا پرتاب یک آچار در چرخ دنده ها.

گوگل Stadia—پلت فرم حداقل—برای همه رایگان است

همه شما نیاز به یک حساب جیمیل که به اندازه کافی آسان است. به عنوان گزارش شده توسط Rock Paper Shotgun گوگل در جریان بازی خدمات در حال حاضر در دسترس به هر کس آن را می خواهد. شما هنوز هم می خواهید برای خرید بسیاری از بازی های ذهن شما, اما شما لازم نیست ویژه گوگل سخت افزار و یا صدور مجوز برای آن را امتحان کنید اگر شما خیلی تمایل. چه چیزی بیشتر وجود دارد در دو ماه آزمایشی برای Stadia نرم افزار اشتراک خدمات که اجازه می دهد تا شما را به بازی در اطراف با نه بازی: Destiny 2: مجموعه, شبکه, Gylt, SteamWorld Dig 2, SteamWorld تلاش: دست از Gilgamech, Serious Sam مجموعه, Spitlings, پشته در پشته (روی پشته)و Thumper.

که التقاطی مجموعه ای از بازی های, اما بسیاری از آنها نباید فشار پهنای باند خود را بیش از حد سخت اگر شما کنجکاو در مورد چگونه بازی جریان کار می کند. فقط فراموش نکنید که به لغو اشتراک. که چگونه آنها را دریافت کنید بله.

پیشنهاد هفته: Sekiro: سایه مرگ دو بار از نرم افزار

بازی فوق العاده سختی بالا منحنی هستند برای برخی از ما startlingly درمانی در زمان بحران. آنها می تواند اجازه می دهد بازیکن را به ناپدید می شوند به طور کامل به یک بازی چالش از دست دادن خود را در ریتم محاکمه و شکست و موفقیت نهایی. Sekiro: سایه ها دو بار می میرند یکی از سخت ترین و قانع کننده ترین بازی های من تا کنون ایفا کرده است. به طور کامل تجسم روح جنگجو از خجالت سامورایی محافظ. پیدا کردن خود را شارژ. محافظت از او را با زندگی خود را. و به مبارزه ادامه دهید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>