پلیس تاکتیک های نظامی به نوبه خود تظاهرات خشونت آمیز

تحقیقات نشان می دهد که آرامش و مذاکره نه از نیروی بیش از حد کاهش آسیب است. پس چرا افسران هنوز تبدیل به گاز اشک آور?

پلیس ضد شورش دنده نوسانی باطوم. Plumes از گاز اشک آور. معترضان در زانو اسپری فلفل در صورت. گلوله های لاستیکی شات از ماشین در حال حرکت. چنین صحنه هایی را در برخی از 75 شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای مقامات را تعطیل تظاهرات با پلیس سخت تر اما او اشتباه است. دهه ها تحقیق نشان دادن راه درست به پلیس اعتراض به جلوگیری از بیش از حد نیروی باقی می ماند آرامش و ارتباط شفاف و به طور مداوم مذاکره کنند.

سیمی انگلستان

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.

برای بیشتر قسمت ها این نیست که چه اتفاق می افتد در ایالات متحده است. در شهر نیویورک پلیس موبایل فیلم برداری شد رانندگی به معترضان در آتلانتا شش ماموران روبرو هستند اتهامات عنوان شده برای استفاده از نیروی بیش از حد در حالی که دستگیری دو دانشجوی; در لوئیزویل, کنتاکی, دو افسر پلیس از کار اخراج شدند پس از آنها به ضرب گلوله یک مرد در حالی که بدن خود را از دوربین های دیجیتال شد خاموش. “آنها با تکیه بر تشدید استفاده از زور به سعی کنید به پلیس تظاهرات می گوید:” جنیفر Cobbina دانشیار در عدالت کیفری در دانشگاه ایالتی میشیگان با اشاره به استفاده از گاز اشک آور گلوله های لاستیکی و فلش نارنجک. “همه از این در حال تشدید استفاده از زور. که فوق العاده سنگین دست, این نظامی تاکتیک و آن را با استفاده از معترضان که در واقع اعتراض به خشونت های پلیس.”

اگر فرض کنیم هدف از پلیس برای کاهش آسیب و تخریب و سپس این تاکتیک بی معنی هستند. “تحقیقات نشان می دهد بسیار معمول است که زمانی که پلیس بیش از پاسخ به این وقایع آنها تمایل به تشدید شورش و تمرد به جای د-افزایش آن می گوید:” اد مگوایر استاد جرم شناسی در دانشگاه ایالتی آریزونا. “بنابراین ما توصیه می کنیم بیشتر روش اندازه گیری شده.”

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مدل های اندازه گیری برای اعتراض-پلیس اما آنها در مرکز یک چند ایده های کلیدی: ارتباطات تسهیل و تمايز. یکی از این مدل به نام مذاکره مدیریت مقادیر اساسا به صحبت کردن در آن: با پلیس همکاری و تعامل قوانین قبل از یک رویداد. مدیسون روش با هدف تسهیل تظاهرات—که بعد از همه محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی—با ارتباطات و محدودیت در عمل است. به شرح و بسط هویت اجتماعی مدل (با نام مستعار ESIM) بر اختلاف در میان اعضای یک گروه به طوری که غارتگران دستگیر می شوند به عنوان جنایتکاران در حالی که معترضان مجاز به ادامه.

در هسته خود هر مدل استدلال می کند که درمان معترضان مانند غارتگران باعث یک شورش. “بسیاری از آنچه ما می بینیم به اشتباه در کشور من در حال حاضر یک شکست در بخشی از پلیس به این قطعه از تمایز می گوید:” مگوایر. “ما دیده ایم پلیس با شلیک گاز اشک آور و یا کمتر کشنده مهمات در جمعیت که اکثر آنها انجام نشده هر چیزی اشتباه است و قطعا نه شکسته هر گونه قوانین است.” به جای پلیس را هدف قرار بازداشت در برابر کسانی که باعث خشونت و شروع آتش سوزی و غارت مغازه او می گوید:—اما هیچ اقدام اجرایی در برابر بقیه جمعیت.

این مجموعه تحقیقات ظاهرا نادیده گرفته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در اولین شب از معترضان با گاز اشک آور در قوطی پرواز و قبل از آتش سوزی روشن شد. “این آغاز بسیار بد” می گوید: الکس حیاتی استاد جامعه شناسی در کالج بروکلین. “اولین شب مینیاپولیس پلیس شلیک گاز اشک آور و فلفل توپ دور در مردم فقط در اطراف ایستاده. آن را مسموم محیط زیست از گرفتن بروید.”

آنچه را که باید اتفاق افتاده بود پلیس گرفته آرامتر رویکرد در آغاز اعتراضات? ما باید حدس بزنید چرا که آنچه که اتفاق افتاده در بالتیمور با معترضان را برانگیخت توسط پلیس به قتل فردی گری در 2015. “فرگوسن در آمد خیلی سنگین دست به طوری نظامی و دریافت قوی انتقاد از عمومی می گوید:” Cobbina, اشاره به ناآرامی های مدنی است که به دنبال تیراندازی پلیس مایکل براون از سال قبل است. “بالتیمور تلاش برای یادگیری درس از فرگوسن و اجازه اعتراض حتی به عنوان چیزهایی رو از دست.” در پایان بالتیمور نیز شاهد سبک نظامی تاکتیک اما با اجازه دادن به ادامه اعتراضات وجود دارد مطلوب تر درک از اجرای قانون Cobbina می گوید.

یکی دیگر از منطقه از تحقیقات است که باید بهبود پلیس از تظاهرات است که جمعیت مدیریت. با توجه به اوون غرب که صرف 30 سال در پلیس در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان قبل از تبدیل شدن به دانشگاهی در دانشگاه Keele آن یک بار معتقد بودند که افراد در یک جمعیت خواهد به طور پیش فرض به یک خشونت غیر منطقی ، unthinking اراذل و اوباش. “که تحقیقات ناقص است و ناقص مشاهده شد که اکثر متحده و نیروهای پلیس در زمان به مرتب کردن بر اساس از دریافت حکمت جمعیت,” او می گوید.

اما در حال حاضر آن را روشن است که این افراد را تشکیل می دهند که جمعیت نمی کنند به عنوان همگن و اوباش. “آنها توانایی پلیس خود تنظیم خود و تنظیم پارامترهای خود” در غرب می گوید. در وضعیت فعلی او امتیاز به معترضان حفاظت از کسب و کار هدفمند توسط غارتگران و به یک قسمت خاص است که در آن معترضان محافظ یک افسر پلیس که در حال تبدیل شدن به از او جدا واحد و چپ آسیب پذیر است. “که کاملا منفجر اسطوره که جمعیت غیر منطقی هستند و ذاتا خشونت” او می گوید.

چرا پلیس اذعان این چند دهه تغییر در تحقیقات ، در بریتانیا برخی از این ایده ها معرفی شدند پس از روزنامه فروشنده ایان تاملینسون کشته شد, یک افسر پلیس پس از گرفتار شدن در G20 تظاهرات. که موجب گزارش پلیس جسد او اعلیحضرت رئیس بازرسی پاسبانان تنظیم یک چارچوب جدید برای پلیس تظاهرات می گوید غرب است. در میان دیگر تغییرات آن منجر به ایجاد اعتراض افسران رابط که کار آن است که برای برقراری ارتباط به معترضان عیب یابی و د-تشدید و همچنین سازمان دیده بان پلیس رفتار است. پلیس نیز انتظار می رود برای شروع در یک راهپیمایی عادی یونیفرم, به جای riot gear غرب گفت.

این یک شروع هر چند این بدان معنا نیست که پلیس بریتانیا در حال خطا رایگان در پلیس تظاهرات—فقط بخواهید انقراض شورش که اعتراضات را برانگیخت بوریس جانسون به تماس برای “نیروی کامل از قانون” استفاده می شود در برابر محیط زیست و به 521 سوء استفاده پلیس از قدرت با توجه به شبکه ای از پلیس نظارت بر.

ما نیز تا به حال یک دوره بهتر اعتراض پلیس با استفاده از ایده مذاکره مدیریت—اما که سقوط از هم جدا پس از تظاهرات علیه نشست سازمان تجارت جهانی در سال 1999 در سیاتل تبدیل به شورش. پس از فرگوسن و بالتیمور وجود دارد تلاش در میان برخی از نیروهای پلیس برای تعامل مجدد با جوامع و همچنین افزایش استفاده از دوربین های بدن. اما هر درس به نظر می رسد کنار گذاشته شده است فلوید پس از مرگ است.

این مشکل می گویند به همین دلیل است که هر چند مگوایر نقاط ضعیف آموزش و حیاتی می گوید: پلیس در حال نا امید در حال حمله ایدئولوژیک و جسمی. اما در حالی که ما در سه دهه پژوهش در بهترین راه برای پلیس تظاهرات ما ندارد و پاک کردن اطلاعات در پلیس-تصمیم گیری در چنین لحظات بنابراین ما در حال حدس زدن در انگیزه پشت تاکتیک.

این احتمال وجود دارد که پلیس تهدید ارزیابی شد تا حدودی تحت تاثیر ترس می گوید حیاتی. در نیویورک, پلیس وارد, آماده برای یک دست سنگین رویکرد به دلیل آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس با وجود این تظاهرات که گروههای مختلف مردم است. “آنها پیش بینی شده است که به هر چه در این زمینه محلی بود بنابراین کسی که اولین بار پرتاب یک بطری آب و یا تلاش می کند به جلو و پایین مانع شدن تصویر در ذهن پلیس یک سوزانده ایستگاه پلیس” ویتال می گوید: با اشاره به آتش زدن سومین حوزه ساختمان که در مینیاپولیس, on May 28.

اما حیاتی همچنین با اشاره به قطع ارتباط بین پلیس و رهبری افسران در خیابان. بهتر است برنامه ممکن است ساخته شده اند در یک سطح بالاتر در این حوزه و یا دفاتر پلیس اما به محض اقدام آغاز شده پلیس بر روی زمین تا به حال به تصمیم گیری سریع. “آنچه که من دیده ام بسیاری از واقعا بد بداهه” او می گوید. “تیراندازی تلویزیون خدمه با اسپری فلفل بود نه برنامه بازی بود که ماموران در حال اجرا amok.”

در چنین شرایطی می ده-تشدید هنوز هم کار می کند ؟ “من می خواهم استدلال می کنند آن است که احتمالا حتی بیشتر مهم است می گوید:” غرب است. “همیشه وجود دارد یک فرصت برای تعامل مجدد سعی کنید گفت و گو—هرگز در صحبت کردن به گروه های اجتماعی به ذینفعان به مردم در خیابان. چه ما نمی توانیم اجازه می دهد اتفاق می افتد این است که یک کهکشان مارپیچی از تنش با هیچ یک حاضر به عقب نشینی.”

و وجود دارد برخی از نمونه هایی از ادارات پلیس در آمریکا شاهد ارزش د-تشدید و کار با معترضان به جای استفاده از نیروی بیش از حد با یک کلانتر در فلینت از بین بردن خود را riot gear برای پیوستن به معترضان و دیگران راه رفتن در کنار پیاده روی و یا گرفتن زانو با معترضان. “این اقدامات همبستگی” او می گوید: “این کمک می کند تا به د-تشدید چیز است.”

اما با توجه به اعتراضات آغاز شده و با یک عمل خشونت پلیس برخی نمی خواهند همبستگی و یا روابط دوستانه و قابل فهم است. به عنوان Cobbina یادداشت این فقط در مورد فلوید اما 400 سال از بی عدالتی است. “این بسیار مهم است به درک تاریخ و نه فقط این حادثه در دست… وجود داشته است و تنش بین مردم و پلیس است که تاریخ تمام راه برگشت به برده داری” او می گوید.

به جای بیشتر مرعوب کردن مردم با نظامی تاکتیک, مگوایر می گوید پلیس خواهد بود عاقلانه به نشان می دهد که آنها متفاوت هستند. “کمی بیش از یک هفته پیش پلیس در مینیاپولیس کشته شدن یک مرد را برای جهان را ببینید—حرکت آهسته مرگ” مگوایر می گوید. “در انجام این کار آنها به طور چشمگیری کاهش درک مشروعیت پلیس. و همه چیز زیر که افتضاح لحظه غم انگیز باید به دنبال بالا بردن پلیس به منظور افزایش مشروعیت خود را. در عوض ما شاهد مخالف است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de