سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن

با اعتراض رای برگه نگرانی بیش از داده های سرشماری و در حال حاضر Covid-19 مرگ عوارض 2020 علائم زشت اوج یک اختلاف است.

“وجود دارد هیچ چیز از سی دی است که من می توانید اعتماد” جامعی آمریکا coronavirus وظیفه-رهبر نیروی دبورا Birx در کاخ سفید دیدار در اوایل این ماه. با توجه به اخبار و گزارش Birx نا امید شد در آژانس شمارش از coronavirus مرگ او و همکارانش نگران است که گزارش شده است که تعداد آنها به 25 درصد بیش از حد بالا است. اما اگر برخی از افراد در داخل کمربندی فکر می کنم این تعداد در حال متورم دیگران فکر می کنم آنها بیش از حد کم و به ظاهر ساده از جدول بندی بدن تبدیل شده است به شدت سیاسی عمل می کنند.

این یک موقعیت عجیب و غریب چرا که در برخی از حس وجود دارد هیچ چیز بیشتر ذاتا بی طرفانه نسبت به چوب خط حساب کردن اشیاء. این است که چرا عمل شمارش دروازه از ما ذهنی, کثیف جهان از اشتباه در نیمه حقایق به هدف افلاطونی قلمرو مسلم حقایق و قوانین طبیعی است. علم تقریبا همیشه آغاز می شود با شمارش با figuring چگونه برای اندازه گیری و یا tabulate چیزی سازگار و قابل تکرار در راه است. هنوز حتی که اولین پله در نردبان به درک علمی لغزنده است که عمل شمارش می شود گرفتار با پول و یا قدرت.

استدلال بیش از تعداد Covid-19 قربانیان هستند فقط آخرین جنگ در یک جنگ سیاسی بیش از شمارش یک جنگ که در چند دهه پیر شده برپا در جبهه است. حتی در شرایط عادی سال 2020 دیده اند برخی از عمده مبارزه با بیش از شمارش: از آرا در انتخابات ریاست جمهوری و شهروندان در سرشماری ایالات متحده. همه گیر می افزاید: یک سوم پر مخاطره شمارش با عمیق پیامدهای سیاسی. به عنوان آن اتفاق می افتد هر سه شمارش در حال حاضر موازی پرسش که دموکرات ها و جمهوری خواهان تلاش برای پاسخ به در نقطه مقابل راه. و در این نقطه آن است که به دور از روشن که کدام طرف پیروز خواهد شد.

شمارش سخت تر از آن به نظر می رسد به خصوص وقتی که می آید به انواع جدول بندی که تعیین اینکه آیا قدرتمند مردم برای حفظ قدرت خود. مانند رای گیری. با معدودی موارد استثنا وجود دارد بحث در مورد چگونه به دفعات مشاهده شده داده شده رای; یک بار در انتخابات درج شده در صندوق های رای آن بسیار واضح است چگونه باید آن را شمارش. به جای دعوا تمایل به بیش از که رای دریافت شمارش و که نیست.

در چند سال گذشته حزب جمهوری خواه شده است هل دادن برای ضد رای دهندگان-تقلب اقدامات مانند پالايش رول رای دهندگان و سفت شناسایی نیاز به بازیگران در یک رای گیری. دموکرات از سوی دیگر تلاش کرده اند برای گسترش این رای گیری پایه ساخت غیابی بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است و تلاش برای بازگرداندن حق رأی سابق felons. این یک تصادف است. این طرح برای محدود کردن و یا گسترش حق رای دادن خواهد صدمه دیده و یا کمک به رای دهندگان که بزرگترین موانع برای رای گیری: فقیر شهروندان اقلیت; غیر بومی انگلیسی زبان; کسانی که حداقل با موفقیت (و حداقل تمایل) درگیر شدن با سازمان های دولتی محلی. این رای دهندگان تمایل به تکیه دموکراتیک پس از احداث موانع به رای گیری نامتناسب لطمه می زند و دموکرات ها در حالی که از بین بردن موانع به آنها کمک می کند.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

حتی یک چوب خط حساب کردن به ظاهر ساده به عنوان سرشماری بمدت ده سال—در قانون اساسی تعهد به تعداد هر سر در ایالات متحده شده است به موضوع سیاسی درگیری بیش از چند دهه گذشته. موضوع محوری در این دعوا از جمله آخرین مورد اینکه آیا یا نه به شامل یک سوال در مورد وضعیت مهاجرت نیز تمایل به شامل سوال از شمارش اقلیت های غیر انگلیسی زبانان بومی, مهاجران و مردم در داخل پرانتز درآمد پایین تر.

بر خلاف رای که صرفا سیاسی ایجاد یک سرشماری تلاش برای اندازه گیری یک ویژگی از جهان طبیعی: که چگونه بسیاری از انسان های ساکن در یک قلمرو خاص. هنوز سرشماری آمار به مدت طولانی شناخته شده است که مهم نیست چقدر سخت آنها سعی کنید به تعداد جمعیت آنها موفق; فقط به عنوان برخی از حیوانات را به نقطه سخت تر از دیگران بخش خاصی از جمعیت در حال سخت تر به دفعات مشاهده شده است. افرادی که اجاره خواص به عنوان مثال موجب عدم ثابت و آدرس و سخت تر برای پیگیری کردن. مردم بی اعتماد از دولت به دلیل وضعیت مهاجرت دیگر نیز کمتر احتمال دارد به بازگشت گرديد. در سرشماری سال 2010 این چراغ به مردم شناسایی به عنوان هیسپانیک بودن undercounted حدود 1.5 درصد بوده و آفریقایی-آمریکایی ها با 2 درصد; بومی آمریکایی زندگی در رزرو تقریبا 5 درصد است. مردم سفید, از سوی دیگر, بودند, بیش ازشمارش تقریبا 1 درصد است.

آمار می دانید که چگونه برای اصلاح این نوع از خطاهای اما در یک سری از لحاظ سیاسی به اتهام احکام دادگاه عالی تصمیم گرفت که با استفاده از این تکنیک های آماری برای اصلاح undercounts خلاف قانون اساسی است در حالی که با استفاده از روش های مشابه برای اصلاح اشتباه وارد شده و یا اطلاعات ناقص در آن برگه های رای کاملا خوب است. (بدون امتیاز برای حدس زدن که حزب سیاسی فشرده به بیشتر شامل تعداد و کدام یک استدلال برای محدود تر یکی است.) به عنوان یک نتیجه, هر, دهه, از شهروندان ایالات متحده آمریکا است که تحت درمان به تئاتر سیاسی است که در آن اداره آمار اعلام جمعیت ایالات متحده با دقت بسیار جذاب که در واقع این شماره ها با صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم است.

این پس زمینه به اختلاف بر سر شمارش Covid-19 موارد و مرگ و میر. یک بار دیگر مسائل سیاسی خط تا در همان راه: Overcounts به نظر می رسد به نفع دموکرات ها که استدلال می کنند که بحران است و دلیلی برای تغییر در رهبری; undercounts به یاری به جمهوری خواهان با کاهش تلفات از هر فدرال سوء مدیریت.

وجود دارد اتاق را برای بحث بر سر مسائل علمی: آیا شما تعداد تنها decedents که تاکید داشته اند ویروس ها و تضمین undercount از موارد به خصوص با توجه به کمبود آزمایشات اولیه ، و یا آیا شما تعداد افرادی که به نظر می رسد که تا به حال بیماری و خطر شمارش افرادی که در اثر علل دیگر مانند غیر Covid پنومونی? یا شاید بهتر است به تعداد مرگ و میر بیش از حد و تلاش برای اندازه گیری تاثیر کلی از این بیماری است ؟ در این صورت شما می شود جمعبندی مرگ و میر است که این بیماری همه گیر باعث می شود با کسانی که آن را به پایان می رسد تا مانع (با گفتن کاهش تعداد تصادفات). هر یک از این پاسخ ها است دفاع اما هر کدام دارای عواقب مختلف برای چگونگی درک ما از پیشرفت بیماری و تصور ما پاسخ به آن است. (اپیدیولوژی تمایل دارند به توافق برسند که ما فعلا undercounting گسترش این بیماری نسبتا قابل توجهی حاشیه.) اضافه کردن به که بعد سیاسی: با چگالی بالا-اقلیت آبی-دولت مناطق تمایل دارند که تا کنون رنج می برد بیشتر Covid-19 موارد و مرگ و میر. مبارزه بر سر اینکه آیا برای تحمیل محدود تر می شمارد recapitulates به میزان زیادی در این نبرد بیش از, چگونه مراقب یک باید در جدول بندی آرا و یا تعداد سرشماری از اقلیت ها و گروه های دیگر که خواهد بود در غیر این صورت از سمت چپ.

عواقب شد و کاملا قابل پیش بینی است. در علاوه بر این به صداهای از کاخ سفید تحقیر رسمی شمارش به عنوان بالاتر از واقعیت وجود دارد اشاره کرد که دولت مشتاق به بازگشایی کسب و کار در حال محدود کردن دسترسی به, سرکوب, بد نمایش دادن و حتی گفته دستکاری آمار نامطلوب.

به طور کلی دعوا بیش از چیزی است که به عنوان دنیوی به عنوان شمارش نمی جلب توجه زیادی حتی با ریسک بالا در انتخابات و سرشماری در خطر است. اما در حال حاضر که همه به دنبال روزانه جدول بندی برای ایجاد حس از بزرگترین trans-ملی فاجعه زندگی خود را شمارش جنگ ریخته به جریان اصلی. و هر سه نفر از این تعداد در هم تنیده اند به روش های پیچیده: این بیماری همه گیر است رای گیری و سرشماری-مصرف دشوار است, ساخت دعوا بر سر دسترسی به رای غیابی و رای گیری روش فوری و تفرقه بیشتر از همیشه قبل از.

امروزه به ظاهر هدف حقایق می تواند تبدیل تقریبا یک شبه به گوه مسائل. عمل ساده خطی تعداد قربانیان از coronavirus است گرفتار با پرسش از سیاست طبقه و نژاد است. به عنوان یک نتیجه مهم نیست که چه اپیدیولوژی تصمیم خود را به بهترین برآورد می شود برخی از بخش از جمعیت خواهد شد حاضر به آن اعتقاد دارند. که حداقل چیزی است که شما می توانید بر روی تعداد.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de