این نیروگاه از آینده است که درست در خانه خود را

تا همیشه از بودن صاحب خانه اما او هرگز تصور او اولین خانه را دو برابر به عنوان یک انرژی آزمایش. ژوئیه گذشته Escobar و خانواده اش نقل مکان کرد به بازالت ویستا جدید مسکن مقرون به صرفه پروژه در شهر کوچک بازالت کلرادو در شمال آسپن. توسعه است که سدی در برابر بالا رفتن سرسام آور قیمت مسکن در خروش چنگال دره, اما آن را نیز یک آزمایشگاه زندگی به آزمون پیشرفته قدرت شبکه فن آوری است که می تواند تبدیل هر خانه به یک زائده غیر متمرکز نیروگاه.

بازالت ویستا طراحی شده است که تمام الکتریکی جامعه است که تولید به اندازه قدرت به عنوان آن استفاده می کند. هر خانه می آید مجهز به یک وسیله نقلیه الکتریکی شارژر در گاراژ زیادی بسته باتری در زير زمين و سقف با پوشش پانل های خورشیدی. خانه ها با هم مرتبط هستند به عنوان یک microgrid یک خود شامل شبکه توزیع برق است که می تواند به طور مستقل از برق منطقه ای شبکه. انرژی خود را از سیستم های همکاری با یکدیگر به تعادل انرژی بار در سراسر محله—پانل های خورشیدی برداشت انرژی وصل EVs می توانید ذخیره برق به عنوان مورد نیاز و باطری تغذیه می تواند هنگامی که خورشید نمی درخشد.

اما چه چیزی باعث بازالت ویستا microgrid منحصر به فرد است که آن را مستقل اختصاص قدرت. وجود دارد که به اینترنت متصل جعبه کنترل در زیرزمین هر یک از خانه های در حال اجرا نرم افزار تجربی است که به طور مداوم بهینه سازی توزیع برق در سراسر microgrid و جریان انرژی و از بزرگتر منطقه ای شبکه. هنگامی که یک صفحه اصلی تولید انرژی بیش از آن نیاز دارد می تواند مستقل تصمیم به توزیع مجدد آن را به همسایگان خود و یا ذخیره آن برای بعد. “ما لازم نیست که برای مقابله با هر یک از ماشین آلات می گوید:” Escobar. “خانه کار تمام شود.”

بازالت ویستا است testbed برای یک به اصطلاح “مجازی نیروگاه” شبکه ای از خود-بهینه سازی منابع انرژی که unbundles این ابزار متمرکز و توزیع آن در سراسر شبکه. مانند ریزشبکه مجازی نیروگاه شامل توزیع سیستم های انرژی مانند پشت بام پانل های خورشیدی, EV, شارژر و باطری. تفاوت در این است مجازی نیروگاه واقعا طراحی شده برای قطع اتصال از بیشتر شبکه. در عوض, آنها مصالح و کنترل و توزیع منابع انرژی به طوری که آنها می توانید انجام وظایف زیادی متمرکز نیروگاه های تولید و ذخیره سازی برق—به صورت گسترده تر شبکه.

این مجازی نیروگاه می تواند در خدمت به عنوان یک پادزهر برای این تنوع ذاتی از انرژی های تجدیدپذیر سیستم های کارآمد مطابق با عرضه و تقاضا در سراسر به طور گسترده ای توزیع برق تولید کنندگان و مصرف کنندگان است. در حال حاضر این فن آوری وجود دارد در زیرزمین از Escobar و همسایگان در بازالت ویستا. اما اگر این آزمایش با موفقیت انجام آن ممکن است یک روز کنترل قدرت برای میلیون ها نفر از خانواده های دیگر است.

“به طور سنتی ما تحویل خدمات برق بیش از یک راه انتقال و توزیع شبکه از قدرت متمرکز گیاهان نسبتا منفعل و مصرف کنندگان می گوید:” برایان Hannegan مدیر عامل شرکت Holy Cross انرژی یک عضو کوچک متعلق به نرم افزاری است که خدمات بازالت آسپن و دیگر جوامع در این نزدیکی هست در کلرادو. “که معماری به طور چشمگیری در حال تغییر است و مصرف کنندگان در حال حاضر تولید به عنوان به خوبی. نیروگاه دیگر بزرگ و متمرکز; آنها متعدد و توزیع شده است.”

people install solar panels on roof

کارگران نصب پانل های خورشیدی بر روی پشت بام یکی از خانه های جدید در بازالت ویستا تمام الکتریکی خالص صفر توسعه مسکن در کلرادو.

حسن نیت ارائه میدهد از صلیب مقدس انرژی

قبل از او در زمان راس صلیب مقدس در 2018, Hannegan تاسیس مدیر سیستم های انرژی ادغام مرکز ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاهی خارج از دنور. تسهیلات تصور می شد به عنوان یک “شبکه-in-a-box” که در آن محققان می تواند مطالعه پانل های خورشیدی چگونه اتومبیل های برقی باتری سیستم های ذخیره سازی و دیگر به اصطلاح “توزیع منابع انرژی” بر راه برق حرکت می کند در اطراف یک شبکه است.

به عنوان بیشتر در خانه و کسب و کار خود نصب تجدید نسل و سیستم های ذخیره سازی آن باعث می شود آن را مشکل تر برای آب و برق متمرکز برای مدیریت, برق, عرضه و تقاضا است. اطمینان حاصل کرد که برق می شود به مشتریان که نیاز به آن را زمانی که آنها نیاز به آن است که ساده تر زمانی که شما یک تعداد زیادی نیروگاه که در اجرا قابل پیش بینی سوخت هایی مانند زغال سنگ و گاز طبیعی و یا هسته ای. اما انرژی تولید شده توسط توزیع سیستم های انرژی گرایش به تجدید پذیر و در نتیجه بسیار متغیر—گاهی خورشید در حال درخشیدن است و گاهی نیست. وجود دارد بسیاری از سیستم های توزیع شده. به جای مدیریت چند بزرگ و نیروگاه آب و برق را برای مدیریت میلیونها نفر از آنهایی که کوچک است.

“آب و برق در حال حرکت به دور از فقط فروش برق برای پایان دادن به کاربران برای مدیریت شبکه و برق جریان می گوید:” Haresh Kamath ارشد, مدیر برنامه, برای توزیع منابع انرژی در سازمان های غیر انتفاعی پژوهشکده برق. “وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن این سیستم های انرژی نزدیک به پایان دادن به کاربران به خصوص اگر آب و برق به برخی از راه برای هماهنگ و موزون و هماهنگ کردن آنها.”

تولید و ذخیره سازی انرژی های تجدید پذیر و نزدیک به جایی که از آن استفاده می شود می تواند به افزایش حالت ارتجاعی از یک شبکه با تضمین این که برق جریان نگه می دارد به کاربران حتی اگر بقیه شبکه های آسیب دیده توسط آتش سوزی یا حوادث دیگر. اما قیمت تابآوری بهره وری است. گسترش توزیع متغیر منابع انرژی ایجاد عدم اطمینان برای تقاضای برق; نرم افزار خواهد شد یا تولید بیش از حد و یا به اندازه کافی نیست. برای Hannegan و همکارانش در آزمایشگاه انرژی یکپارچه سازی سیستم تاسیسات آن را روشن است که برای ایجاد یک برق که پاک است, انعطاف پذیر و کارآمد شبکه های آینده خواهد شد که تا حد زیادی مدیریت خود را.

در سال 2016 وزارت انرژی اعطا ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاه یک 4.2 میلیون دلار کمک مالی به توسعه مستقل, شبکه, نرم افزار کنترل به عنوان بخشی از شبکه خود را بهینه سازی سیستم های انرژی توزیع شده و یا گره های برنامه است. این ایده می گوید: گره پروژه منجر آندره برنشتاین بود برای ایجاد الگوریتم است که بهینه سازی توزیع برق در سطح فردی از خانه و در سطح کل شبکه است.

“مشکل این است که تکنولوژی فعلی است که قادر به یکپارچه سازی مقدار بسیار زیادی از منابع انرژی پراکنده می گوید:” برنشتاین. “چه گره های تولید یک پلاگین و بازی پلت فرم را قادر می سازد که ادغام میلیون نفر از دستگاه های مانند پانل های خورشیدی, باتری و وسایل نقلیه الکتریکی است که می توان در لبه سیستم.”

الگوریتم توسعه یافته توسط برن و همکاران خود را به نوبه خود این شبکه را به یک خیابان دو طرفه است. به جای استفاده از رویکرد بالا به پایین که در آن یک ابزار متمرکز اعزام برق برای پایان دادن به کاربران خودمختار کنترل نرم افزار اجازه می دهد تا توزیع انرژی در سیستم های فشار برق بیش از حد بر روی شبکه بزرگتر در راه کارآمد ترین امکان پذیر است. اگر آن را در یک روز آفتابی و پشت بام پانل های خورشیدی در حال تولید راه قدرت بیشتری نسبت به صاحبان آنها نیاز وجود دارد هیچ دلیلی برای یک ابزار برای سوزاندن به عنوان مقدار زغال سنگ و یا گاز طبیعی است. اما بدون یک شبکه مستقل کنترل نگه داشتن زبانه ها در توزیع نسل یک ابزار است یک blindspot و نمی توانید استفاده بیش از حد از انرژی پاک.

خودمختار شبکه نرم افزار کنترل توسعه یافته در آزمایشگاه طراحی شده برای دست زدن به ده ها هزار نفر از سیستم های انرژی. اما آنچه با این نسخهها کار در آزمایشگاه لزوما قادر به تحمل هرج و مرج از زندگی واقعی است. پس از سه سال آزمایش الگوریتم در آزمایشگاه شبکه-in-a-box آزمایشگاه گره ها تیم آماده برای آزمایش آن در این زمینه است. خودمختار نرم افزار برای اولین بار تست شده بر روی یک microgrid در یک تاکستان در کالیفرنیا و بعد از آن نصب شده بود و در کوچک جعبه کنترل در زیرزمین از چهار خانه های ساخته شده در بازالت ویستا.

صلیب مقدس’ آغوش خودمختار شبکه نرم افزار کنترل را نشان می دهد که گسترش انرژی های تجدید پذیر توزیع سیستم لزوما یک تهدید مرگبار برای برقی آب و برق. از یک ابزار چشم انداز رشد از پشت بام پانل های خورشیدی و باتری ذخیره سازی و توزیع سیستم های انرژی آن را بیشتر به چالش کشیدن به نحو احسن و قابل اعتماد ارائه برق. این بازالت ویستا آزمایش ممکن است اما آن را اثبات می کند که آن را ممکن است برای مستقل کنترل توزیع شده, سیستم های انرژی تجدید پذیر به طوری که آنها افزایش قابلیت اطمینان شبکه.

“در بسیاری از نقاط آن را هنوز هم یک چالش برای آب و برق به شکل از چگونه به استفاده از منابع توزیع شده در مقیاس بزرگ می گوید:” Chaz Teplin یک برق مدیر تمرین در کوه های راکی موسسه مستقل پایداری تحقیقات سازمان است. “من فکر می کنم آنچه صلیب مقدس در حال انجام است که واقعا بزرگ است چرا که آنها در حال گرفتن یک رویکرد مشترک که در آن هر کس می تواند به نفع از آنچه که آنها در حال آوردن به جدول.”

در واقع Escobar می گوید زندگی در یک آزمایش انرژی دارای قدرت پردازش آن. علاوه بر مزایای زیست محیطی از زندگی در یک خانه است که تولید به اندازه قدرت به عنوان آن استفاده می کند او می گوید آن را نیز آسان در خانواده او را به حساب بانکی. در طول ماه های تابستان Escobar می گوید او قبوض برق شد و فقط 12 دلار در هر ماه. صورتحساب بيشتر در طول زمستان به دلیل نیاز به برق بیشتر برای اجرای آن بخاری اما Escobar می گوید او انتظار دارد که برای دیدن صرفه جویی قابل توجهی در قبض برق به طور متوسط در طی یک سال است. “زندگی در یک خانه مقرون به صرفه با خالص صفر استفاده از انرژی فوق العاده است برای محیط زیست و منابع مالی” Escobar می گوید. “من امیدوارم که این مدل تکرار در جاهای دیگر.”

بازالت ویستا پیشگام خودمختار کنترل سیستم های انرژی تجدید پذیر, اما آن را به سختی و تنها ابزار کاوش مجازی نیروگاه. در ایالت یوتا جدید, 600 واحد آپارتمان مجتمع مجهز با پانل های خورشیدی و باتری ذخیره سازی فراهم می کند که قدرت پشتیبان گیری و تقاضا پاسخ برای ابزار های محلی کوه راکی قدرت. و ورمونت کوه سبز قدرت اتحاد یارانه نصب و راه اندازی تسلا از باتری Powerwall سیستم در خانه های مردم برای کمک به جبران اوج تقاضای برق در طول تابستان است.

تا کنون نتایج حاصل از مجازی نیروگاه محاکمه شده اند و امیدوار کننده است. آنها به کمک نرم افزار و مشتریان خود را صرفه جویی در هزینه و افزایش میزان انرژی های تجدید پذیر در سیستم های شبکه و تقویت حالت ارتجاعی محلی قدرت شبکه های. هر یک از این آزمایش شده است نسبتا کوچک اما ظهور خودمختار شبکه کنترل فن آوری امتیاز به آینده ای که در آن هر کس در خانه نیز می تواند یک نیروگاه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • آمازون کارگران مواجه با خطرات بالا و چند گزینه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de