تهیه کننده ‘پایه’ در Asimov, Covid-19 و مسابقه در Sci-Fi

لی دانا جکسون, شرکت تهیه کننده اجرایی در تلویزیون اپل+’s آینده نشان می دهد, معتقد است نوع داستان نقش در مقابله با بی عدالتی است.

این Covid-19 همه گیر همه اما متوقف هالیوود است. تولید در بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد (به جز تعداد انگشت شماری از برنامه های متحرک) شد بیش از حد مخاطره آمیز و متوقف شد. آن را تنها در چند هفته گذشته که در سازمان هایی مانند SAG-AFTRA و هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا را آغاز کرده اند که انتشار دستورالعمل برای چگونه بازیگران و خدمه ممکن است با خیال راحت به کار بازگشت. در این سکون این استودیو هنوز cobbling همراه خود ذخیره فیلم و انتشار وسوسه انگیزی تریلر برای پروژه های آینده. اخیر به گلوله کمانه دار زدن در اطراف اینترنت ؟ در نگاه اول تلویزیون اپل+’s اقتباس از ایزاک آسیموف را پایه و اساس سری.

حتی اگر شما هرگز خواندن آسیموف رمان که برای اولین بار منتشر شده در 1950s, هر, علمی تخیلی, فن احساس نفوذ خود را به ویژه در نوع کلاسیک مانند جنگ ستارگان است. بسیاری از طرح های مربوط به سقوط خاصی امپراتوری کهکشانی (ahem) و جان جای تعجب ریاضی-سنگین تلاش برای نجات تمدن بشری از گسترده تلخ عصر تاریکی. اپل سازگاری است که با توجه به آمار این غول تکنولوژی جریان پلت فرم مدتی در سال 2021 ویژگی های ستاره مانند Jared Harris (چرنوبیل) و لی پیس (Halt and Catch Fire) و بر اساس اولین تیزر به نظر می رسد حماسه. یکی از افرادی که در پشت حماسی بودن است Leigh دانا جکسون, بنیاد‘s co-تهیه کننده اجرایی. او نمی تواند صحبت زیادی در مورد جدید خود را نشان می دهد اما سیمی هنوز برداشت مغز خود را در مورد Asimov, Covid-19 و ژانر علمی تخیلی منحصر به فرد ظرفیت را به تصرف خود انقلاب است.

اقتباسی است همه چیز در مورد تعادل

جکسون یک مرد از بسیاری از sci-fi واجد fides (در میان آنها Netflix ابرقهرمان نشان می دهد بالا بردن Dion, که در آن او یک تهیه کننده اجرایی) اما او نمی رسند در بنیاد نویسندگان ” اتاق به عنوان یک آسیموف استن. او فکر می کند که یک چیز خوب است. “هنگامی که شما در حال تطبیق با چیزهایی که شما در حال گرفتن آنها را به مکان های مختلف کشش و فشرده سازی. بهترین اتاق ترکیبی از افرادی که درک نوع و کسانی است که نوع مردم که عشق قهرمانان و کسانی که عشق پدر و پسر یا مادر و دختر داستان است. این showrunner کار به یکی شدن آن نقطه نظر را به چیزی منسجم” او می گوید. “[تهیه کننده اجرایی] David Goyer دوست داشتم و بزرگ شده در این کتاب و خیلی چیزهایی که هسته اصلی و مرکزی به کتاب بسیار پخته به سریال psychohistory و ریاضی و آینده جهان است. به عنوان کسی که رشد نمی کند تا خواندن آسیموف من نمی هر گونه سرمایه گذاری در این که آیا این شخصیت صحبت در یک راه خاص که به معنای من با تمرکز بر گرفتن [نشان می دهد] از یک عاطفی جای خود را به دیگری عاطفی محل. شما همیشه می خواهید که مخلوط و یا شما هیچ نقطه نظر جدید.”

بنیاد بسیار زیاد است

آسیموف را پایه و سری پهن و تلویزیون اقتباس متفاوت است. “بنیاد است که تا کنون بزرگترین, گسترده ترین چیزی که من تا کنون کار کرده است. این شات در سه کشور که هیچ کدام از ما و در زمان فصل 1 انجام شده است ما باید در پنج کشور” جکسون می گوید. “این اتصالات که تولید کرده است که دامنه. این یک داستان است که دهانه 1000 سال.” غول, گران, چند محل داستان های علمی تخیلی نشان می دهد نیست همیشه studio, عزیزان, به خصوص در طول دوره عدم اطمینان اقتصادی—به دنبال در شما Sense8—اما با توجه به جکسون, اپل شده است بسیار حمایت از این پروژه را در مقیاس. “این بسیار متفاوت از زمانی که من مشغول به کار در پخش محصولات. اگر شما می گویند, ” هی, ما نیاز به سه هفته است که یک مقدار طولانی تر گفتگو. با اپل آن را, ‘OK اجازه دهید ما می دانیم هنگامی که شما خواهید بود.’ اگر ما تولید گفت: نیاز به حرکت به یک کشور های مختلف چون ما در بر داشت یک محل خنک آنها بگو: بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم آن را به کار با این بودجه.’ این شگفت انگیز است.”

در هالیوود Covid-19 شخصی و حرفه ای تراژدی

بنیاد به حالت تعلیق تولید در ماه مارس با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. “به عنوان یک نویسنده در هالیوود, من فوق العاده خوش شانس چون من هنوز هم می تواند انجام کار از خانه” جکسون می گوید. “اکثر مردم چیزی که آنها رو تعطیل کردن. تولید رفت و دلیل آن را امن نیست و این وحشتناک است که بسیاری از ما است. من دل شکسته است که ما نمی تواند انجام دهد شغل ما تا زمانی که دولت فدرال تصمیم می گیرد که آنها می خواهند به اعتماد دانشمندان و محافظت از همه ما. ما یک صنعت است که واقعا ضربه سخت. ما از دست crewmember من نشان می دهد [بالا بردن Dion] در آتلانتا و یکی از ما سبک است. همه ما شخصا نهفته است.” جکسون امیدوار است که تولید در بنیاد سر گرفته خواهد شد زودتر از بعد. “ما مرحله اصلی است که در اروپا و در کشورهایی که فوق العاده امن در حال حاضر,” او می گوید.

دیگر همه گیر

جکسون توسط یک مرد سیاه و سفید. او فکر می کند از Covid-19 فقط به عنوان یکی از بیماری های همه گیر در حال حاضر ravaging جامعه و صنعت است. “اولین بار پلیس به من انداخت تا در برابر یک ماشین برای هیچ چیز من 14 سال راه رفتن به سوپر نخبگان فوق العاده گران دبستان مدرسه” او می گوید. “تنها تفاوت در حال حاضر ما تلفن همراه و دوربین های دیجیتال و سفید مردم می توانید ببینید که دقیقا چه اتفاقی می افتد و بیش از بیش و بیش از دوباره. شما می توانید این داستان ما شده اند در مورد فریاد دهه قرار داده و به یک بافت آنها می توانند درک کنند.” این یک راه عجیب و غریب برای فیلمسازی به ساخت یک اثر و جکسون کاملا نمی تواند خود را به این امید که پیشرفت نمی غرفه دوباره.

ژانر علمی تخیلی همواره انقلابی

است که می گویند جکسون است کلبی. او می بیند ژانر علمی تخیلی مانند بنیاد و یا بالا بردن Dion به عنوان یک فرصت برای کشف زندگی واقعی ایده ها و بی عدالتی و او همیشه کرده است. “من در کریس کلرمونت و جان بایرن اجرای X-مردان. من یک بچه کوچک خواندن ابرقهرمان داستان که در آن یک رهبر به صراحت یک استعاره برای MLK و دیگر به صراحت مالکوم X. که معرفی من به نوع و که بسیار سردتر از راه درک آن مفاهیم از تماشای اخبار,” او می گوید. “این تنها به تازگی است که من متوجه شده ام این Gamergate ارتجاعی کشورهای مستقل مشترک المنافع-het-سفید bros گفت: شما نمی تواند قهوه ای و یا یک زن در نوع. که یک چیز جدید برای من است. این ایده از نوع به عنوان یک فضا برای بیان این چیزها ذاتی بود. این ایده از نوع به عنوان یک بیان از انقلاب فکر وجود تمام زندگی من است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • Facebook گروه در حال از بین بردن امریکا
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im