عمیق, تنهایی, نیویورک, مترو سیستم عامل

در اولین ماه پس از انتقال به شهر نیویورک در سال 2008 اسرائیل متولد عکاس Natan Dvir دوست داشتم به زمان چه مدت او می تواند خیره همکار مسافران مترو قبل از یکی از آنها ساخته شده و از تماس با چشم. آیا خواندن کتاب و گوش دادن به موسیقی و یا به سادگی خیره به فضای هر یک از مسافران به نظر می رسید در جهان خود را. دقیقه خواهد بود و گاهی کل قطار سواری قبل از اینکه کسی به طور تصادفی ملاقات Dvir را نگاه.

“این فقط احساس خیلی غم انگیز” Dvir می گوید. “در اسرائیل اگر شما راه رفتن پایین خیابان, شما در حال رفتن به تماس با چشم با کسی در 10 ثانیه. همه به نظر می رسد در همه. زمانی که من در یک ترافیک مربا, من به دنبال هر کس دیگری است و آنها به دنبال من است. اگر کسی به دنبال ندارد شما اگر آنها اجتناب از شما که به معنی چیزی اشتباه است.”

که تجربه احساس تنهایی در حالی که احاطه شده توسط افراد دیگر موضوع Dvir عکاسی سری سیستم عامل. هر یک از فوق العاده گسترده ای از فرمت تصویر قطاری که ناب نیویورک تابلو: یک گروه از غریبه ایستاده در مترو پلت فرم در حال انتظار برای قطار بعدی. برای دریافت شات Dvir می ایستد در مقابل پلت فرم تیراندازی در سراسر آهنگ. زیرزمینی حمایت از ستون ها به طور طبیعی تقسیم کردن تصاویر به triptychs یادآور یک نوار فیلم یا ورق تماس با ما. پس از گرفتن یک تصویر با یک متوسط-فرمت DSLR Dvir محصولات را بالا و پایین برای ایجاد یک چشم انداز.

Dvir اصل متمرکز در ساخت مطمئن شوید که triptychs شد به درستی متناسب. اما او به زودی بیشتر علاقه مند در چگونه مسافران مترو در بر داشت راه های خلاق از تظاهر آنها به تنهایی است. “مگر اینکه آنها را با دوستان یا خانواده هر کس خود را در حباب” او می گوید. “هیچ کس در تعامل با هر کس دیگری.”

می رود که برای Dvir به عنوان به خوبی برای بخش نیویورکی به سادگی نادیده گرفته عجیب و غریب 6 پا 5-اینچ, مرد عکاسی از آنها. اگر آنها خواسته آنچه او انجام شده بود او توضیح داد که او ساخت یک پروژه هنری. نه هر کس واکنش نشان داد و با متانت; یک تصویر در سری قطاری یک مرد کوه در می رم Dvir ، برای عکاس حتی واکنش منفی احساس طبیعی تر از معمولی نیویورکر را مورد مطالعه قرار nonchalance.

“جامعه آمریکا هدایت به دور از جنگ” او مشاهده. “این بخشی از فرهنگ من فکر می کنم. اما اجتناب از درگیری اجتناب از تماس با ما.”

Natan Dvir این سیستم عامل سری در نظر تا 1 مارس در آبی آسمان در پورتلند و برجسته خواهد شد در بلگراد عکس ماه مه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر