وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19

به عنوان دانشمندان مسابقه برای ایجاد یک واکسن موازی تلاش برای مهندس موثر آنتی بادی برای درمان coronavirus حیاتی است بیش از حد—و ممکن است کمک کند هر چه زودتر.

“ما نیاز به واکسن” immunologist یعقوب Glanville می گوید. او می داند که در مورد مبارزه با عفونت; سریع صحبت کردن با موهای فرفری سابق Pfizer کارکنان دانشمند سال ها صرف جستجو برای جهانی واکسن آنفولانزا و سان فرانسیسکو مبتنی بر راه اندازی توزیع زیستی پیشتاز انواع واکسیناسیون پروژه ها. به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت تیم خود را در حال کار مجدانه برای پیدا کردن biopharmaceutical ابزار برای مبارزه با Covid-19 اما در اینجا پیچ: این انصراف از جامعه علمی با حداکثر سرعت دویدن برای پیدا کردن یک واکسن. به جای توزیع زیستی بخشی از موازی coronavirus تحقیقات تقلا: شکار برای آنتی بادی درمان است.

همراه با گسترده ترکیبی از تیم های تحقیقاتی در آزمایشگاه های سراسر جهان Glanville است که به دنبال آنتی بادی درمان به عنوان یک ابزار مکمل برای مبارزه با Covid-19. بر خلاف واکسن آنتی بادی درمان نمی تولید پایدار حفاظت در برابر بیماری است. به جای این درمان ها به منظور تجهیز بدن با ابزار بلافاصله (البته به طور موقت) مبارزه با یک عفونت و یا جلوگیری از قریب الوقوع سرایت.

این است که تا حدی یک موضوع از زمان. “واکسن را برای همیشه لطفا برای” Glanville می گوید. سنتی آزمایشات نیاز به تجویز واکسن به افراد سالم و سپس مشاهده اینکه آیا آنها توسعه ایمنی. اثبات کارآمدی مستلزم انتظار. و انتظار. حتی اگر buzzy بیوتکنولوژی شرکت هایی مانند مدرن موفق به جهش به آزمایش های انسانی در یک ماده از ماه بسیاری از محققان هنوز شک خوش ایمن سازی جدول زمانی مطرح شده توسط سیاستمداران و صاحب نظران. “من فکر می کنم آنتی بادی باید سریع تر مسیر به کارگیری می گوید:” رابرت Carnahan دستیار مدیر Vanderbilt واکسن مرکز آن نیز کار خود را در آن آنتی بادی درمان پژوهش است. “ما یا همه اجازه گرفتن بیماری و یا ما یک واکسن و آنتی بادی ها می تواند پل ما را به آن لحظه ای که ما آن را داشته باشد.”

هنگامی که در معرض ویروس سیستم ایمنی بدن ایجاد آنتی بادی و پروتئین است که محافظت از بدن در برابر مواد خارجی. این اتفاق می افتد به کسانی که در حال مبارزه با SARS-CoV-2 در سراسر جهان است. آنتی بادی معطل در خون خود پس از فروکش علائم حفاظت از بیشتر عفونت است. در حال حاضر پلاسمای خون از بهبود coronavirus بیماران می شود, خون به افرادی که در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری به عنوان یک راه برای معرفی موثر آنتی بادی به سیستم های خود را. با استفاده از خون از بهبود بیماران مبتلا به دفع کردن بیماری است که درمان و نقاهت سرم استفاده شده است برای درمان MERS سارس و بیماران ابولا. تا کنون به نظر می رسد نقاهت سرم می تواند کمک به افراد مبتلا به Covid-19 بهبود می یابند. اما آن را تا به چند اشکالات عمده. بارز ترین است که یک ماده از مقیاس. وجود دارد یک منبع محدود از نقاهت خون در جهان پس از آن به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای برداشت به اندازه کافی از آن حتی اگر هر قبلا فرد آلوده با خوشحالی به خون هر هفته. جمع آوری و توزیع خون نیز پیچیده و فشرده روند.

و مشکل دیگری وجود دارد و آن این است که این روند درست نیست که کارآمد است. هر اهدا کننده خون حاوی آنتی بادی به یک نوار گسترده ای از عفونت های قبلی نیست فقط Covid-19. بنابراین تعداد آنتی بادی در سرم خود را که در واقع می تواند به مبارزه با این ویروس خاص ممکن است بسیار کم است. پادتن درمان اعمال منطق نقاهت سرم و تصحیح آن مفهوم با ایجاد هدف بیشتر قوی و مقیاس پذیر نسخه از انواع آنتی بادی های ما تولید است که می تواند محو Covid-19 تولید یکهو در آزمایشگاه به جای خشک از سلاح های انسان است. در حالت ایده آل, روند درمان خود را نیز بسیار کمتر دست و پا گیر از سرم تزریق. “شما ممکن است قادر به انجام یک تزریق زیر جلدی مانند یک روش سرپایی,” Glanville می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

البته دوز درمانی است که در حال حاضر تنها فرضی. دانشمندان هنوز در مسابقه تسلیحاتی بخشی از تحقیقات خود را و آن را روشن نیست که چه نوع از بادی های درمان را جلو بکشید. بسیاری از در حال حاضر بر این باورند که آنها باید مشخص موثر آنتی بادی و شواهدی وجود دارد که آنها می توانند در خنثی سازی Covid-19. اما آنها هنوز هم نیاز به مطمئن شوید که آنتی بادی است که نگاه امیدوار کننده در یک محیط آزمایشگاهی به کار خواهد کرد زمانی که معرفی به حیوانات آلوده و پس از آن که آنها کار خواهد کرد زمانی که معرفی به انسان آلوده—و پس از آن که آنها قادر به تولید انبوه در امن و مقرون به صرفه و به موقع. “هستند بسیاری از روش های مختلف است که مردم در تلاش هستند که همه وعده نگه می گوید:” دانشگاه ییل شیمی پروفسور دیوید اشپیگل که همچنین تاسیس یک پناهگاه جدید مبتنی بر شرکت دارویی به نام Kleo داروسازی. “این علوم تجربی.”

وجود انواع روش های مختلف تیم های تحقیقاتی در حال نزدیک شدن به ایجاد آنتی بادی است. Glanville توزیع زیستی و اشپیگل را Kleo دارو هر دو تولید چه چیزی می تواند به نام “مصنوعی” آنتی بادی به عنوان یک تیم در کوه سینا به رهبری توسط متخصص غدد ا زیدی که تجربه ایجاد آنتی بادی مصنوعی در حالی که به دنبال درمان برای پوکی استخوان است. اما روش ها متفاوت است. Kleo داروسازی, برای مثال طول می کشد off-the-shelf ایمونوگلوبولین داخل وریدی است که مشتق شده از خون انسان سالم بيماران و پس از آن از نظر شیمیایی تغییر آن را به یک ماده است که به طور خاص دفع Covid-19. “ما اساسا مصنوعی اصلاح آنها” اشپیگل می گوید.

Glanville یک unabashedly متخصصین و اهل فن رویکرد است. او با استفاده از یک روش محاسباتی برای مدلسازی مناسب آنتی بادی است. او به مقایسه آن را به عامل یک لیوان قفل. “مثل یک دزدی بانک فیلم که در آن شما در حال تلاش تمام ترکیبات—که اساسا چگونه کار می کند فن آوری,” او می گوید. کامپیوتر تولید “میلیاردها نسخه جهش یافته” از قبل موجود بادی سفارشی برای مبارزه بهتر Covid-19.

در سراسر کشور در نیویورک زیدی تیم نیز با استفاده از مدلسازی محاسباتی همکاری با نیوجرسی شرکت زیست فناوری GenScript. در حالی که Glanville را نقطه شروع فوق العاده قوی آنتی بادی اصلی ویروس سارس زیدی رویکرد متمرکز بر بررسی ساختار بلوری Covid-19 و سپس ایجاد یک بسیار هدفمند مصنوعی آنتی بادی به طور موثر جلوگیری از این بیماری از اتصال به سلول های انسان است.

در ضمن دیگر محققان به دنبال قلمرو حیوانات برای خود آنتی بادی پروژه ها. دانشگاه تگزاس و محقق دانیل Wrapp مثلا شصت و چهار ساله بلژیکی لاما به نام زمستان به عنوان بعید است سرچشمه برای تحقیقات خود را. همکاری با دانشگاه گنت در بلژیک Wrapp پیدا کرده است که nanobodies از زمستان خون وعده نگه. پس از سال 2016 Wrapp و همکاران خود را در گنت مطالعه شده است چگونه لاما آنتی بادی های مبارزه با ویروس ها از جمله ابتال به بیماری مرس و سارس. آنها کشف کردند که llamas های کوچک بادی که به نام nanobodies هستند موثر در خنثی سازی آن coronaviruses. زمانی که Covid-19 شیوع آغاز شد و آنها به سرعت متمرکز تحقیقات خود را برای دیدن چگونه این آنتی بادی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در مقابل SARS-CoV-2. “این nanobodies حدود نیمی از اندازه متعارف آنتی بادی می سازد که آنها را با ثبات تر. آنها همچنین قادر به اتصال به بخشهایی از پروتئین است که بزرگتر آنتی بادی قادر نخواهد بود برای اتصال به” Wrapp می گوید. (او اشاره می کند که nanobodies تخصصی کلاس آنتی بادی هستند که در درجه اول تولید شده توسط camolids و کوسه, اما آن را آسان تر به کار با یک لاما از یک کوسه.) پس از جداسازی و توالی تولید nanobodies از زمستان Wrapp تیم شروع به تولید آنها در آزمایشگاه و در حال اصلاح آنها را به مبارزه Covid-19.

وجود دارد صدها نفر از پروژه های مختلف مانند این در شرکت های داروسازی و آزمایشگاه علمی در مراحل مختلف پیشرفت در سراسر جهان است. برخی از آنها در حال حاضر در حیوانات آزمایش—Glanville و Wrapp هر دو در حال انتظار برای دیدن چگونه همستر شما با Covid-19 کرایه هنگامی که داده های خود آنتی بادی است. در شهر پکن دانشگاه زیست شیمیدان Sunney شیه به اتمام رسانده موش ها آزمایشات خود آنتی بادی درمانی است که بر اساس سلول های B از بهبود بیماران. آزمایش های انسانی برای شیه پروژه و برای بسیاری از ما بر اساس پروژه های پیش بینی شده برای شروع در ماه های ژوئیه و اوت. و برادلی Ringeisen مدیر Darpa بیولوژیکی فن آوری دفتر معتقد است حداقل دو تا از پروژه های آن وجوه را به آزمایش های انسانی این تابستان. Regeneron, دارو, است که ابتدا یک محاکمه انسان از آن آنتی بادی کوکتل در ماه ژوئن به تازگی گفت: سرمایه گذاران است که با هدف کاهش انتشار. Glanville معتقد است توزیع زیستی را در جدول زمانی را می توان مشابه است. “با فرض اینکه همه چیز به سمت راست رفت و این تنگ است—ما می تواند صحبت کردن در مورد قادر بودن به انجام یک مقیاس بزرگ آزادی در سپتامبر,” او می گوید.

گسترده منتشر خواهد شد بستگی دارد نه تنها در اثر اما در پاکسازی موانع نظارتی. Ringeisen می گوید Darpa است که اولویت بندی پروژه های که با استفاده از آنتی بادی انسانی بیش مصنوعی یا محاسباتی-آنتی بادی های مشتق شده به دلیل نگرانی که بیشتر تجربی می تواند snagged موانع نظارتی. “اگر آنها انسان نیستند انسان مشتق شده و سپس آن را می تواند کاهش سرعت روند قانونی,” او می گوید.

در لا جللا موسسه ایمونولوژی immunologist اریکا Saphire در حال اجرا است یک برنامه به ارزیابی های مختلف آنتی بادی درمان نامزدها برای اثر بخشی خود را و چگونه امکان پذیر خواهد بود آن را به صورت انبوه تولید آنها در مقیاس جهانی از جمله پایین و کشورهای با درآمد متوسط. یکی از موانع این پروژه ها را به روشن است که اطمینان حاصل کرد که آنها آنتی بادی بسیار آسان و مقرون به صرفه برای تولید بالای خود را نشان دادند. “اگر شما می توانید آن را در مقیاس آن را به جهانی درمانی” Saphire می گوید.

“بزرگ دلخوری در حال حاضر در حال تولید” Glanville می گوید. “این فوق العاده لعنتی آهسته به رشد آنتی بادی ها به عنوان مواد مخدر با استفاده از روش های سنتی.” او در گفتگو با یکی دیگر از دره سیلیکون شرکت با مسیر جایگزین برای ساخت آنتی بادی است که می تواند صرفه جویی در برخی از زمان. اما به خطر انداختن قابلیت اطمینان برای سرعت یک معما است. “این ریسک اما اگر آن را با این نسخهها کار, آن می تواند اصلاح مانند دو ماه از ما جدول زمانی برای دریافت آن به انسان بالینی,” او می گوید.

دارپا نیز در رابطه با پوسته پوسته شدن و در حال کار با شرکای دارویی مانند AstraZeneca به اختصاص بركترس را انتخاب آنتی بادی برای درمان توده های مردم است. Ringeisen پیش بینی اولیه سال 2021 به عنوان زمانی که آنها آماده خواهد شد در مقیاس بالا با فرض اینکه همه به خوبی می رود. بر خلاف برخی دیگر از آنتی بادی محققان بر این باورند که پروژه های خود را می تواند بیرون می آیند به طور قابل توجهی سریع تر از یک واکسن او معتقد است که این واکسن ها و جدول زمانی است که بسیار متفاوت از آنتی بادی درمان گاهشمار. (“هر کس متفاوت سطح خوش بینی” Saphire می گوید.)

ارزش گزاره از این درمان ها نه تنها این امکان وجود دارد که درمان آنتی بادی ممکن است از حافظه جمع کردن قبل از واکسن. برای برخی از گروه های از مردم پادتن درمان را به سادگی به مراتب مفید تر از یک واکسن. هر کسی که در حال حاضر شده است با آلوده coronavirus برای مثال بیش از حد در اواخر برای یک واکسن تلقیح اما هنوز هم می تواند با کمک یک دوز از آنتی بادی ها به عنوان آنها مبارزه Covid-19. و در بسیار جوان بسیار قدیمی و در حال حاضر ضعف سيستم ايمنی واکسن اغلب به خوبی کار نمی کند. برای آنها آنتی بادی درمان می تواند بسیار مورد نیاز سپر. این البته کار احساس می کنید همه فوری تر و محققان مسابقه به روش های درمانی خود را آماده احساس می کنید که زمان بحران. به عنوان Glanville می گوید: “من در داش دیوانه.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de