روانشناسی پشت این وسوسه انگیز قرنطینه قبل

فکر کردن سفید مو خود را و یا در حال رشد ریش? آن را خستگی—آن است که یک مکانیسم مقابله.

نشانه مونتاژ: این قرنطینه قبل زمان. مردم تمرین های اجتماعی فاصله در طول Covid-19 بیماری همه گیر در حال خارش به تغییر خود را به نظر می رسد. شواهد و مدارک است که بیش از همه رسانه های اجتماعی: با سالن مو توقیف مردم متوسل به سفت در قفل با قیچی صنایع دستی و یا کامل در تراشیدن سر خود و یا در حال مرگ خود را مو به رنگ آبی یا صورتی با جعبه رنگ. بسیاری از مردان از جیم کری به عموی خود را در حال رشد کردن چوب ریش.

برای برخی از, صرف, مو دستکاری کافی نیست. اگر شما می توانید نگه داشتن چشم خود را باز به اندازه کافی بلند شما می توانید از تماشای فیلم های یوتیوب و Infinite ویدئوها از مردم, سوراخ کردن بدن, خود گوش و بینی در خانه و یا اجازه به همان اندازه بی حد و حصر اعضای خانواده انجام آن برای آنها. شاید بیشتر پرماجرا هستند کسانی که نظر دادن خود را قرنطینه چوب-و-بهم زدن خالکوبی با کیت آنها خریداری Facebook.

بسیاری از مردم البته در نظر گرفتن ظاهر خود را به دست خود صرفا از ضرورت است. آنها بیمار از نمایش به زوم جلسات با خاکستری تیره ریشه به پایان می رسد تقسیم و چتری عقب مانده به چشم خود ببینید. (در صورتی که شما سیمی است برخی از راهنمایی برای اجتناب از DIY مدل موی بلایای طبیعی است.) اما دیگران آنهایی که در بیشتر شدید پایان اقامت در خانه تغییر بدن طیف — کاهش شدید وحشی رنگ مشاغل سوراخ و تات—به دلایلی که به مراتب بیشتر عاطفی و لبخند. “سوراخ گوش من در خانه **قرنطینه ساخته شده من آن را انجام دهد**” فریاد یک ویدیو یوتیوب و عنوان. صرف نظر از اینکه چرا شما آن را انجام دهید اگر اصرار به خودتان بیش از حق در اینجا در حال حاضر فقط در مغز شما در واکنش به ساده خستگی. این در واقع بسیار پیچیده تر مکانیسم مقابله.

هیچ کس در واقع مورد مطالعه توده makeovers در طولانی مدت جهانی همه گیر—ما در قلمرو ناشناخته در اینجا—اما افرادی مانند کریستوفر Oldstone-مور فکر می کنم وجود دارد بسیار به اینسو انسو جمع کردن از شخصی عبارات از گذشته است. نگاهی به ریش. با توجه به Oldstone-مور که مطالعات جنسیتی و مو در دانشگاه ایالتی رایت, ریش همراه با رزمندگان در دوران باستان و قرون وسطی و, شما می دانید, مروت. در زمان هایی از این رشد می تواند نشان از انعطاف پذیری است. “روانی آن می تواند مرتب کردن بر اساس اعلامیه شکیبایی و heartiness,” او می گوید. “این یک راه گفت:” من دشوار است. من می تواند مقاومت در برابر سختی.'” قبل عناصر که نیاز به رنج می برند درد فیزیکی واقعی مانند سوراخ و خالکوبی ممکن است در خدمت یک عملکرد مشابه: thumbing بینی خود را در یک زمان تلاش فقط برای یادآوری به خود و دیگران است که شما می توانید.

اصرار به تغییر ظاهر خود را نیز ممکن است تمایل به تغییر یک چیز در مورد وضعیت خود را که در واقع متغیر است. با توجه به کیم جانسون استاد emerita در دانشگاه مینه سوتا که در آن او مورد مطالعه روانشناسی اجتماعی مد دادن خودتان قبل پس از یک رویداد فاجعه بار است و تا حدودی رایج است. “زنان بودند که تجاوز جنسی اغلب تغییر ظاهر خود را پس از حمله به. این یک احساس تازه ای از کنترل” می گوید جانسون. “اعمال coronavirus استدلال می تواند ‘من می توانم کنترل ویروس, اما من می تواند به کنترل ظاهر من.'” مردم قرنطینه بهداشتی و لگد و تناسب اندام, سفر درک می توان در روش های مشابه.

برای دیگران به خصوص کسانی که در حال رشد ریش انگیزه خود را برای قرنطینه قبل می تواند به عنوان ساده به عنوان یک راه به علامت گذشت زمان قابل توجهی. Oldstone-مور خواستار این نوع موهای صورت یک “تلاش ریش”—آن را شایع در میان ورزشکاران رفتن به پلی آف و یا گروه برادران در مجموع شرکت در هیچ اصلاح نوامبر. اغلب این ریش, اصلاح کرده, در حال خاموش هنگامی حذفی فصل است اما افراد دیگر استفاده دائمی تر و دراماتیک به تغییر ظاهر خود را به سیگنال است که آنها به نوعی عبور از یک آستانه. “آن می گوید:” من در حال حاضر من راه من استفاده می شود به,'” Oldstone-مور می گوید. “این گور ریش David Letterman ریش.” مردم صرف مقدار زیادی از زمان را در خود منعکس پس از چند زیبایی بصیرتهای محدود شد به همراه.

مخاطرات نیز در پایین سمت راست در حال حاضر. “فرد-به-فرد تماس محدود و تحت کنترل است و شما می توانید کنترل که می کند و شما را نمی بینم می گوید:” جانسون. “این است که زمان خوبی برای آزمایش با ظاهر تغییرات و با بودن در قرنطینه برای بیش از یک ماه ظاهر می تواند بازگشت به آنچه که قبلا بودند و هیچ کس نمی خواهد می دانم.” این بیش از حد است که دارای سابقه: سالانه ریش تاریخچه نشان می دهد که بسیاری از را انتخاب کنید برای آزمایش با موهای صورت در حالی که در تعطیلات.

“یکی از جالب ترین سوال برای من این است که چه مقدار از آنچه ما با تجربه در این زمان ما محکم بر روی نگه دارید و بعد از این است که بیش از” Oldstone-مور می گوید. “این می تواند حتی منجر به کل روند جدید است.” پس پیش بروید و سبک خود را مانند هیچ کس به تماشای.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru