پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی. در واقع, آن را بیشتر از همیشه. Python صعود از مقام سوم به کراوات برای دوم در آخرین رتبه بندی زبان های برنامه نویسی محبوبیت منتشر شده توسط تحلیلگر شرکت RedMonk. این اولین بار است که یک زبان دیگر غیر از جاوا اسکریپت که همچنان شماره یک در شرکت های رتبه بندی و یا Java دیگر دونده تا وارد دو پس از RedMonk آغاز تدوین آن رتبه بندی در سال 2012.

که نقطه عطف است همه مهم تر داده گاهی اوقات سنگی انتقال از دومین نسخه از پایتون که زبان توسعه دهندگان متوقف حمایت از این سال به نسخه سوم.

RedMonk معمولا نمی توان خیلی از رتبه بندی تغییرات مؤسسین Stephen o’grady می نویسد: در این گزارش اما این نادر است برای دیدن هر نوع جنبش در ردیف بالا از زبان های برنامه نویسی که متشکل از خوبی تثبیت زبان. جاوا اسکریپت است که راه اصلی توسعه دهندگان اجرای کد داخل مرورگرهای وب و همچنین به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر اعم از موبایل و دسکتاپ برنامه توسعه به برنامه نویسی هواپیماهای بدون سرنشین است. جاوا در ضمن استاندارد زبان برای نوشتن برنامه های اندروید و یک شرکت توسعه نرم افزار اصلی.

پایتون ادامه داد: موفقیت نبود داده می شود. طولانی گذار از پایتون 2 برای پایتون 3 به طور خاص می تواند shunted توسعه دهندگان در جای دیگر. Python 3 برای اولین بار منتشر شد در سال 2008 و این تیم در ابتدا برنامه ریزی شده برای توقف حمایت از پایتون 2 در سال 2015 به معنی وجود خواهد داشت نه بیشتر رفع اشکال و به روز رسانی های امنیتی رسمی از پروژه. اما آنها تمدید این مهلت به 2020 زمانی که روشن شد که بسیاری از توسعه دهندگان خواهد نیاز به زمان بیشتری برای به روز رسانی کد خود را به نسخه های جدیدتر.

در آن زمان توسعه دهندگان می تواند تصمیم به تبدیل به یک جدیدتر زبان برنامه نویسی مانند موزیلا زنگ گوگل بروید و یا JetBrains را Kotlin. در ضمن جدیدتر برنامه نویسان می تواند تصمیم گرفتند برای یادگیری بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده در جاوا اسکریپت و یا تبدیل شده است با سردرگمی بیش از آنچه که آموزش نمونه کد و کد منبع باز کتابخانه ها کار می کنند با هر نسخه از پایتون. اما اگر پایتون از دست هر توسعه دهندگان با توجه به انتقال آن به نظر می رسد به بیش از ساخته شده برای آنها در تبدیل.

O’grady نقل از پایتون تطبیق پذیری به عنوان یکی از دلایل آن در حال انجام محبوبیت است. شرکت هایی مانند گوگل و Dropbox و Instagram همه تکیه به شدت در پایتون به عنوان بی شماری کوچکتر سرمایه گذاری. این شهر همچنین دارای یک صفحه اصلی در دانشگاه ها به عنوان داده های مورد نظر-خرد زبان بسیاری از دانشمندان و ریاضیدانان.

RedMonk رتبه زبان های برنامه نویسی بر اساس دو معیار: تعداد سوالات پرسیده شده در مورد هر زبان در پرسش و پاسخ سایت StackOverflow و تعدادی از پروژه ها بر اساس هر یک از زبان های میزبان در مایکروسافت متعلق به سرویس GitHub. ایده این است که به نقطه روند در توسعه نرم افزار حرفه ای.

RedMonk ارزیابی حداقل آن را به عنوان مربوط به پایتون سازگار با دیگر اقدامات است. بر اساس یک نظرسنجی توسط StackOverflow Python سوم پرکاربردترین زبان برنامه نویسی نیست شمارش, HTML, پشت تنها جاوا اسکریپت و پرس و جو پایگاه داده به زبان SQL. این بررسی نشان داد پایتون پاسخ دهندگان دوم-زبان مورد علاقه پس از زنگ. در ضمن Tiobe شاخص معیاری است تعداد نتایج موتور جستجو برای زبان خاص, نشان می دهد, Python رشد است در محبوبیت در سال های اخیر و در حال حاضر در رتبه سوم در شاخص پس از جاوا و C.

کمی وجود دارد جنبش در بالا 20 زبان در RedMonk آخرین گزارش. اما o’grady آیا پرچم یک ستاره رو به افزایش بیشتر در صفوف: دارت یک زبان توسعه یافته توسط گوگل شروع به پریدن کرد مکانها و نه از 33 تا 24 در 18 ماه گذشته.

دارت یک زبان برای نوشتن نرم افزار اجرا می شود که در داخل مرورگرهای وب است. Dart کد به زبان جاوا اسکریپت است که پشتیبانی شده توسط عملا تمام مرورگرهای مدرن است. O’grady می نویسد که خود را افزایش محبوبیت است که احتمالا به دلیل استفاده از آن در گوگل منبع باز چارچوب های برنامه نویسی بال بال زدن بود که منتشر شد در ماه دسامبر سال 2018 است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im