تلاش برای پاکسازی نیوزیلند از تهاجمی شکارچیان

موش و راسو و وارداتی دیگر پستانداران را نابود پرنده بومی منطقه ، گروه محلی درنده رایگان, Wellington می خواهد به نوبه خود از جداول.

این داستان در اصل به نظر می رسد در Undark است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

گسترده ای رو به آفتاب, خیابان Miramar, حومه شهر ولینگتون, نیوزیلند را تصور محله صلح آمیز. در تابستان بعد در اوایل سال جاری pohutukawa درختان پر شکوفه شد در شعله های قرمز و بچه ها در تعطیلات بزرگنمایی در مورد اسکوتر و اسکیت. اما در حیاط این خانه, کسب و کار, و, پارک, میرامار است بی سر و صدا در جنگ.

ساختمان تله تنظیم سم و نگه داشتن نگهبانی دیده بان میرامار است را برای گرفتن, Wellington Most Wanted—هر موش, جانوران پستاندار شبیه راسو, موش خرما, صاریغ و قاقم است که به شهر حمله. آنها در حال انجام آن را برای نجات پرندگان.

در یک زمین که در آن تنها بازمانده بومی زمینی گونه پستاندار دو انگشت شست به اندازه خفاش ها این گونه های مهاجم را نابود بومی پرنده جمعیت برای قرن ها باعث ده ها تن از انقراض گونه های در هیچ جای دیگری بر روی زمین است. در سال 2015 نیوزیلند را دولت راه اندازی در سراسر کشور تلاش به نام درنده رایگان 2050 با 17 میلیون دلار (28 میلیون دلار نیوزیلند دلار) سرمایه گذاری برای خلاص شدن از شر این کشور 164,375 کیلومتر مربع تهاجمی پستانداران در سه دهه آینده. این یک بی پروا هدف: بزرگترین جزیره به پاکسازی خود را از شکارچیان کوچک جورجیای جنوبی جزیره را پوشش می دهد که تنها 1,450 مایل مربع است.

در عین حال به عنوان زمان کنه نیوزیلند است از دست دادن ارزشمند گونه های بومی میلیونها دلار در کشاورزی و ضرر و زیان اقتصادی و بخشی از آن هویت فرهنگی. “وجود دارد یک دسته کامل از چیزهای که در معرض خطر هستند—تجاری, کشاورزی, بیماری ها, تنوع زیستی و فرهنگی” گفت: Angus هولم-moir, مدیر ارشد جامعه رنجر با نیوزیلند وزارت حفاظت از محیط زیست.

میرامار و حومه آن همسایه واقع در یک تف زمین jutting مانند فیش هوک را به اقیانوس آرام جنوبی را تبدیل به خط مقدم برای آزمایش و پالایش شهری کنی روش به سراسر کشور مستقر می شود. ولینگتون امید جهان به اولین شهر بدون تهاجمی شکارچیان در عرض 10 سال—یک هدف آغاز شده است که در میرامار شبه جزیره جدا از بقیه شهر توسط یک تنگه کمتر از یک مایل را در سراسر.

یک سازمان محلی رهبری شهری تلاش درنده رایگان, Wellington, راه اندازی اولین سازمان یافته توهین آمیز در میرامار در ژوئن 2019. با تشکر قبلی تلاش های حفاظت میرامار در حال حاضر بوده است آزاد از possums روم تنها, موش, stoats و راسو در شبه جزیره. پس از شش ماه شبه جزیره تقریبا 20,000 ساکنان بدست خلاص شدن از شر راسو و دام ده ها هزار نفر از موش. در حال حاضر آنها در شکار برای آخرین آنهایی که.

برخی از 85 میلیون سال پیش در این جزایر که تبدیل به نیوزیلند تقسیم کردن از بقیه supercontinent از گندوانا و تکامل یافته در انزوا تنها با چند بومی پستانداران. پرندگان که قبلا نگه داشته و به درختان به دور ماندن از شکارچیان در بر داشت پناهگاه امن بر روی زمین که در آن برخی از زمان تا زمان اقامت از دست داده و توانایی خود را به پرواز.

بیش از هزار سال, بسیاری از بومی کنجکاوی به نظر می رسد از جمله غول های شبانه, طوطی, moas—تنها پرنده به طور کامل از دست دادن بال خود را—و کیوی, a long-beaked نازک-پر پرواز پرنده گرامی زلاند جدید امروز.

اما سرنوشت این پرواز و زمین-لانه پرندگان مهر و موم شده بود با ورود اولین کاشفان از پلینزی 700 تا 800 سال پیش است. این مهاجران اولیه به همراه آورده های مورد علاقه خود را مواد غذایی مانند سیب زمینی شیرین و تارو—بلکه kiore یا اهل جزایر پلینزی موش. این پرواز و زمین-لانه پرندگان که تا به حال شناخته شده هیچ دشمن ساخته شده اهداف آسان برای هر دو موش و مهاجران جدید. در دو قرن moas صيد به انقراض است.

زمانی که اروپایی ها وارد یکهو در 1800s آنها سهوا آورده بزرگتر نروژ و کشتی موش. بعد آنها عمدا معرفی بیشتر حیوانات از جمله خرگوش که فرار کرده و نشو و نما, پایان بخشیدن به جزیره ظریف محیط زیست. توسط 1880 خرگوش شدند و در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک زیست طاعون و mustelids—یک خانواده از پستانداران گوشتخوار شامل راسو, stoats و موش خرماها در میان دیگران—معرفی شدند به کنترل جمعیت آنها. امروز کسانی که mustelids تبدیل شده اند و حتی بیشتر معضل محلی برای پرنده جمعیت.

زمانی که اولین کاشفان از غرب آفریقا وارد, وجود دارد تخمین زده می شود 245 گونه پرنده یک چهارم از آن پرواز بودند. امروز در کشور قابل ملاحظه ای ساکت تر. بیش از 20 درصد از پرندگان—فراگیر حداقل 59 گونه—رفته اند و منقرض شده در حالی که دو سوم از شهر حیوانات عجیب و غریب.

“بسیاری از نیوزیلند امروز یک خارجی چشم انداز که در آن شما در حال احاطه شده توسط گونه های عجیب و غریب گفت:” داگ آرمسترانگ استاد در حفاظت از زیست شناسی در دانشگاه مسی. “رشد کودکان و نوجوانان و حتی دانشجویان ما انجام بوم شناسی و یا حفاظت در واقع هرگز دیده می شود یک بومی مارمولک. آنها هرگز دیده می شود یک بومی قورباغه.”

این کشتار رخ داده است که فقط در چند قرن وارونه شده است یک اکوسیستم میلیون ها سال در ساخت. یک 2019 گزارش در زمان زیست شناسی یافت می شود که آن را به 50 میلیون سال به بازیابی تنوع گونه پرنده از دست داد پس از استعمار انسان. و نیوزیلند می ایستد به از دست دادن حتی بیشتر اگر این گونه است که در حال حاضر در معرض تهدید—حدود 30 درصد از باقی مانده پرندگان—رفتن منقرض شده است. این است که اگر تلاش های مانند درنده رایگان, Wellington ناموفق هستند.

در مرکز این شبه جزیره تا یک وصف ناپذیر در جلوی خانه می ایستد یک طبقه خانه مسکونی است که در خدمت به عنوان میرامار ستاد درنده رایگان ولینگتون. شده است این پایگاه به صورت تمام وقت خدمه که شماره 26 در اوج مبارزات انتخاباتی. این mustelid شبه نظامیان تبدیل شده است میرامار اصلی دفاع در برابر شکارچیان.

در سال قبل گروه های جامعه محلی و افراد تنظیم تله در پشت حیاط خود را کمک به سرکوب درنده جمعیت, اما آنها تا به حال شده است قادر به به طور کامل خلاص شدن از شر آنها. “هیچ یک از این می شود که شما به ریشه کنی” گفت: جان Hambidge پروژه منجر به میرامار شبه جزیره برنامه. “شما را مجبور به انجام چیزی است که یک کل کامل گام بیشتر است. و که در آن ما شروع در اینجا.”

به منظور بالا بردن سطح آگاهی و امن دسترسی به محل تله یکنواخت در سراسر شبه جزیره درنده رایگان, Wellington اظهارنظر درب به درب در اوایل سال 2019. جویدن کارت—baited دسته که رکورد شناسایی علائم در سمت چپ توسط رژيم شکارچیان—و بروشور توزیع شد و در محلی کتابخانه و مرکز جامعه. آگهی ارسال شده در اطراف شهر. این مراحل اولیه ساخته شده تفاوت زیادی Hambidge می گوید: در جامعه پردازنده. در یک گزارش اخیر درنده رایگان, Wellington اشاره کرد که 99 درصد از میرامار ساکنان شبه جزیره بودند حاضر به شرکت در این پروژه یک بررسی اخیر نشان داد که 92 درصد از Wellingtonians پشتیبانی سراسر شهر بود تلاش است.

امروز در یک شبکه منظم در سراسر Miramar 1,800 تله ها در حال لود در 328 فوت فواصل کوچک و جویدن کارت شده اند و فاصله هر 164 فوت است. در حدود 60 دلار در هر کدام از این دو به پایان رسید تله بودند با دقت قرار داده شده به منظور پوشش به اندازه زمین به عنوان امکان پذیر است.

“ایده این است که به طور متوسط در محدوده خانه ای برای یک موش است [164, پا,],” Hambidge گفت. “این بهترین حدس بزنید در این مرحله واقعا….”

محلی دانشمندان که به مطالعه حرکات شهری موش با استفاده از فرستنده VHF GPS و قلاده پیدا کرده اند که شهری موش به نظر می رسد به اشغال سرزمین های کوچکتر از برادران خود را در جنگل ها به احتمال زیاد به دلیل دسترسی به مواد غذایی در قالب شمع کمپوست و زباله—بیشتر در دسترس است.

تله در میرامار در حال baited با brodifacoum—سطح پایین سم و انواع mustelid munchies. خرگوش های حذف شده از شکار توسط سازمان های منطقه ای و شوراهای شهر عرضه طعمه برای راسو. برای موش های این گروه به طور عمده متکی بر کره بادام زمینی اهدا شده توسط یک تولید کننده محلی اما برای سختتر موارد آنها به نوبه خود به Nutella. “آنها دوست دارند این مسائل” Hambidge گفت: از موش میل برای شکلات فندق گسترش یافته است.

در طول برنامه این گروه جدا و مستند موش آنها گرفتار کرده ایم که آنها ذخیره در فریزر قفسه سینه به شوخی به عنوان مراجعه کننده “فریزر از مرگ است.” خود را necropsies تعیین اگر یک موش است که قبلا مصرف سم می دهد که یک حس تا چه حد ممکن است آن سفر کرده اند و یا اگر آن را یک شیر زن نشان می دهد وجود دارد بیشتر موش گرفتار شود.

“اگر شما به پیدا کردن یک نوجوان است که می تواند یک نگرانی, دلیل این که شما فکر می کنم باید وجود داشته باشد دیگران در اطراف” Hambidge گفت. “اما اگر شما فقط گرفتار یک موش صحرایی نر شما نمی خواهد بیش از حد در مورد آن نگران.”

به خصوص در پایان این مرحله برنامه است که به شدت وابسته به مردم محلی حفظ lookout برای موش. بر روی یک دیوار از میرامار ستاد جوانان تاکتیکی نقشه نشان دادن مکان از تله و طعمه ایستگاه. هر زمان که یک قتل و یا رویت گزارش شده است Hambidge و تیم او را به یک توجه داشته باشید بر روی نقشه نشان می دهد که در آن باغ از درنده فعالیت باقی می ماند. “آن پایین می آید به جامعه نیز چشم و گوش” Hambidge گفت.

جن رادرفورد یک میرامار ساکن یکی از شبه جزیره باقی مانده موش در ماه ژانویه پس از ماه خالی از تله. “من شگفت زده شد” رادرفورد گفت. “من هم هیجان زده برای گرفتن یک, اما کمی غم انگیز است که وجود دارد برخی هنوز هم در اطراف.”

اما اعضای جامعه نیست فقط متوجه نشانه هایی از موش. آنها همچنین شروع به دیدن پرندگان.

در سراسر شهر نهفته است 500 هکتار پناهگاه احاطه شده توسط یک 7-پا-بالا حصار. بر خلاف یک باغ وحش این 5.3-مایل طولانی حصار وجود دارد به نگه داشتن حیوانات. محراب در حال حاضر شناخته شده به عنوان Zealandia اعلام شد عاری از آفت در سال 2000 پس از فشرده پستانداران تلاش کنی. در دهه های پس, 18 گونه های بومی از جمله پرواز و زمین-لانه پرندگان در معرض تهاجمی شکارچیان منتشر شده است به پناهگاه.

بدون سربار شبکه پرندگان از Zealandia رایگان هستند می آیند و بروید. واقع خیلی نزدیک به شهر پناهگاه را انفجار جمعیت پرنده تا به حال یک “اثر هاله ای” در ولینگتون. به عنوان بزرگتر بودند از شهر تبدیل به درنده-رایگان پرندگان در حال حرکت از پناهگاه و به حیاط.

توی یک طرقه به اندازه بومی, پرنده, یکی از گونه های است که تا به حال قابل باز گشت در منطقه نشان 200 درصد افزایش در گزارش رؤیت از سال 2011 است. گونه های دیگر دیده می شود مشابه رشد: رؤیت kereru یک جنگل بزرگ کبوتر, افزایش 350 درصد و kakariki, the red-crowned parakeet, رز ده برابر در هشت سال گذشته.

این کاکا زیادی auburn طوطی دیگری است Zealandia داستان موفقیت. “آنها تودرتو هر دو در داخل و خارج از پناهگاه در حال حاضر گفت:” دانیل Shanahan مدیر Zealandia مرکز برای مردم و طبیعت است. “این گونه است که به طور موثر منقرض شده در سراسر Wellington منطقه است.”

Zealandia به پرش شروع به رشد در بومی پرنده جمعيت در منطقه ولینگتون اما آن را ادامه داد درنده-رایگان تلاش برای مطمئن شوید که آنها می توانید رشد فراتر از پناهگاه مرزهای, که در آن موش سلطنت.

پشت در شبه جزیره Hambidge ردیابی آخرین موش میرامار—آنهایی که بیش از حد سریع یا بیش از حد هوشمند به راحتی. به شکار کردن این چند ده زیرک مهاجمان این گروه تغییر استراتژی خود در حال تبدیل شدن بیشتر متمرکز شده است. به جای ساخت هفتگی دور به همه تله Hambidge و تیم او در حال حاضر با تمرکز بر گزارش رؤیت و جدید کشد.

“هر چه زودتر ما می توانیم وجود دارد بهتر است زیرا شما می دانید که موش می تواند در حرکت” Hambidge گفت.

در پایان ماه ژانویه آنها تخمین زده می شود تنها تعداد انگشت شماری از کشتی موش باقی مانده است ، در ماه مارس درنده رایگان ولینگتون بسته شدن در بیش از 30 سایت های باقی مانده از درنده فعالیت است. اما پس از آن با گسترش Covid-19 نیوزیلند تصویب یک سلول برنامه محدود کردن غیر ضروری کسب و کار و محدود مردم به خانه های خود. همه زمینه عملیات متوقف شد هر چند استثنا ساخته شده بودند مانند نگهداری سد در امتداد تنگه برای جلوگیری از reinvasions.

“متاسفانه موش نگران هستند با وجود اینکه یک مستند یا نه و این یک خطر است برای ما” جیمز Willcocks درنده رایگان, Wellington مدیر پروژه گفت: در یک ایمیل. در همان زمان او افزود: “مردم واقعا پا به درگیر شدن در سراسر این مستند دوره—ما تا به حال گزارش های موردی از تله فروش در سوپر مارکت ها به عنوان مردم clamber به درگیر شدن.”

امروز به عنوان مستند محدودیت های, کاهش, درنده, رایگان, Wellington است به دست آوردن شتاب. این گروه امیدوار است به دست عملیات به جامعه در پایان ماه ژوئن و حرکت به مرحله بعدی با استفاده از آنچه از آنها آموخته به منظور توسعه یک طرح برای بقیه ولینگتون. بخش بعدی گسترش داخلی از Miramar است که دو بار به عنوان بزرگ و بسیار سخت تر برای محافظت در برابر تهاجم. اما ساکنان و اياد امیدوار هستند.

حفاظت از محیط زیست “است که بخشی از DNA ما در نیوزیلند” Shanahan گفت. “مائوری باید این سابقه طولانی مصرف بسیار خوب مراقبت از محیط زیست در نیوزیلند.”

“از آن گرفته شده و ما در حالی که به پشت دایره که kaitiakitangaکه پاسداشت” او ادامه داد: “اما من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>