واکسن در حال ایجاد و خودرو در حال فعال اما اول: کارتون کمدی بافر. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

است وجود دارد یک coronavirus واکسن?

هنوز رتبهدهی نشده است, اما به عنوان Covid-19 اسپرد فشار است و برای داروسازان برای دریافت واکسن به بازار است. کارشناسان می گویند که عملی واکسن حداقل یک سال و نیم دور—که ممکن است صدای آهسته, اما در واقع تنظیم یک رکورد است. واکسن ایجاد شده است روی حیله و تزویر و واکسن در برابر شیوع بیماری حتی سختتر از آنجا که این بیماری می تواند ناپدید می شوند در یک ماده از ماه یا جهش به آنها گسترش یافته است. نویسندگان ما در حال نگه داشتن زبانه ها در 30-به علاوه شرکت های در حال توسعه واکسن در حال حاضر و جایی که آنها در در این فرآیند است.

هکرها می توانند کلون میلیون ها نفر از تویوتا و هیوندای و کیا کلید

محققان از کو لون در بلژیک و دانشگاه بیرمنگام در انگلستان نشان داد جدید آسیب پذیری در سیستم های رمزگذاری مورد استفاده توسط immobilizers—رادیو-دستگاه های فعال در داخل اتومبیل است که ارتباط خود را با fob کلیدی به شما اجازه می دهد برای شروع وسیله نقلیه خود را. یکی از این سیستم استفاده شده توسط تویوتا و هیوندای و کیا اجازه می دهد تا یک هکر به کش رفتن نسبتا ارزان Proxmark RFID reader/فرستنده نزدیکی fob کلیدی به بعد رابجای دیگری جا زدن این کلید در داخل خودرو ناتوان اندازد و اجازه دادن به آنها شروع به موتور.

سریع واقعیت: نوامبر 25

این زمانی است که فیلم جدید جیمز باند فیلم هیچ وقت به مرگ خواهد شد به تئاتر. آن در اصل به حال یک مارس 10, راه اندازی, تاریخ, اما تاخیر در پاسخ به نامه سرگشاده ای از طرفداران که التماس کرد برای تاخیر در میان coronavirus نگرانی.

سیمی توصیه می کند: هواپیماهای بدون سرنشین

این که آیا شما به عکاسی و یا شما فقط می خواهم کنترل یک ماشین پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بسیار جذاب هستند. و شما لازم نیست که به پوسته از هزار نفر برای خرید یک. نویسندگان ما جمع آوری بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای هر نوع بودجه.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا چگونه به نقطه جعلی تصویری stunts—با علم!

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im