دنیا از زحمتکش به توسعه یک واکسن برای coronavirus. اما ایجاد یک کار واکسن است که می تواند با خیال راحت به توزیع گسترده جمعیت نیاز به مقدار زیادی از دقت و احتیاط بنابراین این روند به احتمال زیاد حداقل یک سال. سیمی تحریریه مگان Molteni را پوشش داده است رمان coronavirus پس از شیوع این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اوایل ژانویه. این هفته در ابزار آزمایشگاه ما با بحث در مورد مگان که در آن تلاش های ما برای ایجاد یک واکسن در حال حاضر ایستاده است. ما همچنین بحث در مورد چرا از آن شده است بسیار دشوار است برای گرفتن آمریکایی ها تست شده برای coronavirus.

نمایش یادداشت ها

جزئیات بیشتر در مورد جستجو برای coronavirus واکسن در اینجا. بیشتر بخوانید درباره تست اینجا. همچنین بخوانید Maryn کنار نوزاد در پتانسیل خطرات ناشی از عجله کردن یک واکسن. دنبال تمام سیمی را coronavirus پوشش در اینجا.

توصیه های

مگان توصیه Bon Appétit‘s تست آشپزخانه مذاکرات سری ویدئو. لورن توصیه Medea جوردانو داستان در مورد غیر انتفاعی, موسسات خیریه و شرکت های کمک به مردم نیازمند در طول بیماری همه گیر. مایک توصیه یک قسمت از زیر مقیاس های پادکست با نویسنده جسی Jarnow.

مگان Molteni را می توان در توییتر @MeganMolteni. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

متن

مایکل calore زبان: گربه من است حق در اینجا. من نمی دانم اگر شما می توانید او را ببینید اما او به تماشای من.

[معرفی موسیقی تم]

MC: سلام به همه. به انجمن خوش آمدید ابزار آزمایشگاه. من مایکل calore زبان یک سردبیر ارشد در اینجا سیمی. من پیوست که همیشه با من cohost سیمی نویسنده ارشد لورن گود.

لورن گود: سلام. این هفته به شما نمی گویند که من در آنجا با شما یا من پیوست و در اینجا چون من فکر می کنم در این نقطه مخاطبان ما رسما می توانید فرض کنیم که همه ما در حال ضبط از راه دور این و در این مرحله ما به شما اطلاع هنگامی که این تغییر,s اگر ما به نحوی در نهایت در فرد در استودیو دوباره اما با تشکر از مایک. آن بزرگ می شود در اینجا دوباره.

MC: و با تشکر از شما برای بودن در اینجا لورن.

LG: کاملا.

MC: ما همچنین در پیوست این هفته توسط تحریریه مگان Molteni را پوشش می دهد که بهداشت عمومی در علم میز در اینجا سیمی. مگان, خوش آمدید به نشان می دهد.

مگان Molteni: لطف داشتن به من. آرزو می کنم آن را تحت شرایطی بهتر اما خوشحالم که اینجا در هر کجا که است.

LG: به همین ترتیب.

MC: و با تشکر از شما برای پیوستن به ما از خود cloffice خود را در گنجه اتاق در خانه. ما خوش شانس به مگان با ما در این هفته به خاطر او شده است در پوشش گسترش coronavirus همیشه از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه ژانویه. بعد از آن در نمایش ما قصد داریم به بحث در مورد وضعیت coronavirus تست در ایالات متحده, اما برای اولین بار ما در حال رفتن به تمرکز در حال جستجو برای یک واکسن. ما قصد داریم نگاهی به آنچه در آن طول می کشد برای ساخت یک واکسن که در حال کار برای ایجاد یک, و به همین دلیل این فرایند طول می کشد ، مگان بیایید شروع با آخرین. ما در حال ضبط این کار در روز پنجشنبه 9 آوریل. جایی که همه چیز در حال حاضر ایستاده با واکسن در این کشور ؟

MM: بنابراین در حال حاضر وجود دارد مورد تایید واکسن در برابر کروناویروس که باعث Covid-19 اما وجود دارد یک تعداد انگشت شماری که در حال حاضر در حال آزمایش در انسان وجود دارد و ده ها تن دیگر که در مراحل اولیه توسعه است. بنابراین واکسن همه کار بر روی همان اصل اساسی است. دانشمندان سعی کنید به چیزی که شباهت به یک پاتوژن و سپس افشای یک فرد در سیستم ایمنی بدن به آن را از طریق یک دوز تجویز شده معمولا به عنوان یک تزریق و ایده آل سیستم ایمنی بدن و سپس توسعه یک حافظه قوی که پاتوژن. پس, دفعه بعد که فرد در معرض بدن خود را سوار حمله قبل از این عفونت می تواند نگه دارید. و ترفند برای انجام این است که بدون اینکه فرد به طور جدی بیمار از واکسن است. وجود دارد چند روش مختلف برای ساخت واکسن, اما همه آنها برای حمله به این تعادل ظریف از ارائه حفاظت در واقع بدون ساخت یک فرد بیمار است.

LG: پس مگان چگونه این تلاش ها است که ما در حال حاضر به برخی از نوع از واکسن است که می تواند آدرس Covid-19, چگونه آن را نسبت به قبل تلاش های هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان به توسعه واکسن برای برخی از نوع رمان و یا نسبتا جدید بیماری ؟

MM: آره این سریع ترین که واکسن که تا کنون بدست کردن زمین و سپس تزریق به انسان پس از شناسایی ویروس. بنابراین این ویروس بود و توالی در ژانویه و آن را در حال حاضر در حال آزمایش در انسان در آوریل 15. پس در واقع حدود دو ماه است که در واقع بسیار شگفت آور است. و دلیلی برای آن دو قسم است. یکی از آنها را تنها با این واقعیت است که چین به سرعت قادر به شناسایی ویروس خود را به دنباله آن است. و این است که با پیشرفت در فن آوری توالی اما آن را نیز با تکنولوژی واکسن است. در طول تاریخ واکسن شامل اند یا کشته شده و یا ضعیف نسخه از یک بیماری زا یک ویروس است. دانشمندان همچنین شروع به استفاده از فقط بیت ها و قطعه از یک ویروس است که آنها می توانند تولید داخل مهندسی ژنتیک باکتری ها و مخمر است. بنابراین محققان در دانشگاه پیتسبورگ و کالج پزشکی بیلور در هوستون با استفاده از این روش برای ایجاد یک واکسن علیه سارس است که مربوط به virus.

و آنها در حال حاضر یک واکسن آزمایشی است که با استفاده از این روش, اما آنها در انتظار مجوز از سازمان غذا و دارو برای شروع آزمایش در مردم است. این واکسن که در حال حاضر در تست در واقع به جست و خیز این مرحله. آنچه آنها را به جای آنها تزریق کمی از ویروس’ مواد ژنتیکی که کدهای پروتئین است که این ویروس با استفاده از آلوده کردن سلول های انسان است. و این ایده است که هر کسی که می شود این واکسن بدن خود را پس از آن جذب این کمی از کد و برخی از سلول های خود را خواهد شد و سپس تولید که تنها ویروسی پروتئین است. و باید چه پس از آن اتفاق می افتد آن است که باید ماشه سیستم ایمنی بدن خود را به آنتی بادی است که آن را تشخیص دهد. و اگر همه این را به خوبی می رود و سپس آن آنتی بادی باید به لحاظ نظری محافظت از کسانی که مردم را از ویروس واقعی در صورتی که تا کنون در معرض دریافت کنید. و بنابراین در ما وجود دارد بوستون-based company به نام مدرن و آنها شروع به دوز بیماران مبتلا به این واکسن مارس 15th, به من گفت. و سپس یکی دیگر وجود دارد طراحی و توسعه توسط Inovio داروسازی و آنها شروع به تزریق اولین داوطلبان در روز دوشنبه. نه شرکت تا به حال واکسن شبیه به این قبل از تایید. پس از آن واقعا امیدوار کننده است و می توان آن را حرکت واقعا سریع, اما هنوز, هنوز تست نشده فن آوری است.

MC: بنابراین حتی اگر همه چیز در حال حرکت به سرعت به عنوان شما می گویند شنیده ایم بارها و بارها از ما از رهبران سیاسی از این گزارش است که شما و همکارانتان انجام شده است و از جامعه علمی است که یک واکسن است رفتن به جایی حدود یک سال تا 18 ماه به تولید و ارسال می شود به جمعیت عمومی است. پس چگونه این آزمون است که شما در حال صحبت کردن در مورد که اتفاق می افتد در حال حاضر مناسب است که جدول زمانی ؟

MM: وجود سه فاز به طور معمول از این آزمایشات انسانی. آنهایی که به تازگی آغاز شده است آنچه ما تماس ایمنی محاکمه آنها در فاز یک. همه آنها به انجام طراحی شده است که فقط شکل اگر هنگام تزریق این کار را به یک فرد هیچ چیز بد اتفاق می افتد ؟ پس از آن فازهای در حال رفتن به شامل بیشتر مردم آن را به دانشمندان بیشتر آماری قدرت به ساخت و اندازه گیری, اگر واکسن است که در واقع کار برای جلوگیری از عفونت های آینده. اما پس از آن هنگامی که شما انجام داده ایم که … به طوری که می تواند شش ماه هر کدام آنها معمولا انجام می شود یکی پس از دیگری اما پس از آن شما در واقع رو به واکسن توزیع آن و است که می تواند مقدار زیادی از زمان به سطح شیب دار بالا تولید. شما باید برای ساخت این امکانات تولید. به طور معمول FDA نیز به بررسی تمام اطلاعات که شما تولید شده در این کارآزمایی بالینی.

که بررسی روند گاهی اوقات می تواند یک سال, اما مانند ما گفت: این واقعا غیر معمولی برابر است. بنابراین FDA متعهد شده است برای سرعت بخشیدن به این فرایند بررسی همه چیز را به حرکت در طول هر چه زودتر. فقط این هفته, بیل گیتس اعلام کرد که او را از ارتکاب میلیاردها دلار به ساخت و ساز از امکانات تولید تا هفت از پیشرو واکسن نامزدها. و آنچه مهم است به یاد داشته باشید که آن را به احتمال زیاد آنها نیست همه رفتن به محل کار. راه این کار همه چیز است که اغلب شما باید سعی کنید یک دسته از چیزهای مختلف برای پیدا کردن یکی که کار می کند اما آنچه که بدان معنی است که هر یک از آنهایی که در واقع به نظر می رسد به خوبی نشان می دهد اثر می تواند سپس کردیم از حق دور و توزیع شده است. بنابراین کسانی که این نوع اهرم است که می تواند کشیده و در حال حاضر سعی کنید به سرعت از این بالاتر.

LG: مگان بحث در مورد این جنبش است که بدست کمی توجه وجود دارد قطعا برخی از گزارش آن به افراد جوان فقط داوطلبان به عنوان بخشی از این فرایند است. آیا اخلاق در پشت آن است ؟ افراد جوان هستند واقعا نشان دادن به هر گونه حفاظت بیشتر از افراد مسن تر? بحث در مورد که کمی.

MM: این تصور که شما آورده ام تا از انجام این چالش محاکمه که در آن شما دور تا بزرگسالان جوان و سالم که مایل به داوطلب برای دریافت واکسن و سپس به معرض این ویروس در کنترل تنظیم. آن را بالا می برد برخی از نگرانی های اخلاقی به طور خاص با این ویروس به دلیل آن آنقدر جدید است که مقدار زیادی وجود دارد که ما هنوز نمی فهمم در مورد آنچه قرار می دهد برخی از افراد در معرض خطر بالاتر از دیگران است. وجود طیف گسترده ای از علائم است که مردم تجربه با این بیماری است که طیف وسیعی از خفیف تا کشنده است. و ما می دانیم که سن و شرایط بهداشتی اساسی می تواند مردم را به نتایج بیشتر گریم یا کشنده تر است. اما در ایالات متحده حداقل 750 افراد جوانتر از 50 در حال حاضر از درگذشت Covid-19, زیادی وجود دارد که ما هنوز هم واقعا نمی دانم. و به این ترتیب درخواست از مردم که ممکن است به نظر می رسد جوان و سالم در حال حاضر به داوطلب برای این که مطمئن شوید که آنها به درستی مطلع شده از خطرات واقعی به ارمغان می آورد تا برخی از سوالات در مورد اینکه آیا ما واقعا می توانید از آنها بخواهید برای انجام این کار است. به ویژه هنگامی که شما در نظر است که آنها ممکن است خود را به عنوان نگه داشتن وزن جهان بر روی شانه های خود را تقریبا به معنای واقعی کلمه.

MM: آنها ممکن است احساس مانند این است که چیزی که آنها باید انجام دهید که ممکن است آن را سخت تر به وزن خطرات در راه به عهده دارند. اما وجود دارد یک نیاز خاص برای انجام آزمایشات است که یا بروید به اندازه کافی بلند است که مردم در معرض این ویروس در طبیعت و یا که آنها در معرض در آزمایشگاه است. و این به دلیل این coronavirus به طور خاص متعلق به یک خانواده از ویروس ها است که ما باید به نگرانی در مورد چیزی به نام آنتی بادی وابسته به افزایش. گاهی اوقات نیز به نام واکسن ایمنی بدن ناشی از افزایش. این اساسا یک پدیده که در آن واکسن می تواند در واقع واکسینه افراد بیشتر مستعد ابتلا به انواع شدید این بیماری است. این در واقع اتفاق افتاده است با سارس واکسن در اواسط 2000s که در آن حیوانات که سارس واکسن مورد آزمایش قرار گرفت با تجربه بدترین علائم اگر آنها تا به حال تا به حال این واکسن از اگر آنها نشده بود. و مانند سارس بدترین علائم Covid-19 تصور می شود ایجاد می شود نه توسط ویروس خود را, اما توسط یک اغراق آمیز پاسخ ایمنی است. بنابراین محققان مانند پیتر hotez را بازتوییت کرد در کالج پزشکی بیلور گفته است که هر گونه محاکمات واقعا باید به دنبال بیماران به اندازه کافی بلند به مشاهده آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها در معرض این ویروس را به مطمئن شوید که هیچ یک از این واکسن باید آن اثرات منفی.

LG: آیا ما باید هر حس حال حاضر اگر یک واکسن توسعه یافته است و ثابت شده که موثر بودن آن موثر خواهد بود ؟

MM: که واقعا سوال خوبی است که ما نمی دانیم که پاسخ به, و به همین دلیل ما نمی دلیل است که ما واقعا نمی دانند که چه مدت طول می کشد ایمنی برای مواجهه با این بیماری است. برخی از بهترین اطلاعات است که ما می آید از محققان که مطالعه چه مدت آنتی بادی به سارس در اطراف گیر و حداقل داده های اولیه در این مطالعات نشان می دهد که این می تواند تا سه سال است. اما ما نمی دانیم که برای دیگر خانواده ها coronaviruses است که بومی هستند در جمعیت انسانی ما نمی حمل مصونیت مادام العمر به آنها. ما احتمالا به دنبال چیزی است که در سال محدوده اما احتمالا نه برای همیشه. بنابراین افرادی که در حال فکر کردن در مورد ساخت واکسن هستند و قطعا با توجه به این احتمال که مردم را مجبور به گرفتن عکس های تقویت کننده به صورت دوره ای به جلو رفتن.

MC: اجازه دهید بحث در مورد گله ایمنی یک اصطلاح است که بسیاری از ما شنیده ایم اما شاید کمتر از ما در واقع درک. چگونه گله ایمنی به بازی آمد در مبارزه با این coronavirus?

MM: گله ایمنی است و زمانی که مردم به اندازه کافی باید ایمنی نسبت به ویروس است که آنها قادر به تشکیل یک دیوار محافظ در اطراف افرادی که آسیب پذیر باقی می ماند. بنابراین دو راه برای انجام این کار یا با قرار گرفتن در معرض در محیط زیست و یا یک کمپین واکسیناسیون. و آنچه ما واقعا به دنبال انجام به قادر به راه اندازی مجدد جامعه اگر ما به طور گسترده ای در دسترس واکسن آن را به شروع به کوچک با افرادی که بوده است در معرض به طور طبیعی. هنگامی که ما یک واکسن است که کار می کند و ما می توانیم آن را رول در مقیاس بزرگتر و سپس ما به دنبال در تلاش برای رسیدن به چیزی شبیه به 80 درصد 85 درصد از جمعیت یا دریافت یک واکسن یا قادر به نشان می دهد که آنها آنتی بادی در برابر coronavirus. که ما را حمایت کافی است که اگر یک مورد جدید است که وارد شده از جای دیگری از برخی دیگر از نقطه داغ وجود دارد که به اندازه کافی خواهد بود که قادر به آلوده که ویروس نیست گسترش از طریق جامعه در نرخ نمایی است که ما در حال حاضر شاهد هستیم.

LG: مگان من فکر می کنم ما در حال رفتن به استراحت سریع در مدت کوتاهی و پس از آن دوباره به شما برای نیمه دوم نشان می دهد. اما من می خواهم به شما بخواهید به سرعت در مورد آنتی بادی از آنجا که ما در حال شنیدن بسیاری در این مورد در همان زمان که ما در حال شنیدن در مورد واکسن توسعه است. و من تصور می کنم که وجود دارد برخی از سردرگمی برای کسانی که فقط به طور کلی فکر کردن در مورد این به عنوان یک درمان برای کوروناویروس. و البته ما می دانیم که هیچ درمانی وجود دارد, در حال حاضر, اما چه مبانی ای است که مردم نیاز به درک در مورد تفاوت بین پلاسمای خون کمک های مالی و چه آنتی بادی ممکن است کمک به ما در مقابله با اثرات coronavirus و چه واکسن خواهد کرد ؟

MM: آره که واقعا سوال خوب و مهمی را. بنابراین آنتی بادی است که از مردم دریافت خواهد بود از طریق پلاسما اهدا خواهد بود از کسی که قبلا در معرض ویروس. کسانی که آنتی بادی می تواند نخست که فرد سیستم ایمنی بدن و کمک به آنها در مبارزه با ویروس. بنابراین ما باید به فکر کردن در مورد آن را به عنوان یک درمان. کسانی که آنتی بادی در حال رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای, آنها در حال رفتن به در نهایت شکسته است که بدن فرد. به منظور طولانی مدت ایمنی است که فرد باید به آنچه که به نام سلول های B یا سلول های حافظه که در واقع تولید خود آنتی بادی است. و این روند متفاوت. که در واقع شامل هر دو داشتن یک واکسن یا در معرض این ویروس به طور مستقیم پرش به شروع آن مسیر است. بنابراین زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد آنتی بادی های دریافت شده از طریق اهدای پلاسما, فکر می کنم از آن را مانند یک درمان است که در دستور—من معتقدم که ما در حال صحبت کردن در مورد هفته به هفته

LG: آن را کردم. با تشکر از شما برای توضیح آن است.

MC: تمام حق و اجازه دهید استراحت سریع و سپس هنگامی که ما دوباره ما قصد داریم به بحث در مورد تست.

[شکستن]

MC: خوش آمدید. در حالی که در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus ممکن است بیرون کشیده شده و پیچیده تلاش در حال توسعه یک آزمون برای این ویروس بسیار آسان تر—و یا حداقل آن را باید. اما شده است وجود دارد کمبود آزمون در اینجا در ایالات متحده و مسائل با اطمینان از آزمون در بالای آن است. مگان شما می توانید به ما بگویید که چرا ما با داشتن یک زمان سخت با تست ؟

MM: من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ آسان اما هر هفته این واقعا چیزی جدید. در ابتدا تنگنا در تست بود که FDA به حال تنها تصویب یک تست پروتکل در آمریکا بود که یک آزمون طراحی و توسعه توسط CDC در آتلانتا. و آنچه اتفاق افتاد این بود که تست متکی بر یک تکنولوژی به نام RT-PCR است که به اتفاق می افتد در یک آزمایشگاه. شما باید به یک روش PCR دستگاه شما باید به افرادی که می دانند چگونه به استفاده از آن. و در اولین CDC تنها آزمایشگاه که انجام شده بود که تست. پس از تایید FDA CDC پروتکل تحت این اورژانس-استفاده از مجوز و سپس آزمون از CDC بیرون رفت و به همه بهداشت عمومی آزمایشگاه در ایالات متحده است. پس از آن وجود دارد تبدیل به یک مشکل با این کیت تست; یکی از معرف یک موضوع است. آن بود که در آینده با نتایج مناسب به طوری که آهسته همه چیز را در یک بیت به عنوان به خوبی. هنگامی که CDC صادر آزمون جدید کیت کسانی که رفت و برگشت به بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده و آنها شروع به تلاش برای سطح شیب دار تا تولید خود را.

اما پس از آن وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای تست بیشتر ظرفیت ها و رشد فشار بر FDA برای نرم کردن آن مقررات است. پس چه FDA بود می گویند اساسا هر کسی که دارای یک گواهی آزمایشگاه در ایالات متحده اگر شما در حال اجرا یکی از این پروتکل شما می توانید بیرون بروید و انجام دهید که با FDA برکت و رحمت است. فقط مطمئن شوید که آنها را به ارسال خود را اعتبار سنجی داده ها در عرض 15 روز است. اجازه داده است که این تست در آزمایشگاه مانند تلاش و LabCorp به بازی و از آن ساخته شده مردم خوش بینانه است که ما قادر به آزمایش بسیاری از مردم است. اما آنچه اتفاق افتاد تا حدودی قابل پیش بینی است که وجود دارد له تقاضا از همه بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده است که در حال حاضر شروع به دیدن تعداد زیادی از موارد است. و بنابراین یک انبار بزرگ توسعه در این شرکت بزرگ labs.

انباشت اعتقاد ما بر این است که به دلیل معرف کمبود وجود دارد و نمی شود به اندازه کافی سواب. من فکر می کنم به اندازه کافی وجود ندارد لوله های آزمایش به برگزاری سواب. مثل هر بار که شما دریافت می کنید یک معرف چیزی دیگری می رود. در راه همان است که ما دیده ایم متحده مناقصه در برابر یکدیگر برای به دست آوردن PPE بسیاری از این آزمایشگاه در حال رقابت در برابر یکدیگر در این بازار برای همه از مواد است که شما نیاز به اجرای این آزمون. تعدادی از آزمایشگاه علمی نیز شروع به پریدن کرد به این تست مسابقه. ما برفلد یک گروه در دانشگاه برکلی یک هفته یا بیشتر پیش بود که ramping تا حدود 4000 آزمون در روز است. آنها مختل شده و کاملا مجموعه ای دیگر از نوار قرمز اداری است که این نرم افزار که در بیمارستان ها استفاده به منظور تست و گزارش نتایج بیمار نیست سازگار با این مراکز علمی و آن را بیش از حد طولانی برای دریافت حق فروشنده نرم افزار و در واقع آنها را با هم در ارتباط باشند. بنابراین در حال حاضر ما تعدادی از مراکز علمی است که قادر به کمک هزاران نفر از آزمون در روز, و آنها در حال استفاده نمی شود به دلیل آن است. بنابراین من فکر می کنم همه مردم می گویند که بسیاری از این مسائل به عدم هماهنگی از سطح فدرال به همه این چیزها اجرا هموار و قادر به گرفتن آزمون به افرادی که به آنها نیاز دارید.

MC: آنچه درباره در خانه آزمون ؟ شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد این, و من در واقع دیده می شود برخی از فیلم ها و عکس از آزمایشات انجام می شود. به نظر می رسد مانند آن را شامل یک سوزن گرد و خاک می رود که خونتان دور تا به حفره بینی. آیا مردم واقعا قادر به دریافت نمونه خوب این است که اگر آزمون شما نیاز به انجام ؟ به دلیل آن به نظر می رسد بسیار ناخوشایند است.

MM: قطعا وجود دارد برخی از نگرانی هایی است که این آزمون را برآورده نمی کنند انواع استاندارد است که ما نیاز به گرفتن نمونه خواهد شد که قادر به تولید انواع راست از نتایج. این مهم نه تنها برای آزمایش مردم در زمان مناسب در این دوره از عفونت بلکه برای به دست آوردن نمونه از دقیقا در جای مناسب در معابر بینی خود را. که می شود گفت در خانه تست به نظر می رسد در هوا در این نقطه است. در طول هفته مارس 16th ما شنیده می شود از تعدادی از شرکت های که آنها آماده بودند برای توزیع در خانه تست. این شرکت ها بر این باور بودند که آنها عامل تحت FDA اضطراری-دستورالعمل استفاده. اما پس از آن یک زن و شوهر از روز بعد FDA هشدار نامه علیه این شرکت ها اساسا و گفت که این آزمون نمی تواند مجاز تحت همان راهنما. و بنابراین در حال حاضر FDA در حال همکاری با آن شرکت به منظور توسعه یک آزمون است که می تواند در خانه انجام می شود. درک من این است که در حال حاضر وجود دارد هیچ صفحه اصلی آزمون است که در حال حاضر در دسترس توسط FDA و هر که شما ممکن است خرید خواهد بود درمان به عنوان جعلی از آنها از لحاظ فنی غیر مجاز تحت این اورژانس-استفاده از راهنما.

LG: مگان, تکرار تم من شنیدن در اینجا این است که باور نکردنی عدم هماهنگی اتفاق می افتد در سطح فدرال و بسیاری از هماهنگی ما در حال دیدن اطراف Covid-19 اتفاق می افتد در سطح دولت و یا در بخش خصوصی یا در این مورد خاص labs. و من تعجب آنچه که این به این معنی در نهایت برای داده های ما ممکن است یا نه ممکن است در اطراف چگونه بسیاری از مردم در کشور ما این رمان coronavirus. اگر تلاش های تست اتفاق می افتد در یک دولت توسط دولت در سطح و یا حتی یک بخش-های-شهرستان سطح, چه idoess که آگاهی یا عدم آگاهی مفهومی برای آینده در مورد چگونه ما می توانیم در واقع آدرس این بیماری همه گیر?

MM: آره من فکر می کنم آن را ارزشمند سوال و این یکی که من مطرح شده به رئیس انجمن برای بهداشت عمومی آزمایشگاه چند هفته پیش هنگامی که تعدادی از این آزمون بودند شروع به آنلاین آمده از آزمایشگاه و در حال حاضر این آزمایشگاه علمی. در مورد قابلیت مقایسه نتایج در سراسر انواع مختلف این آزمون و همه آنها دارای سطوح مختلف از ویژگی و همچنین حساسیت. پس چقدر ویروس آنها می توانید انتخاب کنید تا و چگونه مطمئن شوید که آنها هستند که آنچه را که آنها در حال چیدن است حق ویروس. در آن زمان آنچه که من گفته شد این بود که آن را مهم تر به آزمون وجود دارد, اما آنها کار کرده و از نگران بودن در مورد سطوح مختلف از ويژگی یا حساسیت از آزمون به آزمون. و من فکر می کنم ما هنوز در آن محل که در آن ما در حال تست چند تا که ما واقعا درک نمی کنند که ما در این دوره از این بیماری همه گیر به طور خاص.

در ایالات متحده, شما باید به فکر می کنم در مورد تست است مانند نگاه به عقب در زمان. در آن طول می کشد زمان برای علائم به توسعه آن طول می کشد زمان برای تست نتایج به آمده به عقب. بنابراین وقتی که ما می بینیم این تعداد موارد جدید در آینده در هر روز شما می توانید فکر می کنم در مورد آن را به عنوان تعدادی از افرادی که بیمار یک هفته یا 10 روز پیش. اما ما هنوز هم لازم نیست که یک تصویر خوب که بدست بیمار در این میان است. و گزارش وجود دارد به خصوص در نیویورک که در آن ما شاهد این هستیم که وجود دارد نه به اندازه کافی تست های موجود برای تست افرادی که مرده ام در بیمارستان ها و یا افرادی که مرده ام در خانه های خود. و غیره وجود دارد بسیاری از راه های که در آن آزمون ها فقط از دست رفته مردم در سراسر هیئت مدیره. و من فکر می کنم که یک مقدار بزرگتر نگرانی از اینکه آیا ما شاهد تعداد بیشتری از منفی کاذب در برخی از آزمایشات از دیگران است.

بدیهی است که می تواند یک مشکل اگر شما یک منفی کاذب و سپس شما بروید و شما آلوده به یک دسته از افراد دیگر است. اما از آنجا که بسیاری از ما در پناهگاه در خانه شرایط در حال حاضر آن را کمتر از یک موضوع است. و من فکر می کنم مسئله بزرگتر این است که عدم تست کلی قطعا آن را اجازه نمی دهد ما را به انجام تماس ردیابی و آن را اجازه نمی دهد ما را به می دانم که چگونه بسیاری از مردم واقعا در معرض این در این نقطه است. و این که اطلاعات ما نیاز به درک هر دو قادر به تخصیص منابع در این صورت چرخشی به این بیماری همچنان به توسعه نقاط جدید و همچنین به فکر کردن در مورد چگونه ما شروع به مردم بازگشت به کار.

LG: حق و کاملا بدیهی است که این نیز تغذیه اطلاعات غلط در روایات نیز به دلیل طی چند روز گذشته ما دیده ایم که چگونه برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که تعداد مرگ و میر است که بیش از گزارش و که همه چیز درست است ، و این مثال از اینکه چگونه تعصب است که در واقع برخورد با علم واقعی. چرا که همانطور که شما اشاره کردید, بدون آزمون, ما نمی دانیم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم که در حال مرگ هستند در خانه های خود را در حال حاضر و یا که حتی در حال مرگ در بیمارستان ها هستند که به طور کامل غرق چگونه بسیاری از مردم در حال کشته شدن توسط coronavirus. و در واقع این اعداد ممکن است در گزارش, در این نقطه, اما ما در حال رفتن به می دانم که بدون آزمون.

MM: آره برخی از اپيدميولوژيستها من در توییتر دنبال بحث در مورد چگونه به عنوان تست ظرفیت در ما ramped تا آهسته تر نسبت به تعدادی از موارد است که ما شاهد هستیم در واقع هدف قرار دادن و یا نزدیک به هدف قرار دادن یک نقطه که در آن تعدادی از موارد در واقع به طور کامل بیش از توانایی ما برای تست. و هنگامی که شما ببینید این درست کردن آن را نمی ممکن است واقعا نشان میدهند که موارد هستند در واقع در حال سقوط کردن است و ما در واقع مسطح منحنی. اما در بعضی از نقاط حداقل آن را فقط ممکن است نشانگر این است که ما باید اجرا از توانایی آزمون در آن منطقه است و در واقع وجود دارد بسیاری از موارد هستند که نشان داده درست است ؟ بنابراین من فکر می کنم ما هنوز در لحظه ای از تست و من می خواهم بگویم ما هنوز هم شما را در هر آزمون ما می توانید دریافت کنید.

MC: وجود هر آزمون وجود دارد که برای تعیین اینکه آیا شما تا به حال Covid در گذشته ؟

MM: آره پس این است آنچه ما تماس بگیرید سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش. و بنابراین بر خلاف RTPCR آزمون این آزمون را اندازه گیری نمی فعال تکثیر ویروس در, اما آنها اندازه گیری سطح آنتی بادی شما را به ویروس. این نوع از آزمون باید فقط شروع به وارد FDA مجاز اول آن یک هفته گذشته است. درک من این است که این شرکت که مجاز Cellx است در روند گرفتن 100,000 تست کیت حمل از چین به شهر نیویورک است. وجود دارد حداقل 100 شرکت های دیگر که در حال پرسیدن FDA به تصویب خود آنتی بادی آزمایش به صورت اورژانسی استفاده کنید. بنابراین ما ممکن است بیشتر از کسانی که از ورود به بازار به زودی. من می دانم که از هفته گذشته 70 تجاری labs نیز مطلع FDA است که آنها آنتی بادی آزمون در دسترس است. هنوز این آزمون هنوز در حال آزمون است که نیاز به دستور از دکتر خود.

اگر شما تا به حال چیزی در ماه فوریه و در حال حاضر شما می خواهید برای دریافت کنید که آزمون آن را بعید است که شما قادر خواهید بود تا حداقل در زمان حاضر تا بیشتر از این آزمایشات شروع در واقع هدف قرار دادن بازار است. اما محققان در تعدادی از مراکز علمی که در حال حاضر شروع به آزمایش با تست سرولوژی. پس استنفورد به عنوان مثال همکاری با شهرستان سانتا کلارا وزارت بهداشت به اداره این آزمون به بهداشت و درمان کارگران به طوری که مردم می دانم که اگر آنها در معرض شده است و دارای آنتی بادی و می توانید به بازگشت به کار. بنابراین من فکر می کنم این یک واقعی منطقه است که مردم در حال تلاش برای فشار به جلو و شرکت ها در تلاش هستند به فشار رو به جلو در حال حاضر, اما من می خواهم بگویم آن چیزی است که رفتن به در دسترس باشد به فرد به طور متوسط احتمالا منظور از ماه به ماه.

MC: خوب مگان با تشکر از شما برای پیوستن به نشان می دهد در این هفته و به ما همه از این اطلاعات است که مردم می توانند امیدوارم استفاده کنید برای کمک به آنها حرکت های پزشکی مرزی که آنها ممکن است در مواجهه به زودی. اگر چه ما امیدواریم که همه ماندن در منزل و ایمن ماندن. ما در حال رفتن به استراحت سریع و سپس هنگامی که ما دوباره ما را انجام خواهد داد توصیه های ما و شما در حال رفتن به پیوستن به ما برای آن مناسب است ؟

MM: آره.

MC: همه حق است. ما حق بازگشت.

[شکستن]

MC: همه حق همه خوش آمدید. مگان مهمان می شود برای اولین بار. لطفا به ما بگویید که چه شما توصیه برای شنوندگان ما این هفته ؟

MM: آره توصیه من احتمالا مانند بسیاری از مردم از من شده است پخت و پز بیشتر در خانه, بنابراین من شده است خرد کردن Bon Appétit‘s کانال یوتیوب. به طور خاص خود سری “آشپزخانه تست شد.” که همه خود را Bon Appétit مردمی ساخت یک چیز است. مورد علاقه من قسمت زمانی است که همه آنها را مورد علاقه خود را از تخم مرغ آماده سازی. وجود دارد این رستوران من دوست دارم در مینیاپولیس به نام “گراند کافه” که در آن آنها را در این ابریشمی املت فرانسوی است که به معنای واقعی کلمه به ارمغان می آورد من به اشک و من خیلی غم انگیز است که من شده اند قادر به خوردن آن. و من سعی کرده ام آن را در خانه و از آن شده است فقط یک بدبختی شکست پس از شکست بدبختی. اما من در نهایت به تماشای این قسمت که Sohla باعث می شود آن است و من فکر می کنم چیزهای کلیک. من فکر می کنم من آماده به دوباره سعی کنید. و کوکتل قسمت بسیار کوبیدن بیش از حد, بنابراین من به شدت توصیه می کنند که برای همه قرنطینه پخت و پز.

MC: خوب است. من مانند جامد فریاد برای ما homeys بیش از Bon Appétitهای همکار Condé Nast نام تجاری.

ال جی: آره. همچنین قرنطینه کالاهای اساسی مناسب است ؟ تخم مرغ و کوکتل. چه چیز دیگری شما واقعا نیاز دارید ؟

MM: به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نیست. کاغذ توالت.

LG: و کاغذ توالت بله. شاید مخمر.

MC: لورن شما چیست توصیه ؟

LG: توصیه من این است که ما همکار Medea جوردانو نوشت تا دور از تمام سازمان های غیر انتفاعی و شرکت هایی که در حال کمک به مردم یا بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم و یا شهروندان ارشد که نمی تواند لزوما بیرون رفتن و انجام خرید مواد غذایی خود را. و آن را واقعا یک لیست جامع او شامل البته اشاره از سازمان است که همه ما با آن آشنا مانند آکسفام و سازمان بهداشت جهانی و صلیب سرخ بلکه جهان آشپزخانه مرکزی خاص امداد رسانی بودجه. او می رود از طریق تمام فروشگاه های مواد غذایی مانند معامله گر جو توقف و فروشگاه کاستکو که خاص ارشد از ساعت, به طوری که مردم می توانید به فروشگاه های اولیه و چیزهایی که کمتر شلوغ است. او نیز پوشش می دهد یک دسته از شرکت های مختلف در بخش خصوصی هستند که pivoting اگر شما خواهد شد برای کمک به ایجاد ماسک و یا در حال اهدای ماسک.

او نوشت: این … بیایید ببینید در حال حاضر از آن شده است یک هفته احساس می کند مانند هشت سال هر هفته در حال حاضر احساس می کند خیلی طولانی است. بنابراین برخی از این اتحادش را تغییر یا تکامل یافته در حال حاضر, اما آن را فقط یک واقعا خوب لیست جامع اگر شما به دنبال برای کمک به مردم در برخی از راه و یا اگر شما فقط نیاز به یک استراحت شاید از برخی از اخبار وخیم و فقط می خواهم تا ببینید که چگونه مردم در حال تلاش برای انجام برخی از خوب در جهان در حال حاضر. بنابراین من توصیه چک کردن که کردن. مقاله ای است به نام “سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر” توسط Medea جوردانو و ما عبارتند از این در نمایش یادداشت ها به عنوان به خوبی. مایک مال شما چیست ؟

MC: من می خواهم به توصیه یک قسمت پادکست نشان می دهد زیر مقیاس. آن را در Osiris شبکه است که یک خوش شانس, موسیقی, شبکه پادکست ها و زیر مقیاس است که شرکت های میزبانی شده توسط حقگو برای گروه Phish. نام او تام مارشال بنابراین محتوای هشدار من خواهد بود صحبت کردن در مورد گروه Phish برای بعد از 30 ثانیه. او نشان می دهد که او در مصاحبه های برجسته مردم در این صحنه و در هفته گذشته قسمت برجسته جسی Jarnow نویسنده, شما ممکن است می دانم که او از سیمی ممکن است شما او را می دانم اگر شما در Phish جهان و یا اگر شما فقط در دنیای موسیقی. جسی مذاکرات زیادی در مورد تجربه خود را به عنوان یک موسیقی نویسنده به عنوان یک روزنامه نگار چگونه او را به نوشتن در مورد موسیقی که چرا او می نویسد: در مورد موسیقی به طور خاص چرا او می نویسد: در مورد موضوعاتی که او می نویسد در مورد است که یلا تانگو مرده سپاسگزار Phish کل صحنه زیرزمینی است که حول محور جهان است. جسی یک یار. من ویرایشگر خود را در سیمی بنابراین من کمی مغرضانه اما او یک نویسنده عالی و آن را فقط واقعا طراوت به گوش کسی صحبت در مورد حرفه خود عاشقانه. بنابراین من پیشنهاد می کنم که. در زیر مقیاس های این قسمت که مصاحبه جسی Jarnow. اینکه آیا یا نه شما می خواهم جام جم گروه موسیقی آن را هنوز هم یک مصاحبه خوب من قول می دهم.

LG: مایک است که هر دو بسیار در نام تجاری و همچنین شما در حال شکستن و دور از روند چون مگان و من هر دو توصیه می شود Condé Nast محتوا اما خوب است. ما را ببخش.

MC: این نوع از Condé Nast چون جسی می نویسد سیمی اغلب.

LG: این درست است. او یک نویسنده است.

MC: همه حق است. است که نشان می دهد ما برای این هفته و من می خواهم توجه داشته باشید که این یک نقطه عطف قسمت. این تعداد 450 که فقط موز اگر شما فکر می کنم در مورد آن. با تشکر از شما مگان برای پیوستن به ما برای این کار بسیار بزرگ شماره.

MM: با تشکر از مایک و لورن برای داشتن من.

MC: البته ما امیدواریم که که شما به زودی تحت بهتر شرایط است. با تشکر از همه شما برای گوش دادن. اگر شما بازخورد شما می توانید پیدا کردن همه از این در توییتر. فقط بررسی نشان می دهد یادداشت ها. این نشان می دهد تولید شد توسط بون Ashworth و اجرایی ما تولید کننده الکس Kapelman. با تشکر از شما و ما خواهید بود در هفته آینده.

[پایان تم موسیقی]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de