در این مسابقه برای دریافت نقاهت پلاسما به Covid-19 بيمار

مراکز انتقال خون در سراسر کشور در حال تلاش برای دریافت آنتی بادی از coronavirus بازماندگان برای بیمارانی که می خواهند این درمان تجربی. اما این آسان نیست.

یک روز صبح یک چند هفته پیش ربکا هیلی متوجه شدم که کار او تغییر کرده بود. هیلی است مدیر پزشکی برای جمع آوری خون در Bloodworks غرب, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت 90 بیمارستان در شمال غربی اقیانوس آرام. اما هیلی تصمیم گرفت به طور منظم خون و پلاکت کمک های مالی نیست تمرکز کنه. مانند هزاران نفر از مراکز انتقال خون در سراسر کشور Bloodworks نیاز به جمع آوری چیزی جدید: پلاسما از Covid-19 بازماندگان.

هنگامی که کسی با این ویروس آلوده که باعث Covid-19 خود سیستم ایمنی بدن شروع به تولید آنتی بادی های تخصصی همراه محافظ که تشخیص جدید کروناویروس و دفع آن است. هنگامی که فرد بهبود خون خود را حفظ آنتی بادی است. Transfusing کسانی که آنتی بادی به یک Covid-19 بیمار ممکن است قادر به کمک به آنها را دفع خود را با عفونت خرید آنها را تا زمانی که سیستم ایمنی بدن آنها شروع به تولید خود آنتی بادی است. این درمان شناخته شده است به عنوان نقاهت پلاسما درمانی, و آن را یک راه حل; پزشکان از آن استفاده می شود برای کمک به درمان بیماران مبتلا به سرخک قبل از واکسن توسعه داده شد و آن استفاده شده است در, ابولا, سارس و MERS بیماران و همچنین در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

دانشمندان هنوز نمی دانند اگر این استراتژی کار می کند در برابر Covid-19 اما در اوایل ماه آوریل غذا و داروی آمریکا تایید شده و دو کشور کارآزمایی های بالینی است که این سازمان را هماهنگ کنند. به عنوان کسانی که محاکمه رسیدن جریان خون به مراکز در سراسر کشور در حال نصب بی سابقه تلاش برای جمع آوری به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی ماده—اما آنها نیز رو خاردار لجستیکی و اخلاقی مشکلات در طول راه.

“تقریبا هر مرکز خون در کشور است, بسیج برای کمک به جمع آوری نقاهت پلاسما می گوید:” کیت سرخ, مدیر عامل شرکت امریکا خون مراکز شبکه ملی از 600 چنین مراکز. او می گوید: ده ها هزار نفر از مردم رسیده که مایل به کمک مالی. “هزاران واحد در حال حاضر حمل شده است. ما امیدواریم که برای ده ها هزار نفر در ماه های آینده,” او اضافه می کند.

یکی از upsides به تلاش نقاهت پلاسما به عنوان یک روش درمانی است که آن را به راحتی در دسترس از تمام کسانی که اهداکنندگان و می توان با توجه به بیمار به عنوان به زودی به عنوان 36 ساعت پس از جمع آوری شده است. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از عملی گمنام وقتی که می آید به استفاده از آن برای Covid-19. باید آن را استفاده می شود فقط برای کمک به بیمار و بیماران یا باید آن را تجویز قبلی در این دوره از عفونت قبل از بیماران نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه? چقدر مردم نیاز دارید ؟

محققان در حال اجرا بالینی به این سوالات پاسخ دهد اما اجماع در حال حاضر این است که حداقل نقاهت پلاسما به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار آسیب برساند. با وجود درمان های در دسترس برای Covid-19 FDA سست محدودیت های است که می تواند با استفاده از تجربی درمانی و بیمارستان ها اجازه می دهد برای پیوستن به آزمایش های بالینی و یا به استفاده از آن در “استفاده مهربان” مواردی که مجاز هستند برای بدحال مردم زمانی که هیچ گزینه های درمانی دیگر وجود داشته باشد.

در Bloodworks غربی هیلی می گوید: این یک تصمیم آسان به شروع به جمع آوری نقاهت پلاسما. “خطر به اندازه کافی کم است که امکان به دست آوردن اندازه کافی بالا است,” او می گوید. او مرکز جمع آوری شده خود را برای اولین بار نقاهت اهدای پلاسما در مارس 10. پس از 700 نفر قرار داده اند خود را در دهنده لیست.

اما که بود ساده ، در اجتماعی فاصله دوران مراکز مجبور به retool خون خود مجموعه پروتکل برای محافظت از کارگران است. در صلیب سرخ آمریکا اهدا مراکز که به معنی چک کردن اهدا کنندگان درجه حرارت قبل از آنها وارد ساختمان به کارگران و اهدا کنندگان ماسک و نگه داشتن هر کس شش فوت از هم جدا. این همچنین بدان معنی غربالگری اهدا کنندگان بیش از این گوشی قبل از آنها نشان می دهد می گوید: ارین, Goodhue, گروه اجرایی, مدیر پزشکی.

مراکز انتقال خون در حال حاضر تجهیزات آنها نیاز به انجام مجموعه, اما بسیاری از فرآیندهای داخلی باید اصلاح شود به طوری که کارکنان می توانند جمع آوری پلاسما با خیال راحت و مطمئن شوید که آن را به حق فرستاده ، آنها نیاز به حق و برچسب و صدور صورت حساب کدهای که کمک به پیگیری از نمونه حتی اگر بیمارستان نیست در حال شارژ است. آنها نیاز به به روز رسانی سیستم های کامپیوتری خود را به رسمیت شناختن نقاهت پلاسما به عنوان یک محصول جدید و آنها را به مطمئن شوید که آنها می توانید نگه دارید که نقاهت پلاسما جدا شده از پلاسما به طور منظم کمک های مالی.

“این شده است فوق العاده بزرگ بلند می گوید:” Goodhue از فشار به تمام مراکز انتقال خون آماده برای جمع آوری نقاهت پلاسما. “آن را در آینده کمی آهسته تر از ما پیش بینی است.”

Jed Gorlin معاون رئیس جمهور در ابتکاری خون منابع شبکه ای از مراکز انتقال خون در چندین ایالت از جمله نیویورک نبراسکا و مینه سوتا می گوید: آن زمان سه هفته فقط برای دریافت جدید برچسب چاپ شده به درستی. گرفتن کانال ریشه خواهد بود کمتر دردناک او می گوید و آنها تمام تلاش به دقت فوق العاده. “این آسان برای مخلوط کردن مسائل می گوید:” Gorlin. “مقدار پارانوئید چک کردن اتفاق می افتد که با این روند … آن اضافه کردن زمان اضافی.”

اما بزرگترین مسئله نیست سیستم های کامپیوتری و یا برچسب. همانطور که با بسیاری از دیگر coronavirus داستان آن تمام می آید و برای تست. “تست موضوع بزرگترین مشکل می گوید:” کلودیا Cohn, افسر ارشد پزشکی برای AABB یک انجمن بین المللی خون به مراکز و بیمارستان و انتقال خدمات.

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد صحت خون تیتر آزمون در حال حاضر در دسترس برای تعیین اینکه آیا یک فرد خون شامل SARS-CoV-2 آنتی بادی است. این شده است یک رئیس مشکل برای تلاش برای اجرای توده serosurveys تعیین چه درصدی از جمعیت آلوده شده است. در عوض به منظور ارائه پلاسما اهدا کنندگان بالقوه باید مثبت تشخیصی تست سواب که ثابت می کند آنها آلوده شده است. (بر خلاف خون آنتی بادی, تست, تست های تشخیصی با استفاده از یک نمونه مایع جمع آوری شده از یک فرد بیمار بینی و یا گلو به جستجو برای ویروس, مواد ژنتیکی, یک نشانه از وجود یک عفونت است.) در غیر این صورت پزشکان نمی تواند مطمئن باشد که پلاسما دارای آنتی بادی بیماران نیاز است.

اما از آنجا که بسیاری از مردم هرگز دریافت آزمون آنها به صورت خودکار فاقد شرایط لازم. “همه چیز در حال حرکت در مسیر درست” می گوید کوهن با اشاره به تست آنتی بادی که در حال ساخت راه خود را به عموم مردم است. اما او می گوید: “من مطمئن هستم که آن را خسته کننده برای اهدا کنندگان که می خواهند برای کمک به.”

اهدا کنندگان نیز باید علامت رایگان برای 28 روز قبل از آنها کمک به اطمینان حاصل شود این ویروس از سیستم خود را. آنها همچنین باید برای واجد شرایط به عنوان اهدا کنندگان خون که بدان معنی است که آنها باید برای دیدار با تعداد مورد نیاز از جمله نداشتن هپاتیت و نداشتن سفر به یک کشور با مالاریا حداقل برای سال گذشته است. “این دشوار است برای گرفتن کمک کنندگان که بررسی همه آن جعبه در این زمان می گوید:” صلیب سرخ, Goodhue, که انتظار برای دیدن یک افزایش اهدا کنندگان در هفته های آینده.

هیچ داده های سخت چگونه بسیاری از داوطلبان در حال تبدیل دور در حال حاضر, اما ادواردو Nunes, معاون رئیس جمهور از کیفیت و استانداردهای اعتباربخشی در AABB می گوید که گزارش های موردی از مراکز نشان می دهد که بسیاری از مردم پله به جلو اما این تنها یک “تعداد بسیار کمی از مردمی در حال ساخت آن را تمام راه را از طریق فرایند.” در کانزاس سیتی, Jed Gorlin تخمین می زند که به عنوان بسیاری از نیمی از نقاهت پلاسمای اهداکنندگان نیست واجد شرایط.

و جمع آوری شده است ناهموار در سراسر کشور است. در برخی از مکان هایی مانند شهر نیویورک که در آن بیش از 140 ، 000 Covid-19 موارد تایید شده است وجود دارد به سادگی بیشتر واجد شرایط اهدا کنندگان از مکان هایی مانند مینه سوتا یا نبراسکا که در آن موجی از عفونت نیست و در عین حال ضربه. “ما در حال حاضر شروع به موجودی انبار می گوید:” Gorlin خواهد شد که توزیع به نقاط داغ. “دلیل این است که نیویورک تا به حال چنین absurdly تعداد زیادی از موارد است. این درست نیست در سایر نقاط کشور است.”

در زمان عادی این مراکز باید یک سیستم برای توزیع فرآورده های خونی به مناطقی که به آنها نیاز دارید. پس از خدمت خود را نیازهای محلی خود کارکنان را ارسال خون به همکاران فروش در شهرستانها. اگر هنوز هم وجود دارد مازاد آنها توزیع به مراکز دیگر که در خارج از شبکه خود را. اما در حال حاضر تنها وجود دارد نه به اندازه کافی نقاهت پلاسما برای رفتن به اطراف. “ما حدود 90 بيمار مبتلا به Covid در بیمارستان ما در حال حاضر می گوید:” کوهن که همچنین مدیر بانک خون و آزمایشگاه در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. “تنها یک اهدا کننده جمع آوری شده در منطقه ما است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بدون به اندازه کافی نقاهت پلاسما و بدون دستورالعمل های روشن در مورد دوز و یا زمانی که درمان موثر خون به مراکز و بیمارستان ها نیز مجبور به ایجاد برخی از چالش های اخلاقی در تصمیم گیری در مورد که می شود درمان می شود. کلینیک مایو است که سازماندهی بالینی برای بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده است برخی از تاسیس پروتکل برای بیمارانی که می خواهند برای دریافت پلاسما: آنها باید به بیش از 18 به تشخیص مثبت برای Covid-19 به بستری در بیمارستان با شدید یا تهدید کننده زندگی با عفونت و رضایت به درمان است. اما این درمانگاه را فراهم می کند دستورالعمل های بسیاری در مورد کسی که باید پلاسما برای اولین بار و برگ آن به بیمارستان به ahold از پلاسما خود را از تامین کنندگان محلی.

در ابتدا نیویورک مرکز خون جیره بندی پلاسما اجازه می دهد بیمارستان برای سفارش تنها یک واحد پلاسما برای هر بیمار است. Gorlin همچنین ایجاد یک اخلاق پنل است که مسئول ساخت این قوانین برای نوآورانه منابع خون مراکز در شهر کانزاس و مینه سوتا به طوری که آن را ندارد تصمیم “که yells در بیمارستان, خدمات, بیشتر,” او می گوید. این پنل تنها در نظر بیمارستان زیر مایو کلینیک پروتکل و آن تصمیم می گیرد که در آن برای ارسال پلاسما بر اساس چرخش به طوری که کوچکتر منطقه ای در بیمارستان ها یک شانس برای استفاده از این درمان به عنوان به خوبی به عنوان موسسات بزرگتر.

اگر Bloodworks غرب کارکنان را مجبور به انتخاب میان بیمارستان های مختلف که درخواست کرده اند پلاسما با استفاده از آنها یک استاندارد تصادفی روند بنابراین تصمیم نمی آید به انتخاب شخصی است. صلیب سرخ آمریکا با استفاده از یک چاه کن همیشه ته چاهه سیستم.

در Claudia Cohn بیمارستان در مینه سوتا یک گروه از پزشکان تصمیم می گیرد که بیماران را دریافت پلاسما درمانی بر اساس نتایج اولیه از بیمارستان کوه سینا را محاکمه. پنل نمی دهد پلاسما برای بیماران در حال حاضر در ICU از آنجا که برخی از شواهد نشان می دهد آن دسته از بیماران بیش از حد بیمار هستند برای بهره مندی از فوق العاده آنتی بادی است. آنها همچنین صبر کنید تا زمانی که یک بیمار در بیمارستان بوده است بیش از چهار روز بدون بهبود—هیچ حس اتلاف پلاسما بر کسی که در حال حاضر نصب یک پاسخ ایمنی قوی. “اگر آنها به نظر می رسد بهتر شدن خود به خود ترک آنها را به تنهایی می گوید:” کوهن. “اگر آنها بدتر اما نه در ICU در عین حال که ایده آل بیمار جمعیت به اولویت بندی.”

کسانی که مسائل اخلاقی در مورد اولویت را به سهولت همانطور که بیشتر مردم در حال آزمایش بهبود می یابند و خود را اهدا پلاسما به ملی عرضه است. Gorlin می گوید که او را هیجان زده است که بسیاری از مردم داوطلب برای اهدای بسیاری از آنها هرگز خون داده قبل از. “این تنها کمک مالی می آید که از بازوی خود و کیف پول خود را,” او می گوید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de