سرفه. سرفه خشک به طور خاص و نبود فقط او. 4-در سال تاپیر ببر زندگی در یک نمایشگاه در باغ وحش برانکس با خواهر, خواهر, Azul بود که او نیز شروع به سرفه در پایان ماه مارس. در مجموع هفت نفر از این باغ وحش گربه های بزرگ به نظر می رسد بیمار دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی در علاوه بر این به نادیا و Azul. آنها نادیده گرفته شده وعده های غذایی خود را. آنها wheezed. و آنها نگران خود را نگهبانان. نگرانی از گسترش coronavirus در حال حاضر رهبری این باغ وحش به بستن درهای خود را به شروع در اواسط ماه مارس. هنگامی که نادیا و دیگر گربه ها شروع به نشان دادن علائم باقی مانده کارکنان می خواستم برای پیدا کردن منبع از خود ضعف.

“نادیا بود نه آمدن و گرفتن کمی بدتر بنابراین ما بیهوش او را به منظور درمان او را” باغ وحش برانکس دامپزشک پل کلل می گوید. “ما با اشعه x و فراصوت. ما خون کار می کنند. ما فرار تعداد زیادی از تست پانل های طبیعی برای گربه های داخلی بیماری های عفونی.” اگر چه Covid-19 همه گیر برخورد کرده بود انسان ساکن در مناطق اطراف باغ وحش سخت نبود در ابتدا فرض بر این بود که به احتمال زیاد مقصر است. پس از همه, هیچ حیوانی در ایالات متحده شناخته شده بود و برای گرفتن این بیماری است. نبود حتی روشن یک ببر می تواند قرارداد آن است. اما با بسیاری از موارد در شهر, تیم تصمیم به تست برای SARS-Cov-2 کروناویروس که باعث Covid-19 فقط تا مطمئن شوید.

ظرف چند روز نادیا تا به حال آزمایش مثبت ساخت عناوین به عنوان اولین حیوانات در آمریکای شمالی به انجام این کار. این خبر که یک ببر در نیویورک گرفتار بود coronavirus شد و چشم نواز است. که جهنم را ببر می دانید برای دریافت تست به سرعت ؟

در حالی که نیویورک دارای بالاترین تعداد تایید Covid-19 نفر در جهان آن را نیز دارای یک تست کمبود و بسیاری از افراد دچار علائم زنده در عدم قطعیت است. افراد بیمار که نیاز نیست فوری بستری شده اند را تشویق به ماندن در خانه تصور آنها آلوده و صبر کنید همه چیز. این است خسته کننده و ترسناک تجربه کنید. بنابراین این خبر که یک ببر می تواند به نحوی قطعا و به سرعت به دست آوردن یک تست باعث خشم به عنوان مراقبت و توجه نشان داده شده است به یک حیوان تقابل بنابراین به شدت با غفلت بسیاری از نیویورکی ها احساس کرده اند.

دامپزشکی diagnosticians درگیر هستند سریع به اشاره است که آزمون ببر توسعه داده شد به طور خاص در آزمایشگاه های خود را برای استفاده بر روی حیوانات بنابراین نادیا داده نشده بود یک آزمون که برای یک انسان است. و در حالی که آن را غیر منتظره توسعه ببر عفونت مربوط به دانشمندان در تلاش برای درک Covid-19. “از همان ابتدا ما شناخته شده است که این یک بیماری است که آغاز شده در حیوانات ریخته و به مردم می گوید:” کیسی بارتون Behravesh, مدیر یکی بهداشتی برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی برای ظهور و زئونوز بیماری های عفونی. “آن خواهید بود مهم برای مردم کار بر روی سلامت انسان و حیوان مسائل بهداشتی برای تبادل اطلاعات است.”

در حالی که ریشه دقیق از کروناویروس که باعث Covid-19 هنوز ناشناخته هستند اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش ها و سپس به شروع به پریدن کرد به انسان از طریق بازار چین متخصص در ماهی و گوشت از جمله حیوانات زنده. آن است که در آن ابتدایی ترین سطح یک بیماری است که نیاز به هر دو حیوان و انسان متخصصان سلامت به درک. تست یک ببر صدا ممکن است مانند عجیب و غریب, مسیر انحرافی, اما از آن است که از نزدیک در هم تنیده با تلاش برای یادگیری در مورد چگونه Covid-19 اثرات انسانها و همچنین حیوانات. این امر به ویژه درست است چرا که باغ وحش برانکس کار تئوری است که یک باغ وحش ممکن است به طور تصادفی آلوده نادیا. در حالی که چند سگ ها در هنگ کنگ در هنگ کنگ و یک گربه در بلژیک گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19 پس از در معرض قرار گرفتن انسان آن است که هنوز هم در همه روشن چه آسان یا رایج آن است که برای انسان به عفونت بازگشت به دنیای حیوانات و یا آنچه که ممکن است به معنای.

چون ببر رفاه در حال حاضر ادغام با بحران بهداشت عمومی وجود دارد که قصد دارد برای انجام تماس-ردیابی بر روی نادیا. “نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که به طور فعال بررسی ببر وضعیت بیشتر” بارتون Behravesh می گوید.

“وزارت بهداشت و درمان بررسی خواهد شد. در حال حاضر این به نظر می رسد به انسان-به-گربه انتقال, اما چگونه است که انتقال رخ داده است چیزی است که ما هنوز هم نیاز به یادگیری” وزارت بهداشت دبیر مطبوعاتی پاتریک Gallahue تایید می کند. برای انجام این کار Gallahue می افزاید: بخش خواهد مصاحبه باغ وحش کارکنان به پیدا کردن سطح تماس بین مردم و حیوانات و سعی کنید برای تعیین زمانی که این ارتباطات رخ داده است. خیلی دوست دارم در مورد این بیماری همه گیر آن را بی سابقه بررسی است.

“این یک بیماری است که هیچ کس نمی داند در مورد. هیچ کس زندگی خود را صرف مطالعه این. وجود ندارد آزمایشگاه اختصاص داده شده فقط به این بیماری است. ما باید همه با هم کار و همکاری در سراسر متحده در سراسر کشور, در سراسر تخصص قادر به دریافت پاسخ است که هر کس باید قادر به مبارزه با این ویروس به طور موثر و کارآمد می گوید:” سام ساندر یک دامپزشک حیات وحش در دانشگاه ایلینوی دامپزشکی آزمایشگاه تشخیصی. “نیز وجود دارد فرصت برای توسعه واکسن برای تست اضافی برای گرفتن بیشتر خاص با چگونه این ویروس تکرار و هنگامی که آن را جهش ژنتیکی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

نادیا در واقع آزمایش مثبت برای Covid-19 سه بار.

پس از او مسالمت آمیز زدم باغ وحش برانکس نمونه های جمع آوری شده از حفره های بینی و پشت گلو او و نای. این نمونهها سپس در تکراری به دانشگاه کرنل و دانشگاه ایلینویز’ دامپزشکی آزمایشگاه که در آن آنها پردازش بلافاصله.

“ما با استفاده از یک شبیه مولکولی آزمون به عنوان آزمون انسان می گوید:” Leyi وانگ دامپزشکی virologist که ایجاد آزمون های مورد استفاده در نادیا نمونه در دانشگاه ایلینوی. (وقتی پرسید که آیا او تست می تواند کار بر روی نمونه ها از مردم به عنوان به خوبی به عنوان حیوانات, او گفت: آن را می توانید در تئوری اما “سیاست اجازه نمی دهد که ما برای آزمایش انسان است.”) تا کنون در علاوه بر این به نادیا وانگ آزمایشگاه نیز آزمایش یک گوریل, یک شامپانزه یک گربه و یک سگ و یک نوعی حیوان گورکن. “اما ما فقط تا به حال یک امتیاز مثبت که از ببر,” او می گوید.

هنگامی که نتایج آمد فرض مثبت آزمایشگاه بر خاست به عمل به آنها را به طور مستقل تایید کرد. “ما مدیر آزمایشگاه دکتر [ریچارد] Fredrickson در واقع سوار نمونه خود را به Ames, Iowa, برای دریافت تاييدی تست توسط USDA ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه. او در اینجا در 3 هستم” ساندر می گوید. ملی آزمایشگاه شروع به کار بر روی نمونه هنگامی که آن را وارد بعد که صبح و نتایج بودند که همان شب 4 آوریل. آوریل 5, اخبار, عمومی.

به عنوان کسانی که عناوین گسترش بسیاری از تعجب که چرا با بسیاری از انسان های بیمار و تعجب در مورد وضعیت خود مسئولان را انتخاب کردن برای تست یک ببر. دیگران فکر چیز دیگری است: این به چه معنی برای coronavirus گسترش به سایر حیوانات ؟ آیا برای حیوانات خانگی ؟

دامپزشکی تشخیصی آزمایشگاه های سراسر کشور در حال توسعه آزمون خود را برای Covid-19 و بسیاری از همان استفاده از فرآیندهای اساسی است که انسان آزمایش انجام دهید. آنها تمایل به استفاده از یک تکنیک به نام RT-PCR (رونوشت معکوس polymerase chain reaction) به تجزیه و تحلیل نمونه ها و سپس به دنبال توالی ژنتیکی است که مطابقت با ویروس خود ژن. از این روش برای تست نادیا نمونه و برای تایید تست در NVSL. “آزمون انجام شده است و سعی در شناسایی ژن خاص اهداف” وزارتخانه امور عمومی مدیر Lyndsay کول گفت: سیمی از طریق ایمیل اشاره کرد که CDC فراهم می کند ژن اهداف برای آزمایشگاه ها استفاده کنید.

تیم Basler مدیر اجرایی واشنگتن حیوانات بیماری تشخیصی آزمایشگاه کار نمی کند در نادیا نمونه های خود را در آزمایشگاه ایجاد نسخه خود را از این آزمون در درجه اول با هدف حیوانات خانگی. “ما به توسعه آزمون در درخواست از پادشاه کانتی بهداشت عمومی” Basler می گوید. “آنها نامشخص در مورد حیوانات در multicare امکانات برای سالمندان که همه گیر شد واقعا ضربه سیاتل سخت است.” Basler تاکید کرد که روش واقعی برای تعیین اینکه آیا یک حیوان تا به حال یک کروناویروس نبود ، “چه چیزی جدید در مورد این بیماری است.”

هنگامی که مردم می گویند “کوروناویروس” امروزه آنها تقریبا همیشه با اشاره به Covid-19 اما بی شماری وجود دارد coronaviruses است که آلوده حیوانات. انسان نیز دیگر coronaviruses: آمريکا MERS و حتی سرماخوردگی هستند و همه اعضای خانواده کروناویروس. “اسب را coronaviruses گاو coronaviruses خوکی باید coronaviruses جوجه ها و بوقلمون ها را coronaviruses می گوید:” ان Hohenhaus کارکنان در نیویورک حیوانات مرکز پزشکی. “آنها به طور گسترده ای در سراسر دنیای حیوانات.”

Idexx تجاری دامپزشکی آزمایشگاه های تشخیصی توسعه خود را Covid-19 آزمون برای حیوانات در ماه فوریه و پس از آزمایش بیش از 5000 نمونه در درجه اول سگ ها و گربه ها همراه با چند اسب. (تا کنون هیچ یک از نمونه ها آمده است مثبت برای Covid-19.) جیم Blacka یک Idexx دامپزشک تاکید کرد که شيوع و انواع coronaviruses در دنیای حیوانات است یکی دیگر از دلایل که چرا تست های توسعه یافته برای حیوانات نیست مناسب برای انسان است. در واقع برخی از این آزمایش ها تنها مناسب برای گونه های خاص. “آزمون را که ما استفاده حیوانات خاص” Blacka می گوید. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما یک تست که نمی متقابل واکنش نشان می دهند و یا به ما مثبت کاذب تست های دیگر coronaviruses که نیست Covid-19.”

گربه ها بسیار مستعد ابتلا به یک نوع از کروناویروس که اثرات دستگاه گوارش به عنوان مثال. Hohenhaus تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 80 درصد از گربه دریافت این “بسیار شایع” فشار است. “این باعث اسهال خفیف آن را ندارد آنها را بسیار بیمار” Hohenhaus می گوید. اکثر coronaviruses ماندن در گونه—یک اسب نیست به احتمال زیاد برای گرفتن یک خوک ویروس, برای مثال. وجود چهار بخش اصلی زیر گروه آلفا بتا گاما و دلتا. گربه ها نه به طور معمول در معرض بتا-coronaviruses مانند است که باعث Covid-19 که باعث می شود این واقعیت است که نادیا می کند به نظر می رسد آلوده شده اند به خصوص عجیب و غریب; آن را نیز فراهم می کند شواهد بیشتری است که این بیماری گاهی اوقات شدید و غیر قابل پیش بینی.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.5 میلیون Covid-19 نفر در سراسر جهان و بیش از 100 ، 000 مرگ و میر. اکثر کسانی که آلوده خواهد شد به احتمال زیاد بهبود می یابند. این گربه سانان در باغ وحش برانکس به نظر می رسد بیش از حد خواهد شد. “نادیا و دیگر ببر و شیر انجام می دهند خیلی بهتر است” Calle می گوید. “ما انتظار داریم همه آنها را بهبود.” این باغ وحش قصد دارد در ادامه به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این پرونده به عنوان آن می آید.

در حالی که خیلی ها هنوز ناشناخته مورد Covid-19 و حیوانات همه کارشناسان دامپزشکی سیمی با صحبت بودند مصمم است که صاحبان حیوان خانگی فراموش نمی نیاز به ترس از عفونت از حیوان خانگی خود را فقط به خاطر یک ببر به نظر می رسد آلوده شده اند. “وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی—در سراسر جهان, دوره, در همه است که نشان می دهد که گربه ها می تواند به عفونت به مردم” ساندر می گوید. اما او می افزاید: “برخی از پیشنهاد بسیار مقدماتی است که ما به طور بالقوه می تواند به عفونت به یک گربه و به طور بالقوه بلاگها همچنین.”

به همین دلیل افرادی که Covid-19 هستند تشویق به شخص دیگری به عنوان سرایدار اولیه برای حیوانات خانگی خود را در حالی که آنها خود منزوی صورتی که یک احتمال است. اما آنها لازم نیست که به طور کامل اجتناب حیوانات خود را به منظور محافظت از آنها را به عنوان طبیعی عفونت به نظر می رسد نرخ نادر است. “اگر شما فکر می کنم تعداد افرادی که گربه در جهان است و تعداد افرادی که آلوده شده اند با Covid-19 در جهان” ساندر می گوید: “فقط به یک تعداد انگشت شماری از گربه ها که نشان داده اند که نشانه های احتمالی عفونت به ما نشان می دهد که این ویروس نیست و بسیار کارآمد انتقال به این گونه است.”

حتی اگر یک حیوانی همراه شد به قرارداد Covid-19 آن را بسیار بعید است که توصیه می تا کنون فشار برای از بین بردن حیوان خانگی از صاحب آن است. “وجود دارد حساسیت زیادی به انسان-حیوان باند” Basler می گوید. “با Covid-19 مردم اضطراب به اندازه کافی و بدون در نظر گرفتن حیوانات خانگی خود را دور.” (خبر خوب برای همه مردمی که در خارج وجود دارد اتخاذ حیوانات خانگی در طول بیماری همه گیر.)

محققان در حال آزمایش چگونه این حیوانات در پاسخ به عفونت در کنترل تنظیم. “آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم این است که گربه و موش خرماها و طلایی همسترها هستند نشان داده شده است قادر خواهید بود به صورت تجربی با این ویروس آلوده با مقادیر بسیار بالایی از ویروس را در محیط آزمایشگاهی,” بارتون Behravesh می گوید. درست مثل مطالعه نادیا این آزمایشات ممکن است ثابت الهامی در مورد ماهیت عفونت است. اما دوباره آنها نمی شود و آنها موازی اما متفاوت پروژه از انسان تست.

“پیام من به اشتراک گذاری است که آیا نمی دهد تا حیوانات خانگی خود را و نمی دهد تا در حیوانات خانگی خود را” Blacka می گوید. “آنها قطعا می تواند یک منبع حمایتی برای همه ما در طول منحصر به فرد این بار نه دیگر از منبع استرس و یا اضطراب است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de