قابل توجه مسائل دانشمندان انجام می شود به عنوان آنها را از خانه

محققان که معمولا تکیه بر labs یا مراکز فرماندهی مجبور شده اند به کار از لپ تاپ ها و پستو—حتی به عنوان آنها کنترل فضاپیما میلیون ها مایل دور.

مانند بسیاری از مردم این روزها Coralie آدم شده است و کار از خانه. در یک صبح آوریل در حومه شیکاگو که در آن او بود quarantining با او در قوانین آدم رفت از رختخواب انجام شده لپ تاپ خود را به یک دفتر خانه کوچک, جریان یک باره کلاس و سپس نشستم به تماشای او فضاپیما رویکرد سنگی سیارک 140 میلیون مایلی از زمین است.

آدم است منجر ناوبری نوری مهندس در ناسا اولین سیارک-نمونه فضاپیمای OSIRIS-REx. در سال 2016 آن را منتقل به نزدیک به زمین سیارک ig: toomuchswagtheceo برنامه ریزی برای بازگشت در سال 2023 لادن با سیارک سنگریزه و گرد و غبار. دانشمندان می خواهید به مطالعه مواد به درک چه موقع و چرا در منظومه شمسی شکل گرفته است. اول “touch-و-رفتن” (TAG) تمرین از سفینه asteroid-نمونه گیری (روش سیارک دریافت در 65 متر دور برگشت به ایمنی) به طور معمول حکم جمع تیم خود را در لاکهید مارتین ماموریت پشتیبانی در Littleton, Colorado. با توجه به Covid-19 همه گیر ناسا مانند بسیاری از علمی گروه تا به حال سعی کنید یک آزمایش جدید: ماموریت کنترل از صفحه اصلی.

به عنوان او کار می کرد در قرض-دفتر-تبدیل-فرمان-مرکز آدم عینک سیاه و شلوار و یک OSIRIS-REx تی شرت آراسته با ماموریت غیر رسمی طلسم یک پنگوئن در یک دایناسور صحنه و لباس. او sipped از بخار لیوان مورد علاقه او چای بابونه و کشیده تا چندین ویندوز بر روی لپ تاپ یکی از نشان دادن زمان واقعی شبیه ساز پرواز تصاویر از این فضاپیما و سیارک و خام خوراک داده ها “خرده نان” صنایع دستی نسخه از پیام های متنی, گزارش عملیات و نگهداری. یک تعداد انگشت شماری از کارکنان ناسا در لاکهید مارتین ماموریت پشتیبانی منطقه در کلرادو با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله; بقیه راه دور. آدم برداشت تا تلفن و تماس های گرفته شده به این ماموریت اختصاص داده شده خط. “در اینجا ما بروید,” او گفت:.

در سراسر ایالات متحده دانشمندان که به طور معمول انجام کار خود را در بسیار تخصصی و مجهز محیط مانند آزمایشگاه ها و مراکز فرماندهی در حال تطبیق با ادامه کار خود را از خانه. اما این بدان معنا نیست که آنها قادر به دریافت همه چیز انجام می شود. یک گزارش به نام “حرکت علمی پژوهشی رو به جلو در طول COVID-19” چاپ شده در مجله علم در اواخر ماه مه توسط محققان دانشگاه میشیگان دانشگاه استنفورد دانشگاه برکلی دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه MIT دریافتند که بیش از 80 درصد از همه در سایت پژوهش در موسسات بسته شده بود پایین. آن را پیش بینی کرد که ضرر و زیان مالی خواهد شد “همسترینگ [تحقیقات] موسسات مالی برای سال آمده است.”

“آن را به خوبی ممکن است بزرگترین اختلال به تحقیقات جهانی پس از جنگ جهانی دوم گفت:” نیک Wigginton دستیار معاون رئیس جمهور از تحقیقات در دانشگاه میشیگان و یکی از نویسنده مقاله را. “آن بوده است ویرانگر برای بسیاری از محققان در سراسر هر نظم و انضباط است.”

“این ممکن است سالها قبل از تحقیقات علمی موسسات رسیدن به یک new normal” مقاله نتیجه می گیرد. بودجه ضرر و زیان ناشی از coronavirus می تواند منجر به کاهش در سطح ملی و بین المللی علمی نیروی کار است. مهم تحقیق و توسعه کار مربوط به بیماری های کشنده است که نمی Covid-19 بوده است آهسته یا متوقف شده است. دانشمندان جوان’ حرفه ای توسعه و رشد در معرض خطر هستند. و Covid-19 است “تشدید متعدد سهام مسائل” در تحقیقات علمی زمینه است.

اما نیز وجود داشته اند چند نقاط روشن محققان نوشت. دانشمندان هدایت انرژی خود را به سمت مبارزه رمان coronavirus و به اشتراک گذاشته شده اند اطلاعات خود را; در حال حاضر بیش از 13000 مقالات نوشته شده در موضوع و بیش از 3000 preprints مربوط به Covid-19 پژوهش ها به اشتراک گذاشته شده بر روی open-access قبل از مطبوعات و سایت های مانند bioRxiv و medRxiv. در بسیاری از موارد نهادهای نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری نسبت به دولت های ایالتی و فدرال را تعطیل labs هنگامی که شیوع بیماری آشکار شد امید برای حفاظت از دانشمندان از عفونت. چه علم نیاز به نویسنده مقاله را به نتیجه گیری است که یک تغییر به سمت یک “انعطاف پذیر زیرک و عادلانه تحقیق اکوسیستم.”

“خط پایین این است که ما یک فرصت برای نه فقط خاموش کردن آتش, اما برای بازسازی بهتر سیستم” Wigginton گفت.

ناسا در پاسخ به بحران با انعطاف پذیری با توجه به استیو Jurczyk آژانس دانشیار مدیر. “ماموریت و عملیات” کار مانند OSIRIS-REx برچسب تمرین و SpaceX خدمه اژدها راه اندازی کرده اند ادامه داد: با درصد کمی از کارکنان مورد نیاز در محل تمرین تنظیم شیفت پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی با استفاده از فاصله اقدامات و بقیه کارکنان از راه دور. گذشته از رویدادهای مهم ترین رباتیک-ماموریت عملیات کار است “چراغ,” Jurczyk گفت. تولید و یکپارچه سازی و تست برای ماموریت بوده و بیشتر تحت تاثیر قرار—از جمله موقت خاموش شدن ناگهانی از چندین امکانات واقع در نزدیکی یا ویروسی نقاط داغ مانند Michoud مجمع تسهیلات خارج از نیواورلئان.

از راه دور در حال حاضر مورد استفاده توسط کارکنان قبل از بحران تبدیل شده است بسیار مهم است به وضعیت فعلی Jurczyk گفت: حدود 90 درصد از ناسا کارمندان دولت در حال حاضر از راه دور. برای ماموریت های مانند OSIRIS-REx ناسا دانشمندان و مهندسان را قادر به تکمیل انتقادی بررسی تقریبا به طور کامل از صفحه اصلی. آژانس کارکنان نیز به اتمام مهندسی بررسی برای SpaceX نسخه ی نمایشی 2 ماموریت از راه دور برای اولین بار Jurczyk گفت. “ما همیشه در حال بحث: چقدر teleworking مناسب است?” او گفت:. “افرادی که شک و تردید قبل از در حال حاضر گفت:” خدا رو شکر ما از این سیاست است.'”

بزرگ تحقیق و توسعه آزمایشگاه های خصوصی و دولتی سراسر کشور در حال فرسایش Covid-19 طوفان در حال حاضر — اما دسترسی به آزمایشگاه های متنوع تا حد زیادی توسط دولت و منطقه است. ایالت واشنگتن به عنوان مثال ذکر شده پزشکی محققان به عنوان ضروری کارگران اجازه می دهد آنها را به ادامه کار تحت پروتکل های خاص مانند سخت فاصله الزامات استفاده از دنده محافظ و کاهش هر آزمایشگاه حداکثر ظرفیت. در کشورهای که نمی, محققان تا به حال برای قرار دادن آزمایش های خود را بر روی یخ برای چند هفته و یا مجددا با ابزار کار خود را به تقاطع با مبارزه با این بیماری است.

هنوز هم هر چند ناگهانی خود را خاموش در اواخر ماه مارس بود که هرج و مرج برخی از دانشمندان می گویند که موثر ارتباطی و تفکر سریع اجازه بسیاری از دیرینه آزمایش از جمله شکننده چیز بی ارزش دارایی های مانند تلفن خطوط به توان ذخیره شده و ذخیره شده است. “بیش از دو تا سه روز تن تغییر خیلی سریع گفت:” ریچی Kohman های زیست شناسی مصنوعی پلت فرم سرب در دانشگاه هاروارد موسسه Wyss که در آن محققان مطالعه زیستی الهام گرفته از مواد برای برنامه های کاربردی در بهداشت و درمان, رباتیک, انرژی, تولید, و بیشتر. “یک روز بود ‘ما در حال توقف تدریجی مردم از آزمایشگاه’ و سه روز بود همه از.'”

Kohman که در حال حاضر از راه دور از خانه او سهام با 2 ساله و همسر باردار خود است و توانسته است خود را به ادامه کمک مالی به نوشتن ایمیل و زوم جلسات با سهولت نسبی; تحقیقات خود را در نقشه برداری کل کانکتوم از مغز موش است ومیگوید رو به جلو پس از این داده ها برای آزمایش های خود را در حال حاضر جمع آوری شده است. اما او مشغول به کار در خارج از گنجه اتاق خواب. “روانی مسیر شده است, عجیب و غریب,” او گفت:. “در هفته اول و یا دو من بود آرام به پاکسازی صندوق تجزیه و تحلیل داده ها. پرواز می کردم.” اما پس از آن عدم حذف مرزهای بین آزمایشگاه و در زمان عوارض خود را: یک نوع خاص از تاری-خطوط فرسودگی شغلی. “من متوجه شدم یک ماه رفته بود و من تا به حال شده است در یک 31-day shift,” او گفت:.

همه چیز شده اند که مهمترین آنها شکننده تر برای کوچکتر labs. زیست شناس مولکولی رضا کلهر خود را آغاز آزمایشگاه (قسمت محاسباتی بخش مولکولی و تجربی مطالعه in vivo barcoding) در دانشگاه جانز هاپکینز در ماه اکتبر گذشته. مقیاس بالا—خرید تجهیزات جدید و جذب دانش آموزان و مدیران و techs—به خوبی پیش می رفت. “من 10 تا 20 درصد از این راه وجود دارد” زمانی که Covid-19 بحران هایش گفت.

در حالی که محاسباتی کار ادامه دارد apace از خانه “مرطوب” و یا کار تجربی در کیهان کلهر آزمایشگاه شده است متوقف شده است. “این مجموعه ما را به عقب به طور قابل توجهی. هنگامی که شما یک جوان, آزمایشگاه, این همه در مورد تلاش برای ایجاد حرکت—مردم رفتن, دریافت پروژه ها رفتن. در حال حاضر ما در حال رفتن به دریافت کنید که حرکت به عقب است,” او گفت:. تاخیر مانند این را جدید labs نگاه کمتر مولد و آن را سخت تر برای آنها را به جذب کمک های مالی.

کلهر به ویژه نگران نشدم در آموزش و در مورد دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به طور معمول خواهد بود به دست آوردن تجربه در آن حیاتی آزمایشگاه چرخش. “ترین آموزش چهره به چهره انجام شده است.” “شما نمی خواهید به یاد بگیرند که چگونه به انجام میکروسکوپ از راه دور.” اثرات coronavirus shutdown نیز طولانی مدت برای دانشمندان جوان بیش از حد. “زمانی که با تجربه تر دانشمند می آید و به نیمکت او یا او می تواند رفتن بسیار به سرعت. اثرات آن بر دانش آموزان در حال رفتن به گذشته بسیار طولانی تر است,” او گفت:.

هنوز کلهر هنوز دیده می شود چند تحولات مثبت. این بحران تا به تقویت رفاقت بین ادارات و آزمایشگاه گروه. “با شروع تحقیقات به بالا نیاز به مقدار زیادی از سازش,” او گفت:. “ما باید به درک آنچه نیاز دارد از همسایگان ما هستند.”

به طور کلی محاسباتی کار شده است بسیار کمتر تحت تاثیر بحران; ریاضی و تجزیه و تحلیل نسبتا آسان برای انجام این کار از خانه تا زمانی که دانشمندان اطلاعات و محاسبات قدرت شلیک باقی می ماند آنلاین. اما experimentalists با داشتن یک زمان سخت تر. جاناتان Craig, یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه واشنگتن تحقیق پروتئین-تشدید تکنیک های درگیر در nanopore DNA توالی نتواند که قادر به اجرای آزمایش به مشکل را حل کند. بخش کوچکی از گروه خود اجازه داده شده به آزمایشگاه تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از آزمایش ادامه در سرعت کندتر. اما حتی زمانی که او اطلاعات او نیاز دارد او می یابد او را نیز از دست رفته به جرقه های خلاق. “یکی از کارهای جالب در مورد کار گروه مشترک تحقیق این است که شما همه در حال کار بر روی پروژه مجزا هستند که همه با هم مرتبط” کریگ گفت. “معمولا در محل کار وجود دارد ما پنج نفر با هم کار را در همان اتاق. شما نگه دارید تا با پروژه فقط توسط overhearing مکالمات یا توقف چت. شما هر دو تفکر در مورد داده ها و تسهیل راه حل برای این مشکل. وقتی که فردی دستیابی به موفقیت اتفاق می افتد, شانس هستند آن را کمک می کند تا دو یا سه نفر است. که سخت به تکرار بیش از زوم.”

مطالعات نیاز به تحقیقات حیوانی شده اند به ویژه آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر. در ماه مارس علوم گزارش شده است که بسیاری از آزمایشگاه در سراسر کشور خواسته شد تا نسبت به جمع اوری و یا خود را قربانی موش با توجه به سریع خاموش کردن تلاش. برای برخی در حال اجرا و مطالعات مانند کسانی که از ورا Gorbunova یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه روچستر که مطالعات طول عمر موش مول برهنه (آنها می توانند زندگی را برای بیش از 30 سال) این که “ما را به عقب دهه.”

Gorbunova قادر به کار با دانشگاه برای اطمینان از تیم های کارشناسی, دانش آموزانی که به طور معمول مراقبت از موش مول برهنه جایگزین شد postdoc دانشجویان و تکنسین های با استفاده از دنده محافظ و کار در شیفت. به جای او در برخورد با موضوع: بین المللی فوق دکتری همراهان او پذیرفته شده برای شروع در ماه آوریل گیر در سراسر جهان و دانشگاه نمی روند کار خود ویزا حداقل تا سپتامبر.

از جمله موانع زیادی باقی می ماند. سازمان های دولتی تا کنون نسبتا انعطاف پذیر با کمک مالی و دیگر کمک های مالی مهلت—اما که ممکن است تغییر به عنوان اپیدمی امتداد بودجه. فقط به عنوان نگران هستند سهام مسائل: یک مطالعه اخیر در مجله آمریکایی سیاسی Science نشان داد که مردان منتشر کرده اند به مراتب بیشتر مقالات از زنان پس از همه گیری آغاز شد. Wigginton گروه ساخته شده مشابه نقطه در مقاله خود نوشته “دیرینه قیمت و کودک و مراقبت از خانواده و نابرابری در سراسر این پژوهش نیروی کار—که به طور نامتناسبی بر زنان کم درآمد حمایت از کارکنان و کارآموزان—آیا روشن تر از همیشه.” (“من خوش شانس هستم که بچه ها در خانه” Gorbunova گفت: “از آنجا که اگر شما در حال کار از خانه و رسیدگی به فرزندان کوچک شما اغلب مختل شود.”)

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

پرداختن به این مسائل در حال رفتن به نیاز به بزرگ و به طور بالقوه دردناک تغییرات. وجود دارد بسیاری از انتخاب است. Wigginton گروه توصیه می کند عمیق تر سرمایه گذاری در تحقیقات نیروی کار و زیرساخت ها و incentivizing قوی تر روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان و دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی. اما حقیقت این است که دانشمندان درست مثل هر کس دیگری را ندارد و بیش از حد از یک ایده آنچه که آینده خود را در این زمینه ممکن است مانند نگاه.

“مردم نمی دانند چه کاری انجام دهید” ورا Gorbunova گفت. “اما همه ما عامل به نحوی.”

در شیکاگو که در آوریل صبح آدم ادامه داد: برای نظارت بر او فضاپیما را تمرین اجرا—رویکرد سیارک ضربه محکم و ناگهانی برخی از تصاویر برنامه ریزی شده از محل فرود و سپس دور برگشت با خیال راحت از خانه. او و او ناسا تیم منتظر به عنوان OSIRIS-REx شروع به ارسال پشت خرده نان. اولین پیام به آنها گفت که این صنعت تا به حال به طور کامل توسعه یافته آن 11-پا بلند ریگ-جمع آوری بازوی آن را به عنوان نزدیک شدن سیارک. در آدم روی صفحه نمایش کامپیوتر کشتی در حال حاضر شبیه یک روبات housefly آن خرطوم کاوش سمت enormous وتکه تکه خاکستری نان.

چند ساعت بعد یک thruster سوزاندن سازی OSIRIS-REx به سمت ig: toomuchswagtheceo. آدم تماشا به عنوان “کوه عذاب” دو داستان تخته سنگ گذشت از مشاهده در زمان واقعی شبیه ساز پرواز تیم او با استفاده از به تقریبی چه پیشه وری از دیدن آشکار محل فرود او می خواهم کمک کرد را انتخاب کنید. این نگاه روشن است.

نان خرده نان کانال فرستاده می شود نشانه ای که کشتی به دست داشتند آن حداقل فاصله از ig: toomuchswagtheceo, 65 متر است. خوب کارفرمایی می تواند ضربه آن را با یک Hail Mary. میلیون ها مایل دور, OSIRIS-REx انجام شده عقب-دور سوختگی بازگشت به امن در حال چرخش از راه دور. در امن خط تلفن, Adam تیم را تشویق می کردند موفق خود را تمرین. یک مکان نهایی نان بود و نحو آن راه بازگشت به زمین نشان میدهد که تا به حال آن را در ادامه آن تبار, OSIRIS-REx را لمس کردن بر روی هدف است. در چند ساعت آدم را از طریق برخی از واضحترین تصاویر از یک سیارک سطح تا کنون دستگیر شده است. “همه چیز رفت تا به خوبی آن را وسوسه انگیز به آرزوی ما رفته بود پایین و برداشت نمونه امروز” آدم گفت. “اما زمانی که ما آن را انجام دهید امیدوارم که با تیم من است.”

به جای او فرستاده و آنها را الگوی رفتاری: یک کارتون دایناسور برای رسیدن به برخی از میوه آن نمی تواند کاملا با شتاب. “خیلی نزدیک” آن را بخوانید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesiMobil Ödeme Bozdurma