حذف ‘بر باد رفته’ از HBO Max نیست سانسور

سرویس جریان تصمیم گیری به طور موقت کشیدن فیلم از فهرستی از آن نیست سرکوب—آن را یک فرصت برای recontextualize.

در ژانویه 2020, Netflix حذف یک عنوان محبوب از جریان آن کتابخانه در ما تحریک شکایت از طرف طرفداران. ده ها تن از دادخواست آنلاین بریدن التماس Netflix برای معکوس تصمیم خود را, اما آن را بدون استفاده است. دوستان رفته بود.

به خوبی مرتب کردن بر اساس. ’90s طنزهای نیروی عظیم منهدم کننده بود که هنوز هم در دسترس برای خرید و یا اجاره از طریق خدمات دیگر; آن را فقط به طور موقت در دسترس نیست در هر جریان پلت فرم. WarnerMedia پرداخت کرده بود حدود 425 میلیون دلار را به جوشیدن مرکزی خدمه به آن, جدیدترین, جریان, خدمات, HBO Max که راه اندازی این بهار Netflix بکشد از دست این حقوق. اگر چه مقدار پول درگیر است چشم-آبیاری این نوع مطالب مبادله است و نه غیر معمول. خدمات جریان اغلب چرخش خود را ارائه. گاهی اوقات آن را با توجه به صدور مجوز بودجه. و یا به عنوان مورد با دوستاننتیجه از دست دادن مناقصه به رقبا. گاهی اوقات آن بستگی دارد که چه خدمات فکر می کنم مخاطبان خود را می خواهید برای دیدن. بنابراین افرادی که شروع به تماشای فریزر در Netflix بکشد در سال گذشته در حال حاضر ادامه این نشان می دهد در Hulu. به طور مشابه افرادی که لذت می برد وس اندرسون راشمور در Hulu در سال 2019 در حال حاضر باید در جریان آن با یک Cinemax اشتراک. بسیاری از زمان این تغییر برنامه نویسی نیست ملاقات با اتهامات هنری سرکوب.

این هفته هر چند که HBO, حداکثر, حذف, جنگ داخلی, درام, بر باد رفته از آن فهرستی واکنش شروع فورا. این فیلم هنوز یکی از مهمترین و از نظر مالی موفق فیلم های پرفروش و بازیگر هتی مک دنیل اولین فرد سیاه و سفید برای برنده شدن یک جایزه اسکار برای ایفای نقش در آن. بر باد رفته , برجسته, برجسته در HBO حداکثر مواد تبلیغاتی همراه با دوستان برای یک دلیل واضح—آن را هنوز هم محبوب است.

بنابراین درست مثل زمانی که Netflix بکشد از دست دوستانآن ناپدید شدن باعث دیوانگی. در این زمان هر چند بسیاری از افراد برجسته شکایت در مورد از دست رفته با باد مشخص برنامه نویسی انتخاب به عنوان یک مشکل عمل سانسور. در یک صدای جیر جیر مرجع آن حذف سناتور تد کروز اعتراض کردند: “جلوگیری از سانسور شما Orwellian statists!” “از بیدار طالبان برنده” Breitbart اخبار اعلام شده است. سابق فاکس نیوز لنگر madadi تعجب: “آیا این پایان??”

این خشم نیست فقط به این واقعیت است که رفته بر باد رفته است; آن هم به دلیل HBO Max تصمیم به تکان شدید و سخت آن است. جریان خدمات اشاره به فیلم نژادپرستانه توصیفاتی به عنوان انگیزه ای برای آن لحظه حذف. اگر چه HBO است به طور خاص اشاره شده آن فیلمنامه جان ریدلی اخیر لس آنجلس تایمز op-ed درخواست HBO حداکثر به ارائه نمی دهد بر باد رفته تا این فیلم همراه بود تکذیبنامهها اضافی یا متن به سرعت به ارمغان آورد تمدید توجه به این فیلم مسائل و شرکت ساخته شده تصمیم خود را به زودی پس از این قطعه منتشر شد. “ما احساس کردیم که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی خواهد بود غیر مسئولانه” یک HBO سخنگو می گوید خواستار آن توصیفاتی “مقابله به WarnerMedia ارزش.”

فیلم نوستالژی برای antebellum جنوبی و تصاویر از شخصیت های سیاه به عنوان موهن برده کلیشه های بحث برانگیز شد و حتی پس از انتشار آن. این دور از اول معاصر بحث بر سر اینکه آیا و چگونه به نشان می دهد بر باد رفته. در سال 2017, زمانی که تنسی Orpheum تئاتر را شکست و با سنت و متوقف شد نمایش این فیلم در طول تابستان آن لگد کردن یک شبیه گرداب. (یک فاکس نیوز مفسر با استفاده از عبارت “فرهنگی جهادی.”) برنامه نویسان منتقدان فیلم, طرفداران و دانشگاهیان شده اند صحبت کردن در مورد آنچه بر باد رفته‘s در فرهنگی گفتگو باید از آن ضربه تئاتر در سال 1939. حوادث این هفته, فقط آخرین فصل.

اگر چه برخی از پچ پچ ساخته شده است آن را صدا مانند HBO در تلاش است به memoryhole بر باد رفته برای همیشه لطفا برای است برنامه ریزی برای بازگشت این فیلم به فهرست خود را به زودی. یک سخنگو می گوید سیمی که HBO خواهد شد عبارتند از: “بحث در آن بافت تاریخی” و denouncement از فیلم نژادپرستانه توصیفاتی. به عنوان به آنچه که دقیقا شبیه خواهد شد شرکت نمی شفافی اما مدل وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر. دیزنی+ برای مثال مکان هشدار در مورد “منسوخ فرهنگی توصیفاتی” در برخی از فیلم های قدیمی تر. چارلز واسپاري برنامه نویس برای Turner Classic Movies, موافق با این تصمیم به اضافه کردن متن. “این هوشمند از آنها به طور موقت آن را بکشد اما همچنین هوشمند از آنها برای قرار دادن زمینه مناسب در اطراف آن و سپس آن را,” او می گوید. TCM است کانال کابل است که نقش بر باد رفته اغلب. واسپاري می گوید که TCM شده است در گفتگو با HBO در مورد چگونگی آن می تواند در معرفی این فیلم به عنوان TCM قبلا پخش بر باد رفته با بافت تاریخی. “ما همیشه اذعان کرد در این مقدمه آن است که اساسا نژادپرستانه قضیه به فیلم” واسپاري می گوید. “این بدان معنا نیست که نباید آن را دیده است.”

آن را بسیار سخت برای پیدا کردن یک بحث برانگیز موفق هالیوود فیلم که واقعا برای همیشه ناپدید شد. برای مثال بسیار منفور 1915 فیلم تولد یک ملتکه به تسبیح و کو کلاکس کلان در دسترس است به جریان در زنجیر و Kanopy آن آپلود شده به صورت رایگان برای یوتیوب و دی وی دی و Blu-rays در دسترس از فروشندگان عمده مانند آمازون است. (این راه سخت تر برای پیدا کردن کوین اسمیت در سال 1999 کمدی دگم تر از آن است که تولد یک ملت.) دیزنی آهنگ جنوبی است که احتمالا معروف ترین مثال از یک نژادپرست فیلم قفل شده دور, فیلم و مورخان و منتقدان در ادامه به بحث که آیا قفسه بندی فیلم به طور کامل راست حرکت می کند.

در سال گذشته منتقد فیلم آرامیدی A. Tinubu پیشنهاد کرد که این امر می تواند بیشتر آموزشی به ارائه آهنگ جنوبی و دیگر نژادپرستانه تقلید از دیزنی گذشته در دیزنی+ خدمات تحت یک قفل والدین و با سلب مسئولیت. “نامید چگونه, چرا, و زمانی که این پروژه ساخته شد خواهد فراهم کردن زمینه برای تازه واردین و کسانی که دیده می شود نیست این فیلم ها در دهه. این امر فرصتی را برای رشد گفتگو و شفا” Tinubu می نویسد. “اما با فراگیر این مسائل زیر فرش دیزنی نشان می دهد آنها نه در را بست بر جنایات گذشته خود را از زمان و فضایی برای یادگیری و رشد و تکامل از آنها.”

این یک استدلال قانع کننده و اگر تایم وارنر بود اقدام به قفل بر باد رفته دور به طور کامل آن را قطعا خواهد بود یک ارزش بحث کردن. اما این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا. رمان عنصر مورد این دور از فریاد در مورد بر باد رفته است چقدر خشم کارگردانی شده است در HBO حداکثر. اختلاف بنیادی ممکن است از آنچه به نظر می رسد سوء تفاهم گسترده از آنچه HBO حداکثر است. این تا حدودی قابل فهم به عنوان HBO حداکثر است گیج کننده—آن را به شرکت سوم خدمات جریان پیوستن HBO در حال حاضر و HBO Go و پیام در مورد چه چیزی باعث آن متفاوت بوده است مبهم. اما به رغم آنچه که برخی از تظاهرات در اطراف بر باد رفته ممکن است نشان می دهد HBO حداکثر است نه نظارت پروژه به معنای حفظ تاریخی مربوطه سینما.

ایالات متحده در واقع باید چیزی شبیه به آن—ملی فیلم رجیستری که ما فیلم ملی حفظ مدیره میدارد برای تاریخی فرهنگی یا زیبایی قابل توجه فیلم است. این NFR لابی برای بقا و حفاظت از محیط زیست و افزایش در دسترس بودن این فیلم را در فهرست خود و بر باد رفته شده در آن از سال 1989 است. علاوه بر این NFR داده است هیچ نشانه ای است که آن را به آن را حذف کنید. رفته با پیروزیd نشده مورد نیاز بسیار کمک حال حفظ و یا به عنوان آن را برای اولین بار به طور منظم به نمایش در تئاتر قبل از ظهور تلویزیون در ادامه به لذت بردن از قوی زندگی پخش به طور منظم در تد ترنر ایستگاه های تلویزیونی پس از مغول خریداری شده خود را پخش حقوق در ’80s در. آن است که در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس برای اجاره و خرید آنلاین از طریق سیستم عامل های جریان اصلی مانند یوتیوب, Amazon, Apple, Google Play, Redbox, و بیشتر. آن را نیز در دسترس به صورت رایگان در اینترنت بایگانی.

تلاش به بافت بر باد رفته برای مخاطبان مدرن قطعا ارزش بحث و مناظره. آن است illiberal babying به اصرار دارند که بینندگان نشستن از طریق یک بازی در مورد چگونه بودن نژادپرستانه بد است قبل از حل و فصل در به تماشای اسکارلت اوهارا بزحمت راه رفتن در اطراف آتلانتا برای هفت هزار ساعت ؟ شاید! تلاش برای bowdlerize نژادپرستانه misogynistic یا صریح هنر اغلب شاخی شکست. (آیا نام تیپر گور حلقه بل؟) حتی زمانی که آنها لازم آنها باعث می شود که مخاطبان احساس می کنند که condescended به. آنها می خورد. اما آنها نه سانسور.


بزرگ تر سیمی داستان
  • نقش فانتزی در زمان ناآرامی های رادیکال
  • ‘Oumuamua ممکن است یک غول interstellar هیدروژن یخ
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • فقط چه تاریخی است آخرین Covid-19 علوم meltdown?
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>