فقط زمانی که شما فکر می کنید فاجعه بار Equifax نقض شد به طور کامل در یکدفعه وزارت دادگستری این هفته به اتهام چهار نظامی چینی هکرها با سرقت است. که 147.9 میلیون نفر را شماره امنیت اجتماعی و دیگر اطلاعات شخصی در چین دست. اضافه کردن آن را به خطر انداخته دفتر مدیریت پرسنل و سرود و ماریوت—همه نیز مربوط به چین—و روشن است که این کشور انباشته شده است بی سابقه ای از داده ها است که در آن می توانید با استفاده از هوش و اهداف برای سال آمده است.

در دیگر اجرای قوانین بین المللی اخبار DoJ همچنین ادعا شده که Huawei مرتکب سال از شایع سرقت مالکیت معنوی. ما همچنین در زمان نگاهی دلیل واقعی آمریکا است تا ترس از Huawei ایجاد پتانسیل پشتی: سازمان های اطلاعاتی آمریکا دارای سابقه ای طولانی در انجام آن چیزی که بسیار.

با همه که ادعا ژئوپولیتیک نرم در جریان آن یک چیز خوب که گوگل این هفته اعلام کرد که این امر به دور کلید امنیتی به مبارزات به صورت رایگان و همچنین آموزش در مورد چگونگی استفاده از آنها. کسانی که در مبارزات انتخاباتی نیز باید در نظر خواندن راهنمای ما برای ارسال فایل های ایمن آنلاین; اگر شما می خواهید پایان به پایان رمزگذاری فایرفاکس ارسال یک جای خوب برای شروع است.

در اخبار داخلی ایالات متحده وزارت امنیت داخلی است که ظاهرا خرید تلفن همراه داده های مکان به افزایش آن اجرای مهاجرت. در حالی که ممکن است خود را افزایش hackles آن را نیز افزایش می دهد سوالات جالب در مورد رایانه های شخصی به ویژه در نور از تصمیم دادگاه عالی در نجار v. ایالات متحده دو سال پیش که محدود به استفاده از تلفن همراه داده های سایت توسط اجرای قانون است. همچنین علاقه مند به ردیابی: محافظه کار سایت های خبری که گیاه به مراتب بیشتر کوکی ها را در مرورگر خود از خود را لیبرال همتایان انجام دهد. در ضمن محققان امنیتی دریافتند یک سری از معایب جدی در Voatz رای گیری برنامه اگر چه این شرکت را رد می کند که آنها می تواند منجر به رای دستکاری.

در نهایت اگر شما با استفاده از رمزگذاری پیام برنامه سیگنال در عین حال در حال حاضر زمان برای شروع است. این شرکت با قرار 50 میلیون دلار تزریق به سمت ساختمان از ویژگی های است که آن را نه تنها امن, اما در دسترس به نرمال.

باهوش جدید برنامه باعث می شود تحت پیگرد Robocallers کاری که با سهولت

خوب مردم در DoNotPay قبلا خودکار دشوار فرآیندهای مبارزه بلیط پارکینگ و لغو اشتراک. این هفته آنها اضافه شده robocalls به هدف خود لیست با فونز انتقام یک نوع دیجیتال نیش عملیات. فونز تولید انتقام سوز شماره کارت اعتباری را به scammer در انتهای دیگر خط که به شما بدهد تا اطلاعات تماس خود را به عنوان بخشی از معامله است. خدمات خواهد شد و سپس به طور خودکار ایجاد اسناد قانونی و ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به شکایت ناخواسته تماس گیرنده برای تا $3,000. به جای احساس بی اراده بمباران, تماس, شما در نهایت می تواند به مبارزه با عقب. شما می توانید دسترسی Robo انتقام در حال حاضر از طریق DoNotPay وب سایت و یا برنامه.

فدرال بازداشت اتهام Darknet بیت کوین میکسر

در آنچه به نظر می رسد برای اولین بار وزارت دادگستری بازداشت یک اوهایو در ارتباط با cryptocurrency شویی طرح. لری هارمون گفته زد مارپیچ یک بیت کوین میکسر که در عمل در وب پنهان ریشه های صدها میلیون دلار’ ارزش معاملات غیرقانونی. آن را به عنوان یکی دیگر از مجموعه ای از یادآوری که cryptocurrency معاملات نیست و تقریبا به عنوان به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

اپل می پیوندد داد که می خواهد به کشتن مرده کلمه عبور

این FIDO داد می خواهد به کشتن کلمه عبور. این کنسرسیوم با تمرکز بر ترویج و توسعه سایر اشکال احراز هویت است که بسیار مشکل ساز است. برای انجام این کار به طور موثر به آن نیاز دارد از خرید از همه مهم شرکت های فن آوری که آن را تقریبا به حال به غیر از اپل. خبر خوب! کوپرتینو holdouts رسما امضا در این هفته به این معنی که شما می توانید انتظار FIDO بدون درز باری در نهایت به کار در سراسر هر دستگاه شما اتفاق می افتد به خود.

بیشتر مکینتاش دریافت نرم افزارهای مخرب تر از رایانه های شخصی در حال حاضر

در حال حاضر شما امیدوارم درک کنید که مکینتاش در واقع دریافت نرم افزارهای مخرب. در واقع با توجه به تحقیقات جدید از شرکت امنیتی Malwarebytes, مکینتاش دیدم بیشتر تهدیدات نرم افزارهای مخرب در هر دستگاه از کامپیوتر خود را به همتایان در سال 2019 شد و تا 400 درصد در سال بیش از سال. خبر خوب—یا شاید ما فقط باید بگویم بهتر news—این است که بیشتر از آن نرم افزارهای مخرب تبلیغاتی مزاحم که آزار دهنده است اما نسبتا بی ضرر در مقایسه با ransomware و سایر مشکلات. هنوز هم به یاد داشته باشید که فقط به خاطر اینکه شما بر روی یک دستگاه اپل معنا نیست که شما می توانید در اطراف با کلیک سایه دار در لینک با مصونیت از مجازات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی