روسیه Disinfo عملیات شما هرگز شنیده ام در مورد

ثانویه Infektion به نظر می رسد متمایز تلاش از مداخله ایرا و GRU—و از آن رفت و کشف نشده برای سال.

اینترنت تحقیقات آژانس بدنام است برای جاری شدن سیل جریان اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی با دروغ قانع کننده مبارزات. این GRU نظامی روسیه هوش آژانس اعزام استراتژیک نشت اطلاعات و حملات سایبری بی ثبات. اما در تاریخ معاصر روسیه آنلاین دخالت و یک سوم متمایز نهاد ممکن است در محل کار در بسیاری از همان اهداف— نشان می دهد که روسیه دروغ عملیات رفت و عمیق تر از عموم شناخته شده تا به حال.

دوبله ثانویه Infektion کمپین آمد در رادار از محققان سال گذشته است. امروز رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت Graphika انتشار اولین بررسی جامع از این گروه و فعالیت های آن به نظر می رسد که آغاز شده است تمام راه برگشت در ژانویه 2014. این تجزیه و تحلیل نشان می دهد یک نهاد است که اولویت پوشش آن آهنگ; تقریبا همه ثانویه Infektion مبارزات ترکیب قوی عملیاتی امنیتی از جمله مشخصه استفاده از رایتر حساب که تنها زنده ماندن به اندازه کافی بلند به انتشار یک پست و یا نظر. این تضاد به ایرا و GRU دروغ عملیات که اغلب تکیه بر پرورش افراد آنلاین یا دیجیتال حساب در طول زمان و ساختمان نفوذ با گسترش رسیدن به خود را.

ثانویه Infektion نیز زد دروغ مبارزات در یک ویژه آرایه بزرگ از سیستم عامل های دیجیتال. در حالی که ایرا به ویژه در زمانی virality با تمرکز انرژی خود را در عمده جریان اصلی شبکه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter ثانویه Infektion زمان بیش از 300 سیستم عامل در همه از جمله منطقه ای مرجع تخصصی و کوچکتر نویسی سایت. ترکیب گسترده و بی پایان سوز حساب کمک کرده اند این گروه پنهان کردن آن مبارزات و آن انگیزه—برای سال. اما این رویکرد نیز ساخته شده این بازیگر کمتر نفوذ و به ظاهر کمتر موثر از ایرا یا GRU. بدون اینکه قادر به ایجاد یک زیر آن را دشوار است برای گرفتن پست های خود را به پرواز. و بسیاری ثانویه Infektion مبارزات بودند یا پرچم پلت فرم ضد سوء استفاده از مکانیزم و یا به سادگی pilloried توسط کاربران به طور منظم.

“نکته اصلی این است که این واقعا می افزاید: یک مقیاس بزرگ مداوم تهدید بازیگر به نقشه ذهنی ما از روسیه اطلاعات عملیات می گوید:” klymenko مدیر تحقیقات در Graphika. “در حالی که همه شما ایرا در حال اجرا عملیات خود را در حالی که همه شما باید GRU در حال اجرا عملیات خود شما تا به حال ثانویه Infektion در حال اجرا نام تجاری خود را از عملیات بود که یک سبک بسیار متفاوت بود یک رویکرد بسیار متفاوت است. این بود که همه در حال اجرا در همان زمان و اغلب آنها همه homing در بر همان اهداف است.”

ثانویه Infektion یک آشنا hit list. این گروه فعال بوده است در حال اجرا دروغ مبارزات انتخاباتی مربوط به انتخابات و تلاش برای ایجاد اختلاف بین کشورهای اروپایی و برجسته ایالات متحده و ناتو سلطه و تجاوز. در داخل کشور این بازیگر به اجرای کمپین در دفاع از روسیه و دولت و هدفمند فعالان و گروه های انتقادی از رژیم مانند گزارش گروه Bellingcat و مبارزه با فساد حمایت پوتین و تلاش برای بی اعتبار ساختن سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ. ثانویه Infektion نیز رنگ ترکیه به عنوان یک شرور و سرکش دولت و کاشته بخش بیش از مسائل مربوط به مهاجرت جهانی به خصوص مسلمان جابه جایی. آنها اجرا کردم تعداد نسبتا کمی از مبارزات مربوط به سوریه و جنگ داخلی است اختصاص داده شده به مشترک اولویت برای روسیه-حمایت دیجیتال بازیگر: تضعیف و بی ثبات کردن اوکراین است.

هر چند ثانویه Infektion فعالیت دشوار است برای پیگیری Graphika محققان قادر به قطعه این بازیگر فعالیت هم توسط به دنبال در موارد نادر که در آن گروه مورد استفاده مجدد قرار یک حساب چند بار و شناسایی الگوهای در مجموعه ای از وبلاگ ها و انجمن ها این گروه را ارسال است. ثانویه Infektion نیز خاص تمایل به ساخت آن مبارزات در اطراف “درز” اسناد و مدارک که واقعا فقط ساخته شده توسط گروه, اما ادعای, نشان می دهد, می گویند فساد در میان کرملین منتقدان و یا یک ضد روسی طرح از ما. Graphika نمی بینم که شواهد ثانویه Infektion استفاده از تبلیغات برای ترویج محتوای آن اما پس از چند ماه بررسی محققان پیدا کردن یک نوع دیجیتال و اثر انگشت آنها می توانید استفاده کنید برای پیگیری ثانویه Infektion مبارزات در یک مقیاس بسیار بزرگتر و لینک بسیاری از دیجیتال پست به بازیگر. Graphika نیست که اظهار نظر در طبیعت از این بگویم ،

Facebook برای اولین بار به کشف یک گروه ثانویه Infektion حساب در مارس 2019 و ارائه داده ها به دروغ محققان همراه با اولیه انتساب به روسیه است. از آن به بعد دیگر شبکه های اجتماعی و محققان جمع آوری نمونه های بیشتری از این بازیگر فعالیت و تقویت attribution. این گروه به ظاهر کاهش می یابد عملیات خود را و یا بیشتر رفت زیرزمینی پس از اینکه علنا نام در 2019. اما آن را هنوز هم به عنوان عامل از حداقل مارس سال 2020 است. Graphika روشن است هر چند که ثانویه Infektion تا هنوز به یک سازمان خاص و یا دستگاه در داخل روسیه است. بر اساس شواهد موجود و گروه متمایز تکنیک ها و رفتارهای باور نمی کنم که این بازیگر تحت قلمرو اجراء ایرا یا GRU. اما آن باقی مانده است.

“ما رد نکرده اند که این می تواند یک GRU عملیات” کمیل فرانسوا Graphika ارشد نوآوری افسر. “آنچه که ما قادر به گفتن آن نیست و شبیه به هیچ وجه این عملیات دیگر که در معرض شده اند.”

هر چند ثانویه Infektion اغلب راهپیمایی به ضرب و شتم خود را درامر وجود دارد تعدادی از لحظه های اخیر در این گاهشمار از روسیه دروغ مبارزات انتخاباتی که در آن همگرا با گروه های دیگر. برای مثال ثانویه Infektion هدفمند هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی تهیه و نوشته ها در مورد سایه کمک های مالی و حتی متهم کلینتون بودن یک قاتل در طول سال 2016 ریاست جمهوری ایالات متحده کمپین های نجومی است که در آن ایرا و GRU نیز بسیار فعال است. و ثانویه Infektion شد و همچنین فعال در سرب تا سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری که در آن GRU زد چشمگیر نشت مبارزات انتخاباتی. ثانویه Infektion همچنین هدف این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ در سال 2015 و اوایل سال 2016 پس از WADA به نام روسیه را به صورت عمده تخلفات دوپینگ. تاکتیک های آن شامل انتشار اسناد جعلی که ادعا می شود نشت از داخل WADA و کمیته حفاظت از روزنامه نگاران. در پاییز سال 2016 GRU نقض WADA و به بیرون درز سرقت اطلاعات.

“که بخشی از کلاسیک playbook با کیفیت پایین, جعلی اغلب پس در راه من واقعا نمی که تعجب است که ما این نوع فعالیت می گوید:” توماس خلاص شدن از شر یک دروغ و جنگ محقق در دانشگاه جانز هاپکینز که مشاهده گزارش در پیشبرد. “من هم تعجب نیست که آن را موثر و در واقع آن را بسیار کم کیفیت از فعال اقدامات tradecraft چشم انداز. این نکته حائز اهمیت است که همه روسی فعال اقدامات موثر در کیفیت یا در واقع موثر است. در واقع اکثریت قریب به اتفاق هستند.”

هر چند آن همگرا در این و دیگر مهم روسیه طرح های ثانویه Infektion بود و نه به طور کلی به عنوان متمرکز در انتخابات به طور کلی اغلب به جای کار در ترغیب بخش بین کشورها مانند stoking تنش بین ایالات متحده و بریتانیا در تلاش برای آتش اختلاف بین لهستان و آلمان و یا هل دادن ضد آمریکایی احساسات در میان آلمانی ها. و این بازیگر نیز همیشه برگشتم به خوردگی هر کس در برابر اوکراین است. اما ثانویه Infektion کم کیفیت جعلی نشت و تمرکز بر استفاده از رایتر حساب های محدود خود را به طور کلی برسد و تاثیر.

هنوز هم به رغم آن ظاهری عدم نتیجه نسبت به ایرا و GRU ثانویه Infektion ظاهرا دریافت بودجه قابل توجهی در طول زمان به ادامه عملیات خود را. این به احتمال زیاد نشان می دهد که این بازیگر است یا قرار در یک سازمان دولتی و یا شاید اجرا از طریق یک بلند مدت پیمانکار است. و ثانویه Infektion شده است کاملا ناموفق است. این گروه باعث بهم زدن پیش از انتخابات عمومی بریتانیا در سقوط 2019 هنگامی که آن را به بیرون درز ظاهر مشروع کش از ما-تجاری انگلیس اسناد در ق و سایت های دیگر با استفاده از یک بار رایتر حساب.

حتی با خیلی اطلاعات بیشتر در مورد ثانویه Infecktion این مبارزات و روش های تصویر کامل از این گروه انگیزه ها و اهداف است که هنوز هم گریزان است ،

“از منظر تاریخی ما درک ایرا قبل از اینکه واقعا ما را درک GRU اطلاعات عملیات که قطعا یک دوم لحظه ای در درک ما” Graphika رییس می گوید. “بنابراین برای من این است که مرتب کردن بر اساس مانند جنبش سوم و آن را صادقانه کمی نگرانکننده به درک چگونه آهسته ما را به قطعه با هم این تصویر گسترده تر از روسیه اطلاعات عملیات. هنوز هم وجود دارد چیزهایی که ما واقعا نمی دانم.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>