آشکار جنجال بر شناسایی برنده آیووا قفقاز پس از به تازگی معرفی نرم افزار برای گزارش نتایج شکست خورده است و قرار است در انتخابات فناوری در کانون توجه یک بار دیگر. است که به ندرت یک چیز خوب است.

سبک به عنوان آن ممکن است صدای آن را خوب است که قبل اتفاق افتاده در یک دولت کوچک و در ابتدای نامزدی فصل است. آن را به دلیل حوادث مانند این است که من هرگز ناراحت نامزدی فرایند ابتدا در آیووا. نامزدها و نیاز به برخی از زمان به سطح شیب دار تا تلاش های خود را; انجام این کار در کشورهای کوچک را به حداقل می رساند برخی از عواقب ناشی از اشتباهات است که به ناچار اتفاق می افتد. من همیشه فکر می کردم از این لحاظ نامزد پیام عمومی پاسخ و پوشش رسانه ای. در حال حاضر روشن است که این مرحله نیز به مدیریت انتخابات و فن آوری است. آیووا قسمت conjures امکان چندین نتایج مثبت اما تنها در صورتی که عمومی و احزاب منعکس خواهد شد به وضوح در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

البته اینکه آیا دولت بزرگ است یا کوچک است بپرسید که چرا این برنامه در مرکز بحث نیست بررسی بیشتر به طور کامل. پاسخ روشن خواهد شد و با گذشت زمان اما من شرط بندی بر روی موارد زیر است: قفقاز اجرا شد توسط مردم با کمی اگر هر تجربه اداره انتخابات و یا خرید تجهیزات برای انجام انتخابات. این اثر در اصل عطف قفقاز به تست بتا را برای یک محصول جدید است.

پاسخ به این سوال که “چرا یک برنامه در همه ؟” این است که این انتخابات آن بود که یک حزبی. این بسیار مهم تمایز و یکی که باید کاهش برخی از ترس. قفقاز و انتخابات در حال اجرا بسیار متفاوت است. انتخابات در حال اجرا توسط مدیران که آیا آن را برای یک زندگی در حال هدایت شده توسط دولت و قوانین و مقررات و تمرین مهارت خود را چند بار در سال. آنها را مدیریت انسان و ویژگی های سیستم است که حرکت انتخابات اطلاعات در سراسر سیستم به طور منظم. آن ها کار خود را.

قفقاز در حال اجرا توسط احزاب و داوطلبان که کمک کردن. در بهترین حالت آنها را وادار به عمل نتایج خود را-گزارش هنر و صنعت هر چهار سال یک بار. به طور معمول آن را یک بار در طول عمر امر است. در هر صورت آنها نمی توانند با تکیه بر همان عمق تجربه آموزش و زیرساخت ها است که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با استفاده از به انجام انتخابات. مقامات حزب باید سعی کنید به تکثیر این مخلوط از ویژگی های حقوقی و منابع انسانی از ابتدا. بنابراین وسوسه تکیه بر برنامه های قرار دادی. بله انتخابات مدیران اغلب underresourced و ممکن است undertrained اما من انتخاب بین یک حزب رسمی و انتخابات مدیر و من را در انتخابات مدیر در هر زمان.

آیووا قفقاز شد و در حال حاضر تحت فشار نه تنها به دلیل ناکافی بودن حزب داوطلبان بلکه به دلیل ساختار آن نیاز به سرمایه گذاری زمان در میان رای دهندگان که چند می توانید استطاعت. این وضعیت تنها به تشویق تصویب بی ربط فن آوری روش های دلهره آور اداری چالش های در حال اجرا در سطح ایالت در انتخابات. دور انداختن قفقاز به نفع اولیه خواهد بود خوب اداری عمل نه به ذکر است بهبود نماینده کیفیت نامزدی روند.

آیا آیووا و یا هر کشور فرستادن اسکرپ آن حزبی است که یک موضوع برای 2024. آنچه در مورد 2020?

حزبی و یا نه خواسته های آمریکا انتخابات از نظر شیوه های فرهنگی و قوانین ما آن را غیر ممکن به انجام آنها بدون استفاده از سیستم های کامپیوتری برای حمایت از این روند است. شکست آشکار از تکنولوژی ما شاهد شب گذشته تضعیف اعتماد به نفس در نقش رایانه در انتخابات در حالی که همچنین تداخل با هدف اصلی از انتخابات دولت است که برای انتخاب برندگان و اطمینان بازنده است. در عین حال به عنوان جدی و تاسف به عنوان آیووا وضعیت تبدیل شده است و ما می توانیم اینسو انسو جمع کردن دو درس از آن است.

اولین درس این است که وجود دارد مناسب و استفاده نامناسب از فناوری در انتخابات است. رایانه های بسیار خوب در برخی از چیزهایی است که انسان ها بسیار بد است. این پوشش بسیار خسته کننده وظایف یک دسته که به آن رای شمارش به راحتی متناسب با. یکی از موفق ترین راه های رایانه های به کار گرفته شده در انتخابات است که در شمارش آراء. تحقیقات نشان می دهد که برگه های رای که معمولا شمارش دقیق تر هنگامی که انجام می شود بنابراین با یک کامپیوتر مانند کسانی که اسکنر شما ببینید در حوزه های رأی گیری از زمانی که شمارش با دست. البته این مهم را نیز باید برگه کاغذ که در حال تغذیه به کامپیوتری اسکنر به طوری که رای دهندگان می توانید بررسی کنید که رای گیری نشان دهنده آنچه او در نظر گرفته شده و به طوری که مناسب بازگو و ممیزی انجام می شود برای اطمینان اولیه شمارش درست بود. اگر شما می خواهید تعداد دقیق آرای تکیه کامپیوتر برای شروع است.

وجود دارد راه های نامناسب به استفاده از تکنولوژی در انتخابات بیش از حد, اما, آیووا, مورد نشان می دهد مجاور رده—های غیر ضروری با استفاده از فن آوری است. این برنامه که شکست خورده در انتخابات به معنای برقراری ارتباط نتایج حوزه حزبی به حزب دموکرات آیوا. در هر انتخابات دهها هزار نفر از کارگران حوزه های برقراری ارتباط غیر رسمی نتایج انتخابات از طریق تلفن به خود انتخابات شهرستان بخش. بار دیگر نتایج آن ابلاغ شده توسط مودم. نکته این است که برقراری ارتباط حوزه انتخابات اطلاعات—اطلاعات است که بسیار حجیم و پیچیده تر از حزبی برگه—یک فرایند شناخته شده است که نیاز نیست یک قرار دادی برنامه گوشی های هوشمند.

هر چند گذشته روز افتضاح است که به دور از ایده آل خوب وجود دارد که می تواند از این. بدیهی ترین احزاب در جلسه متحده باید این لحظه برای دو برابر کردن در قوی آماده سازی نتایج خود را-گزارش سیستم و گسترش ظرفیت برنامه های پشتیبان خود مانند تلفن بانک. آیووا استفاده از کاغذ رکورد به تعداد اولیه و مجددا اخذ پشتیبانی در میان نامزدها احتمالا آن را ذخیره کنید از مجموع فاجعه است و الگوی خوبی برای کشورهای دیگر به دنبال.

بیشتر از همه, همه احزاب به خصوص حزب دموکرات نیاز به کمك درس شده اند که حفر انتخابات مدیران پس از سال 2016 در مورد پاسخ به آسیب پذیری های سیستم. Girding سیستم های کامپیوتری در مقابل حملات خارجی بسیار مهم است. اما طوری برنامه ریزی کردن پاسخ هنگامی که شکست اجتناب ناپذیر رخ می دهد. حتی اگر آیووا حادثه تکرار نمی کند خود دولت احزاب نیاز به فرض آن را دوباره اتفاق می افتد. آنها آماده شده است ؟


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • تاری مرزهای کار از خانه پدر و مادر
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی