عکس ها نشان می دهد که شباهت قابل توجه بین قرن 20 آنفلوانزا شیوع و امروز coronavirus بیماری همه گیر.

مردم پوشش خود چهره با ماسک. شهرستانها افتتاح موقت بیمارستان. جامعه پرتاب به تحول مرموز ویروس جدید.

این صحنه صدا مانند Covid-19 pandemic, اما آنها همچنین آنهایی که همان است که بازی کردن در طول سال 1918 آنفولانزا بسیار مرگبارتر شیوع حمله کردند که حتی جوان و سالم و در نهایت این ادعا بیش از 50 میلیون زندگی (675,000 از آنها در ایالات متحده). هر چند بسیار متفاوت بیماری های همه گیر را در مقابل wildly مختلف پس زمینه تصاویر آنها باعث اغلب به طرز مرموزی به طور یکسان.

“آنها کاملا مشابه می گوید:” الکس ناوارو, دستیار مدیر در دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی “است که جالب توجه ما در حال صحبت کردن در مورد یک بیماری همه گیر بود که بیش از یک صد سال پیش است.”

گاهی اوقات به نام “آنفولانزای اسپانیایی” 1918 همه گیر شد یک محصول از جنگ جهانی اول. با توجه به پیشرو فرضیه جوان نظامی استخدام از کانزاس شهر Haskell—که در آن اولین بیماری گزارش شده است که مارس—گسترش ویروس H1N1 به اردوگاه Funston یک 56,000-سرباز مرکز آموزش در فورت رایلی و سپس در سراسر جهان است. با نزدیک به یک سوم از پزشکان مستقر در خارج از کشور کارکنان پزشکی در آمریکا غرق شد و زیر مجهز شده است. آنها تا به حال هیچ واحد مراقبت های ویژه پنکه مواد مخدر و یا حتی دانش پایه در مورد این بیماری است.

“آنها نمی فهمند که آنفلوانزا ناشی از ویروس و یا که شما می توانید یک رمان سویه از یک ویروس است که هیچ کس تا به حال ایمنی و رنگی که سلامت عمومی پاسخ در بسیاری از راه های” ناوارو می گوید. “در ابتدا شما به مسئولان شهرستان گفت: این را فقط مانند آنفلوانزای معمولی.”

Covid-19 نیز تا به حال منکران در بالاترین سطوح دولت. حداقل در این زمان دانشمندان قادر به توالی ژنوم ویروسی در عرض چند هفته از SARS-CoV-2 ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. که اطلاعات به سرعت مورد استفاده برای طراحی درمان در حال حاضر تحت آزمایشات است. “ما با شانس و زمان گرفتن موثر واکسن” ناوارو می گوید.

که گفت: یک بیماری همه گیر است که یک بیماری همه گیر. طرح اولیه خط—رمان ویروس با هیچ راه حل فوری و به سرعت در حال جهش قاره ها و ادعا می کند زندگی—همان است. و داستانپردازی مشابه به نظر می رسد.

“آنها هر دو سهم خاص کلید زلزله استعارههای می گوید:” ارین بارنت یک کارشناس در تصاویر تاریخی و مدیر نمایشگاه در مرکز بین المللی عکاسی است. “ماسک های برانکار به بیمارستان های سازمان یافته در یک روش خاص—آن را فقط اجتناب ناپذیر است.”

به خصوص زمانی که جامعه آماده نشده است. در سال 1918 شهرستانها در سراسر کشور درهم برای ایجاد بیمارستان به اندازه کافی فضای ساختمان موقت و یا امکانات بازگشایی قبلا رها شده هستند. امروز سپاه مهندسی ارتش نیز تبدیل استادیوم مراکز کنوانسیون و دیگر فضاهای عمومی به غول بخش کراس انقلابي با تخت تقریبا یکسان به کسانی که یک قرن قبل (به عنوان به خوبی به عنوان پناهگاه بی خانمان).

به طور مشابه در میان از کمبود ماسک در سال 1918 عکاسان دستگیر داوطلبان دوخت, در خانه, آنهایی که پژواک معاصر تصاویر. “این دلگرم کننده از نظر” ما در این با هم داوطلبانه است که تابع امروز” ناوارو می گوید: “اما آن را نیز کمی ترسناک است که 100 سال بعد ما هنوز بر روی داوطلبان برای دریافت پایه تجهیزات حفاظت فردی.”

البته هستند تفاوت بین عکس های پس از آن و در حال حاضر یکی از بزرگ اجتماعی بودن فاصله. مطمئن شهرستانها در سال 1918 تصویب قوانین نیاز به ماسک; بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری بسته; و حداقل یک عمومی کمیسیون بهداشت و درمان دستور داد شهروندان را به ایستادگی شش فوت از هم جدا. هنوز تصاویری از این زمان به تصویر کشیدن مردم نما در تکان دهنده ای دنج قرار گرفتند. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر بد اجتماعی فاصله امروز بسیاری از عکاسان مستند اجتماعی و انزوا و تسخیر خیابان ها خلوت و یا همسایگان از طریق خود ویندوز. “تصاویر احساس خیلی starker در حال حاضر” بارنت می گوید.

در سمت روشن از مستندات به نظر می رسد به کمک به. و تا آنجا که گیر بودن در خانه با حداقل امروز مردمی می تواند شراب خواری در Netflix rewatch ورزشی کلاسیک بازی ها و زوم با دوستان و خانواده—همه در سهامی خاص.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de