سفر با یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل

آنچه بسیاری از مردم درباره Eclipse 3 درک نمی کنند این است که در دراز مدت موجب صرفه جویی در پول آنها خواهد شد. از آنجا که تحویل مداوم و پالس را ارائه می دهد ، دیگر نیازی به خرید چندین دستگاه نیست. و از آنجا که این کنسانتره قابل حمل برای مسافرت ایده آل است ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد اجاره کنسانتره از شرکت هواپیمایی نیست. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، داشتن کنسانتره خود نیز بسیار راحت تر است. دلیل دیگر اینکه این متمرکز باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود این است که اگرچه به اندازه کافی قابل حمل است تا بتوانید در هر مکانی از آن استفاده کنید ، اما اکسیژن کافی را تأمین می کند تا نیاز به یک کنسانتره جداگانه در خانه را از بین ببرد.

اگر مطمئن نیستید کدام گزینه را انتخاب می کنید. باید انتخاب کنید ، می توانید تصمیم بگیرید با گذشت مدتی تصمیم بگیرید تا آنچه را برای شما مهم است مشخص کنید. اولین عاملی که باید به آن توجه کنید این است که چند بار خانه خود را ترک می کنید. اگر در حال حاضر بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانید ، احتمالاً این امکان وجود ندارد که حتی اگر یک کنسانتره قابل حمل خریداری کنید ، تغییر نکند. با این وجود ، اگر بیشتر وقت خود را از خانه دور کنید ، احتمالاً نمی خواهید وسیله بزرگی را خریداری کنید که شما را به خانه خود ببندد.

دلیل اینکه من واقعاً Respironics EverGo را دوست دارم به خاطر 8 ساعت زندگی باتری است !! از کجا می خواهید این مسئله را با یک کنسانتره قابل حمل اکسیژن دیگر پیدا کنید؟ درست در هیچ جا نیست! شما هرگز نیاز به خرید یا اجاره باتری های اضافی ندارید ، وقتی واحد به شما این میزان از باتری را بدون نیاز به شارژ مجدد به شما می دهد. این واقعیت است که آنها ساکت هستند. در گذشته ، بسیاری از غلظت دهنده های اکسیژن خانگی بسیار بلند بودند. این نه تنها مزخرف وقتی مردم سعی در تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی داشتند ، بلکه خوابیدن را نیز دشوار کرده است. این مسئله نه تنها برای شخصی که شبانه روز از دستگاه استفاده می کرد ، بلکه برای همسرشان که در همان تخت خواب بودند صدق می کرد. برای تأمین همیشه اکسیژن مورد نیاز خود می توانید روی هر دو دستگاه حساب کنید. اگر هر چیزی به درستی کار نکند ، توسط یکی از دو چراغ نشانگر به شما اطلاع داده می شود. نور زرد به این معنی است که میزان اکسیژن شما کم است اما هنوز هم قابل قبول است. اگر مشکل مهمی بوجود بیاید ، فوراً با چراغ قرمز به شما اطلاع داده می شود.

از آنجا که هر دو دستگاه قابل حمل هستند ، آنها یک کیف دستی و چرخ دستی را شامل می شوند. کیف لوازم جانبی به شما امکان می دهد تا موارد اضافی را به صورت سازمان یافته و دسترسی آسان دستگاه خود را حفظ کنید. سبد مسافرتی آوردن متمرکز خود را با خود آسان تر می کند. به جای خسته کردن عضلات ، می توانید اکسیژن خود را به پشت خود بکشید. علاوه بر باتری ، هر دو گزینه می توانند با توان A / C و D / C کار کنند. آنها همچنین به لطف ضمانت نامه های سه ساله خود به شما آرامش می بخشند.

بنابراین مولکولهای CO موجود در اتمسفر انرژی را از یک میدان تابشی به طور خاص تنظیم شده و به اندازه کافی نیرو جذب می کنند ، زیرا عبور از آن عبور می کنند. محرومیت سایر مولکولهای حاوی هوا.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از دستگاه اکسیژن خود ، باید منابع مناسب برای استفاده داشته باشید. اولین منبع تغذیه دستگاه اکسیژن لوله ای است. لوله چگونگی گردش اکسیژن غلیظ از دستگاه به سمت شما است. بیشتر لوله ها طوری طراحی شده اند که از گوش و بینی شما بگذرد. لوله کشی به این روش طراحی شده است زیرا راحت ترین راه برای انتقال اکسیژن از تمرکز شماست. خرید اکسیژن ساز از نماینده آن لوله های اکسیژن در طول های مختلفی قرار دارند. در دسترس بودن گزینه های مختلف به شما امکان می دهد گزینه ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد اکسیژن را به روشی که نیاز دارید دریافت کنید.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/