باز کردن توییتر و شما به احتمال زیاد دیدن مردم صحبت کردن در مورد سرایت بیماری, شیوعو فشار آندرومدا. در Netflix بکشد به docuseries همه گیر است روند. علت این امر واضح است. Coronavirus اخبار همه در آماده باش فرسایش در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر آن را تبدیل به یک بهداشت جهانی بحران. تماشای اپیدمی سرگرمی به احتمال زیاد منجر به یکی از دو نتایج: ترس بودن است که همه چیز می تواند بدتر و یا در حال آرامش است که در پایان زندگی خواهد پیدا کردن یک راه است.

موجود در ویروس فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که در خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری—آنهایی که حق آن را دریافت ؟ آنهایی که واقعا نشان می دهد که بهترین راه برای پاسخ به شیوع بیماری? در حالی که به عقب سیمی خواسته برایان امان یک بوم شناس برای مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که با این نسخهها کار با ویروسی ویژه پاتوژن شعبه به تجزیه و تحلیل چند مدعی و ببینید که آنهایی که آیا بهترین کار نشان دادن یک پاسخ معمولی. “من حدس می زنم این ایده از یک بیماری همه گیر واقعا می تواند در خارج کردن ترس و وحشت در مردم, اما آنها تمایل به نزدیک به نه به عنوان غیر قابل کنترل به عنوان هالیوود باعث می شود آن را به نظر می رسد,” او به این نتیجه رسیدند. “مقدار زیادی از کار است که CDC می کند این است که مطمئن شوید که شیوع بیماری شبیه به این هرگز نمی توانید به مرحله جهانی همه گیر. ویروس ها است که شما را دیده ام در این کلیپ در واقع هالیوود داستان و زندگی واقعی ویروس ها هستند که در خارج وجود دارد به ندرت اگر در همه به عنوان سریع اقدام.”

تا کنون به نظر می رسد که درست از جدید کروناویروس. اما این بدان معنا نیست که برخی از جنبه های در سراسر جهان در پاسخ به این بیماری نمی حلقه درست—و یا که آنها نمی خواهد اگر ویروس شتاب گسترش آن. تمام کسانی که مردم داشتن درجه حرارت خود را چک در فرودگاه ؟ که اتفاق می افتد در سراسر جهان و آن را نیز اتفاق افتاده در سال 2010 را به Crazies. (همچنین ببینید: کسانی که چشم اسکن در من افسانه هستم.) هر چند امان یادداشت درجه حرارت چک تنها به شما اجازه می دانم که اگر کسی ممکن است یک عفونت—بدانند اگر آنها یک بیماری که نیاز به آزمایش خون فرستاده شده به آزمایشگاه.

چه در مورد ویروس ها که سرچشمه در حیوانات ؟ SARS-CoV-2 به نظر می رسد که سرچشمه در خفاش ها و دیگر بیماری ها—MERS SARS—همچنین از حیوانات. اما در حالی که سرایت نشان داد بسیار دقیق تصویر از یک بیماری که از خفاش ها به خوک ها به مردم شیوع دارد “یک تن از مشکلات.” برای یک, آن را نشان می دهد افراد با استفاده از یک کودک انسان به عنوان طعمه برای فریب یک میمون و فرو نشاندن آن; دیگر آن را نشان می دهد که آمریکای جنوبی میمون در آفریقا است. “که میمون سزاوار جایزه اسکار” امان می گوید.

همانطور که برای اقدامات حفاظتی بسیاری از فیلم دریافت این اشتباه است. اغلب مردمی در حال دیده شدن decontaminated قبل از آنها را به منطقه ای که در آن یک ویروس وجود دارد; به طور معمول, آنها می خواهم آن را انجام دهد ، به یاد داشته باشید در شیوع زمانی که داستین هافمن در یک کامل منطبق با توجه به رفت و کسی که تا به حال از لحاظ نظری و نه در معرض شده است? آره که گنگ است. او در معرض است که انسان به همه چیز را در کت و شلوار خود را. “به راستی این مرد باید بدانید بهتر” امان می گوید. همچنین, که پوست-از بین بردن چیزی از فشار آندرومدا? داستان. “هیچ کس در ذهن حق خود را اجازه دهید خود را دریافت پخته شده به نقطه ای که خود, خارجی, لایه اپیتلیوم است تبدیل به خاکستر” او می گوید.

در نهایت آنچه در مورد تمام بیماری ها-تجزیه و تحلیل و ردیابی آیفون? است که هر یک از آن واقعی است ؟ بله و نه. امان اشاره می کند که الگوهای ویروس جنبش نشان داده شده در یک فیلم مانند سحر از سیاره میمون ها نسبتا دقیق اما صدای تیز و تند-bang مسائل شما ممکن است دیده می شود در The Walking Dead? واقعی نیست. “وجود دارد و نه هوش مصنوعی در سی دی,” او می گوید. اما, یک بار دیگر, این چیزی است سرایت می شود درست است. در این فیلم وجود دارد یک کامپیوتر شبیه سازی چگونه یک ویروس ممکن است عمل در بدن انسان است. کامپیوتر نرم افزار وجود دارد به “فرم یک تصویر سه بعدی از ویروس و آنها می توانند شناسایی هر چند توالی است که بخش هایی از این ویروس هستند و گیرنده های آن متصل می شود و به انسان سلول است که بخش برنامه نویسی برای پروتئین های خاصی است که باعث بیماری انسان,” امان می گوید.

اتمام برخی از تجزیه و تحلیل خود را در ویدئو بالا. سپس آتش را پخش آنلاين دستگاه—اما نه بدون شستن دست های خود را اول است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه کره شمالی هکرها غارت بانک ها در سراسر جهان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سریع واکر گیر می شود در خط کند
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de