شبکه های اجتماعی می شود, علوم اجتماعی موضوع

سلام به همگی و خوش آمدید به نسخه سوم از متن. من امیدوارم که این خبرنامه تبدیل شده است به یک دلیل خوب برای نگاه به جلو به جمعه. (من در حال حاضر نگاه به جلو به روز شنبه به دلیل آن را به معنی عضویت در خبرنامه انجام شده است و من لازم نیست که به نگرانی در مورد آینده یک تا … یکشنبه؟) اگر شما در حال خواندن این مطلب بر روی وب و در حال تعجب که چرا آن را در صندوق پستی خود ثابت است که با اشتراک سیمی در تخفیف به طوری شیب دار شما نیاز به depressurize پس از آن. شما می توانید نسخه قابل چاپ فضای مجاز: نامحدود وب و البته این خبرنامه.

به نظر ساده

آخر هفته گذشته من با حضور در یک رویداد به نام علوم اجتماعی Foo کمپ یک “unconference” که در آن شرکت کنندگان خود به خود برنامه بحث جلسات برای ایجاد یک پر جنب و جوش دستور کار است. محل شد Facebook دفتر مرکزی در منلو پارک کالیفرنیا. یکی از جالب تر جلسات من با حضور نگران پروژه ای به نام علوم اجتماعی یکی.

علوم اجتماعی یکی است و تلاش برای به دست آوردن جام مقدس از مجموعه داده های به دست محققان خصوصی. که جام مقدس است Facebook داده است. بله که همان شصت و گسترده ای است که ما به ارمغان آورده کمبریج Analytica.

در Foo اردوگاه جلسه دانشگاه استنفورد قانون مدرسه Nate Persily, cohead علوم اجتماعی یکی گفت که پس از 20 ماه مذاکرات Facebook شد و در نهایت انتشار این اطلاعات به محققان. (محققان تا به حال فکر همه است که می تواند حل و فصل در دو ماه.) یک Facebook داده دانشمند که مشغول به کار در این تیم اختصاص داده شده به این پروژه مخابره در تایید. در واقع اعلام رسمی آمد و چند روز بعد.

این یک افت بی سابقه ای شامل یک مجموعه داده از 10 تریلیون اعداد. اطلاعات مراکز در Url های به اشتراک گذاشته شده توسط Facebook را میلیاردها کاربران—به طور خاص 38 میلیون از این که به اشتراک گذاشته شد بیش از 100 بار در Facebook بین 1 ژانویه تا سال 2017 و 31 جولای 2019. محققان می توانند منزوی کردن آدرس ها با ویژگی های مانند این که آیا آنها واقعیت-بررسی و یا پرچم به عنوان سخنرانی نفرت و آنها می توانید ببینید (در مجموع) بازدید که آنها را دوست داشت آنها را به اشتراک گذاشته و آنها را و یا حتی اینکه آیا آنها به اشتراک گذاشته شده لینک های بدون مشاهده آنها. “این داده ها را قادر می سازد دانشمندان علوم اجتماعی به بررسی برخی از مهم ترین سوالات ما در مورد اثرات رسانه های اجتماعی در دموکراسی و انتخابات با اطلاعاتی که آنها پیش از این هرگز تا به حال دسترسی” می خواند علوم اجتماعی یکی از مطبوعات آزاد است.

دلیل آن را در زمان بسیار طولانی است که Facebook کاملا قابل درک می خواستم برای محافظت از حریم خصوصی کاربران است. به سادگی جمع آوری اطلاعات به طوری که هیچ فرد فعالیت را می توان شناسایی نیست به اندازه کافی برای Facebook است که اصرار همچنین رمزگذاری داده ها از طریق یک فن آوری به نام دیفرانسیل حفظ حریم خصوصی. این یک راه عالی برای محافظت از حریم خصوصی, اما به دلیل آن کار می کند با اضافه کردن نویز دیجیتال به مجموعه داده ها برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض از افراد این روش محدودیت آنچه در پژوهش انجام می شود. در علوم اجتماعی یکی از مردم فکر می کنم Facebook است که بیش از حد محتاط است. “اما من فقط 5 میلیارد دلار جریمه از FTC” اذعان Persily با اشاره به مجازات ارزیابی در Facebook در تابستان گذشته برای حفظ حریم خصوصی گناهان.

این است که یک فصل جدید در تا حدودی شکنجه سابقه Facebook داده های تحقیق است. شرکت استخدام های بالا اطلاعات دانشمندان و جامعه شناسان و آمار اما کار اصلی این است که به انجام تحقیقات دانشگاهی آن را به استفاده از تحقیقات برای بهبود Facebook محصولات و ترویج رشد. این محققان داخلی گاهی اوقات فراموش انتشار یافته های خود را, اما پس از یک فاجعه 2014 Facebook مطالعه که شامل نشان دادن کاربران منفی پست برای دیدن اگر خلق و خوی خود را تحت تاثیر قرار شد این شرکت شد فوق العاده محتاط در مورد آنچه در آن به اشتراک گذاشته publicly. بنابراین این هفته اطلاعات قطره واقعا یک گام بزرگ در شفافیت به خصوص از آنجا که برخی از احتمال است که محققان ممکن است کشف حقایق ناراحت کننده در مورد راه Facebook گسترش دروغ و اطلاعات غلط.

این Foo اردوگاه جلسه بسته بندی شده با محققان داخل و خارج از Facebook شد و بی پروا ebullience. شما تقریبا می تواند شنیدن مجازی ظاهر شامپاین. سرانجام عمومی خود را دریافت کنید به ضرب گلوله در گنج, احساس رفت.

اما من شک دارم که واقعی کاربران Facebook ممکن است بسیار هیجان زده است. آنها نمی با استفاده از این سرویس به طوری که آنها می توانید با شرکت در آزمایش ها و یا کمک به تحقیقات و آنها نمی کنید به انتخاب کردن از این مطالعات است. در حالی که علوم اجتماعی یک سیاهی به نفع جامعه از برش و dicing داده ها برای به دست آوردن بینش است که با بهره گیری بیش از محققان خود—مقالات خود را در حال رفتن به بسیار جذاب! پس در خطر تبدیل اتاق را علیه من مطرح شده این سوال: “چرا باید Facebook تواند تبدیل بیش از داده های خود را به خارجی ها?”

Persily تا به حال قانع کننده جواب: “ما در حال حاضر زندگی در یک جامعه که در آن مهم ترین داده های مربوط به اطلاعات و ارتباطات قفل شده است تا در یک شرکت.” آن را برای هر کس او می گوید: برای دانشگاهیان برای گرفتن دست خود را بر روی آن.

همه این begs سوال دیگر: چرا Facebook را-از-همه-اطلاعات-مجموعه وجود دارد و در همه ؟ در انتظار حل این موضوع من در انتظار نتیجه گیری از علوم اجتماعی یکی از محققان.

سفر در زمان

علوم اجتماعی Foo اردوگاه تنوع unconferences که رسانه های دیجیتال maven Tim o’reilly شده است در حال اجرا از سال 2003. Ad hoc فرمت شده است به طور گسترده ای تقلید. در اینجا یک حساب کاربری از یک Foo اردوگاه در aughts از سال 2005 مشخصات o’reilly:

می تواند از آن بود که اینترنت و یا چه o’reilly تماس Web 2.0—واقعا جانشین بالقوه انسان ، اگر می Esalen است که به طور فزاینده ای افسانه Foo اردوگاه که در آن 200 یا بیشتر مردم—حیطه اعم از Amazon.com’s جف بزوس برای بیت تورنت را برام کوهن و تصادفی جادوگران انجام VoIP نرم—دعوت هر سال به underpopulated سباستوپول پردیس به سقوط در خالی دفاتر و یا زمین چادر در حیاط خلوت.

در Foo اردوگاه در ماه اوت o’reilly افتتاح شد توسط شرکت کنندگان درخواست برای شناسایی احساسات خود را تنها با سه کلمه. پس از معرفی یک دیوانه عجله به یک پوستر بزرگ از هیئت مدیره را پر کنید تا مربع های خالی با یک لحظه خود سازمان برنامه. جلسات در محدوده فراتر از پایتون به تله عمل انسان نما, رباتیک.

Tim o’reilly را در سه کلمه? بهره برداری از هوش جمعی.

از من بپرسید یک چیز

نیکولا می پرسد: “آیا شما فکر می کنم در حال بارگذاری بالا خواهد رفت در هر نقطه به زودی؟”

با تشکر برای سوال نیکولا! Uber, بالا بردن, برای کسانی که سر نیست در ابرها هنوز سوار-های شرکت مدت برای آن حمل و نقل هوایی-بر روی تقاضا دید. در واقع ماشین پرواز. اما امن تر از هلیکوپتر! این کاغذ سفید توضیح می دهد که آن را با استفاده از مثال از اینکه چگونه به سرعت می تواند بالا بردن خود به سان خوزه از سان فرانسیسکو به عنوان در مقایسه با شبه پارکینگ از مسیر 101. این کاغذ سفید بازی با استفاده از رنگ گرافیک. اوه بارگذاری.

نگاه من بیزار ترافیک به همان اندازه به عنوان هر کسی. اما با وجود اطمینان از من بسیار هوشمند در تلاش برای ساخت ماشین پرواز است که آنها می گویند امن خواهد بود و امکان پذیر حمل و نقل شخصی به طور کلی به نظر می رسد گران قیمت و سازگار با محیط زیست بی فایده در مقایسه با جرم حمل و نقل عمومیسه کلمه است که با تکنولوژی میلیاردرهای هستند به نحوی قادر به رشته با هم.

من فکر می کنم برای لحظه ای بارگذاری باید تمرکز در برخورد با مشکلات آن حق در اینجا در خاک با بقیه از ما.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

OMG کودکان نو پا گرفتن عکس های سلفی! Mikey آن را دوست دارد!

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

این هفته سیمی زد گزیده ای از کتاب آینده Facebook: در داخل داستان. آن را در اطراف محور صفحات از مارک زوکربرگ را دست نویس مجله مشخص شده که چشم انداز خود را برای محصولات مانند اخبار و Facebook خود را. یکی از aspirational اهداف این کتاب دیدن اگر من می تواند نظر هر یک از آن افسانه ای نوشته—زوکربرگ حال نابود اصلی—و هنگامی که من در نهایت آن همه من می خواهم امیدوار بود.

در ضمن چه سرد مقاله در مورد یک مهندس ناسا که ایجاد خود روتاری-شماره گیری تلفن تلنگر!

من خواسته تمام وقت آیا تکنولوژی است که در یک حباب. من ترجیح می دهم در مورد علم صحبت از حباب صابون.

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر