روز سه شنبه این هفته سامسونگ برگزار شد سالانه خود Galaxy Unpacked event در سان فرانسیسکو. آن چه بسیاری از شرکت های فن آوری مجموعه ای را به انجام زمانی که آنها میزبان یک رویداد بزرگ: اعلام براق محصولات جدید (Galaxy S20! یکی دیگر از گوشی تاشو! برخی از earbuds!) و مشتریان دامن زده برای ویژگی هایی مانند “زیر-6 5G سازگاری” و “فضا زوم.” این نوع از راه اندازی محصول تبدیل شده است که استاندارد در طول سال برای شرکت های فن آوری.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیمی ارشد کاردانی ویرایشگر جولیان Chokkattu و سیمی عامل بون Ashworth پیوستن به cohost لورن گود را به گپ زدن در مورد همه چیز, سامسونگ, و بیشتر. ما ظرف مورد محصولات جدید این شرکت اعلام کرد اما پس از آن ما به حفاری عمیق تر به بحث در مورد چگونه آن دسته از محصولات مناسب به گسترده تر گوشی های هوشمند بازار است. آیا کسی واقعا نیاز به صرف $1,000 در یک گوشی در این دوران خیلی خوب رفو اواسط محدوده تلفن? و این نوع از حوادث لازم است که خیلی اطلاعات در مورد محصولات به بیرون درز در پیشرفت ؟

نمایش یادداشت ها:

همه چیز در مورد سامسونگ بزرگ راه اندازی رویداد در اینجا. جزئیات لورن دست در برداشت از Galaxy Z تلنگر اینجا. اتمام جولیان اولین نگاه در کهکشان S20 خط است و خواندن بررسی خود را از موتورولا Razr در اینجا. جزئیات Shira Ovide داستان در بلومبرگ در مورد رویدادهای فن آوری در اینجا. و لطفا از تماشای این کلیپ لذت از Michael Bay زبان در سامسونگ رویداد.

توصیه:

لورن توصیه این قسمت از روزانه پادکست در مورد Clearview AI. جولیان توصیه Pixelbook به عنوان یک جایگزین بسیار سبک وزن و برای 16-inch MacBook Pro او شده است حمل در اطراف. بون توصیه دایرهیک سری واقعیت در Netflix بکشد.

جولیان Chokkattu را می توان در توییتر @JulianChokkattu. لورن است @LaurenGoode. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما مشاور تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de