بازار برای محبوب بازی استراتژی کارت را آغاز کرده است شبیه به وال استریت کامل با حدس و گمان آربیتراژ و بله تجارت خودی.

در سقوط روز در سال 2019 یک پرسود بیت در پشت درهای بسته برخورد لگد کردن با یک تایپی زده پیام در چت برنامه اختلاف. دو بازیکن استراتژی بازی کارت سحر و جادو: جمع آوری شد و در مورد به شرکت در تجارت خودی.

“سلام همسر من فقط برخی از بازی تغییر news اما من نیمه نمی خواهید برای قرار دادن آن در اختلاف است. من می خواهم فقط یک روز به جلو از میدان” نوشت: یکی از مردان BaconShuffel. “آن litterally gona تغییر…… همه چیز است.”

BaconShuffel نام واقعی کریگ چاپمن بود sidling تا کارآفرین جیمز Chillcott با برخی از اطلاعات در داخل است که اگر به درستی به کار گرفته خواهد موقعیت آنها و افراد در شبکه خود را به درو هزاران دلار است. چپمن بود شلیک کردن پیام های هیجان زده کمی در قطعات مربوط توسط smiley face emojis در حالی که Chillcott پاسخ در بیشتر از یک اندازه گیری نثر که به نظر می رسد مجاور به یک آیکون از یک hairgelled مرد در یک کسب و کار کت و شلوار ساخت یک Zoolander mouthshape. چپمن بود قوز بیش از PC خود را در حومه ایرلند و احاطه شده توسط انباشت اشیاء بدست آمده بالا سفید جعبه سحر و جادو کارت های طبقه بندی شده اند و انباشته. این چیزها ساخته شده بود او پول و مقدار زیادی از آن. در اینجا بود یک فرصت برای اطلاعات بیشتر.

“Lol ok” نوشت Chillcott. “به من رسید.”

“آنها در حال اعلام یک مقاله جدید رقابتی فرمت,” چپمن messaged. او صحبت کردن در مورد سحر و جادو‘s ناشر جادوگران از ساحل. “نام خود را پیشگام است.”

“جالب” Chillcott گفت. “منبع در این مورد؟”

“منبع قابل اعتماد” چپمن گفت. “او نشده باعث شد من اشتباه برای 2 سال.”

چپمن آمده بود به Chillcott چون Chillcott بود که این مرد برای رسیدن به. او اجرا می شود یک وب سایت به نام MTGPrice یک پادکست به نام MTG سریع سرمایه گذاری و اختلاف گروه به نام معامله گر حرفه که همه آنها با هدف کمک به بازیکنان حداکثر رساندن ارزش خود را از سحر و جادو کارت های خرید و فروش آنها را در لحظه مناسب در این بازی کارت را غیر قابل تنظیم غیر رسمی بازار ثانویه است.

آن شد اکتبر 19, دو روز قبل از جادوگران از ساحل را رسما اعلام پیشگام فرمت—یک روش جدید برای بازی کارت بازی با یک قانون خاص مجموعه که به زندگی جدید به مجموعه ای از سحر و جادو کارت با آوردن آنها را به بازی های رقابتی. قالب یک اطلاعیه قابل توجه نه فقط برای بازیکنان اختصاص داده شده برای تزریق برخی از تازه به نوستالژی رگ خود را بلکه همچنین برای دلالان که کسب و کار خرید و فروش سحر و جادو کارت: راه اندازی قالب جدید را فورا کشت خفته کم ارزش کارت های انبوه, انبوه مربوطه دوباره. قیمت های خود را به طور طبیعی سنبله.

اگر چپمن و Chillcott خرید در حال حاضر قبل از اخبار را شکست و در حالی که کارت قیمت پایین آنها می تواند تا چند هزار دلار تا پایان هفته. وجود دارد بسیاری از راه برای دریافت جلوتر از منحنی و در سحر و جادوخودی و تجارت کاملا قانونی است.

“من فقط این اختلاف زیادی از پول 🤑,” چپمن نوشت.

سحر و جادو کارت فوق العاده کلکسیونی که با وجود خمیری فانتزی هنری و منحصر به فرد fandom آنها کمتر شبیه به رفراندوم و امضا توپ بیسبال از سهام و اوراق قرضه.

شما لازم نیست زبان یک اعلامیه استقلال تمبر و پدر خود را ممکن است رمیدن اگر شما پرتاب او $249.99 بیس بال امضا شده توسط سامی Sosa. هیچ ابزار واقعی به آنها—فقط اخبار و قیمت…. اما سحر و جادو کارت ابزار; آنها قابل پخش و سودمندی خود را به طور مداوم تغییرات به عنوان جادوگران از ساحل مسائل مربوط به کارت های جدید و ترفند در بازی دینامیک از دیگران است. برخی از 20,000 منحصر به فرد سحر و جادو کارت های منتشر شده از سال 1993 و در حدود چهار بار در سال جادوگران از ساحل طراحی و چاپ مجموعه های بیشتر.

و کسانی که کارت نیست فقط با ارزش برای خود نادر و یا تاریخی و اصالت. به عنوان بازی فرمت های اعلام و یا کارت های جدید تکثیر کهنه کارت های ارگانیک فعال. بازیکنان دائما در حال رسیدن به, هنوز هم زندگی, آرشیو سحر و جادو و برداشت از کارت های جدید خود را, عرشه, که باعث می شود کسانی که کارت داغ کالاها به طور مداوم در نوسان بازار. (البته برخی از کارت ها به سادگی نادر و در نتیجه با ارزش است. وجود دارد 572 سحر و جادو کارت در یک “محفوظ است در لیست” یک کاتالوگ از کارت های که جادوگران از ساحل وعده هرگز تجدید چاپ می شود. در آن لیست معروف لوتوس سیاه که یکی از آنها به فروش می رسد برای $166,000 در یک 2019 حراج).

همه از این ساخته شده است برای یک غرب وحشی در بازار ثانویه به صورت فانتزی کارت بازرگانی. تقاضا سالم باقی مانده به دلیل وجود دارد میلیون ها نفر از فعال سحر و جادو بازیکنان. و برای آنها نیست مجنون به زدن یک زن و شوهر از صد دلار جمع آوری کارت به عرشه و آن را شلاق برای یک بازی گاه به گاه در دوستان خود را در میز آشپزخانه. همچنین نبود کاملا تعجب آور نیست زمانی که در سال 2016 صنعت داروسازی تبه کار مارتین Shkreli—که در زندان برای تقلب اوراق بهادار—ادعا در ق است که به عنوان یک “جمع شراب, هنر و کالاهای دیگر,” او علاقه مند به خرید یک سیاه لوتوس کارت.

نه کاملا “بازار آزاد”— پس از جادوگران از ساحل هنوز هم صاحب مالکیت معنوی و کنترل تمام کارت-چاپ—تجارت بین المللی از سحر و جادو کارت در منیفولد و راه تعجب آور رشد به اکو روند در هر دو فن آوری اطلاعات و بازارهای مالی جهان: آربیتراژ حدس و گمان تاثیر گذار در بازاریابی و حتی تجارت خودی. چند تن از نمایندگان دیجیتال سحر و جادو کارت بازار کاهش یافته است به برآورد چقدر پول از عبور از آنها در سال, اگر چه فرد معامله گران ذکر شده, شش رقم معاملات آنها می خواهم تسهیل چند بار در سال است. جادوگران از ساحل پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

“یکی از زیبایی های بازی و سحر و جادو اقتصاد به عنوان یک کل است که آن را واقعا نمی بازی” Chillcott می گوید. “این یک پلت فرم.”

که بسیار روشن بود و حتی در این بازی در اوایل روز است. زمانی در سال دو playtesting سحر و جادو—این بود که در سال 1993—خالق ریچارد گارفیلد متوجه شدم که آن را “یکی از بهترین شبیه سازی های اقتصادی” او می خواهم تا به حال دیده می شود او نوشت که در آن سال در یک جزوه در یک بخش با عنوان “طراح یادداشت.” آن را قبل از پذیرش گسترده از اینترنت و در آن کمتر-جهان متصل فاقد آسان دیجیتال اجماع سازی ابزار گارفیلد توضیح می دهد که چگونه “مردم ارزش کارت های مختلف در جهات مختلف—گاهی اوقات زیرا آنها فقط نمی ارزیابی آنها را با دقت اما در اغلب موارد به دلیل برخی از کارت ها در واقع بهتر بود برای یک بازیکن از دیگری دادن مقدار زیادی از فرصت برای آربیتراژ.”

گارفیلد کاغذ بسته بندی شد تا دکترای خود را در پن در ریاضیات محاسباتی که در یک پیاده روی به, Multnomah, اورگان, سقوط, الهام بخش اول زده برای سحر و جادو. در طول زمان او کار ظریف مجموعه ای از قوانین: این امر می تواند یک بازی کارت طراحی شده در اطراف پنج رنگ هر کدام با شخصیت خود و امضای مکانیک که اتصال و فعال کردن استراتژی است. بازیکن می تواند به بازیگران جادوها از بند باز کردن موجودات و استقرار مختلف sorceries را به یکدیگر و به کل زندگی (که شروع می شود در 20 امتیاز) را به صفر است. به بازیگران این جادوها را ضربه بزنید “مانا” به نمایندگی از کسانی که در پنج رنگ. از وجود سحر و جادو بازی خواهد گسترش به یک وب سایت آماری الگوها و انسان گمان آنقدر پیچیده است که حتی امروز در حالی که هوش مصنوعی تسلط شطرنج هیچ الگوریتم قابل اعتماد می تواند برنده شدن در سحر و جادو.

در واقع بازی این بازی این است که تنها بخشی از آنچه که بازیکنان سحر و جادو انجام دهد; بخش دیگر مونتاژ قوی عرشه. در آن طول می کشد کافی مطالعه و عمل به شناسایی کارت های با گیم پلی بهینه ارزش—دو-مانا موجودی کارت با دو قدرت است که همچنین می تواند پرواز به عنوان مثال—و مهندس کسانی که کارت به عرشه حاوی تهاجمی combos مهارت های دفاعی ژیمناستیک و جذاب تله. بسیاری از کسانی که بهتر ارزش کارت ها به طور طبیعی سخت تر است. سحر و جادو کارت وجود داشته باشد در یک مقیاس از کمیاب بودن و در نتیجه کمیابی که زرنگ و دانا کارآفرینان بهره برداری برای ساخت یک غول پیکر کارت ثانویه بازار است.

این بازار یک نتیجه اجتناب ناپذیر از گارفیلد طراحی: هر بازیکن تنها دسترسی به درصد کوچکی از کل قطعه اما بازیکنان می تواند به دست آوردن بیشتر با خرید تقویت کننده بسته های برنده شدن در مسابقات و یا تجاری.

بازیکنان عقده روحی بیش از هر جزئیات کوچک در 60 و یا 100-کارت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و به آنها ترال شیشه ای موارد در سرگرمی مغازه ها برای کارت است که آنها را پر کنید. که در زیر شیشه کارمندان ترتیب پلاستیک کارتریج از کارت های شسته و رفته در خطوط 10 یا 15 جایی که آنها به فروش از هر نقطه از 50 سنت به چند صد دلار است. در کنوانسیون بازیکنان, پس زدن دهنه اسب در اطراف کلاسور و یا جعبه از کارت های نادر برای cashless معاملات. در کنوانسیون در ژانویه نیوجرسی MagicFest کارت تاجر و شرکت میزبان از اشفتگی فکری موقتی آبجوسازی پادکست داگلاس جانسون برآورد شده بود که به راحتی بیش از 1 میلیون دلار ارزش کارت در گردش.

همواره وجود دارد برخی از مفهوم کارت’ ارزش پولی در سحر و جادو, آیا بر اساس در بازی قدرت یا خارج از بازی به تازگی و در عین حال بیش از دهه گذشته سحر و جادو کارت اقتصاد به سرعت در حال شتاب به عنوان سمبل زندگی واقعی اقتصادی مفاهیمی است که در نگاه اول به نظر می رسد بیش از حد پیچیده برای یک فانتزی کارت بازی.

غریب آزمایش در دادوستد kickstarted که تکامل در سال 2010: چند سال پس از ویروسی “یکی قرمز paperclip” آزمایش—یک Craigslister معامله قرمز تنها paperclip برای یک سری از به طور فزاینده اقلام با ارزش تا زمانی که او موفق به تجارت خانه—یک سحر و جادو بازیکن به نام جاناتان مدینه سوار بر یک مشابه تلاش. مدینه خواهد تجارت از یک تصادفی $4 بسته تقویت کننده کارت و حفظ تجارت تا زمانی که او به دست آورد یکی از این بازی افسانه ای قدرت نه کارت— پدیداری کارت های نادر به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بسیار خوب است. یک پیاده رو-تپش کارت گر مدینه وبلاگ تجربه خود را در به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مجموعه ای از مقالات به نام “بسته به قدرت است.” او را صرف بدون پول و فقط با استفاده از عقل خود را پژوهش و مهارت های شبکه مانور خود را از $4 بسته از کارت به سحر و جادو ثروت است.

پس از باز کردن بسته خود Medina در کلمات خود را آغاز کرد “ضربه خیابان ها به تلنگر من مقوا.” در آن زمان او خواهم داد و ستد با دیگر بازیکنان در بازی کنوانسیون ها و فروشگاه ها در مجموع 98 بار او تا به حال مونتاژ چشمگیر چسب انباشته با ارزش کارت است. آن را در نسل باهم در یک شنبه چهار ماه بعد هنگامی که مدینه مست از بازی سحر و جادو تا پنج صبح بود شب گذشته تحویل خود چسب در ازای $359.99 Mox مروارید کارت—قدرت نه.

“در آن زمان مردم هنوز هم تجارت بر اساس nonmonetary معیارهای” مدینه می گوید. “تا زمانی که مردم خواندن داستان های کوچک از معاملات و نگاه ریاضی آنها متوجه شدم که آنها می تواند بیشتر از کارت های خود را. این جمعی در افزایش آگاهی منجر به علاقه در سمت مالی از این بازی است. مردم در general Magic جامعه شروع به دیدن که شما نه تنها می تواند پرداخت هزینه برای سرگرمی خود را با MTG سرمایه گذاری, اما شما همچنین می توانید پول را.”

مدینه پروژه jumpstarted یک حرکت به سمت بهره وری در بازار, کاهش چه اقتصاددانان عدم تقارن اطلاعاتی ، امروز مدینه می گوید او Mox مروارید خواهد بود به ارزش جایی بین $1,700 و 2500 $—اگر او تا به حال معامله می شود آن را به یک فن از سری.

binder on a pedestal with Magic The Gathering playing cards in sleeves with smoke billowing around the binder
عکس: Alex Wallbaum

کریگ چپمن می تواند متوقف نمی قمار. به عنوان اغلب به عنوان او می تواند بین تغییرات در شغل خود به عنوان یک مسئول پشتیبانی برای استرالیا در گروه حمل و نقل و جاده ها چپمن در زمان حمل و نقل عمومی 40 مایل از خانه اش در استرالیا به تنها کازینو در اطراف جایی که او زمین را دست پوکر پس از دست پوکر برای 12 گاهی اوقات 16 ساعت در روز. به عنوان یک نوجوان در آستانه بزرگسالی در اوایل 2000s چپمن بود به اندازه کافی بزرگ است که ماموران امنیتی او را خسته نکنید برای یک ID.

قمار اجباری طبیعی بود تشدید چپمن در دوران کودکی بازی عادات که شامل عکس ها و رولت های ویدئویی. در آن زمان هر چند او می خواهم عمل جعلی شخصیت ثروتمند با پول نقد مجازی. در همان زمان چپمن تفننی در سحر و جادویکی دیگر از عواقب-رایگان خروجی برای اشتیاق خود را برای ریاضیات. شاید اجتناب ناپذیر است که او می خواهم سطح بالا از slinging جن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در زمین بازی به راست گر در جدول پوکر.

وجود دارد یک مدل برای درست کردن از slinging جن عرشه به راست شسته. نام او جان Finkel در میان اکثر تزئین سحر و جادو بازیکنان در تمام زمان که hustled جوانب مثبت پوکر در نیویورک زیرزمین و گاهی زور برای برنده شدن بیش از حد. در یک خمیری 2005 با عنوان بیوگرافی جانی سحر و جادو و کارت کوسه کودکان و نوجوانان—چگونه یک باند از حرفهایها شانس ضرب و شتم و حمله لاس وگاسنویسنده دیوید کوشنر توضیح می دهد چگونه Finkel ترک خورده باز جهان آنلاین پوکر در اواسط 2000s درآمد خود صدها هزار دلار با استفاده از استراتژیک نظم و انضباط او می خواهم honed بازی سحر و جادو. “فکر که قادر به تبدیل کارت به پول همیشه علاقه من” چپمن می گوید.

به امور مالی خود را پوکر عادت چپمن بود و گرفتن وام به پرداخت کردن وام. چند روز او تلو تلو خوردن در خارج از کازینو تیره و تار چشم در شش صبح. در زمان او بود $43,000 در بدهی او متوجه او تا به حال به خارج. او تا به حال یک ترفند برای دریافت وجود دارد بیش از حد. به طور منظم خود امد و شد زیاد بود تنها کازینو در اطراف. کارکنان که کازینو بودند منع از قمار وجود دارد. بنابراین چپمن تصمیم گرفت او را تبدیل به یک پوکر فروشنده.

در اطراف آن زمان چپمن کشف سحر و جادوو او به زودی در بر داشت که آن را یکی دیگر از راه برای برآوردن وسواس خود را با محاسبه شانس خواندن مخالفان خود فکر چهار گام جلوتر. آن را طولانی نیست قبل از او تا به حال یکی دیگر از تحقق: در سحر و جادواو می تواند تبدیل کردن کارت به پول بیش از حد. اگر او می دانست که یک کارت با ارزش بود و یا آن را دیدم در محلی سرگرمی فروشگاه “خرید لیست” او می خواهم به فروش آن به زودی پس از آمدن بر آن. در ابتدا او نمی بسیار عمیق تر از آن است.

در آن زمان گوشی های هوشمند و دیجیتال بازار نیست آنچه که آنها در حال حاضر به طور منظم سحر و جادو کارت گران نمی, دسترسی سریع به کارت قیمت. کارت مغازه ها اکثرا با تکیه بر خارج از تاریخ اطلاعات کندن از صفحات مجله سرگرمی که سردبیران پشتکار به نام به عنوان بسیاری از سرگرمی مغازه ها به عنوان آنها می تواند برای بپرسید چقدر فروش آنها یک کارت خاص ،

یک حلقه بازخورد پدید آمده است که در آن سردبیران مجله مصمم کارت, فروشگاه, قیمت, که, به نوبه خود, تعیین آنچه چاپ شده در مجلات. اگر چه این منتشر شده و ظاهرا اقدامات پایدار از ارزش وجود کارت ارزش ترین بخش مشخص شد در بیشتر گرانول سطح محلی کارت فروشگاه و هر کس اتفاق افتاده بود منینگ ثبت نام.

“بسته به قدرت” است و آنچه متقاعد چپمن همراه با معاصران خود در سراسر جهان که بازار سحر و جادو کارت بود, در واقع, نه محدود به هر یک از بازیکن فروشگاه سرگرمی های محلی وجود دارد یک بازار بین المللی و جهانی وب از عوامل تعیین کننده داده شده کارت قیمت. چپمن خوانده شده در مورد چگونگی مدینه مشغول به کار اتاق در سحر و جادو مسابقات و جشنوارهها مانند Gen Con و مانند یک چاشنی بازار تحلیلگر zeroed در که در آن کارت را به خوبی انجام شد و یا گرفتن مقدار زیادی از توجه. کسانی که “داغ کارت” و می تواند تبدیل به بیش سریع برای سود سریع. مدینه در مقایسه با فروشندگان قیمت غرفه به غرفه ساخته شده و زیرک گیری از پردازش به اندازه اینتل به عنوان او می تواند در سطح محلی است.

“تعداد کمی از ما سعی در انجام آن ناموفق بودند,” چپمن می گوید از “بسته به قدرت است.” در اواسط 20s چپمن و دوستان خود را’ متواضع نسخه تا به حال او تجارت خود اولین کارت نادر Loxodon Smiter برای یک زن و شوهر بیشتر rares. بالا-ارزش معاملات به زودی petered ، زمان چاپمن بدست اطراف به آزمایش او می گوید: “مردم می دانستند چه کارت ارزش داشت.”

بازار آنلاین TCGPlayer.com همه چیز را تغییر داد در سال 2008. هر کسی با یک شماره تلفن و آدرس ایمیل و حساب بانکی می تواند راه اندازی یک فروشگاه. مانند eBay و آمازون و هر بسیاری از دیجیتال نمای میزبان که در آن افراد و کسب و کار خود را آغاز کرده بود فروش سحر و جادو کارت TCG بازیکن اجازه افراد فروش هر دو در یک مقیاس کوچک و به صورت فله. در عین حال نقش های اصلی آن به بازار نیست کارت دسترسی; آن را داده بود.

مجله ذکر شده در پایین ميانه و بالاترین نرخ از دو کارت در. کمترین قیمت به طور کلی در نظر گرفته دقیق یکی می گوید: Douglas Johnson, the MagicFest سحر و جادو کارت تاجر و شرکت میزبان از اشفتگی فکری موقتی آبجوسازی پادکست. “که بود بازار متریک. اما پس از آن TCG بازیکن مشغول به کار در یک سیستم به نام TCG قیمت بازار. که محاسبه اخیر مجموع فروش اطلاعات کارت.”

ظهور TCG قیمت در بازار به همراه جمعی تصویب تکنولوژی گوشی های هوشمند عرضه شده محله سحر و جادو کارت معامله گران با دسترسی فوری به یک مقدار دقیق تر تعریف کارت ارزش. بازار کاهش عدم تقارن به شدت تساوی و روان کننده بازار برای سحر و جادو کارت. سیستم جدید خوب بود اما کامل نیست و برای یک دلیل: اطلاعات حرکت سریع تر از چاپ و نشر—حتی چاپ و نشر دیجیتال.

“این هنوز هم کاملا دقیق به دلیل چگونه نوسانات بازار کار” جانسون می گوید. می گویند قیمت بازار از یک کارت $15. سپس یک روز جادوگران از ساحل تصمیم می گیرد این کارت این است که یک عده هیولایی تحریف بازی-بازی بازی. به طوری که آنها ممنوعیت کارت. بازیکنان با اکثر تا به روز پردازنده اینتل مطمئنا نمی خواهد پرداخت 15 دلار برای آن را ندارد. که بدان معنی است که هیچ اجماع بین ارزش واقعی آن و TCG قیمت بازار ارزش تا بیشتر و بیشتر مردم آن را خرید در قیمت پایین تر. “وجود دارد یک مسابقه به پایین برای دیگر فروشندگان. قیمت بازار هنوز هم به نقل از $15 حتی اگر فروشندگان در حال رفتن برای $14, 13 دلار, $12. هر کس می داند که قیمت واقعی کارت پایین تر است اما آن را فروخته” جانسون می گوید.

در دسامبر 20, 2010, چاپمن خود طعم عجله. ممنوع کارت “زمان مارپیچی” ناگهان unbanned. جادوگران از ساحل تا به حال فکر می کردم کارت چیره اما در حال حاضر که یکی دیگر از نوع عرشه رشد کرده بود به تسلط بر بازی را رقابت طراحان مشخص شد که “زمان مارپیچی” بود و پادزهر به استراتژیک یکنواختی. آن را در مورد برای تبدیل شدن به یک کارت.

چپمن شنیده می شود این خبر در مدت پنج یا 10 دقیقه از رفتن آن زندگی می کنند. کلمه نشده بود کاملا بدست در اطراف و در عین حال طوری چپمن عمل سریع. او پریدند به ماشین خود و به ضرب گلوله کشته آن را به نزدیکترین فروشگاه سرگرمی. به حداکثر رساندن سود او نمی خواهید به پرداخت هزینه های حمل و نقل از یک وب سایت و یا قمار در برابر امکان سفارش لغو. به طور فزاینده ای عصبی است که او می خواهم خود را از دست پنجره چپمن به نام فروشگاه از ماشین خود بپرسید که آیا آنها تا به حال “زمان مارپیچی” یا هفت. هیچ تاس; و تنها فروشگاه است که به او آموخته بود در سواحل شرقی استرالیا—بیش از حد برای او را به درایو. اما او نمی دهد تا حتی اگر آن را به معنای پرداخت کمی اضافی. چپمن به خانه بازگشت و آنلاین خریداری تمام چهار نفر از سواحل شرق سهام فروشگاه برای او به یاد می آورد فقط در مورد $10 یا 15 دلار به علاوه حمل و نقل. “هنگامی که مردم متوجه آن شد unbanned آن را به ارزش $40,” او گفت:.

“پس از من که من شروع به درک که چگونه ارزش یک کارت می تواند به درک و مستهلک بسته به شرایط” چپمن می گوید.

چپمن آغاز شده بود حضور بزرگتر و بزرگتر سحر و جادو مسابقات با souped تا عرشه که جدید خود تسلط در MTG کمک مالی کمک مالی. در طول راه او شروع به اندازه تا فروشنده غرفه. ناراضی با شغل خود را در حال اجرا یک زن و شوهر domino’s Pizza, فروشگاه او در زمان بیش از مدیریت یک 24/7 LAN کافه که افتاده بود به بدهی. فروشگاه—پر از شب-تغییر bopping اجنه بازی World of Warcraft—نبود پول زیادی. به پایان می رسد دیدار چپمن می گوید او راه اندازی یک در فروشگاه سحر و جادو کارت بهره برداری مناسب از فروشگاه. این درآمد اضافی او می گوید: فعال صاحبان اعتماد به پرداخت صورتحساب خود را و کارکنان دستمزد.

حتی پس از آن چپمن می گوید او هنوز هم نمی درک پتانسیل سحر و جادو امور مالی. او هنوز سوگوار از دست دادن بکر ارزش از کسانی که کارت های که او به فروش می رسد قبل از اینکه او خود را نامزد و فرزند خود نقل مکان کرد و به ایرلند جایی که نامزدش در خانواده زندگی می کند. او وارد وجود دارد بدون یک سحر و جادو کارت را به نام خود.

در روز دوم در ایرلند چپمن مورد نیاز یک ژاکت مناسب برای سرما و سفر 31 مایل به دوبلین برای پیدا کردن یک کت. پس از او وجود دارد, اگر چه چیزی به او گفت که برای رفتن به یک سرگرمی فروشگاه به جای بازار. او نمی تواند تکان خارش است.

به دنبال از طریق شیشه ای مورد در محلی اجناس چپمن جلب توجه فروشگاه مالک که نگهداری یک چسب انباشته با چیزهای خوب پشت پیشخوان. چپمن بدبختانه از طریق آن و متوجه کشت دهه قدیمی, misprinted کارت. در بازار ثانویه چیز تازه ای را برای بیش از $2,000. صاحب فروشگاه گرچه تا به حال قیمت آنها نصف است.

چپمن ندارد, بودجه, اما در آن لحظه یک لامپ flicked در سر خود را. اگر او می تواند آمد تا با پول او می تواند تلنگر کارت برای یک هزار دلار سود. آن را قطعا کمک به او پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی برای خانواده اش. او می دانست که چه سحر و جادو کارت ارزش شد و اگر او نمی کردن دست او می دانست که به کجا نگاه. او می تواند اجرا هزینه-سود تجزیه و تحلیل و به حال خوب-honed روده برای خطر کردن. او واقعا می تواند چیزی از این—در زمان آینده و زمان و پس از.

بین 2015 و 2017, هنوز هم بدون مجوز به کار در ایرلند چپمن می گوید که او تولید شده در تمامیت خود را از درآمد حاصل از سرمایه گذاری قماری در و فروش سحر و جادو کارت هر دو IRL و در سحر و جادو آنلاین.

هنگامی که او می تواند کسب درآمد و هم از طریق یک شغل پاره وقت در صنعت بازی چپمن نگه داشتم. او وارد شده خود را به گروه هایی که داد و ستد در MTG مشاوره امور مالی. او شروع به انجام جستجوهای عمیق در ق و سحر و جادو , پیام, تخته برای آنچه که او خواستار پودرهای سوخاری منجر به بزرگ جلوتر از منحنی معاملات. ارتباط او ساخته شده و معاملات او تسهیل به پایان رسید تا درآمد او شهرت در رشد MTG امور جامعه به عنوان این نوع از کسی که می خواهید انجام دهید نفع شما کمک نمره شما یک معامله است. سال گذشته او به جیب اضافی $9,200 از ادراک سحر و جادو انتخاب یو پی اس و فروش و در زمان همسر و دخترش در 10 روز فراگیر رفت و آمد مکرر ساحل سفر در اسپانیا.

Nature scene with a hand pulling a Magic The Gathering playing card out of floating wallet
عکس: Alex Wallbaum

پشت بنفش غرفه در یک بسته بندی نیوجرسی مرکز نمایشگاه های رنگ پریده طاس مرد در یک پیراهن آبی شطرنجی و مربع-قاب عینک smirked او به عنوان چتری از شش سحر و جادو کارت های که او می خواهم فقط برگرفته از یک قفل فلزی جعبه.

جرمی Aaranson برگزار شد دست خود را شش Black Lotus کارت—معروف به ارزش بیش از 150.000 دلار در دوم بازار است. وزن آنها با ارزش تر از پلوتونیوم. “احتمالا 20 سیاه Lotuses در بازار در این اتاق” Aaranson گفت: قیافه به 1400 شرکت کنندگان در ژانویه نیوجرسی MagicFest.

Aaranson و کسب و کار خود شریک ادوارد Nguyen نشسته بودند با هم پشت TOAMagic بنر—بنفش و زرد علائم رمزی به نمایندگی از آنچه به آنها تماس بگیرید یکی از بزرگترین high-end سحر و جادو کارت نمایندگی در کشور است. در مقابل آنها بلند جداول استرن رو سحر و جادو بازیکنان به رقابت برای یک شانس برای برنده شدن تا 7000 دلار در حالی که در حاشیه شرکت کنندگان که می خواهم سفر از سراسر کشور پر آسیا سگ داغ به دهان خود را و ، gossiped که در مورد بازیکنان حرفه ای آنها می خواهم خال خال. کارتن بایگانی اطلاعات انباشته شدند پشت Aaranson Nguyen و همکاران خود را به عنوان آنها را از طریق rifled جعبه های مقوایی به اندازه چمدان کوچک. مشتاق مشتریان منتظر—گاهی اوقات برای ساعت—به عنوان حرفه ای طبقه بندی شده اند از طریق کارت های از مردم در دوران کودکی مجموعه, به دنبال با ارزش هستند.

بسیاری از کودکان و نوجوانان برگزار شد بر روی خود عرقچین نوزادان به این امید که خود را شاهزاده خانم خرس یا جیک اردک فروش خواهد بود برای هزاران نفر در چند دهه یا بیشتر. بسیاری از آنها نیست. برگزاری بر روی سحر و جادو کارت—و یا حتی کل جعبه باز نشده سحر و جادو بسته—داستان دیگری است. این امکان وجود دارد که جادوگران از ساحل نیست تجدید چاپ برخی از کسانی که کارت های قدیمی از اصلی اجرا می شود به طور بالقوه آنها را فوق العاده ارزشمند است. آن را نیز ممکن است که یک حریص خریدار تبانی با یک دوجین از دوستان خود را به گرسنگی بازار از یک کارت خاص مصنوعی inflating قیمت آن است. بنابراین این نسخه جمع آوری گرد و غبار در پدر خود را در گنجه می تواند برای پول بزرگ است. این همه بستگی دارد که آیا شما نوع از کسی که فکر می کنید ممکن است به دنبال.

“این یک مقدار زیادی از غنی 30 ساله تک بچه ها” Aaranson گفت: از مشتریان خود. “این چیزی است که آنها را با زمان خود باشد. آنها لازم نیست که هر گونه سرمایه گذاری های دیگر و یا هر گونه دیگر رذیلت. این همه در مورد این بازی است.”

یک خانم بلوند, مرد قوی jawline داشتن سحر و جادو کارت ارزیابی بعدی به ما نگاه کرد. “من غنی نیست,” او گفت:, درخشان, یک لبخند.

پشت در کالج Aaranson و Nguyen هر دو آنچه را که آنها از آن به عنوان “کوله پشتی معامله گران است.” به دیگر دانشگاه, سحر و جادو , بازیکنان آنها با کالا و ارز به صورت نقدی آنها می خواهم به خرید و فروش “داغ کارت.” (جانسون بیش از حد بود “کوله پشتی گر” و یک بار در هفته در دانشگاه, نورد یک چمدان از سحر و جادو کارت پوشه و جعبه را به “قصه صنفی” اتاق باشگاه به خرید و فروش.) در حال حاضر در خارج TOAMagic را “خرید ایستگاه” در MagicFest یک چرخش لیست کارت های آگهی در یک هیئت بزرگ به فروشندگان بالقوه برای هر نقطه بین $1 و $750. در غرفه های دیگر ده ها تن از کارت نمایش داده شد در بزرگ و عمودی صفحه نمایش تلویزیون است که فروشندگان به روز رسانی زندگی می کنند در طول روز است.

از سمت خریدار از غرفه Aaranson توضیح داد که چگونه او سفر به ژاپن در هر ماه و یا تا به آربیتراژ بهره گرفتن از تفاوت قیمت بین ایالات متحده و ژاپن است. پینگ ponging بین حدود 30 مغازه در توکیو نخبه Akihabara منطقه Aaranson منازعه موجودی سریع و ارزان, او می گوید: پس از تمام فروشگاه های رقابت در برابر یکدیگر. انتخاب کارت آنها را از آمریکا به ارزش 30 تا 40 درصد بیشتر بیش از وجود دارد. فروش آنها در ژاپن Aaranson می گوید: بیش از پرداخت برای سفر. به همین ترتیب یک سحر و جادو فرمت بسیار محبوب در ایالات متحده فرمانده بسیار نادر در ژاپن, ساخت, فرمانده عرشه کالاهای اساسی به طور قابل توجهی ارزان تر بیش از وجود دارد.

Aaronson راه اندازی به یک هیجان زده ریف توصیف او آربیتراژ تلاش: “ما باید یک هزینه ثابت در مورد $500 به $1,000 برای یک هفته در ژاپن است. شما رفتن بیش از وجود دارد با یک دسته از واکشی زمین” — یک کارت است که به طور موثر تولید مانا—”که شما خریداری در اینجا احتمالا برای $40 و یا یک جنگل انبوه مبهم’ است که به فروش می رساند برای $70 در ایالات متحده است. شما می توانید $70 در یک “نیروی اراده” در ژاپن و استفاده از آن برای اعتبار دست انداز برای کارت های که نمی دیدن بازی. و سپس هنگامی که شما بیش از وجود دارد شما می توانید یک کارت به نام “سل حلقه’ است که کارت محبوب ترین. در زبان انگلیسی آن را $1 و در آن از $0.10 به $0.50. بنابراین شما خرید یک هزار نفر از کسانی که و شما به اینجا می آیند و فروش آن سل حلقه شما برای خرید یک دلار برای $3 $4 دلار در هر. سیکلون شکاف دیگری است. آنها 300 ین برای یک مدت زمان طولانی و آنها 20 دلار در ایالات متحده است.”

پرسید: چگونه خود را مالیات کار Aaranson, 25, اشاره من به حسابدار.

یک تغییر ناگهانی از سحر و جادو کارت در بازار این است که ما به طور فزاینده ای متصل شده و دیجیتالی جهان آربیتراژ این است که به طور معجزه آسایی هنوز هم ممکن است به عنوان داخلی قیمت کارت تکیه به شدت در داخلی داده و در روند گیم پلی. در بالا از آن تدارکات و بار مالی حمل و نقل $5 کارت در سطح بین المللی و در مقیاس TCGPlayer یا آمازون یا Ebay تشویق فروشگاه-صاحبان به نگه داشتن چیزهای محلی است.

بازار برای برخی از سحر و جادو کارت تبدیل شده است آنقدر قوی است که سرمایه گذاران به دنبال به سمت آن را به عنوان یک جایگزین مناسب برای بیشتر فرار کالا است. در سال 2017, بعد از بیت کوین عمده سنبله cryptocurrency سر به دنبال یک راه برای پول نقد آغاز شد توجه بازار به صورت نادر سحر و جادو کارت به عنوان وسیله نقلیه دیگری برای سرمایه گذاری است. هنگامی که ارزش بیت کوین ضربه $17,000 یک مشتری از سحر و جادو خرده فروش ABUGames.com به نام در به سوال در مورد سه آلفا سیاه Lotuses که $16,000 هر, و به طور خاص آیا آنها می خواهم ارائه تخفیف اگر او خرید به صورت فله.

“من به او گفتم که در این راه همه چیز داره با بیت کوین من شگفت زده نمی شود اگر کسی فقط در زمان همه آنها را در قیمت به طور منظم به طوری که ما نمی خواهد به هر پایین گفت: ABUGames.com صاحب گابریل ویلسون. پانزده دقیقه بعد پسر به نام پشت. “او گفت که او بود که مرد و همه آنها را در زمان و پرداخت بیت کوین” ویلسون می گوید.

هر زمان که بیت کوین به ارزش خوشه ویلسون می گوید, شده است وجود دارد یک “خط تیره دیوانه به offload آنها را به ارزش سحر و جادو کارت.” به عنوان یک نتیجه, کارت’ قیمت مصنوعی متورم. (در واقع Mt. Gox یک بار بزرگترین بیت کوین ارز خرید و فروش با حدود 70 درصد از تمام معاملات بیتکوین در ارتفاع آن ایستاده بود در اصل برای “سحر و جادو: گردهمایی آنلاین ارز.” آن را سحر و جادو کارت ازای فقط چند ماه قبل از آن خالق چرخد و اگر چه در سال 2014 آن را گفته هک.) بیت کوین را برای تزریق در بازار ساخته شده و محفوظ می باشد-لیست قیمت کارت بیشتر فرار. قیمت یک mint condition Black Lotus سر به فلک کشید. Nonregistered دارایی—یا غیر متعارف سرمایه گذاری است که مشمول مالیات نیست—در رواج است.

“به آنها گفت: در ’80s در زمانی که Depeche Mode ساخته شده یک آهنگ: شمارش همه چیز در مقادیر زیاد می گوید:” رودی که اجرا می شود MTG سرمایه گذاری یوتیوب کانال آلفا سرمایه گذاری و تنها با استفاده از نام کوچک خود را در یک سال 2017 تصویری. سحر و جادو کارت های ثبت نشده و دارایی و زمانی که آنها برای پرداخت بیت کوین است که untraceable ارز کل a-به-z از معامله است که کفن در پنهان کاری. این تیره پول سیاه سحر و جادو, اگر شما خواهد شد.

در ویدئو رودی استدلال می کند که ترکیبی از جادوگران از ساحل تجدید چاپ کارت های قدیمی و ما تمایل دولت به شهروندان خود مالیات و تنظیم اقتصاد تحت فشار قرار دادند و هر دو سحر و جادو بازیکنان و خارج سرمایه گذاران به بازار برای گائیدن, قدیمی, رزرو-لیست کارت. “فهرست مسائل در جامعه ما مورد حمله مانند یک حیوان است. آن را به معنای واقعی کلمه مانند گوشت تازه در یک پیرانا, استخر, مرد,” رودی می گوید در این ویدئو. این روند همچنان ادامه دارد تا کنون از.

رودی در فیلم ها مانند “اجازه می دهد تا تماشای $21,000.00 سحر و جادو: جمع آوری و برخورد اتفاق می افتد در لاس وگاس” و “$7,000.00 Beta استارت باز با OpenBoosters – BLACK LOTUS?” را متصلب تا بیش از یک میلیون بازدید. با موهای وز و در برابر پس زمینه از تئاتر کتابخانه انباشته با کتاب های کلاسیک و سحر و جادو فانی رودی که ادعا می کند به فارغ التحصیل از مدرسه کسب و کار و مشغول به کار در یک شرکت کارگزاری (او کاهش یافته است به مصاحبه) سهام پرگوشت سرمایه گذار راهنمایی با 267,000 مشترکین. اگر نظرات خود را به نشانه هر چند بسیاری از مردم به تماشای او نیست فقط سحر و جادو بازیکنان—آنها اقتصاد علاقه مندان است. “جالب” نوشت: یک کاربر یوتیوب با یک انیمیشن آواتار. “فکر نمی کنم که تبدیل من Crypto به MTG تاهو. وجود دارد مقدار زیادی از مکان های دیگر برای ذخیره ارزش است.”

“من یاد گرفتم در مورد کانال خود را به دلیل از بیت کوین” می خواند یک نظر. “ما نقد را برای یادگاری و کارت های ورزشی و mtg. با این حال من متمرکز بر charizards برای گوگل.”

به عنوان رکود اقتصادی را در کنار گسترش Covid-19 وادار به بیش از 16 میلیون آمریکایی به فایل برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس, سوالات loom در مورد تاثیر آن در بازار ثانویه برای سحر و جادو کارت. پیتر Fijbes نویسنده با MTGStocks.com ایجاد یک مجموعه کوچک از سحر و جادو کارت در تاریخ اول Covid-19 مورد در خارج از چین است. او دنبال قیمت پنج از مهم ترین کارت های مختلف از سحر و جادو و فرمت شد شگفت زده برای دیدن که از ژانویه 20, نمونه کارها پایین است فقط 1 درصد است.

تعطیلی باید سمت چپ فروشگاه آجر و ملات برای صدمه زدن به ترافیک پا و در حالی که این امکان وجود دارد که برخی ممکن است فروش سهام خود را به نگه داشتن شناور تا کنون بازار ثانویه باقی مانده است بیشتر با ثبات است. هیچ کس مصاحبه می گویند چرا اگر چه نظریه میرسد از “آن را سرگرم کننده را به بازی سحر و جادو هنگامی که شما گیر کرده در داخل” به “بدترین فقط اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.”

“ما نمی بینیم مردم وحشت و فروش خود را در کل مجموعه می گوید:” Fijbes اضافه کرد: “من اعتقاد دارم آن است که یک ماده از زمان و می تواند تا پایان ماه زمانی که مردم نیاز به پول خود را.”

در بالا از MTGstocks.com یک خیمه صدای تیک تیک کتیبه: “Dawn of the Dead $2.35 (+48.73%) Prossh, Skyraider از Kher $4.61 (+44.51%) متلاطم سرگین $2.39 (+34.27%.).”

این یک حقیقت تلخ است که جهان جایگزین جوامع و funhouse-آینه بازار اغلب تا پایان فقط تقلید از چیزی که واقعی است. یک مورد در نقطه: سحر و جادو luminary جان Finkel در حال حاضر کمک می کند تا مدیریت صندوق های تامینی چشم انداز سرمایه است. اثرگذارندهها در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب مشتری جلب کردن سحر و جادو کارت du jourکه اثرات این کارت ارزش. TCGPlayer.com گرفته شده در هاله ای از لب گنده, راه اندازی, حرکت کارکنان خود را از صدها نفر به سیراکیوز نیویورک مقر این برنامه شامل یک سالن تزئین شده به عنوان یک قلعه یک اتاق decked به عنوان Millennium Falcon و چوبی کشتی دزدان دریایی مسکن چند میز برای کارکنان. (در اواسط ماه آوریل سال پس از ده ها تن بودند گذاشته ورمونت سناتور برنی ساندرز تایید TCGPlayer انبار اتحادیه کارگران فشار.)

یک کارت دیجیتال, بازار, مگه بازار ایجاد جنجال در ماه فوریه پس از راه اندازی عرشه-تامین مالی خدمات در همکاری با سوئد بانکی شرکت Klarna. مگه بازار خواهد اجازه دهید سحر و جادو بازیکنان سرمایه گذاری عرشه بیش از چند ماه. برای قیمت آن را قادر می سازد به سحر و جادو علاقه مندان به بازی در اطراف با خیال باف عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از آنها می خواهم به طور معمول دسترسی به. منتقدان ادعا که مگه بازار شیوه های کسب و کار—که آنها بعد از نورد به عقب خواهد شکار بازیکنان با فقیر کنترل تکانه و ارسال آنها را به بدهی. (در اواخر ماه فوریه آنها اعلام کردند که توان بیرون رفتن از کسب و کار با توجه به تاثیر Covid-19.)

با وجود این بسیار مدرن کسب و کار متکی به بازار ثانویه میلیون ها دلار از جریان از طریق راهرو از سحر و جادو کنوانسیون ها و شیشه موارد در سرگرمی مغازه ها و مارتین Shkrelis جهان خرناس اطراف محفوظ لیست به صورت خارج از شبکه سرمایه گذاری سحر و جادو‘s در بازار ثانویه است قطعا و خوشمزه و زیبا و غیر قابل تنظیم.

هیچ SEC برای MTG امور مالی. به جز جادوگران از ساحل تصمیم گیری—گیم پلی تصمیم گیری—MTG مالی است که هرج و مرج و زیرزمینی. فدرال رزرو آمریکا می تواند و یا می توانید سعی کنید به دفعات مشاهده شده که چگونه بسیاری از دلار در جهان است. IRS می توانید دنبال فرارهای مالیاتی و وزارت خزانه داری می تواند ابتدا جمعی خود سر را تنظیم بیت کوین. هیچ SEC برای MTG امور مالی. تماس بگیرید تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار به گزارش underhanded معاملات در کارت های سحر و جادو و تقریبا قطعا به شما خواهد خندید.

در بخشی به دلیل این فوق العاده سرمایهداری رویکرد به بازی MTG امور جامعه است کمی کثیف شهرت در میان بیشتر گاه به گاه سحر و جادو بازیکنان که تمایل به دیدن آنها را به عنوان خون-خرناس کوسه preying در دوست داشتن سرگرم کننده طرفداران فانتزی کارت بازی. کسانی که طرفداران شکایت کرده اند با صدای بلند و برای سال های سال است که آنها نمی توانیم به طور فزاینده قیمت های بالا از کارت آنها می خواهم برای قرار دادن در عرشه خود را به دلیل حدس و گمان است. بلند پروازانه نمایندگی مشکوک شده است از خرید از هر موجود کپی از کارت به باد قیمت آن ایجاد یک وضعیت گروگان به صورت منظم بازیکنان که فقط می خواهید یک کپی برای خود فرمانده عرشه. پس از روز از استرن “خارج از بورس” در کارت CardKingdom.com صفحه, قیمت, ممکن است به نظر می رسد که 150 دلار بالاتر از قیمت اصلی. فکر می کنم از کودکان.

“بسیاری از کسانی که همین حالا حدس و گمان روی کارت مشاهده کسانی که به عنوان بد بودن برای بازی و یا به عنوان صدمه زدن به آنها را شخصا می گوید:” دیرین فروشنده نام دن باک. “من اعتقاد دارم که در واقع مخالف حقیقت است. هنگامی که یک سفته بازان ‘خرید کردن یک کارت آنها در واکنش به درک نادیده انگارند که وجود دارد در بازار. اگر آنها درست کارت حفظ ارزش های جدید خود را. اگر آنها نادرست هستند کارت بازگشت به پیش از آن قیمت. در هر صورت آنها در واکنش به این بازار به جای هل دادن آن است.”

“مردم فکر می کنم من یک دلال سهام شرکتها و من یک گوشی در به طور مداوم و من به طور مداوم به دنبال در نمودار سهام پیش بینی و قدم زدن” جانسون می گوید. اما “بسیاری از شغل من است, خرید کارت و لیست آنها را آنلاین در سرعت طبیعی است.”

جانسون و باک که بزرگتر و در مقیاس عملیات خرید و فروش کارت می گویند کثیف شهرت می آید که با گمانه زنی در موعد مقرر در غیر این صورت عادی حرکت خط کار می کنند. آنها را خرید و فروش کارت و قیمت آنها با توجه به نادر بودن. دیگران تخصص. واقعا ایستادگی کردن برخی در MTG مالی جامعه هستند zeroing در حدس و گمان آربیتراژ یا دیگر مجموعه مهارت خاص است که آنها بر این باورند—و یا طرفداران خود را باور دارند—آنها را به پول. جیمز Chillcott گیرنده پیشگام نشت و یکی از مدافعان سرسخت از MTG امور جامعه یکی از آنها است.

Chillcott یک چشم آبی, تمیز, برش, کارآفرین, سرمایه گذار, و خود توصیف گورو MTG مالی که سطحی موهای خود را به جلو به یک ’90s در دوران نقطه در مرکز پیشانی خود را. Chillcott بازی های برگزار شده است سحر و جادو معمولی و رقابتی برای بیش از 20 سال و در کالج مورد مطالعه امور مالی و بازاریابی است. او مرکزی به یک تو رفتگی در دیوار و امپراطوری رسانه ای از جمله پادکست (“MTG سریع سرمایه گذاری”) به MTG قیمت سایت و که اختلاف گروه کریگ چپمن ظهور تا با اطلاعات خودی در پاییز 2019.

در ازای $8 اشتراک ماهانه Chillcott و خود را “تیم با تجربه از MTGFinance جوانب مثبت” خود را به عنوان صفحه ثبت نام قرار می دهد آن موضوع بالا-لایه اینتل در زمانی که به خرید و فروش که کارت مانند لباس زمزمه بیش از Manhattans در گوشه ای از دیوار خیابان رستوران.

مشترکین می گویند این خدمات مقرون به صرفه است. “آن را به من فهماند چقدر من نمی دانم و من یک فروم و مخاطبین مورد نیاز را به من MTG سرمایه گذاری استراتژی به سطح بعدی” می خواند یک گواهی نامه در MTG قیمت سایت. “و حداقل اگر شما به دنبال یک یا دو نکته ارائه شده توسط مشترکین شما به راحتی برای پرداخت اشتراک خود را برای سال.”

در اختلاف Chillcott سهام داده های جمع آوری شده از منابع مختلفی که در آن کارت ها و یا به زودی خواهد شد ، او و تیم خود را خواندن سحر و جادو استراتژی وبلاگ و تماشای سحر و جادو استراتژی ویدئوها به صورت فله و شناسایی که کارت ارزش نادرست. آنها تجزیه و تحلیل مجموعه های جدیدی برای تعیین, مسن, کارت خواهد آمد و در رواج. انتشار آنها راهنماهای مانند چگونه به ارزیابی یک کارت تنظیمات نمره قضاوت آن نادر سطوح موجودی و تعداد یافت. آنها به دنبال سحر و جادو در تاریکی و کشش streamers که می تواند فورا تزریق مقدار به یک کارت را با بازی آن را بر روی ویدئو. آنها مسیر که عرشه pro بازیکنان استفاده در مسابقات ، و گاهی اوقات آنها در سراسر یک بازی در حال تغییر نشت.

“اقتصاد از سحر و جادو طراحی شده است برای پول خورد مردم کیف” Chillcott می گوید. “این امر مستلزم آن بازیکن به طور متوسط به درک اصول اولیه اقتصاد به طوری که آنها می توانید بازی بازی ارزان تر. MTG قیمت نیست در مورد کشیدن مردم به شدت فعالیت های سوداگرانه; آن را در مورد کمک به مردم تفسیر سحر و جادو اقتصاد به طوری که آنها می توانید پول را نجات دهد.” او اضافه می کند که اگر آنها به اندازه کافی خوب سحر و جادو بازیکنان که توجه می تواند در سطح بالا برای تبدیل شدن به زمان کوچک فروشندگان که ایجاد پول با سحر و جادو.

در آوریل سال 2017 سحر و جادو YouTuber انباشته تا ده دو تخته—Ticket to Ride, این مهاجران از Catan, رئیس هیولا—در برابر یکی از محبوب ترین رقابتی عرشه مدرن در قالب که در آن زمان: $935 U/B Faeries عرشه (یکی از محبوب ترین بود $1,492 دفاع کرد گرفته شد مرگ را سایه عرشه. دیگر محبوب عرشه زد بین $545 دلار 1,662.) نقطه ؟ بازی مدرن سحر و جادو فرمت تبدیل شده بود نامعقول گران بد گزاره ارزش. (خرید مهاجران از Catan در سال 2017 خواهد شما را به مجموعه ای در حدود $40.)

در یک بعد از blowjob Chillcott ارائه آنچه که تبدیل به یک بحث رد. او گفت: وجود دارد نزدیک به بی نهایت گزینه برای بازی های گاه به گاه در فرمت های دیگر و به هر حال, آن را خوب به یک پول بزرگ در بازار ثانویه به بازگشت برخی از ارزش بازیکنان کارت سرمایه گذاری—به عنوان زمانی که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

“وجود دارد بنابراین شکی نیست که حفظ یک مدل است که نگه می دارد فروشنده موجودی مربوط است و بخش مهمی از نگه داشتن این بازی پایدار در دراز مدت” Chillcott می گوید در ضد استدلال. نظر شد و سریع به اشاره است که این رد شد خود خدمت.

Chillcott زمین نیست فقط در پلت فرم خود را که در آن مردم به خرید و فروش چیزهای; آن خود فلسفه است. ساختن پول به طور مداوم در نوسان بازار به معنی برنده شدن در شرط بیشتر از افراد دیگر است. اگر هدف از MTG دارایی بود و برای هر کس به آن نمی پرداخت برای افرادی که واقعا وقت خود را سرمایه گذاری در آن است. به همین دلیل اختصاصی چند نیاز به یک رهبر است که می تواند به خر خر کردن مسیرهای پیاده روی از خون است. یا بهتر است آنها را میآموزد که چگونه به انجام این کار در خود را دارند.

“این همه پوشش تا” چپمن گفت: به Chillcott اکتبر گذشته است که در گفتگوی خصوصی بیش از اختلاف. پس از افشای آن سحر و جادو مجموعه را برای بازگشت از جدید پایونیر قالب دو بحث است که نشانه هایی در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد که ممکن است اثبات نشت. چاپمن دریافت اطلاعات از یک در می دانم دوست از یک دوست بیش از Facebook Messenger و زیر برخی از موارد جزئی پراکنده در سراسر یک زن و شوهر سحر و جادو بازار احساس دل و روده که او باید فشار تراشه های خود را در.

چپمن در حال حاضر خریداری نسخه از “صدای تجدید حیات” “گریم Flayer,” “Emrakul موعود پایان” محاصره “کرگدن” “Mutavault” و برخی از “Kaladesh زمین”—تمام کارت های که در پرش اگر مقدار اطلاعات در داخل ثابت شده درست. منظور او قرار داده شده بود برای $2,000. پس از او نبود 100 درصد اعتماد به نفس از نشت را به دقت چپمن ارائه شده اقدام به خرید 37 درصد از دست دادن امکان در مقابل او گفت: 250 تا 300 درصد به دست آوردن اگر شرط خود را در Pioneer مجموعه ثابت شد درست است. در میان خود, خصوصی چت, Chapman جدولبندیشده به MTG قیمت اختلاف و اشاره به ارزش های خودی اینتل.

“نگه دارید تا” Chillcott chided. “ما در حال دیدن چشم به چشم در نحوه ارائه این.” Chillcott نمی خواهم شایعات تکثیر است که می تواند به تضعیف خود ارزش: اطلاعات قابل اعتماد است که کسب مشترکان خود را از سحر و جادو. او به خصوص نمی خواهم چپمن که چندان دور از leaker به اعتبار برای چیزی.

“چندین بیابان ایرلندی که حتی حفر شده به پس انداز خود را (و آنها arnt دلالان) بر اساس این اطلاعات” چپمن messaged. او تا به حال داده شده Chillcott اختلاف طعم کالا و خوشحال بود برای دیدن که آنها گرسنه بودند ،

“بیش از حد خطرناک است آنها نباید رفتن عمیق” Chillcott نوشت.

“شما می دانید که آنها را به دوز و کلک دچار شدید fomo,” چپمن پاسخ داد.

تجارت خودی در سحر و جادو به نظر نمی رسد به مشترک. در یک مصاحبه Chillcott شدیدا تصریح کرد که اکثریت قریب به اتفاق از زمان خود را صرف انجام metagame تحلیل فهیم فرمت کالاهای اساسی و پیگیری آن کارت ها به دلیل چاپ مجدد از جادوگران از ساحل و اضافه کرد که او با دقت دامپزشکان اطلاعات است که به نظر می رسد پنهانی. شایعاتی که جادوگران از ساحل کارکنان زمزمه شد آینده کارت توصیف به قلاب تا سحر و جادو کارت فروشندگان نشو و نما در سحر و جادو مرجع تخصصی برای یک دهه; چیزی که واقعی—یک دوست از یک دوست و کوتاه افشای بیش از Facebook Messenger—نیست که پر شور است.

شوخی Magic pro بازیکن لوئیس اسکات-وارگاس در توییتر “با تشکر به خودی دانش از فرشته ناامیدی را downshift, من به فروش می رسد صدها نفر در بازار ثانویه ساخت ده از سنت سود.”

وجود دارد یک خط خوب بین بینی و تجارت خودی در سحر و جادو کارت. اگر یک کارمند عمدا مشترک چیزی است که آنها در مورد آینده مجموعه با سحر و جادو کوسه آنها قطعا اخراج می شود و به طور بالقوه شکایت کرد. اما ناخواسته و یا دست دوم نشت اتفاق می افتد تمام وقت. سال گذشته قبل از جادوگران از ساحل اعلام کرد: “جنگ جرقه” سحر و جادو مجموعه ای که متمرکز قدرتمند و کارت های نادر به نام Planeswalkers, Chillcott گفت: کسی که در آسیا با ارسال یک ایمیل حاوی یک عکس از کارت “Nicol, توپ اژدها خدا.” آن را بخوانید “Nicol, توپ اژدها-خدا همه وفاداری توانایی های دیگر planeswalkers در میدان جنگ.” دلالان گوش perked تادیگر planeswalkers?

“ما می دانستیم که این فرمت می تواند به شدت بر محور Planeswalkers,” چپمن می گوید. او ساخته شده یک زن و شوهر از پیشنهادات در, اینتل, خرید کارت است که با تعامل Planeswalkers. برخی او را به دست آورده پول کمی است. دیگران نیست. او scooped تا کپی از کارت “زنجیره حجاب” برای $15 در هر اما وقتی تنظیم شد و در نهایت بازیکنان از آن استفاده نمی کند در عرشه خود را در راه او می خواهم امیدوار بود. او از شر آنها در فقط 10 دلار است. Chillcott می گوید او گزارش نشت به جادوگران از ساحل.

چپمن یک قمار باز در قلب است. Chillcott یک کارآفرین است. آنها هر دو در خارج وجود دارد را به خطرات در اطلاعات ممتاز و به حداکثر رساندن سود. این تفاوت ممکن است یک ماده از سیاست احترام. “شما در حال ساخت یک قمار هنگامی که شما در حال ساخت یک سحر و جادو سرمایه گذاری” چپمن می گوید. “شما می توانید افزایش شانس را به نفع خود اگر شما دانش خوبی از آنچه در آینده و یا اگر شما نسبتا خوب درک چگونه بازار نوسان اما همیشه وجود دارد که شانس شما را از دست بدهند.” در ماه فوریه Chillcott زد نظر سنجی غیر رسمی در توییتر خود بررسی 333 از پیروان خود را در چه مقدار پول آنها ساخته شده و یا از دست رفته در MTG امور مالی. 56.5 درصد سود بین 0 و $45,999000 قبل از مالیات است. آینده-بالاترین رده در 23 درصد بود “من معمولا از دست دادن $.”

هنگامی که چپمن شروع به صدور کوچک گره به خودی اطلاعات در Chillcott را اختلاف Chillcot آغاز حذف پست ها. چپمن نا امید شد; او شده است می خواهم یک بخشی از جامعه برای ماه—چرا نمی تواند او لرزش کمی ؟ این یک بازار آزاد. او می تواند انجام آنچه او می خواست. آن را غیر قانونی است. آن را فقط بازی و پول نقد.

“ما با داشتن کمی سرگرم کننده ساخت کمی از پول یک نوسان بازار و لازم نیست خود, درام” چپمن می گوید کلیک دور در سحر و جادو آنلاین در طول مصاحبه ما.

Chillcott خواهد به زودی حذف چپمن از اختلاف و سرور و از تمام MTGPrice سازمانی. چپمن می گوید آن را به دلیل Chillcott تهدید شد. Chillcott را رد کرد و با اشاره به حادثه از ماه ژوئن سال گذشته زمانی که چپمن جمع آوری بیش از $10,000 از مردم در اختلاف به دست آوردن و توزیع 96 جعبه ویژه ای ژاپنی, کارت, که هرگز به دست آورد و یا توزیع شده است. (چپمن می گوید فروشگاه او پرداخت پول را به جیب و آیا این کالا.) مشتریان نمی توانید پول خود را به عقب اگر چه چپمن می گوید او شده است به آرامی استرداد آنها را از جیب.

به عنوان جریانهای سحر و جادو اینتل را در طول سال خشک را به اقیانوسی از اطلاعات در دسترس آنلاین, آن ممکن است به نظر می رسد که هر کسی با کمی پول اضافی و این زمان را صرف حفر می تواند به خوبی انجام دهد وجود دارد. به طور گسترده ای گفت داستان می رود که با اطلاعات بیشتر می آید بیشتر دموکراسی است. اما هنوز هم وجود دارد در زیر آب جریان سریع کانال های که خطر-دوست داشتن شنا را از طریق به جلو. فقط قبل از تبعید از MTG سرمایه گذاری جریان اصلی چاپمن شروع به بان کی مون که مخفف BaconShuffel (او اختلاف رسیدگی) و “آربیتراژ شبکه است.” وجود او و او دوز و کلک خر خر کردن و سرمایه گذاری در کمتر شناخته شده سحر و جادو کارت می پردازد. برای مدت زمان طولانی او دوخته جیر شامل سحر و جادو کارت “اینورتر حقیقت”—یک کارت است که او و رفقای خود شدند خرید برای 25 سنت است که به تازگی مشخصی برای $5 در MTGstocks.com. او 252 پیروان در توییتر.

“آنچه که بان کی مون پرسید:” بسته به قدرت مخترع مدینه در توییتر. چپمن توضیح داد که در حالی که آن را شروع به عنوان یک آربیتراژ شبکه, او در گسترش پروژه جدید خود را به یک “MTG بازار مالی شبکه با یک دسته از افراد که همه را به روش های مختلف به گمانه زنی و بهره بازار است.”

مدینا دوست game, این صدای جیر جیر. “تشکر از همسر” در پاسخ چاپمن. “شگفت انگیز آن چه شما می توانید با اطلاعات درست. :).”


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de