سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. امروز ممکن است یک تعطیلات در ایالات متحده, اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد مقدار زیادی از اخبار را از طریق, از جمله برخی از به روز رسانی در غریبه همه چیز و بتمن. بیایید رفتن.

در اینجا اولین غریبه چیزهایی فصل 4 تریلر

اولین تریلر برای فصل آینده از Netflix بکشد غریبه چیزهایی که آمد با یک پیام از یک دستفروش که از امضا شد “از روسیه با عشق.” در بیانیه ای همراه با فیلم, سازندگان گفت: “ما هیجان زده به طور رسمی تایید می کنند که تولید غریبه چیزهایی 4 در حال حاضر در جریان است—و حتی بیشتر هیجان زده به اعلام بازگشت قیف! اگر چه این همه خبر خوب برای ما ‘آمریکا’; او در زندان است دور از خانه و در هوای برفی زمین بایر از کامچاتکا که در آن او را با خطرات هر دو انسان و … از دیگر. در ضمن در کشورهای جدید و ترسناک شروع به سطح کاری طولانی به خاک سپرده شد چیزی که متصل به همه چیز. …. فصل 4 شکل دادن به بزرگترین و ترسناک ترین فصل نشده است و ما نمی توانیم صبر کنید برای همه برای دیدن بیشتر. در ضمن—دعا برای آمریکا است.” هر قیف زندگی می کند!

Billie Eilish را James Bond Theme ‘هیچ وقت به مرگ است فراموش نشدنی. Duh.

به عنوان او به طعنه در مراسم اسکار فرش قرمز, Billie Eilish نوشته و ثبت آهنگ تم برای آینده 25 فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگرا در ماه آوریل است. این آهنگ به نام “هیچ وقت به مرگ است.” گوش دادن بالا.

در اینجا شما را در نگاه اول رابرت پتینسون را بتمن

همانطور که ما قبلا ذکر شده, مدیر مت ریوز است سخت در کار بر روی بتمنکه ستاره رابرت پتینسون در عنوانی نقش. اواخر هفته گذشته ریوز منتشر شد یک نگاه اولیه در نسخه خود را از شوالیه تاریکی. سازمان دیده بان آن را در بالا. بتمن نیز ستاره Zoë Kravitz کت ومن جفری رایت به عنوان کمیسر گوردون, Paul Dano به عنوان لغز کالین فارل به عنوان پنگوئن و اندی سرکیس مقدس به عنوان Alfred Pennyworth. این مجموعه به آمار تئاتر ژوئن 2021.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im