موفقیت تماس با ردیابی نیست فقط بستگی به حریم خصوصی

این فن آوری نیاز گسترده به تصویب کمک کند این بیماری همه گیر. و در حالی که بحث اتحاد بر محور حفظ حریم خصوصی دقت و نگرانی نیز می تواند ارسال کاربران در حال فرار.

چگونه به خوبی یک محصول با این نسخهها کار همواره یک کلید به آن موفقیت یا شکست است. وجود دارد هیچ کمبود محصولات با تکنولوژی که با وجود تجمع در نهایت از دست رفته مصرف کنندگان است چرا که آنها موفق به کار به عنوان انتظار می رود. وجود دارد اپل نیوتن Samsung Galaxy برابر اخیرا و اجازه دهید فراموش نکنید Juicero یک آبمیوه گیری که نیست در واقع چیزی بیشتر از یک کیسه از پیش فرآوری آب فشار.

پس از آن وجود دارد محصولات است که تابع ولی باید اشتباهات مکرر و اگر آنها در بازار باقی می ماند آنها به دست آوردن شهرت برای عدم دیدار با انتظارات مصرف کننده. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک 2012 کاربر گوشی های هوشمند که احساس راحتی تبدیل به نقشه های اپل برای جهات حتی از این همه سال بعد. اگر شما در گوگل “Roomba” اولین سوال در مورد خود مرور خلاء است: “آیا Roomba خلاء کار می کند؟” اشتباه در جهت یابی الگوریتم از Roomba منجر به کمک مقالات در مورد نحوه دریافت خلاء کار پایین تر از پیش بینی فروش و نفوذ در بازار و اخیرا محصولات رقیب که نقطه فروش اصلی بهبود دقت و صحت. مصرف کنندگان را دوست ندارم چیزهایی که کار نمی کند به عنوان آگهی. و هنگامی که اعتماد در یک محصول از دست داده است و آن را به راحتی به دست آورد.

در عین حال با وجود چند دهه از شواهد با اشاره به اهمیت دقت در موفقیت فن آوری های جدید, بحث در مورد کوروناویروس تماس با ما-برنامه ردیابی و اینکه آیا مردم آنها را اتخاذ کرده است تا کنون محور خطرات حفظ حریم خصوصی. در حالی که حفظ حریم خصوصی است که بدون شک یک عنصر مهم را در نظر بگیرید که تمرکز منحصر به فرد بر روی آن را ترک کرده است قابل توجه نقطه کور: چقدر خوب خواهد شد این برنامه ها کار می کنند و چگونه ممکن است دقت مشکلات تاثیر تصویب ؟ شواهد اولیه نشان می دهد که حتی اگر تماس-برنامه ردیابی با استفاده از دولت از هنر و حریم خصوصی حمایت دقت و نگرانی ممکن است ارسال کاربران در حال فرار.

Covid-19 تماس با ما-برنامه ردیابی یکی از مورد بحث ترین فن آوری در حال حاضر در حال توسعه طراحی شده برای تشخیص زمانی که مردم شده اند در معرض coronavirus با استفاده از یک فرد اطلاعات محل سکونت و یا با برقراری ارتباط مستقیم با نزدیک گوشی های. این برنامه می تواند به کاربران کمک کند تصمیم گیری آگاهانه در مورد زمانی که به خود جدا کنید و تست شده برای ویروس. اما این برنامه تنها می تواند کمک به بهداشت عمومی اگر مردم به اندازه کافی به آنها را اتخاذ.

رسوایی اخیر توضیح جمعی تثبیت در حریم خصوصی زمانی که می آید به این برنامه ها است. کمبریج Analytica داده رسوایی که در آن میلیون ها نفر از Facebook کاربران اطلاعات شخصی مورد استفاده قرار گرفت و به بیرون درز توسط این شرکت به ارمغان آورد نگرانی های حریم خصوصی را به خط مقدم از مکالمه عمومی و سیاست های توسعه در سراسر تبلیغات هدفمند. نگرانی های حریم خصوصی کاربر باید پس از گسترش فراتر از Facebook و در عین حال اجازه دهید تا.

به عنوان یک نتیجه از یک مقدار قابل توجهی از توسعه اطراف تماس با ما-ردیابی فن آوری متمرکز شده اجتناب از شکست حریم خصوصی است که بازداشتن مردم از دانلود Covid-19 نرم افزار. پژوهشگران و فن آوری شرکت توسعه مجتمع پروتکل برای جلوگیری از نشت اطلاعات در این ذاتا تهاجمی apps.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اگر حفظ حریم خصوصی تحت سلطه است خیلی از ما توجه ما در حال شروع به دیدن نگرانی های ابراز شده توسط مقامات بهداشت عمومی در مورد زنده ماندن از این راه حل های تکنولوژیکی با توجه به فقدان Covid-19 آزمون در دسترس برای اطلاع از اعلانهای برنامه و نگرانی در مورد اینکه آیا یک فن آوری برنامه در واقع می تواند اطمینان حاصل شود که همه از یک فرد آلوده تماس مطلع شوند. اما فراتر از این مسائل بالقوه از حریم خصوصی و بهداشت عمومی زنده ماندن صحت و یا عدم آن نیز جلوگیری عامل برای کاربران است. این Care19 تماس با ما-ردیابی برنامه در حال استفاده توسط ایالت داکوتای شمالی در حال حاضر بررسی های متعدد در Google App store شکایت در مورد صحت و خطا و دیده کاربران ترک پلت فرم بیش از این مشکلات است.

به دنبال به طور گسترده تر در سراسر ایالات متحده یک بررسی اخیر از 798 آمریکایی ها که ما انجام به عنوان محققان در تحقیقات مایکروسافت, دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه زوریخ بررسی آمریکایی ها علاقه ای به نصب Covid-19 تماس با ما-برنامه ردیابی. آیا آمریکایی ها مایل به نصب چنین برنامه است که به شدت مرتبط با چگونه به خوبی از آن محافظت از اطلاعات خصوصی و نحوه دقیق آن است. به طور خاص آمریکایی ها در مورد مراقبت از منفی کاذب: چگونه به خوبی این نرم افزار می تواند تشخیص دهد قرار گرفتن در معرض coronavirus. و آنها در مورد مراقبت از مثبت کاذب: چگونه بسیاری از اطلاعیه های برنامه می فرستد هنگامی که وجود دارد هیچ واقعی قرار گرفتن در معرض. نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان گفت: آنها نمی خواهد نصب Covid-19 تماس با ما-ردیابی نرم افزار که منفی کاذب و یا می تواند نشت داده های خود را.

چند مطالعات بررسی فن آوری های مختلف نشان داده اند که هر دو دقت و حریم خصوصی, عوامل کلیدی در زمانی که آمریکایی ها نظر کلی و انصاف و با استفاده از فن آوری به عنوان مثال مجموعه وثیقه و یا تعیین بازپرداخت وام نرخ. این فن آوری است که می توانید تغییر دهید کاربران زندگی فقط به عنوان یک مخاطب-برنامه ردیابی ممکن است.

علاوه بر این در گذشته تحقیقات و همچنین coronavirus برنامه نظرسنجی انجام شده نشان داده است که گروه های جمعیتی مختلف وزن دقت و نگرانی های حریم خصوصی متفاوت است. برای مثال افراد جوان ما بررسی بیان کمتر تمایل به نصب برنامه با هر دو خطا در صحت و یا با حفظ حریم خصوصی نشت. آمریکایی ها که می دانند کسی که فوت از coronavirus بودند سه برابر بیشتر از کسانی که نمی دانند کسی که جان خود را برای ابراز تمایل به نصب یک برنامه است که دقت و خطا است. زنان و بیشتر دارای تحصیلات عالی بیان شده کمتر تمایل به نصب یک برنامه که ممکن است نشت داده های خود را. این تفاوت ها را سیاست گفتگو در مورد فن آوری های جدید است که حذف مفاهیم مانند دقت ناعادلانه یک طرفه.

دقت یک قطعه کلیدی از فن آوری پازل. می توان آن را یک استراتژی بازاریابی یک محصول حکم اعدام و یا یک ماشه برای نگرانی های حریم خصوصی. اگر توسعه دهندگان تکنولوژی و سیاست گذاران موفق به شامل کلید ملاحظات و دقت در علاوه بر این به حفظ حریم خصوصی در توسعه محصول و سیاست گذاری نوآوری های در معرض خطر که از خط خارج شده پایین محصول تصویب در حالی که ناعادلانه حذف کلید های تشکیل دهنده نگرانی.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>