‘خودکشی تیم ملی’ را نمی توان به تعویق افتاد Coronavirus

به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی فرهنگ اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف ما چند به روز رسانی بیشتر در مورد چگونه coronavirus است—و نیست—تأثیر هالیوود است. همچنین برخی از اخبار در مورد چگونه Covid-19 مؤثر است از emoji. در اینجا ما بروید.

خودکشی تیم ملی نمی تواند به تعویق افتاد Coronavirus

در طول چند هفته گذشته شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش ها از تاخیر در انتشار فیلم خرما با توجه به تعطیلی تئاتر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد دو فیلم هر چند که هنوز به توان نهفته در گسترش Covid-19: Guardians of the Galaxy, Vol. 3 و خودکشی تیم ملی. با توجه به James Gunn که کارگردانی دو فیلم تیم ملی خواهد رسید تئاتر به عنوان برنامه ریزی شده در آگوست 6, 2021 و نگهبان در برنامه, حتی اگر آن را ندارد تاریخ انتشار رسمی نشده است. “در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای خودکشی پیراهن تاریخ انتشار به حرکت” کان در توییتر نوشت. “ما هستند و یا جلوتر از برنامه. ما بسیار خوش شانس برای قرار دادن تیر اندازی و راه اندازی در حال ویرایش از خانه ما (با توجه به پست-تیم تولید استودیو با دوراندیشی) قبل از قرنطینه.” وی افزود: “در حال حاضر قصد دارد با جلد. 3 نیز دقیقا همان است که آنها قبل از coronavirus.”

هانا Gadsby جدید سرپایی ویژه داگلاسمی شود یک Netflix برتر تاریخ

هانا Gadsby که طرح میتوانست کمدی با ویژه Nanetteیک نمایش جدید در آینده به Netflix بکشد. داگلاسبه نام بعد از سگ خود را در حال آمدن است به جریان خدمات در مارس 26. نشان می دهد که Gadsby انجام شده در سراسر جهان در سال گذشته, آدرس, همه چیز از سلامت روان به هنر است. “شما می توانید انتظار انتظارات خود را به تنظیم و ملاقات با داگلاس: یک تور از پارک سگ به رنسانس و بازگشت هدایت یکی از کمدی ترین و درخشان و شگفت انگیز ذهن” Netflix در بیانیه ای گفت.

Coronavirus اصطبل سال آینده Emoji اجرای

اگر گذشته است مقدمه نسخه های جدید از iOS و اندروید خواهد رسید مدتی در این سال و کسانی که به روز رسانی خواهد شد شامل شکلک های جدید. (بساز!) اما کسانی که از emoji خواهد بود که آخرین امکانات جدید مردم را ببینید تا 2022. چرا ؟ Coronavirus. این کنسرسیوم یونیکد را تا حد زیادی داوطلب-اجرای سازمان که نظارت بر استانداردهای emoji شده توسط نهفته ویروس. “تحت شرایط فعلی ما شنیده ام که همکاران ما باید مقدار زیادی در بشقاب خود را در لحظه و تصمیم گرفت آن را در بهترین منافع ما داوطلبان و سازمان ها بستگی دارد که در استاندارد به فشار از ما, تاریخ انتشار,” مارک دیویس رئیس کنسرسیوم در بیانیه ای گفت:.

Thor: عشق و رعد و برق در حال رفتن به حماسه

بسیاری از تولیدات هالیوود متوقف شده توسط coronavirus اما Taika Waititi است که هنوز هم در حال کار سخت بر Thor: عشق و رعد و برق. نویسنده و کارگردان را به Instagram Live با Thor: Ragnarok ستاره تسا تامپسون و مارک رافالو پنج شنبه گذشته به می گویند او با چند پیش نویس اسکریپت فیلم و قول می دهم که از آن خواهد شد حتی بیشتر دیوانه از گذشته خود Thor فیلم. “این بسیار بیش از حد بالا در حال حاضر در بهترین راه. آن را می سازد Ragnarok به نظر می رسد مانند یک اجرا از آسیاب واقعا امن, فیلم,” او گفت:. “فیلم جدید احساس می کند مانند ما خواسته یک دسته از 10-ساله آنچه که باید در یک فیلم ما گفت: بله به هر چیز است.” برای تلفن های موبایل حماسه. Thor: عشق و رعد و برق است که میله میله برای انتشار در نوامبر 5, 2021.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
  • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
  • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de