“سوپر سر و صدا وارنر’ جامعه Reckons با سوء رفتار جنسی اتهامات

ده ها تن از مردم جلو آمده و طی هفته گذشته بسیاری از اشاره به یک فرهنگ است که آنها می گویند فعال شایع درنده رفتار است.

بیش از گذشته در هفته اتهامات جنسی شایع سوء رفتار را quaked از سوپر سر و صدا وارنر پانتئون از برترین بازیکنان و شخصیت.

از مشهور ترین سر و صدا , حرکت یا کشش ناگهانی streamers به دیرین مسابقات قهرمانان و قهرمانان محلی از سر و صدا در جامعه وضعیتی وخیم از یک سری از تیره آیات. ده ها آمده اند رو به جلو در توییتر برای توصیف ادعا نظافت و تجاوز جنسی و تجاوز به عنف قانونی آنها را تجربه کرده ام از سر و صدا جوانب مثبت و مفسران برخی از آنها صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب.

اتهامات آمده در میان گسترده تر حساب بیش از سوء رفتار جنسی در صنعت بازی های ویدئویی. اما در مصاحبه با WIRED رقابتی سر و صدا بازیکنان و طرفداران می گویند که جامعه غیر رسمی ساختار برابری طلب آرمان و multigenerational درخواست تجدید نظر باید تمام سهوا منجر به نا امن محیط زیست است. دیگران می گویند فرهنگ قهرمان عبادت و ترس از پیامدهای اجتماعی باید اجازه سوء به زیر رادار پرواز برای سال. به عنوان سر و صدا esports #MeToo لحظه همچنان ادامه دارد کسانی که نزدیک به بازی گرفتن بیوپسی از آن فاسد بافت.

“در حال رشد در سر و صدا صحنه من همیشه گفته ام که این یک مکان فوق العاده است. مهم نیست که شما چه جنسیتی شما چند ساله شما هستند. آن را فقط مسائل چه شخصیت شما در بازی و چه مقدار شما را می گوید:” سر و صدا بازیکن نیکو “Ryobeat” رودریگز. “با نگاهی به آن درست نیست.”

در جولای 1, یک سر و صدا بازیکنی که می رود توسط Puppeh نوشت: Twitlonger پست توصیف اتهام رابطه جنسی او با سر و صدا مفسر دارچین “Cinnpie” Dunson زمانی که او 14 و او 24. در همان روز یک بازیکن است که می رود با Mikey ادعایی در توییتر که جوی “آقای جادوگر” Cuellar مدیر عامل شرکت و سازمان برای EVO بزرگترین بازی مبارزه با مسابقات در جهان گفته می شود او نوار پایین لباس زیر خود را در ازای نشانه بازی زمانی که او جزئی بود. (پس از حداقل یک زن آمده است وی از سوی مامورین که Mikey از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او.)

Dunson است در پاسخ به این اتهامات است. Cuellar عذرخواهی کرد و اشاره کرد که او “همه چیز من هستم و نه افتخار” در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. EVO حذف Cueller و در این سال EVO آنلاین مسابقات لغو شده است.

روز بعد یک زن نوشت: یک پست بیان کرد که زمانی که او 18 و در یک مهمانی پس از سر و صدا رویداد او و مفسر D’Ron “D1” Maingrette تا به حال روابط جنسی او گفت: او را به رضایت به این دلیل که او بیش از حد مست. زن دیگری ادعا کرد که زمانی که او 16 ساله بود سر و صدا مفسر ریچارد “Keitaro” شاه بود که بنا به گزارش 29 در آن زمان به او الکل و سکس با او. سر و صدا بازیکن زاک “CaptainZack” Lauth نوشت: یک پست توصیف چگونه, زمانی که او 15, او تا به حال یک برخورد جنسی با برترین بازیکن و سر و صدا حرکت یا کشش ناگهانی streamer Nairoby “Nairo” Quezada بود که پس از آن 20. (در سال 2019 سابق بالا سر و صدا بازیکن الیوت Bastien “متحد” Carroza-Oyarce بود که در اواخر دهه بیست سالگی بازنشسته پس از اعتراف او در رابطه با Lauth بود که هنوز جزئی است.) و گونزالو “صفر” برریس بهترین سر و صدا 4 بازیکن و بالا سر و صدا , حرکت یا کشش ناگهانی streamer گفته مزاحمت سر و صدا عضو جامعه و هنرمند ژاکلین “Jisu” چو با تصاویر مستهجن زمانی که او 15 و همچنین flirted با دختر دیگری که می رود توسط کتی که او نیز جزئی.

Maingrette نوشت: یک پست عذرخواهی به خود متهم تصدیق کرد که او مست بود و ادعا شده که او بیش از حد مست بود و نمی تواند رضایت. شاه نوشت: Twitlonger اعتراف او با جزئی در حالی که او مست بود. Quezada علنا عذرخواهی به Lauth. او esports تیم, NRG را برداشته. برریس بستری در رفتار خود نسبت به کتی و به صحبت کردن با دختر زیر سن قانونی در سال 2014 چه کسی به او می گوید او نمی دانم که زیر سن قانونی. او عذرخواهی کرد به چو به عنوان به خوبی. او ممنوع خود را از سر و صدا رویدادها و تیم خود را سرعت طوفان را برداشته. هیچ یک از این بازیکنان و یا مفسران در پاسخ به سیمی درخواست برای اظهار نظر در مورد این اتهامات.

سه نمونه از اتهام سوء رفتار از جمله برخی نه اشاره شده در این مقاله بنا به گزارش ها رخ داده است در خانه YouTuber آسمان ویلیامز. در مصاحبه با WIRED ویلیامز تایید برخی از این اتهامات است. “من نمی توانم در یک کار خوب به اندازه کافی تلاش برای رهایی جامعه از زن ستیزی. این بزرگترین حسرت من,” او می گوید. “وقتی که می آید به خانه من اجاره نامه-مالک و مسئول وحشتناک چیزهایی که اتفاق افتاده است. شکسته قلب من اعتراف, اما این درست است.” ده ها تن از دیگر اتهامات آمده اند در مورد کمتر شناخته شده سر و صدا از بازیکنان که در حال برجسته در جوامع محلی ،

در مصاحبه با سیمی, سر و صدا , بازیکنان و جامعه سازمان می گویند که حوادث بنیادی در بخشی از صحنه رقابت باز اخلاق و ساختار متخلخل. چند پا کرده اند تا به تجزیه و تحلیل و ترمیم این زخم های باز و حفظ آن جامعه بهتر خواهد بود برای خونریزی.

در طول دوره از نینتندو حق رای دادن را 21 سال سر و صدا از طرفداران باید دقت مونتاژ یک شبکه در سراسر جهان از بازی های رقابتی. راه اندازی از پدر و مادر زیرزمین و کلیساهای محلی یا مراکز اجتماعی سر و صدا‘s esports جامعه محصول پرشور از بازیکنان که آرزو داشت برای اتصال IRL. محلی مسابقات تغذیه به منطقه ای هستند و regionals به ملی و بین المللی, رویدادهای, در نهایت به همراه فیلمبرداران مفسران کنوانسیون و شیرینی و تلویزیونی به صدها نفر از هزاران نفر از زنده بینندگان. در سال گذشته EVO 279,000 مردم تنظیم در حرکت یا کشش ناگهانی به تماشای بالا سوپر سر و صدا وارنر نهایی بازیکنان سر به سر برای قطعه خود را از $200,000 استخر جایزه. بیش از 9000 نفر حضور داشتند در فرد است.

بر خلاف دیگر esports مانند لیگ از افسانه و سرپرستیرقابتی سر و صدا وجود دارد عمدتا بدون ناشر نینتندو نظارت. ناشران شورش و اکتیویژن بلیزارد گرفتن شرکت در esports طرح حتی در حال چرخش آنها را به سرپرستی franchises با گرداننده نام تجاری و یا مدیران. (در یک بیانیه نینتندو گفته است که “عمیقا ناراحت اتهامات مطرح شده علیه برخی اعضای بازی رقابتی جامعه است. آنها مطلقا جایز نیست” و می افزاید: “ما می خواهیم به آن را روشن است که ما همه را محکوم اعمال خشونت و آزار و اذیت و استثمار در برابر هر کسی و که ما ایستاده با قربانیان.”) سر و صدا است پاره پاره کیفیت بسیاری از گرامی داشتن. این شخصیت محور است. علاوه بر این بازی ضعیف netcode معنی IRL بازی است که هنوز هم جدایی ناپذیر به رقابتی گیم پلی.

بازی بزرگ کنوانسیون مانند صلح و TwitchCon شده است مرکزی را به اتهام سوء رفتار جنسی در بازی به طور گسترده تر و آن را غیر ممکن است می گویند که آیا سر و صدا تجارب بیشتر در اتهام سوء رفتار جنسی نسبت به دیگر esports اکوسیستم. اما فرکانس و مقیاس رویدادهای زندگی می کنند—همراه با فقدان رسمی نظارت سازه—به نظر می رسد به یک عامل در حجم اتهامات منابع می گویند.

در این حوادث که رخ می دهد چند بار در سال است اما باید مکث میان Covid-19 گیر starry-eyed طرفداران معاشرت با بازی های ویدئویی juggernauts. بین بازی و بازیکنان حرفه ای با رسانه های اجتماعی امپراتوری حمایت های مالی و esports-تیم نفوذ پرسه زدن رایگان خود را در میان fanbases—یک قدرت پویا به دنیا آمد از اینترنت microcelebrity. پس از حوادث شرکت کنندگان برخورد در اتاق هتل یا خانه احزاب که در آن وجود دارد ممکن است الکل. آنلاین شکایت بازی IRL و IRL اتصالات بعد از تعمیق آنلاین.

“وجود دارد هیچ چیز جدا کردن ما به دلیل آن را مردمی می گوید:” بالا سر و صدا بازیکن ساموئل “Dabuz” Buzby. “همه شروع از همان محل از رفتن به رویدادهای بودن نیست-قابل توجه بازیکن خوبی انجام می دهند ساخت محتوا و سپس تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ است. هر کس که شانس. آن را بزرگ برای مردم اما ما دیدن مسائل با آن در حال حاضر.”

در سال 2018 یک مشروط از سر و صدا بازیکنان و طرفداران منتشر شده در یک جامعه اصول اخلاقی. این محصول جانبی از آزار و اذیت نیروی کار که راه اندازی شد به واسطه اختلافات و دل کردن مجازات ها در اطراف آزار جنسی و سوء رفتار. به عنوان رقابتی سر و صدا گسترش و محلی مسابقات ballooned در اندازه سازمان نوشت: “محلی TOs [برگزارکنندگان مسابقات] بودند از چپ به رسیدگی بزرگ جوامع بدون هیچ جهت و یا مجموعه ای از استانداردهای.” بازیکن می تواند گزارش حوادث سوء رفتار به یک وابسته و آدرس ایمیل. در حالی که چندین مسابقات سازمان در سراسر کشور امضا در تلاش و اجرای آن بوده است تکه تکه در سراسر بین المللی esports صحنه.

این سر و صدا در جامعه نیز منحصر به فرد سن دینامیک; بازیکنان که به حق رای دادن در سال 2002 در حال پرتاب در همان اتاق به عنوان بازیکنان جوان تنها رقابتی با آن 2018 تکرار. در مسابقات کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کردن با همسر و یا بیشتر تاسیس بازیکنان گاهی اوقات به عنوان بخشی از مسابقات و بار دیگر در خارج از بازی است. بازیکنان جوان حضور در رقابت اغلب بدون پدر و مادر. (برخی از سر و صدا از بازیکنان خود را به دست آورده افتخاراتی که افراد زیر سن قانونی بودند.) تصادفی رقبا و طرفداران را بپرسید برای یک آغوش Buzby می گوید و یا به ثبت نام در چیزی. او استدلال که چگونه از آن آسان ممکن است خود را در توییتر و یا اختلاف رسیدگی و اسلاید به خود DMs یا بعد از ملاقات در یک هتل اتاق پست-مسابقات حزب که در آن وجود دارد ممکن است الکل.

“ما از نوع فقط فرض بر این است که این, باز, سالم و بی خطر صحنه که در آن مردم می تواند و باید یک زمان خوب و مناسبی برای مردم را به ارتباط برقرار کردن با بیش از یک بازی ویدیویی” او می گوید. “آن اجازه دهید افرادی که مشکوک به استفاده از همه چیز,” او می گوید.

در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری, نرم افزار پلیر ویلیام “Leffen” Hjelte مورد سر و صدا‘s فرهنگ قهرمان عبادت در پی اتهامات اخیر: “من نه دوست شما. من سرگرم کننده. من یک بازیکن حرفه ای,” او می گوید. “شما نباید فرض کنیم که فقط به خاطر اینکه من یک بازیکن هستم یک فرد یک فرد بزرگ است. شما من را نمی دانم. آن را بسیار آسان به عنوان یک streamer به خود را بد می گه در طول ساعت شما نمی stream.”

با شل باز, مسابقات ساختار یک دست کردن رویکرد به افراد زیر سن قانونی بدون کنترل افراد مشهور و ناهموار مقررات فرهنگ و اطراف آن سر و صدا ساخته شده برای نا امن محیط زیست, منابع می گویند. و آن روکش از فراگیر شده است پوشش داده شده برای کسانی که تصمیم به چشم پوشی از زنانی که هرگز دیده می شود آن است که راه.

برای چند دهه, سر و صدا شده است کاملا مردسالار. و بخشی از دلیل آن این است که—در منابع تجربه و خود من به عنوان سر و صدا از مسابقات شرکت کنندگان و میزبان با زنان سر و صدا اغلب جلب توجه ناخواسته جنسی و یا در غیر این صورت زمانی که تلاش آنها برای آموزش در مقابل غریبه ها در حوادث. Lexane “تبعید” Sirac, یک, فرانسوی, سر و صدا , پخش, می گوید او بر این باور اتهامات اخیر با سهولت بیشتری نسبت به مردان در جامعه است. “برای بسیاری از ما آن آزادی,” او می گوید. “ما حق داشتند در تمام طول. ما شده ایم به شما گفتن برای سال چیزی اشتباه بود اما شما نمی گوش دادن به ما.”

بسیاری از قربانیان آینده با داستان در حال حاضر نه زنان. در همان زمان جنسیتی و جدا نگرش به تجارب حاشیه رانده ممکن است نرمال سوء در سر و صدا , جامعه, منابع می گویند. “این بسیار محبوب بود به استفاده از کلماتی مانند” تجاوز مکرر, مانند, “اوه, شما واقعا مورد تجاوز قرار گرفته است که فرد در بازی” می گوید: “امیلی “EmilyWaves” خورشید که cofounded سر و صدا , خواهر, یک سری از وقایع است که پشتیبانی از زنان در سر و صدا در جامعه است. سال پیش خورشید به طور مرتب شنیده می شود مردم معمولی استفاده از ضد همجنس زبان, با اشاره به شخصیتی مثل Jigglypuff به عنوان “گی.” در طول زمان خورشید می گوید که زبان شده است به آرامی از رده خارج. هنوز هم هر چند نابرابری است درنگ از راه های دیگر به عنوان اتهامات اخیر نشان می دهد.

“مردم در ابتدا تکذیب کرد, را تکذیب کرد, را تکذیب کرد که یک مشکل وجود دارد,” خورشید می گوید.”که نه مورد دیگر. آن را تبدیل به سوال مشکل است. حتی در هفته گذشته که سوال تبدیل شده به یک پاسخ همدلانه.”

صحبت کردن آنلاین در برابر یک well-loved برترین بازیکن می تواند به تحریک یک موج جزر و مدی از آزار و اذیت از طرفداران خود را قربانیان ترسید. هنرمند ژاکلین “Jisu” چو, که به نام گونزالو “صفر” برریس می گوید که در گذشته او را به طرز مرموزی خوب پیام های آنلاین از غریبه که او نسبت به بودن با یک دختر بچه در سر و صدا. صحبت کردن در مورد سوء رفتار او می گوید متفاوت است: “اگر شما سعی می کنید برای انجام هر کاری شما به نام یک نفوذ-مشروبی که بدرقه نوشابه و یا یک تهت” یک موضوع موهن مترادف با “کج بیل زدن.” حتی اگر او را به خوبی شناخته شده و مورد احترام در میان سر و صدا , بازیکنان چو می گوید او دریافت به طور قابل توجهی بیشتر آزار پیام از او انتظار می رود پس از توصیف آنچه گفته اتفاق افتاده است بین خودش و برریس. با وجود این که او می گوید: عادی این تماس استراحتی در نهایت ممکن است کمک به تغییر پارادایم.

“هیچ یک از این مسائل در حدود صفر خواهد آمد مگر اینکه من در زمان شارژ” او می گوید. “و می رود که برای بسیاری از داستان های دیگر که مردم در نهایت آوردن به نور است. بسیاری از سوء استفاده جنسی و قربانیان و بازماندگان را احساس راحت مگر اینکه بازیکنان بالا و صدای در نهایت شروع به صحبت کردن. که همان نوع از قدرت و outspokenness نیاز به نگهداری نسبت به هر تغییر لازم است.”

فعال نیروها در سر و صدا جشن می گیرند این تماس استراحتی. با این اطلاعات در باز کردن آنها می توانید شروع به reformulating سیستم رقابتی جامعه متکی هستند. Sirac و خورشید به دنبال مشترکات در اتهامات اخیر به عنوان بخشی از یک “data-driven رویکرد می گوید:” خورشید است. به عنوان مثال او می گوید: “ما باید به آمار نگاه کنید و پیدا کردن اگر الکل درگیر است در این موارد و یا که در آن الکل ممکن است آمده است.”

سر و صدا برگزارکنندگان مسابقات نیز تجدید نظر در رویکرد خود را به رویدادهای بازی. سر و صدا مدیر مسابقات باسم “خرس” Dahdouh می گوید که او می خواهم به پیشنهاد رنگی مچبند مانند آنهایی که ارائه شده در همه سنین کنسرت برای تعیین بازیکنان سنین است. او همچنین با توجه به جدا کردن رقبای جوانتر از آنهایی که مسن تر در مسابقات. “من معتقدم که سوء رفتار را می توان در هر رویداد که در آن ترکیبی از سنین رخ می دهد با محدود نگهبان و یا نظارت والدین,” او می گوید.

دیگران بحث محاسن ناشناس خط تلفن به تماس در اتهامات. رهبران جامعه می تواند زمینه نگرانی ها و بحث در مورد آنها را با برگزارکنندگان مسابقات که به طور بالقوه می تواند ممنوعیت بازیکنان از حوادث. سازمان برای سر و صدا در جامعه اصول اخلاقی فقط به تازگی راه اندازی آسان تر به استفاده از فرم گزارش.

ساختار و موشکافی خواهد شد اجرای سالم, فرهنگ, اما آن را نمی ممکن است ایجاد کنید. منابع ذکر شده در یک ناهماهنگی شناختی بین آنها چگونه بازدید خود را از جامعه و قهرمانان آن و سوء استفاده که رفته در پشت صحنه. در حال حاضر آنها باید آشتی دادن این واقعیت است.

“این فوق العاده سرد فرصت برای سر و صدا برادران بازیکنان برای دریافت جلوتر از منحنی که در آن ما می تواند در تغییر” می گوید: خورشید. “من می خواهم هر کسی در خارج وجود دارد به درخواست خود ‘من با این مشکل؟'”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle1xbetElexbetRexbetCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole