برخی از 100 میلیون سال پیش در یک ساحلی حرا باتلاق در آنچه که ما انسان ها در حال حاضر تماس میانمار واقعا عجیب و غریب, دایناسور flitted در مورد وسیله آن شکار حشرات است. سر آن بود که فقط نیم اینچ طولانی ساخت آن کوچکتر از کوچکترین زندگی پرنده مرغ مگس خوار زنبور. دهان خود را بسته بندی شده بود با سوزن دندان که آویزان بیش از آن پایین تر منقار دادن به آن یک بیت از یک derpy پرنیان. برای یک پرنده مانند دایناسور درنده آن چشمان عجیب قرار گرفته در دو طرف سر خود معنی آن را احتمالا نمی چشم انداز بگردید.

کوچک پرواز دینو snagged یک اشکال در اینجا و snagged یک اشکال وجود دارد. پس از آن جان به نحوی. و خوشبختانه برای دیرینه شناسان را تحت پوشش در sap که سخت به کهربا حفظ آن جمجمه در جزئیات باور نکردنی. اما با وجود آن که یک ذره در میان آن واقع دایناسور همسالان آن پافشاری کرده است از طریق سنین. در حال حاضر که از آن شده است کشف توسط یک تیم از دیرینه شناسان آن را به آنها دعوت یک سرنخ که چگونه آن را زندگی می کردند بیشتر مینیاتور از زندگی است.

CT scan of dino scull
حسن نیت ارائه میدهد از لی باند

آن را نیز در بالا بردن مقدار زیادی از سوالات از آنجا که در شرایط فنی آن را نیز فقط … عجیب و غریب. “این فقط مورفولوژی نورون ها که همه جا هستند و همچنین دارای مورفولوژی نورون ها هستند که بر خلاف هر پرنده یا دایناسور در همه,” می گوید شناس Jingmai اوکانر موسسه از مهره داران فسیل شناسی و Paleoanthropology در پکن که مستروف جدید کاغذ توصیف نمونه در مجله طبیعت. “از آنجا که آن را بسیار عجیب و غریب و از آنجا که ما تنها یک جمجمه آن را واقعا دشوار است به درک. این واقعا عجیب و غریب تکاملی پازل.”

بیایید سعی کنید برای قرار دادن برخی از قطعات با یکدیگر. برای شروع اوکانر و همکاران او تا به حال به مطمئن شوید که نمونه بود بسیار کوچک به سادگی دلیل آن یک کودک بود. “تنها غیر مسئولانه دیرینه شناسان نام گونه از نوجوانان” اوکانر می گوید. “مورفولوژی است که رفتن به تغییر دهید.” اگر شما فکر می کنم در مورد نوزادان انسان, برای مثال, ما شروع بسیار زیاد سر و چشم. ما تا پایان در حال رشد به آنها. اما سرنخ مهم در مورد این دایناسور جدید بود که استخوان از آن جمجمه بودند هم ذوب شده که از آن درگذشت. (همانطور که با انسان برخی از گونه های متولد شده با جمجمه است که به طور پیوسته در مراحل ابتدایی اجازه می دهد مغز به رشد است. جمجمه بعد فیوز در اطراف آن است.) بنابراین در اینجا اثبات شد که دینو شد بسیار کوچک بالغ, نه یک کودک.

قطعه دیگری از این پازل بود که دندان-بسته بندی منقار. مدرن پرندگان فاقد دندان, البته, دلیل تکاملی تغییر ناگهانی از اصل و نسب خود را. در زمان دایناسورها کرتاسه دوره وجود دارد بسیاری از پرنده دودمان با انواع مختلف دندان. اما یکی که باعث به مدرن پرندگان آنها را ندارد بنابراین جوجه و شترمرغ فاقد آنها را به عنوان به خوبی و حتی گونه های مثل شاهین که خوردن گوشت. خوردن ماهی و پرندگان و هر چند تمایل به قلاب مانند بینی در دهان خود را که کمک به آنها را نگه دارید به خود wiggling طعمه. “شما فقط می توانید با جستجو در گوگل ‘پنگوئن دهان و واقعا درشت و عجیب و غریب می گوید:” اوکانر.

این پرنده مانند دایناسور پرواز هر چند تا به حال ده ها تن از دندان است که مثبت بسته بندی شده آن جمجمه. کسانی که دندانها در واقع ذوب شده به استخوان فک است که شواهد بیشتری است که آن را یک شکارچی و زد تمام راه برگشت به چشم خود را. “به همین دلیل است که ما به آن نام Oculudentavisکه به معنی ‘دندان چشم پرنده” می گوید: “اوکانر. “من می خواستم به, نام, آن, مانند,” ریزه بی اهمیت,’ اما این رو شات پایین.”

به طور خاص, آن را یک روز شکارچی به عنوان توسط اثبات آن چشم دیافراگم که بسیار کوچک مناسب برای جمع آوری نور فراوان در طول روز. (این مقایسه به چشم مدرن جغد که دارای یک دیافراگم بزرگ برای جمع آوری اندک مهتاب در شب.)

محققان همچنین تلاش برای کشف کردن چه نوع از محیط زیست حیوانات من کاین. اصلی خود را نشانه نمی آمد از جمجمه بلکه از کهربا که روکشی از آن است. نقب دوکفهای تعبیه شده بود خود را داخل مواد—در واقع همه چیز حفر راست به نمونه جمجمه. این موجودات ترجیح می دهند آب لب شور مانند شما می خواهم پیدا کردن در یک حرا باتلاق. علاوه بر این کهربا موجود در این پوسته از ماهی مرکب-مانند مخلوقات به نام آمونيتها که همچنین زندگی در دریا.

side angle of dinosaur
حسن نیت ارائه میدهد از هان ZHIXIN

چرا که محققان تنها یک جمجمه برای رفتن بر روی آنها نمی توانم بگویم چگونه Oculudentavis ممکن است پرواز. پس از آن به اندازه یک مرغ مگس خوار زنبور آن ممکن است ضرب و شتم بال خود را در راه همان, اما آنها نمی تواند مطمئن باشد.

اما چرا تکامل می شود تا در وهله اول ؟ در واقع این دینو به احتمال زیاد به عنوان کوچک به عنوان زیست شناسی آن اجازه می دهد تا. حیوانات کوچکتر از دست دادن گرما راحت تر—یک خرس قطبی عظیم است در بخشی به حفظ حرارت بدن. به طوری که بیش از حد کوچک است برای زنده ماندن خود را.

محققان فکر می کنم ممکن است منقبض راه را به پر کردن یک نقش خاص در یک اکوسیستم. “دلیل شما را تبدیل به آن دلیل است که شما به دنبال چالش می گوید:” اوکانر. “این دلیل است که شما در حال تلاش برای فرار از آنها.” اگر شما به عنوان کوچک به عنوان Oculudentavis, و می تواند تا کمی گوشت و شاید شکارچیان حتی نمی زحمت صرف انرژی شکار شما. و توسط کاهش پایین به این اندازه Oculudentavis می تواند بهره برداری از یک تو رفتگی در دیوار با شکار حشرات کوچک است که آن معروف حجیم همسالان نمی لمسی. فکر می کنم از آن را مانند امنیت شغلی است. “این پرنده نشان دهنده زیست محیطی تو رفتگی در دیوار است که ما هرگز قبل از دیده می شود می گوید:” اوکانر. “این پرنده زندگی در راه است که هیچ دیگر پرندگان زندگی می کنند و یا هر پرنده است که ما می دانیم در فسیل.”

این یک کشف است که دیگر محققان می گویند بیشتر گسترش علم را درک تنوع از دایناسورها. بلند و کلفت دایناسورها ساروپود بود برخی از بزرگترین مهره داران برای همیشه پیاده روی این سیاره و جدید این نمونه قطعا باید تعداد به عنوان یکی از کوچکترین مهره داران تا کنون به پرواز. “این تغییر چشم انداز خود را در آنچه شما ممکن است فکر می کنم از نظر یک دایناسور تحت سلطه چشم انداز می گوید:” پیتر Roopnarine متصدی بی مهرگان جانورشناسی و زمین شناسی در آکادمی علوم کالیفرنیا که نبودم درگیر در این کار. “آنها در حال اشغال بسیاری از سوله.”

اما کوچک دینو زمان نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. پس از آن سیارک ناودان به زمین 65 میلیون سال پیش این پستانداران به قدرت رسید. دایناسورها در حال حاضر زندگی می کنند به پرندگان البته پرندگان بدون چهره پر از سوزن دندان. شاید هر چند که برای بهترین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im