پاره سراسر شرق آفریقا در حال حاضر یک طاعون از کتاب مقدس نسبت به: صدها میلیارد ملخ در swarms اندازه شهرهای بزرگ در حال تخمگذار زباله به محصولات کشاورزی در مسیر خود است. این بدترین شیوع در 25 سال در اتیوپی. در کنیا را که بدترین در هفت دهه است.

سوخت رسانی ملخ’ تخریب فضل پوشش گیاهی زیر غیر منتظره ای باران های سنگین. همه غذایی را که به معنی چشم انداز پشتیبانی می کند تعداد زیادی از به سرعت در حال پرورش حشرات. و مشکل این است که در مورد به دست آوردن مقدار زیادی بدتر—حشرات جمعیت می تواند رونق توسط یک عامل از 500 در ماه ژوئن. سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد خواستار این وضعیت در شاخ آفریقا “بسیار نگران کننده” و تخمین می زند که یک ازدحام پوشش یک کیلومتر مربع می خوردن به مقدار مواد غذایی در یک روز به عنوان 35,000 انسان است. کشاورزان در سراسر شرق آفریقا در حال حاضر در صورت کمبود مواد غذایی به عنوان طاعون مصرف هر دو محصولات کشاورزی در این زمینه و در ذخیره سازی.

ملخ ها در واقع انواع خاصی از ملخ شناخته شده برای خود جمع گرایی و نه در یک راه خوب. حدود 20 گونه از 7000 شناخته شده انواع ملخ تبدیل به آنچه شناخته شده به عنوان یک گلهای فنوتیپ که بدان معنی است که بدن خود را در واقع تغییر به عنوان آنها معاشرت به swarms. به طور معمول solitarious (یک کلمه ای که ملخ زیست شناسان ساخته شده توسط راه) آنها تغییر رنگ و رشد عضلات بزرگتر به عنوان آنها را جمع آوری به عظیم ابرها نورد در سراسر مناظر و ویرانگر محصولات. “آنها این نوع از دکتر جکیل و آقای هاید سوئیچ می گوید:” Arianne بس مدیر جهانی ملخ ابتکار در دانشگاه ایالتی آریزونا.
(نوع بیابان ملخ در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک در شرق آفریقا است که در واقع نام این تمایل به معاشرت: Schistocerca gregaria.)

اما چرا به صحرا ملخ رفتن گلهای زمانی که اکثریت قریب به اتفاق ملخ گونه باقی می ماند solitarious? که ممکن است چیزی برای انجام با محیط های خشک این گونه خانه تماس بگیرید. بیابان ملخ تنها تخم در می خاک حاصلخیز و مرطوب به نگه داشتن آنها را از خشک شدن. هنگامی که باران های سنگین در آمده به اشباع بیابان ملخ—همیشه فرصت طلب—نژاد مانند دیوانه و پر کردن خاک با تخم مرغ های خود را, شاید, از 1 ، 000 در هر متر مربع از خاک است. هنگامی که آن تخم مرغ تخم آنها را به مقدار زیادی از پوشش گیاهی برای غذا خوردن تا زمانی که همه چیز خشک تا یک بار دیگر.

به محض این که همه چیز شروع به گرفتن شلوغ بیابان ملخ تبدیل به گلهای و مهاجرت در جستجوی مواد غذایی بیشتر است. “اگر آنها به اقامت در محلی یکی بالقوه است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از آنها را و آنها را اجرا کنید از مواد غذایی می گوید:” بس. “و به طوری که آنها مهاجرت برای پیدا کردن بهتر منابع است.” با انجام این کار در swarms از ملخ پیدا ایمنی در اعداد—هر فردی است که کمتر احتمال دارد به خورده. اما برای کشاورزان در اطراف کشورهای ملخ’ نوظهور تحرک می تواند طلسم خراب کردن.

برای انطباق با این زندگی اجتماعی جدید که ملخ’ بدن تبدیل, در داخل و خارج. تغییر رنگ آنها از یکنواخت و خسته کننده قهوهای مایل به زرد قابل توجه و زرد و سیاه و سفید شاید یک سیگنال را به خود شکارچیان که آنها سمی است. در حالی که solitarious ملخ اجتناب از خوردن گیاهان سمی از گلهای ملخ در واقع جذب به بوی هيوسيامين یک آلکالوئید سمی موجود در گیاهان محلی. مطمئن شوید با خوردن این گیاهان و فرض خود را سمیت و تغییر رنگ به زرد و سیاه و حشرات خود را بیشتر آشکار اما این است که به مانند یک معامله بزرگ که وجود دارد میلیون ها نفر از آنها barreling در سراسر چشم انداز—هیچ کس را در تلاش برای پنهان کردن. حال روشن و به تنهایی به ویژه در یک بیابان بی ثمر احتمالا نیست یک استراتژی خوب برای, انفرادی, ملخ, به طوری که آنها اقامت یکنواخت و خسته کننده.

و صحبت از مواد غذایی شما ممکن است فرض کنیم که به سوخت حماسی خود مهاجرت—یک فرد ملخ ممکن است سفر بیش از 90 مایل در یک روز مصرف وزن خود را در ماده گیاهی—حشرات نیاز برای بارگذاری بر پروتئین و به خصوص از خود بدن جدید آمده فوق العاده با توده عضلانی است. برای قرار دادن آن در شرایط انسانی می گوید: ریک Overson پژوهش هماهنگ کننده جهانی ملخ ابتکار “اگر دوست شما به شما گفت که آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به یک وگان, یکی از نگرانی های شما ممکن است برای آنها این است که مطمئن شوید که به اندازه کافی پروتئین است.”

اما این که چگونه ملخ به نظر می رسد به کار گیرند. بس و Overson نشان داده اند که برای آمریکای جنوبی ملخ حداقل (آنها هنوز انجام آزمايش در بیابان ملخ در آفریقا) آن را بیشتر در مورد بارگذاری در کربوهیدرات ها به خصوص به عنوان آنها تبدیل به گلهای فنوتیپ.

و این دقیقا به این فیزیولوژیکی تغییر ناگهانی است که تبدیل ملخ ازدحام به طاعون: این swarming ملخ عشق دانه به یک جزء اصلی از رژیم غذایی انسان است. این امر به ویژه تهدید به کشاورزان با خاک تهی چون overgrazed اراضی تمایل به بندر بیشتر کربوهیدرات غنی از گونه های علف به طور خاص sapped از پروتئین خود را به عنوان نیتروژن شوی از overworked خاک. این همه اما تضمین ازدحام در حال رفتن به خود را در خانه کسی ، “بازگشت به کتاب مقدس و قرآن انسان باید درک خود را به عنوان منفعل قربانیان این ملخ swarms که به نظر می رسد از هیچ جا و تیره در آسمان می گوید:” Overson. “و این اتصال به تغذیه مرتب کردن بر اساس از روشن ابعاد مختلف به این که ما ممکن است بیشتر بازیکنان فعال به عنوان انسان در پویایی پیچیده ای از ملخ swarming.”

آب یکی دیگر از عوامل مهم از ملخ زیست شناسی نیز کمک می کند تا توضیح دهد که چرا همه چیز آنقدر بد در آفریقا در حال حاضر. در سال 2018 از باران های سنگین که ملخ طلب آمد با دو طوفان در ماه مه و اکتبر که محصل تقریبا در همان محل در جنوب شبه جزیره عربستان. این ممکن است طوفان تنهایی ریخته به اندازه کافی آب برای کویر پوشش گیاهی برای رشد به مدت شش ماه است که به اندازه کافی بلند برای دو نسل از ملخ به نظر می رسد و منفجر شدن جمعیت خود را سریع می باشد. “ذهن شما وجود دارد نمایی افزایش حدود 20 برابر برای هر نسل می گوید:” کیت Cressman ارشد ملخ پیش بینی افسر با سازمان غذا و کشاورزی سازمان است. “بنابراین این بدان معناست که پس از شش ماه—پس از هر نسل سه ماه—شما رو حدود 400 برابر افزایش می دهد.” سپس اکتبر طوفان اضافه شده چند ماه بیشتر پرورش زمان.

این حشرات جمعیت بوم باز شدن در از راه دور صحراهای عمان به دور از انسان ها که ممکن است تهدید در حال رشد. Cressman سازمان FAO کمک می کند تا هماهنگی شبکه گسترده ای از انسان ناظران و داده های ماهواره ای برای پیش بینی ملخ آفت. تمام گفته این شبکه شامل اپراتورها از دو ده خط مقدم بین کشورهای غرب آفریقا و هند با ملی ملخ کنترل برنامه های گشت زنی حیات وحش در کامیون ها به دنبال اولین نشانه از مشکلات است. همه در لمس نظارت بر در زمان واقعی با هماهنگی Cressman در مقر فائو در رم.

اما این شیوع فراموش نظارت بر شبکه می باشد. “هیچ کس نمی دانست چه می گذرد به دلیل این بود که فقط در یکی از دور افتاده ترین مکان بر روی این سیاره می گوید:” Cressman. “وجود دارد هیچ چیز وجود دارد — وجود دارد هیچ جاده های بدون زیرساخت هیچ Facebook, هیچ چیزی. همه شما باید قوی شن و ماسه است که به عنوان بلند که آسمان خراش ها.”

آن نیست تا زمانی که ناظران یافت ملخ در جنوب عمان در پایان 2018 که Cressman می تواند در بالا بردن زنگ. زیر ژانویه این منطقه شروع به خشک و شما می توانید تصور کنید که چگونه همه چیز رفت از اینجا. مانند ارتش در جستجوی فتوحات ملخ جمعیت شروع به گسترش به شمال ایران و جنوب به یمن در جستجوی غذا است. “به عنوان کسانی که هفته نگه داشته و در ادامه بیشتر و بیشتر swarms در حال بیرون آمدن از آن منطقه شما شروع به درک قدر آنچه بود که در منطقه آغاز خواهد شد می گوید:” Cressman.

یمن ویران شده توسط جنگ و دیگر هیچ تا به حال به معنی استقرار ویژه-آموزش خدمه که اسپری مشترک آفت کش ها که کشتن حشرات در چند ساعت. (آن را بیش از حد خطرناک برای کشاورزان و دیگر به طور منظم مردمی به اسپری آفت کش ها خود را دارند.) سپس catastrophically سنگین باران آمار کشور ارائه و در عین حال بیشتر پرورش فرصت برای تهاجم ملخ. اوایل تابستان گذشته طاعون شروع به پریدن کرد و خلیج فارس و فرود در سومالی و سپس در ادامه پیشروی خود به اتیوپی و کنیا است.

در یک دنیای ایده آل Cressman و همکاران خود را گرفتن و سرکوب تهدید زود است. آنها می توانند پروژه که در آن ملخ ممکن است سر بیش از یک ماه جلوتر از زمان و هشدار این کشورها به بسیج نیروهای خود را—توزیع آفت کش ها از یک مخزن مرکزی prepositioning هواپیما برای کنترل هوایی عملیات و آماده حرفه ای ملخ شکارچیان. “یک ملخ طاعون است که بسیار شبیه به یک آتش سوزی,” Cressman می گوید. “اگر شما می توانید آن را هنگامی که آن را فقط یک اردو و شما می توانید آن را شما خوب هستید. هیچ مشکل.” اما اگر آنها نمی تواند شناسایی و معدوم کردن ملخ طاعون اولیه آن رشد خواهد کرد و رشد واقعا تنها توقف در هنگام ازدحام اجرا می شود از مواد غذایی است.

هنگامی که آفت کش عملیات آغاز می شود, مردم اشغال اراضی آلوده مجبور به تخلیه برای 24 ساعت تا مواد شیمیایی شکستن. و اگر آفت کش ها نیست, اسپری دقیقا سایر حشرات در محیط زیست تبدیل به وثیقه آسیب. جدید بیوکنترلی روش, چند, نشان, وعده می گوید Cressman: قاتل قارچ Metarhizium acridumکه تنها عذاب ملخ و ملخ می تواند بیشتر به صورت انتخابی هدف تهدید.

این یک تهدید است که ممکن است تنها رشد قوی تر چون ملخ به احتمال زیاد برندگان در گرم شدن کره زمین. آنها نیاز به مقدار زیادی از پوشش گیاهی به سوخت swarms خود و است که نیاز به باران. بسیار فعال طوفان فصل گذشته چند سال ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند. گرمتر دریا تخم ریزی بیشتر طوفان و طوفان—پی در پی به خصوص آنهایی که به ملخ مرطوب خاک به نژاد به عنوان آنها در ماه مارس در سراسر چشم انداز—می تواند به این معنی است که ملخ.

در آب و هوایی تلنگر سمت ملخ بسیار سازگار به زندگی گرما و خشکسالی: جهانی ملخ ابتکار عمل را در آزمایشات نشان داده است که استرالیا طاعون ملخ می توانید زنده ماندن تا یک ماه بدون آب. بنابراین در حالی که گونه های دیگر در تلاش برای انطباق با سرعت در حال گرم شدن سیاره, ملخ را یک مزیت خود را در هر دو حرارت تحمل فیزیولوژی و بالقوه از کاهش رقابت کمتر خوش شانس از حشرات است. “اگر آب و هوا تغییر می کند سرعت بخشیدن به aridification و متوسط—آن را به عنوان پیش بینی شده برای انجام این کار در بسیاری از مناطق — از آن خواهد بود بسیار آسان است تصور کنید که برخی از ملخ گونه می تواند گسترش محدوده خود می گوید:” Overson از جهانی ملخ ابتکار. “برای بیابان ملخ این امر افزایش در حال حاضر دلهره آور جغرافیایی منطقه است که نیاز به نظارت.”

اگر این پایان بار سیاره زمین قطعا نیست که ظریف در مورد آن.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de